2024. Április 28. - 22:24:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kovács Zsolt Karácsonyi Muscletech tesztje  (Megtekintve 12003 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 03. - 06:28:52
Megtekintve 12003 alkalommal
Nem elérhető

Kovács Zsolt


Én is köszönöm az Extremefit-nek és Istvánnak, hogy sokadmagammal részt vehetek egy ilyen nagyszabásu termék tesztelésen.
Szerintem nagyon érdekes lesz, hogy milyen fejlődést fogunk tapaztalni két hét alatt.
Kollektíven...
Az én vágyam, hogy csökkenjen a testzsír százalékom és tovább erősödjek.
Régebben én semmilyen kiegészítőt nam használtam, csak három hónaja kezdtem el az efit által forgalmazott dolgokat fogyasztani.
Most már belátom, hogy jól tettem, mert az eddigi változásokon jól látom, hogy ezek nélkül soha nem érném el a céljaimat.

+ hát én nem tudom ezek a reklámok már már viccesen agyondicsőitik a termékeket, de én hiszek benne ;D ;D
elhiszem az utolsó szóig mindet.. :D

Bízok bennük...

Itt az idő a bizonyításra /7%



2007. December 04. - 11:30:19
Válasz #1
Nem elérhető

Kovács Zsolt


Bűn.

Tegnap nem edzettem, mert egész napos programom volt. Ez nem nagy hiba, mert ma behozom.
De az már bűn, egy elkötelezett edzésprogram keretében, hogy tegnap este a Burger Kingben zabáltam halálra magam.
(tényleg, ti elhiszitek a makinak, azt a proteinmennyiséget amit állít a szendvicseiről ?)
Hm...
Miért követ el bűnt az ember ?  :-)(-:
Asszem azért követünk el bűnt, mert az akkor pillanatnyilag (vagy nem pont akkor) jó nekünk.
De akkor mitől lesz ez bűn, ha egyszer jó nekünk ?
Vagy egyáltalában, mi a bűn ?
Talán azért, mert később(vagy úgy általában) többet ártunk magunknak vele, mint amit a pillanatnyi
kellemes élmény okozott.
Vaaagy, elvonatkoztatva a konkrét dologtól ha más ellen követünk el bűnt akkor is árthatunk vele magunknak.
mindenki gondoljon valami példát ide. :-)(-:

Szóval úgy tünik bűnt elkövetni butaság, amit később megbánunk  ˝=/

Nem akartam nagyobb filózgatásokba bonyolódni egy edzésprogram és egy kaja kapcsán, de ha
valakit bővebben érdekel a téma akkor ajánlott irodalom : Dosztojevszkíj : Bűn és Bűnhődés  :)

2007. December 04. - 13:04:09
Válasz #2
Nem elérhető

Kovács Zsolt


Cell-tech -re rá van írva, hogy ébredés után,én persze ezt elhiszem  úgyhogy nem csak edzés után, de reggel is iszok egy kupicával.
Csak nem baj, nem ?

2007. December 04. - 13:05:38
Válasz #3
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Cell-tech -re rá van írva, hogy ébredés után,én persze ezt elhiszem  úgyhogy nem csak edzés után, de reggel is iszok egy kupicával.
Csak nem baj, nem ?

A ráírt utasítása szerint használd. Azt nem véletlenül írják rá.  O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. December 04. - 15:20:12
Válasz #4
Nem elérhető

Kovács Zsolt


A reklámokról

Nagyon speciális reklámja van az erőfejlesztő táplálékkiegészítőknek. Soxor sokoldalas melléklet a szaklapokban.
Gondolom ismeritek őket. Nekem, mintmár fentebb említette, nagyon tetszenek nagyon szeretem végigolvasni őket.
Tátott szájjal olvasom végig, micsoda előnyei vannak, micsoda segítséget nyújtanak a testemnek az edzésben, szinte hihetetlen.
Nincs egyszerű dolga a gyártóknak, mert a készítményeknek a valóban hatásosnak kell lenniük különben legközelebb nem vesz belőle senki. Ráadásul nagyon hatásosnak, mert ha csak hosszútávon veszi az ember akkor azt mondja talán nem is attól van és csak a rövidtávú eredményekre hajlamosak azt mindeni a fogyasztók, hogy ez tényleg hatásos.
A reklámszövegnek, szerintem fontos szerepe van benne, hogy megérthessük ezket a különleges szereket, hogy mire kell figyelni a használatukkor. Szerintem, mivel nem tehetik kockára a nevüket tényleg igaznak kell lenni mindennek amit leírnak és mivel ráadásul az eddigi tapasztalataim ezt alá is támasztják én hiszek bennük és nagy örömmel olvasom, miféle lehetőségeket ad a kezembe a megvásárlásuk illtve az ajándék tesztcsomaghoz való hozzájutás  :D
Az eddigi újságokat már százszor kiolvastam és komolyan mondom inkább a reklámokat, mint a cikkeket néztem bennük,
szóval nem tudja valaki, mikor jelenik meg az új Extremefit magazin ?  :-X
Kedvenceim a sokoldalas Muscletech tesztek,

Meg persze a Gasparik ezzel a szueprnővel.  @:-)

http://bodyspace.bodybuilding.com/Marzia/



   

