2024. Április 29. - 00:14:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: STEVE NAMAT MASS STACK by ViCtor  (Megtekintve 30639 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2007. December 05. - 00:29:40
Megtekintve 30639 alkalommal
Nem elérhető

ViCtor


Personal Info And Background:
Nick Name:  ViCtor
Sex:    Male
Age:    28
Gym:     California Fitness, Budapest
When I Started:     Jul, 1997
How I Started:     For a "six-pack", respect, confidence, career and not gonna lie...girls

Why I Love It:     I love bodybuilding for the same reasons why I started in the 1st place. Im amazed everyday how you can change your body though exercise and nutrition. The gym has become my biggest destresser. I can always go and lift, no distractions, leave the cell phone at home and your "baggage" at the door. Gives me time to think and relax. Very theorpedic.

How I Stay Motivated:  My main goal for getting serious with working out was to one day be lean enough to see all my abs. Year after year I could see I was getting closer but then I still did not obtain my ultimate goal. Now to present day I am the leanest I have ever been and the mirror has been my biggest motivation. Every morning and every night I check and gage my progress. 2007 is my year. Stay tunned! ANY AND ALL CRITICISM IS WELCOMED TO HELP ME ACHEIVE MY GOALS.


Body Start Stats:
Height:  1.87 m (6'1.6")
Weight:  85.0 kg (187 lb)
Bodyfat:  10.0 %
Chest:  105.99 cm (41.73")
Arms:     32.99 cm (12.99")
Waist:  87.00 cm (34.25")
Thighs:  55.99 cm (22.83")
Calves:  38.99 cm (15.35")
Forearms:  24.99 cm (9.84")

copy bb.com  ;) :D :P
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 05. - 00:30:49
Válasz #1
Nem elérhető

ViCtor


HÉTFŐ (03.12.) - KEDD (04.12.)


Tréning:

(Mell, Delták)

Ferdapados tárogatás – 5 x 8-12                 (35kgx2)
Ferdepados nyomás (egykezes) – 5 x 8-12     (35kgx2)
Egykezes oldalemelés – 8 x 10-20 :)             (15kgx2)
Nyak mögül nyomás – 3 x 10-15                   (35kgx2)
Döntött törzsű oldalemelés: 4 x 12-15          (10kgx2)
Tolódzkodás – 4-5 szett x Maximum ism                       

(Hát)

Húzódzkodás – 5 x 10-20
Mellhez húzás szűk és széles fogásban - 5 x 8-10 (100kg)
Döntött törzsű evezés – 5 x 10-15 (70kg)
Kábeles evezés - 5 x 10-12 (60kg)

ui: Has minden edzésen negyed óra, különböző felülések és lábemelések maximum ismétlésig.




Kaja:

1. Omlett 8 toj + zé-kása 1 csésze + 2 csésze gyógynöv tea
2. 250g pulyka mf + 1 csésze barna rice
3. 3 kan Mass-Tech, 1 kan Cell-Tech jegesvizzel turmixba
 PRE. 1 kan N.Vapor
    -tréning-
POST. 2 kan Cell + 2 kan Nitro jegescuccal (én vegyítve nyomom) kiváló
4. 250g pulyka mf + 1 csésze barna rice + tápláló szelet (ISS)
5. 200g pulyka mf + Zöldségköret + negyed csésze rízs
6. 2 kan Nitro, 1 kan Cell
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 05. - 01:58:26
Válasz #2
Nem elérhető

Geronimo


Barna rice -nem lehetne mondjuk magyarul azt írnod,hogy barna rízs?  ˝=/  Vagy ezek után már csak angolul fogsz írni?  !+"%

2007. December 06. - 01:20:41
Válasz #3
Nem elérhető

Béla


Láttam, hogy tegnap délután is megvetted a tápláló szeleteidet.
Csak az eprest szereted?

Én is bevágtam egy Messotech almás-fahéjas szeletet, csak az íze kedvéért. /7% ;D

2007. December 06. - 08:48:08
Válasz #4
Nem elérhető

Woodslave


33-as karokkal, 35 kilóval tárogatsz ferde padon és ugyanennyivel nyomsz fekve.. ::) Vagy elírtad?  ????...

