2024. Május 16. - 12:27:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fitness minden mennyiségben  (Megtekintve 94394 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. November 08. - 20:00:28
Válasz #165
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Lehet, hogy mégis ki kell, hogy hagyjuk az IFBB versenyeket, mert ez tornaverseny semmi más.
Akkor most hiába edzettünk hosszú éveken keresztűl?

Az IFBB fitnesshez szerintem igen. A wabba,nabba,nac...fitness természetesen nem erről szól. Én a helyetekben biztos ezt az utat járnám. Ebben vagytok jók és sikeresek!  ****:)))))) ;)

2008. November 09. - 13:01:55
Válasz #166
Nem elérhető

bandus


Mert a magyar csajok jók fitnessben jó gyakival,csak a relatív gyengébb test miatt hátrapontozzák őket. Így már az a gyakival oda tudnak ba..ni az ellenfeleknek.

ez nekem is elég furcsa... ha tudnak egy jó gyakit, edzzenek keményebben, és lesz jó testük is, de ezért megváltoztatni a szabályokat. hát érdekes. én sasával értek egyet
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. December 21. - 14:32:16
Válasz #167
Nem elérhető

gurkha


Lassan közeleg a 2009-es verseny szezon így hát elérkezett az alapozás időszaka:
Úgy néz ki,hogy Bibi 2009-ben indulni fog a FIT-KID Világbajnokságon amit IceLand-en rendeznek.
Magasság:164,5 cm
Súly:59,80 kg
Életkor:még mindig csak 13 éves!!
Edzései padig a következő képpen alakulnak:
2x 3 óra fitness
2x 2óra akrobatika
2x 1,5 óra műugrás
2x 1,5 óra bodybuilding
2x 45 perc kardió
és a hétvégén pedig mind a két nap speciális állóképesség fokozó edzés,ami különböző gyakorlatok(összesen 11 db,egy sorozat kb.7 perc)végzése minden héten növelve a sorozatok számát(egyenlőre 5 sorozattal kezdünk-ez 30-35perc alatt megvan--és ez fog felmenni 15 sorozatra!!)
Aztán majd meglátjuk mire lesz elég........


2008. December 21. - 16:58:23
Válasz #168
Nem elérhető

FirstLady


Ez az izlandi verseny?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. December 21. - 17:05:33
Válasz #169
Nem elérhető

gurkha


Igen!!
De ez nem az IFBB!
Hanem a FIT-KID,IFF,WFF(volt California Fitness-ahol a Béres Alexandra versenyzett).

2008. December 21. - 17:31:33
Válasz #170
Nem elérhető

FirstLady


Igen!!
De ez nem az IFBB!
Hanem a FIT-KID,IFF,WFF(volt California Fitness-ahol a Béres Alexandra versenyzett).
Igen, gondoltam, hogy nem az :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. December 23. - 12:23:44
Válasz #171
Nem elérhető

sasa


Igen!!
De ez nem az IFBB!
Hanem a FIT-KID,IFF,WFF(volt California Fitness-ahol a Béres Alexandra versenyzett).
Sok sikert nektek! Łł=
Csapjatok oda. ***))))

2008. December 23. - 12:32:05
Válasz #172
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Lassan közeleg a 2009-es verseny szezon így hát elérkezett az alapozás időszaka:
Úgy néz ki,hogy Bibi 2009-ben indulni fog a FIT-KID Világbajnokságon amit IceLand-en rendeznek.
Magasság:164,5 cm
Súly:59,80 kg
Életkor:még mindig csak 13 éves!!
Edzései padig a következő képpen alakulnak:
2x 3 óra fitness
2x 2óra akrobatika
2x 1,5 óra műugrás
2x 1,5 óra bodybuilding
2x 45 perc kardió
és a hétvégén pedig mind a két nap speciális állóképesség fokozó edzés,ami különböző gyakorlatok(összesen 11 db,egy sorozat kb.7 perc)végzése minden héten növelve a sorozatok számát(egyenlőre 5 sorozattal kezdünk-ez 30-35perc alatt megvan--és ez fog felmenni 15 sorozatra!!)
Aztán majd meglátjuk mire lesz elég........