2007. December 05. - 10:38:33
Válasz #5
Nem elérhető

Kovács Zsolt


Tegnap este, megvolt az első edzés már az Mt kiegészítőkkel. Kevés szénhidrátot vittem be tegnap ezért elég gyengének éreztem magam, meglepetésemre mégis nagyon erős voltam. Az eddigi legjobb teljesítményemet nyújtottam például a nyakmögülnyomásban. A Vapor elképesztően erős volt egy kanálnál is, de majd később írok róla külön is. Meg a többiekről is  ;) , Külön.
Az edzés utáni kétkanas Cell Tech majd kétkanalas Nitrotech SOKK volt a gyomromnak. Nem válogatós a gyomrom , de azért gondolkoztam, hogy kihányjam-e, hm..pedig finom mindkettő.
 :-oD     :)   :-/]
De kemény vagyok és kibírtam  =/+'



2007. December 05. - 10:50:40
Válasz #6
Nem elérhető

Kovács Zsolt


Kezdem kitapasztalni a Mass tech -hez szükséges vízmennyiséget, kevesebb, mint 12 Ounces - el a 3 kanál olyan volt, mintha betont innék 16 -la már egész finom.

2007. December 06. - 11:20:31
Válasz #7
Nem elérhető

Béla


Én is így voltam ezzel kapcsolatban,bár a mai nap kezdem úgy érezni,szokja  a gyomrom az anabolikus állapotot.A mass techet én 5 kanállal - kanalazom,nem iszom.Ez van,jó sűrű,de legalább telít.

2007. December 06. - 11:21:14
Válasz #8
Nem elérhető

Béla


Bocsi,nem írtam oda ,én a ToZo voltam Béla név alatt

2007. December 07. - 08:30:12
Válasz #9
Nem elérhető

Kovács Zsolt


A Motivációról

Mentálisan is erőt ad, hogy nem egyedül edzek, hanem segítségére vanak a testemnek ezek a remek MT termékek,
de a lényeg valami ilyesmi :

http://bodyspace.bodybuilding.com/ivy78/


2007. December 07. - 11:41:16
Válasz #10
Nem elérhető

Kovács Zsolt


A gyakorlatokról

Edzéstaktikám a következő :

*1 hét*
H: Váll, hát
Sz: Mell, kar
P: Váll hát
V: Kardió
*2.hét*
H: Mell, kar
Sz:Váll, hát
P: Mell, kar
V:Kardió

Namost azontúl, hogy vannak húzó, hajalító és toló gyakorlatok én aszerint csoprtosítom őket, hogy a végrehajtásnál a
fontossági sorrendben első a súly nagysága a második a kivitelezés pontossága (pl.:nyakmögülnyomás, fekvenyomás, húzoszkodás) 
a másik tipusú gyakorlatoknál fontosabb a kivitelezés pontossága és másodsorban lényeges a súly mérete (pl.:bicepszhajlítás, oldalemelés, stb...), persze
mindkettőnél lényges a második szempont is, csak az első jobban.

Namost mint sokan mások én is hajlamos vagyok inkább az első csoportra koncentrálni, olyan szempontból, hogy
azon mérem le a feljlődésem, hogy mennyivel nyomok fekve, vagy éppen olyan célt tűzök ki, hogy mennyivel kell tudnom két hónap múlva nyakmögül nyomni és amikor ezt elérem akkor nagyn örülök.

Talán méginkább javíthatóak lennének az eredmények ha a második csoportra is ugyanúgy készülnék fejben is...

2007. December 07. - 13:55:27
Válasz #11
Nem elérhető

jang


Láb tréning nincs?

Egyébként sok sikert!


2007. December 07. - 14:31:31
Válasz #12
Nem elérhető

Kovács Zsolt


Köszönöm a sok sikert,

lábaznom egyáltalán nem kell, mert túl erős a lábam.
(Régen kosaraztam most meg síelek minden hétvágén, ez a kardió is egyben)

2007. December 07. - 15:30:49
Válasz #13
Nem elérhető

BeLo


Kitartást!
 További sok sikert a teszthez!
           

2007. December 11. - 19:56:02
Válasz #14
Nem elérhető

Kovács Zsolt


Általános tapasztalatok

Az első héten edzés közben nagyobb súlyokat voltam képes megmozgatni, egészségesnek és teltnek éreztem megam, valamint hétvégére a tükörben jóval erősebb nek néztem ki.
A második hét elejére ugyanezen hatások tovább fokozódtak. Hétfő esti edzésemen minden eddiginél nagyobb súlyokat voltam képes felemelni ferdepadon és normál padon is az eddigi legtöbbel nyomtam. A gyakorlatok között bár mindent beleadtam azonalli volt a regeneráció. Egyszerüen nem fáradtam el. Az erőnövekedés kb 15%-os lett.
Ha ez a fejlődés fenntartható lenne akkor valószínűleg 1 év alatt felkészülhetne az ember a Mr olympiára.
Úgy gondolom a Stack mindenben teljesíti az igérteket.
Én még nem koxoltam soha és nem is szándékozom, de gondolom annak is valami hasonló lehet a hatása.