2024. Május 10. - 19:20:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az élet Venice-ben...  (Megtekintve 22600 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 27. - 13:20:17
Válasz #15
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Még egy kis lazulás...aztán irány megint a Firehouse!  /7%
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 27. - 13:45:42
Válasz #16
Nem elérhető

Woodslave


xar életek  @:-), Ferrarival Venicben. kaja a Firehouseban, gondolom a srác nem egy gyárban nyomja napi 8 órát.
A srác neve nem jut eszembe, de mintha lett volna kicsit izmosabb is :-)->

2007. November 27. - 15:04:03
Válasz #17
Nem elérhető

swarci


csak nem az egykori ló lábakkal rendelkező Tom Prince?

2007. November 27. - 15:50:38
Válasz #18
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
csak nem az egykori ló lábakkal rendelkező Tom Prince?
Talált...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 27. - 16:01:03
Válasz #19
Nem elérhető

Woodslave


tudom nem lesz szimpi hsz. de et a Tom Prince tipikus muníciója lehet a "szteroiddal könnyű, osz utánna meg összesel mint a xar" tipusú kijelentéseknek. Tudom-tudom, a veséje felmondta a szolgáltatot (biztos mástól) de akkor is durva, na  :-} o--O

2007. November 27. - 16:11:39
Válasz #20
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
tudom nem lesz szimpi hsz. de et a Tom Prince tipikus muníciója lehet a "szteroiddal könnyű, osz utánna meg összesel mint a xar" tipusú kijelentéseknek. Tudom-tudom, a veséje felmondta a szolgáltatot (biztos mástól) de akkor is durva, na  :-} o--O
Tom sztem igen idiótán állt a témához...leszarom mekkora intelligens manusnak tartják. Habár ez nem is intelligencia kérdése... Ez őrültség, nem pedig intelligencia kérdése. Nem egy ilyet ismerek...imtelligens, de hatalmas idiótaságokat csinál a testépítésben, mert őrült. Hosszútávon ez sehová sem vezet.

Lee Haney mondta mindig, hogy ő a bodybuildingre mindig munkaként tekintett. Amikor hazért az edzésről apa és férj volt, nem Mr. Olympia. És lám mégis hihetetlen sikereket ért el és most is kitűnő egészségnek örvend.

Tom Prince meg...teljesen feleslegesen 140 kg fölé tornázta a testsúlyát extra magas adagokkal, szétgyilkolta az izületeit az edzéseken, emiatt hatalmas adagokban szedett fájdalomcsillapítókat napi szinten stb-stb...csak a fájdalomcsillapítóktól is szét kellett volna mennie a veséjének, de persze jócskán volt ott még más negatív hatás is.

Majd mikor már igen beteg volt újra el akart indulni egy versenyen...majdnem belehalt és színpadra sem tudott állni...


Semmi maradandót nem alkotott a bodybuildingben...hacsak nem azt hogy lehet tanulni a hibáiból...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 27. - 16:26:36
Válasz #21
Nem elérhető

God Vazzeg


tudom nem lesz szimpi hsz. de et a Tom Prince tipikus muníciója lehet a "szteroiddal könnyű, osz utánna meg összesel mint a xar" tipusú kijelentéseknek. Tudom-tudom, a veséje felmondta a szolgáltatot (biztos mástól) de akkor is durva, na  :-} o--O
Tom sztem igen idiótán állt a témához...leszarom mekkora intelligens manusnak tartják. Habár ez nem is intelligencia kérdése... Ez őrültség, nem pedig intelligencia kérdése. Nem egy ilyet ismerek...imtelligens, de hatalmas idiótaságokat csinál a testépítésben, mert őrült. Hosszútávon ez sehová sem vezet.

Lee Haney mondta mindig, hogy ő a bodybuildingre mindig munkaként tekintett. Amikor hazért az edzésről apa és férj volt, nem Mr. Olympia. És lám mégis hihetetlen sikereket ért el és most is kitűnő egészségnek örvend.

