2024. Április 29. - 11:19:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fitness minden mennyiségben  (Megtekintve 92890 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 20. - 13:12:38
Válasz #225
Nem elérhető

gurkha


Egy év kihagyás után ISMÉT ÉN csinálom a Bibinek a zenéjét és a koreográfiáját!!!!!!!!   @-o
Már megvan a zene és a koreográfia is csak a ruha nincs....

2010. Január 20. - 13:14:23
Válasz #226
Nem elérhető

gurkha


Ja és a gyakija is kész van már.... @-o   @-o   @-o   @-o   @-o

2010. Január 20. - 13:37:45
Válasz #227
Nem elérhető

gurkha


És ez a  zene nem csak a Bibié lesz......másnak is beleszövöm a gyakijába   ***)))

2010. Március 13. - 21:07:17
Válasz #228
Nem elérhető

gurkha


Bibinek februárban elkezdődött a kemény alapozás(body edzés,-robbanékonyság fejlesztő edzés,-valamint az erő-állóképesség fejlesztő edzés),kezd alakulni a forma.. =/+'  persze nem olyan nagy szám(még a diéta sem kezdődött el) de azért már kezd látszani valami fény az alagút végén.. /:-)   
Ma is lenyomtunk egy 5 és fél órás edzést  ***))
http://www.youtube.com/watch?v=5fYaU2GUUik&feature=digest


Idénre elég sok felkérést kaptunk már most a szezon előtt bemutatókra a VILÁG több pontjáról.Németország,Szlovákia,Ausztria ahova biztosan kimegyünk.  És több világversenyre felkérést mint versenyző--ezek közül még nem tudjuk hol fog indulni.. ***)))   ***)))   ***)))  vagy igen??   ***)))   ***)))  (de ez titkos  ***))))  )



2010. Április 04. - 13:14:30
Válasz #229
Nem elérhető

gurkha


Április 10-11.-én felkerül a youtube-ra egy közös edzés videó a Bibiről és Nagy Orsolyáról   @-o   @-o   @-o
Akinek bármilyen kérdése van valamelyikükhöz az megteheti itt a fórumon (vagy privátba is lehet-- rigogurkha@gmail.com--),diétával,kajával,testsúllyal,magassággal,kar,-derék,-mellkas,-combméret,stb. kapcsolatban,amit ha április 9.-ig megteszitek akkor a videóban fognak megválaszolni.  :-){

Valószínűleg 4 rész lesz.. (egyenlőre csak bodybuilding edzésekről szól a vidi   =/+'   =/+'  )  az első kettőben részben az Orsi jön a fitness2OOO-be és csinálja végig azt amit a Bibi szokott,a második kettőben pedig a Vida fitness-be megyünk és a Bibi csinálja végig azt amit az Orsi szokott....   

Ezért bátran lehet kérdezni akit érdekel a dolog,mert akkor a kérdéses gyakikra a videóban külön kitérünk.....  :-){

2010. Április 04. - 17:40:05
Válasz #230
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Április 10-11.-én felkerül a youtube-ra egy közös edzés videó a Bibiről és Nagy Orsolyáról   @-o   @-o   @-o
Akinek bármilyen kérdése van valamelyikükhöz az megteheti itt a fórumon (vagy privátba is lehet-- rigogurkha@gmail.com--),diétával,kajával,testsúllyal,magassággal,kar,-derék,-mellkas,-combméret,stb. kapcsolatban,amit ha április 9.-ig megteszitek akkor a videóban fognak megválaszolni.  :-){

Valószínűleg 4 rész lesz.. (egyenlőre csak bodybuilding edzésekről szól a vidi   =/+'   =/+'  )  az első kettőben részben az Orsi jön a fitness2OOO-be és csinálja végig azt amit a Bibi szokott,a második kettőben pedig a Vida fitness-be megyünk és a Bibi csinálja végig azt amit az Orsi szokott....   

Ezért bátran lehet kérdezni akit érdekel a dolog,mert akkor a kérdéses gyakikra a videóban külön kitérünk.....  :-){

Ez jól hangzik! Majd összeszedem a gondolataim.  ****:))))))

2010. Április 08. - 18:15:41
Válasz #231
Nem elérhető

gurkha


Tegnap részt vettünk az IFI tornászválogatott edzésén..  @-o
http://www.youtube.com/watch?v=t6dj0ZW_do0

2010. Április 12. - 14:26:48
Válasz #232
Nem elérhető

gurkha



2010. Április 12. - 14:34:24
Válasz #233
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tegnap részt vettünk az IFI tornászválogatott edzésén..  @-o
http://www.youtube.com/watch?v=t6dj0ZW_do0

Azthittem egy kicsit több mindent mutat majd Bibi. Biztos én vagyok telhetetlen.  :D ****:))))))

2010. Április 12. - 14:40:26
Válasz #234
Nem elérhető

Kicsibors


Tegnap részt vettünk az IFI tornászválogatott edzésén..  @-o
http://www.youtube.com/watch?v=t6dj0ZW_do0

Azthittem egy kicsit több mindent mutat majd Bibi. Biztos én vagyok telhetetlen.  :D ****:))))))

Bevallom, én is azt gondoltam, de én beismerem, hogy telhetetlen vagyok!  :D

2010. Április 12. - 14:41:25
Válasz #235
Nem elérhető

Kicsibors



2010. Április 12. - 14:42:00
Válasz #236
Nem elérhető

gurkha


Azért a "nagy" titkokról nem lebbenttyük fel a fátylat..   ***)))

2010. Április 12. - 14:44:41
Válasz #237
Nem elérhető

Kicsibors


Azért a "nagy" titkokról nem lebbenttyük fel a fátylat..   ***)))

Ha Nagy Orsi titkaira gondolsz, az jöhet priviben is...  ;D
Na jó, akkor a videót meg kivárjuk!  :D

2010. Április 12. - 14:55:00
Válasz #238
Nem elérhető

gurkha


A többi részben,:hát,váll és kar edzés lesz(mármint a Bibi féle,ezért is nem lesz benne pl.mell edzés mert azt pl. nem szoktunk még csinálni,majd csak ha egy picit idősebb lesz.  azért mondjuk fekvőtámasz az megy de ennyi..)
Az ezt követő részekben pedig az Orsi féle hát és fenék edzést vesszük föl..

2010. Április 12. - 14:57:05
Válasz #239
Nem elérhető

Kicsibors


A többi részben,:hát,váll és kar edzés lesz(mármint a Bibi féle,ezért is nem lesz benne pl.mell edzés mert azt pl. nem szoktunk még csinálni,majd csak ha egy picit idősebb lesz.  azért mondjuk fekvőtámasz az megy de ennyi..)
Az ezt követő részekben pedig az Orsi féle hát és fenék edzést vesszük föl..

Remek, az Orsi féle fenék edzés amúgy is érdekelt már!  ****:))))))