Gurkha! Engem érdekelne a Bibi edzése. Tudsz olyat hogy minden edzéstípusából veszel majd fel és feltöltöd a youtube-ra? Főleg ha jól sikerül a verseny akkor tanulni lehetne belőle.  ****:)))))) ( A kardió kimaradhat.  ;D )

Sok sikert!

2009. Január 02. - 08:09:47
Válasz #173
Nem elérhető

gurkha


Hai!
Lesz videó mindegyik edzéséről,ha minden igaz......
Majd igyekszem valamilyen szinten profira csinálni a videókat.....(zenei aláfestéssel meg szakmai kommentárral,hogy mit miért csinálunk ill. a különböző gyakorlatok céljai, stb.)

2009. Január 02. - 15:39:19
Válasz #174
Nem elérhető

gurkha


Kaptam némi "jóindulatú" e-mail-t,a Bibivel kapcsolatban....Mégpedig az IFBB-s jövőjével kapcsolatban....
Mivel biztosan nem tudom,hogy ki a jóakaró csak sejtem,ezért gondoltam itt a nyilvánosság előtt válaszolok a "nagytudásunak" :-p
Először is nem ment el a kedve a versenyzéstől az IFBB EB.-n való véleményed szerinti rossz szereplés után,(nem ezért váltottunk szövetséget,hanem egészen más miatt)nem vagyunk elszállva magunktól mi teljesen tisztában voltunk már a verseny előtt,hogy nagy bravúr lenne a 6-ba kerülése(Halkan jegyzem meg,hogy még mindig csak egy 13-éves GYEREKRŐL beszélünk aki a 20-éves csajok között versenyzett,de úgy látszik ez neked nem tűnt föl) /:-)
A másik dolog pedig ami szerinted a tapasztalatlanságunkat illeti.... ****)
Bibi eddig kb.100 versenyen indult(neked az összes versenyződ nem indult eddig 100 versenyen)és ebből kb.80-szor volt benne az első 2-ben!! :-O  :-O  :-O (meglehet próbálni utána csinálni)
2 sportágban (ritmikus gimnasztika,fitness) Magyar Bajnok egyben pedig Magyar bajnokin lll. helyezett(trampolin-gumiasztal)!!!!!!Plusz mindkét magyar fitness versenyrendszerben bajnok volt(Ráadásul a fitness-ben -igaz a FIT-KID-nél-9évesen EB.lll.helyezett volt!!,--bár itt azért azt is megjegyezném,a hozzá nem értőknek,hogy ez egy fényévekkel magasabb színvonalú versenyzőket tömörítő szövetség-már ami a gyerekeket illeti)
Úgyhogy gondolom válaszoltam a tapasztalatlanságunkra irányuló kijelentésedre..... :-/-

És,hogy egy picikét még jobban irigykedhessél (ahelyett,hogy inkább a saját versenyzőid előrébb haladásával foglalkoznál)ezért itt hozom nyilvánosságra,hogy ha minden jól alakul és Bibi továbbra is ilyen ütemben fejlődik akkor 2010-ben pedig a junior bodybuilding-ben  :-O (is)fog versenyezni!!
Ja és persze mindezek mellett még műugró is!!!!  ))=/

Ellentétben veled én inkább azt kívánom neked,hogy egyszer te is találj egy ilyen "kincset" aki 5 különböző sportágban is megállja a helyét!!!!(bár véleményem szerint ezzel a mentalitással a versenyzőid megtartás is komoly kihívás lehet számodra)
Boldog Új Évet......(bár inkább--boldogúlj évet..)

2009. Január 02. - 16:06:04
Válasz #175
Nem elérhető

sasa


Azért kiváncsi lennék arra a levélre. Sejted, hogy ki írta?
Nekem a Zsolti adott egy nagyon jó tanácsot a napokban. Azt írta, hogy ott versenyezzünk ahol szeretnek és megbecsülnek minket.
Járjátok a magatok útját abból nem lehet baj.