Tom Prince meg...teljesen feleslegesen 140 kg fölé tornázta a testsúlyát extra magas adagokkal, szétgyilkolta az izületeit az edzéseken, emiatt hatalmas adagokban szedett fájdalomcsillapítókat napi szinten stb-stb...csak a fájdalomcsillapítóktól is szét kellett volna mennie a veséjének, de persze jócskán volt ott még más negatív hatás is.

Majd mikor már igen beteg volt újra el akart indulni egy versenyen...majdnem belehalt és színpadra sem tudott állni...


Semmi maradandót nem alkotott a bodybuildingben...hacsak nem azt hogy lehet tanulni a hibáiból...

Mindenki jó valamire, ha más nem elrettentő példának  8-}

Más: nagyon motiválóak ezek a képet, mekkora élmény lehet mikor egy Jay jön szembe veled az utcán.. Huuu  @:-) És ahogy látom ott az emberek is elfogadják ezt. Vagy csak remélem?  ::)

2007. November 27. - 16:30:06
Válasz #22
Nem elérhető

endre66


csak nem az egykori ló lábakkal rendelkező Tom Prince?

Klassz a topic Steve, nem akarom elvinni más irányba...de:
Te jó ég! Tom Prince?  Erről valahogy lemaradtam...

2007. November 27. - 16:31:29
Válasz #23
Nem elérhető

God Vazzeg


Steve: a szőke csaj a felesége Cutlernak?  ::)

2007. November 27. - 16:43:22
Válasz #24
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Más: nagyon motiválóak ezek a képet, mekkora élmény lehet mikor egy Jay jön szembe veled az utcán.. Huuu  @:-) És ahogy látom ott az emberek is elfogadják ezt. Vagy csak remélem?  ::)
Venice-ben az átlagemberek is vevők a bodybuilding-re!  Łł=

Mindig mikor ott voltam ezt tapasztaltam. Még a buszsofőrök is dudáltak nekem (is) és a a hüvelykujjukat mutogatták.  @:-)  ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 27. - 16:51:26
Válasz #25
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
csak nem az egykori ló lábakkal rendelkező Tom Prince?

Klassz a topic Steve, nem akarom elvinni más irányba...de:
Te jó ég! Tom Prince?  Erről valahogy lemaradtam...
Köszi endre!  ;)

Lemaradtál?! Akkor mostantól olvasd mindig a bodybuilding.hu-t és legyél naprakész!



Igen Vazzeg a szőke csaj Mrs. Cutler.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 27. - 17:03:47
Válasz #26
Nem elérhető

pókerarc



[/quote]
Venice-ben az átlagemberek is vevők a bodybuilding-re!  Łł=

Mindig mikor ott voltam ezt tapasztaltam. Még a buszsofőrök is dudáltak nekem (is) és a a hüvelykujjukat mutogatták.  @:-)  ;-oo-;
[/quote]

Dobtál nekik cserébe egy pózt? ;D =/+'
Amúgy qrva nagy élmény lehetett egy-egy ilyen.Képzelem milyen jó lehet rá visszaemlékezni. @-o

2007. November 27. - 22:47:51
Válasz #27
Nem elérhető

hopika


Nem Venice,de az USA:
-Mikor kint voltam és még valahogy néztem is ki 2000-ben...megállított egy kissrác,aki az apjával volt és félénken megszólalt,hogy a bácsi ugye pankrátor?Jót derültem rajta,de rohadt jólesett egy kissráctól ez.
-Ja és egy másik nagy pozitívum:csajt fogni jó fizikummal szinte pillanatokon belül lehe kint...
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 27. - 23:34:46
Válasz #28
Nem elérhető

Cressler


 @:-) ez az élet Babolcsai néni
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. November 28. - 00:56:31
Válasz #29
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Habár semmi különös nem szokott történni ott, de azért berakom mert ide illik:

Webkamera a venice beach-i tengerparti sétányon (2006-ban itt laktam 2 hétig), 4 másodpercenként frissül...


http://www.westland.net/beachcam/
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."