2024. Május 16. - 06:18:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fitness minden mennyiségben  (Megtekintve 94354 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 19. - 21:32:44
Válasz #45
Nem elérhető

gurkha


Hali,én s küldtem neked egy privit,de úgy látszik elveszett az éterben! ˝=/

2007. December 19. - 21:34:44
Válasz #46
Nem elérhető

gurkha


Ui: a Frantisek volt világbajnok??? Remélem hogy nem!!! !+"%

2007. December 19. - 21:42:08
Válasz #47
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bocs elírtam...az örök második Bartos....de hogy is van eb-t nyert.  ;D  Korral jár.
Mondjuk amit az orosz gyerek csinál gyaki címén az sem fitness. A Tomas Pietras jó. Az ezévi gyakija szar,de a régebbiek nagyon királyak.2004-ben először vett részt ilyen versenyen asszem. Néztem a ruháját és egy elegáns holdjáró típusú cipője (nagytalpú) volt a gykiban. Mondom ebből nem sok minden lesz...a színpad közepére úgy jött be hogy nekifutott és futás közben dobott egy hátraszaltót. Na akkor lepődtem meg. Aztán dumáltunk (anyuja magyar) és mondta hogy sportakrobatikázik.

2007. December 19. - 22:00:30
Válasz #48
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ja és Kormos Zolival ígértünk egy közös edzővideót pár éve...tehát Gyurma és Muscleteam figyelem.  :-< ;D

2007. December 20. - 21:10:16
Válasz #49
Nem elérhető

gurkha


Szereo! Szoktál járni fit-kid versenyekre?? Csak azért kérdem mert az egyik lány a FAWA-tól állitólag dupla szaltózni fog a gyakijába!!!!!!!! @-o  @-o  @-o 

2007. December 20. - 21:11:24
Válasz #50
Nem elérhető

gurkha


Bocsi kimaradt a t- a nevedből! !+"%

2007. December 21. - 13:36:14
Válasz #51
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ami a közelben vn eljutok,de sajna már nemigazán van időm rá...és sokszor egybeesik más versenyek időpontjával.  :(

Duplaszaltózni?  :-O  Nem is láttam még olyat versenyen.

Nem tudod a leányzó nevét? Na majd akkor Fazekas Attilától megtudakolom. Nagyon kiváncsi lennék rá!

2007. December 21. - 13:54:01
Válasz #52
Nem elérhető

gurkha


Hali,nem a Fazekasnál(pólus) hanem a Babosnál(lurdy) van a léányzó. Ha tényleg igaz, az azért ütős lessz!  /:-)
Már csak azért is ugye,mert az a talaj amit a fit-kid-nél használnak az nem rugós(mint a tornász szőnyeg),hanem csak sima polifoam.

2007. December 21. - 15:23:22
Válasz #53
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Na akkor Petit megkérdezem majd. Érdekel hogy ki ez a csodabogár.

2007. December 28. - 18:09:28
Válasz #54
Nem elérhető

gurkha


Sziasztok!Sokan kérték a privát életben,hogy mondjam el az egyik tanítványom(a neve nem lényeges) edzését,verseny felkészülését.Úgy gondoltam hogy itt válaszolok,hátha másnak is jól jön a segítség.
Azt azért az elején leszögezném,hogy lányról van szó és hogy 12éves--a sportág pedig a FITNESS!!
Tehát:hétfö-- 3óra fitness edzés
          kedd-- 3óra fitness edzés
    csütörtök-- 2óra gumiasztal(olimpiai sprtág!!)edzés
                     2óra fitness edzés
       péntek-- 2óra akrobatika
                    2óra body edzés
      szombat--2-3óra gumiasztal edzés
                    2óra body edzés
     vasárnap--2km futás szabadban,terepen.
Hát ennyi.... =/+'
ja és a diéta:mivel hogy gyerek és gyors az anyagcseréje valamint amúgy is minimális rajta a zsír(köszönhetően a ,,kevés" edzésnek) ezért csak a cukrot(édesség és üdítő formájában) vonjuk meg 3hónappal a verseny elött,plussz a legkésöbbi étkezés az 18.30!