2009. Január 02. - 16:13:13
Válasz #176
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kaptam némi "jóindulatú" e-mail-t,a Bibivel kapcsolatban....Mégpedig az IFBB-s jövőjével kapcsolatban....
Mivel biztosan nem tudom,hogy ki a jóakaró csak sejtem,ezért gondoltam itt a nyilvánosság előtt válaszolok a "nagytudásunak" :-p
Először is nem ment el a kedve a versenyzéstől az IFBB EB.-n való véleményed szerinti rossz szereplés után,(nem ezért váltottunk szövetséget,hanem egészen más miatt)nem vagyunk elszállva magunktól mi teljesen tisztában voltunk már a verseny előtt,hogy nagy bravúr lenne a 6-ba kerülése(Halkan jegyzem meg,hogy még mindig csak egy 13-éves GYEREKRŐL beszélünk aki a 20-éves csajok között versenyzett,de úgy látszik ez neked nem tűnt föl) /:-)
A másik dolog pedig ami szerinted a tapasztalatlanságunkat illeti.... ****)
Bibi eddig kb.100 versenyen indult(neked az összes versenyződ nem indult eddig 100 versenyen)és ebből kb.80-szor volt benne az első 2-ben!! :-O  :-O  :-O (meglehet próbálni utána csinálni)
2 sportágban (ritmikus gimnasztika,fitness) Magyar Bajnok egyben pedig Magyar bajnokin lll. helyezett(trampolin-gumiasztal)!!!!!!Plusz mindkét magyar fitness versenyrendszerben bajnok volt(Ráadásul a fitness-ben -igaz a FIT-KID-nél-9évesen EB.lll.helyezett volt!!,--bár itt azért azt is megjegyezném,a hozzá nem értőknek,hogy ez egy fényévekkel magasabb színvonalú versenyzőket tömörítő szövetség-már ami a gyerekeket illeti)
Úgyhogy gondolom válaszoltam a tapasztalatlanságunkra irányuló kijelentésedre..... :-/-

És,hogy egy picikét még jobban irigykedhessél (ahelyett,hogy inkább a saját versenyzőid előrébb haladásával foglalkoznál)ezért itt hozom nyilvánosságra,hogy ha minden jól alakul és Bibi továbbra is ilyen ütemben fejlődik akkor 2010-ben pedig a junior bodybuilding-ben  :-O (is)fog versenyezni!!
Ja és persze mindezek mellett még műugró is!!!!  ))=/

Ellentétben veled én inkább azt kívánom neked,hogy egyszer te is találj egy ilyen "kincset" aki 5 különböző sportágban is megállja a helyét!!!!(bár véleményem szerint ezzel a mentalitással a versenyzőid megtartás is komoly kihívás lehet számodra)
Boldog Új Évet......(bár inkább--boldogúlj évet..)

****:)))

Ez jó volt... Az ilyet amerikában így hívják: OWNED.  ;D

Azt még elfogadom, hogy engem egy rakás embernek fikáznia "kell"...de kinek és mi baja lehet egy keményen dolgozó élsportoló 13 éves kislánnyal?!  :-Đ

A legtöbb ember csak néz, de nem lát...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Január 02. - 16:23:37
Válasz #177
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Erre csak magyarázat van: az irigység!
Aki túl jó azt hamar kiszúrják és egyszerűen nem tudják elviselni.
S mivel egy 13 éves lányt azért már mégsem kezdenek el támadni, így az édesapa lesz a célpont....meg kell hagyni marha vicces  :D ;D örülök, hogy egyesek így ráérnek.

Gurkhát viszont nem kell félteni!
Nagyon is jól tudja, hogy mit csinál  ;).
Tökéletesen építgeti Bibi jövőjét.
Nagyszerű edző, menedzser és mindemelett édesapa!
Meg kell hagyni túl a sport eredményein, kevés olyan jó nevelt 13 éves lányt láttam mint a Bibi  o:)  @:-)!



2009. Január 02. - 16:27:23
Válasz #178
Nem elérhető

gurkha


Szerencsére engem a sportban eltöltött 32 év Bibit meg a 10 év edzetté tette annyira,hogy sportemberként elviseljük a kritikát(vagy rossz indulatot) ugyanúgy mint egy versenyen az esélyesek kiváltságaként rád nehezedő nyomást.
Ez van.Nem vagyunk egyformák..

2009. Január 02. - 16:36:55
Válasz #179
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szerintem sem szabad felvenni a támadásokat. Versenyezzetek ott ahol tárt karok fogadnak,ahol visszamosolyognak rád,ahol JÓL ÉRZED MAGAD,és ami miatt örömként éled meg a versenyzést. Ilyen szempontból pedig teljesen mindegy hogy miképp nevezzük ezt az "örömforrást".  ;) ****:))))))