2007. December 06. - 11:51:03
Válasz #5
Nem elérhető

ViCtor


Igen Bélah", az ISS-ből nekem az epres-penaut jön be. Kiváló. :P De nem oszt nem szoroz, két nap, ha eszek egyet.
Woodstock, igen, 33-34-es a karom, én lógatva, normálisan mérem meg, befeszítés nélkül. Befeszítve 40-es. kb.
Igen 35-el tárogatok, nem vicc. Sőt, 45-össel is szoktam tárogtni, de most nem teszem, ebből körülbelül 4 ism megy egyedül. Igen, jogos, valóban a számok alapján hihetetlennek tűnik, ezt azért hiszem, mert nemrégiben egy edzőtársam kiröhögött, hogy "45"... , megcsináltam, utána meg némán arrébbállt. Sőőőőt, magam emelem fel mindkét 45 kilósat a ferde padra. Tök szabályosan. Az a kollegga, aki kételkedett bennem, a 35 kilósat is felkéreti a kacsójába. Persze, fő a biztonság, ha valaki, nem bízik magában.
Gergőninó, neked meg mi bajod a brown rizsámmal?
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 06. - 12:10:04
Válasz #6
Nem elérhető

hopika


Hey,ViC!
Nem válaszoltál a privátra,vagy meg sem kaptad?
Üdv
Tamás
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 06. - 12:11:05
Válasz #7
Nem elérhető

Woodslave


ja, akkor nem ugyanúgy mérjük a dolgokat.  ;-oo-; Így már értem, de akkor is durva súly tárogatáshoz.  :-/] ;D

2007. December 06. - 12:37:23
Válasz #8
Nem elérhető

ViCtor


Nem mindig van ez így... Sőt, nincs is azon a határon,h tönkre tegyem magam. Aztán meg, mikor felettem van a két egykezes, "nem állhatok meg, mert rámesik" , ez hajt.
35kiló, meg tökéletes nekem 10 ismétlésekre. Nem könnyű.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 06. - 15:29:13
Válasz #9
Nem elérhető

Lgy


Hát graulálok ezekhez a súlyokhoz. Én azért  a helyedbe gondolnák a jövőre is,mert nem biztos,hogy hosszú távon nem fogja megbosszúlni magát. További jó edzés!

2007. December 06. - 16:58:37
Válasz #10
Nem elérhető

Geronimo


Viktorka!!!!!!!!!!
Nem a barna rizsával van bajom,hanem a süket dumáddal és,hogy folyton nyomod ezt a süket amcsi dumádat- tudtommal a fórumnak nem sok amcsi olvasója van!!!

2007. December 06. - 21:18:17
Válasz #11
Nem elérhető

ViCtor


Lgy, Így van, igazad van  és köszönöm , h aggódsz értem. Hidd el, én sem dobálom a nehéz súlyokat csak úgy. Ez nálam nem gizdaság, ha ti ezt hiszitek. Nekem speciel ebben a gyakorlatban megy ennyivel. Ha erőltetném, akkor megsérülnék. De, nem vagyok se hülye, sem pedig tapasztalatlan. Bizz bennem. Tudom ,mit csinálok. És nem 45-el szériázom, hanem 35-el, és nem nehéz. Én progresszív munkával jutottam el ide. Ezeket a súlyokat én elviselem, nekem optimálisak. Ráadásúl hetente egyszer tárogatok. Nincs mit magyarázni ezen.
Kár ezt ragozni, biztos vagyok benne, h kielégítően adtam választ erre a homályra.
Gero, köszönöm a hozzászólásod.
nos, nemsokára folytatom a tesztírást.
Szerda pihi, csüt HIIT és péntek pihi szintén. 7vége pedig edzéssel fog telni.
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 06. - 21:30:24
Válasz #12
Nem elérhető

tomi


Szia Viktor, már korábban is szorgalmaztuk, hogy tegyél fel magadról képeket. Itt a nagyszerű lehetőség, remélem teszel majd fel.  /:-)
Up the dose, lift the most!

2007. December 07. - 00:11:25
Válasz #13
Nem elérhető

ViCtor


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 07. - 00:55:24
Válasz #14
Nem elérhető

BrianB


Szia Viktor, már korábban is szorgalmaztuk, hogy tegyél fel magadról képeket. Itt a nagyszerű lehetőség, remélem teszel majd fel.  /:-)
Nem volt ez egy kicsit cinikus? ::)