2007. December 28. - 21:33:54
Válasz #55
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Maximális respect! Előrehaladni csak így lehet. Gyereknek még nekem is reggel hatkor volt az edzés minden nap,aztán usgyi suli.
Rávertek h nem volt spicc,rávertek ha nem volt nyújtott térd,elküldtek az édesanyámba ha lustálkodtam. Ma már ez (nálam) nem így megy. Szabadidő sporttá nőtte ki magát.  ;D
Ja és gyerekként úgy néztem ki mint egy lány ezért sokat kellett magyarázkodnom a versenyeken a fiúöltözőben.  ;D

2007. December 28. - 22:05:44
Válasz #56
Nem elérhető

gurkha


Azt elfelejtettem leírni,hogy nyáron a heti edzés mennyiség az 14!!!
Én is tornász voltam,sőt egy verseny kivételével(ahol 2.-lettem) az összes versenyemet megnyertem,de bizony az akkori gyakimmal ma jó ha a 10éves fitneszes lányok(fit-kid!!!) között a hatba bekerülnék! ˝=/

2007. December 28. - 22:42:53
Válasz #57
Nem elérhető

GetFreaky!


Sziasztok!Sokan kérték a privát életben,hogy mondjam el az egyik tanítványom(a neve nem lényeges) edzését,verseny felkészülését.Úgy gondoltam hogy itt válaszolok,hátha másnak is jól jön a segítség.
Azt azért az elején leszögezném,hogy lányról van szó és hogy 12éves--a sportág pedig a FITNESS!!
Tehát:hétfö-- 3óra fitness edzés
          kedd-- 3óra fitness edzés
    csütörtök-- 2óra gumiasztal(olimpiai sprtág!!)edzés
                     2óra fitness edzés
       péntek-- 2óra akrobatika
                    2óra body edzés
      szombat--2-3óra gumiasztal edzés
                    2óra body edzés
     vasárnap--2km futás szabadban,terepen.
Hát ennyi.... =/+'
ja és a diéta:mivel hogy gyerek és gyors az anyagcseréje valamint amúgy is minimális rajta a zsír(köszönhetően a ,,kevés" edzésnek) ezért csak a cukrot(édesség és üdítő formájában) vonjuk meg 3hónappal a verseny elött,plussz a legkésöbbi étkezés az 18.30!



Ez durva!!!nagyon komoly ez az edzésterv!!!Én 5éve edzem de szerintem ha egy hétig ezt csinálnám utána egy hétig nem kelnék ki az ágyból vagy végelgyengülésbe meghalnék!!!
Nagyon komoly tisztelem és becsülöm aki ezt csinálja!!! :-)!
Jah és szerintem a Francia idegenlégióba nincs ilyen kiképzés!!! ;D ;D ;D ;-oo-;

2007. December 28. - 23:06:14
Válasz #58
Nem elérhető

gurkha


Azt azért hozzá kell tenni,hogy ezek a lányok 4éves koruk óta csinálják ezt és fokozatosan jutnak el erre a szintre! Általában ritmikus gimnasztikával szoktak kezdeni és utána térnek át a fitneszre.
Az viszont igaz,hogy komoly ez a FITNESS edzés,olyannyira,hogy---én elég sokat járok szertorna versenyre is---, azt kell,hogy mondjam hogy bizony az ottani tornász gyakik(kivéve az ugró sorukat ami ugye ott rugós talajon van) a fit-kid(fitness) élmezöny aljára volnának csak elegendők!!! Bizonyíték a magas szintü edzés szinvonalra,hogy az egyik fitnesz versenyzőm csak úgy mellékesen elkezdett gumiasztalozni is verseny szinten,és 10 hónap alatt (ami gumiasztal szinten hihetetlenül gyors mert kb 3-4év alatt lehet eljutni arra a szintre,hogy valaki elinduljon a gumiasztal Magyar Bajnokság ,,A" kategóriájában) a Magyar Bajnokságon 3.-ik lett!

2007. December 29. - 08:42:37
Válasz #59
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szidtak is engem itt Szegeden a tornaedzők..."mert elszívom a gyerekeket erre a táncos hülyeségre"

A torna szerintem nyers...a fitness sokkal nagyobb teret ad a gyerekenek és sokkal jobban kibontakozhatnak mint előadóművészek.Bár a 80-as évek óta használt tornaversenyek bevonulózenéjét asszem örök életre megjegyeztem. ;D