2024. Április 29. - 04:25:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: STEVE NAMAT MASS STACK by ViCtor  (Megtekintve 30649 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 07. - 08:22:07
Válasz #15
Nem elérhető

tomi


Bocsi, ha úgy tűnt, inkább szorgalmazó jellegűnek szántam, mert kíváncsi vagyok, persze, ha nem lesz, se sértődik meg senki.  ;)
jó tesztelést
Up the dose, lift the most!

2007. December 07. - 10:17:48
Válasz #16
Nem elérhető

God Vazzeg


Bocsi, ha úgy tűnt, inkább szorgalmazó jellegűnek szántam, mert kíváncsi vagyok, persze, ha nem lesz, se sértődik meg senki.  ;)
jó tesztelést

Én is kíváncsi lettem, 35kg-al tárogatni háááát.. na, csak kíváncsi az emberfia  :-)!  8-)

2007. December 07. - 10:28:19
Válasz #17
Nem elérhető

hopika


Srácok!

Abból,hogy valaki x kg-val csinál egy gyakorlatot nem egyenesen következik,hogy ő egy 130kg-s izomkolosszus.
Mindenkinek vannak erős és kevésbé erős gyakorlatai/testrészei.Sztem.
Nekem is ugyanúgy volt olyan időszakom,hogy bele tudtam nyomni már fekve a 130-ba,de alig bírtam 30-35 kg-val bicepszezni...Vagy a lábtolón fent volt az összes súly ebben az időszakban már+ráült az egyik haverom és úgy nyomtam.
That's all,I think... ;-oo-;
Tolja mindenki a tesztjét és majd a végén konzultálunk! =/+'  :-oD =/+' :-oD =/+' :-oD
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. December 07. - 11:13:00
Válasz #18
Nem elérhető

God Vazzeg


Srácok!

Abból,hogy valaki x kg-val csinál egy gyakorlatot nem egyenesen következik,hogy ő egy 130kg-s izomkolosszus.
Mindenkinek vannak erős és kevésbé erős gyakorlatai/testrészei.Sztem.
Nekem is ugyanúgy volt olyan időszakom,hogy bele tudtam nyomni már fekve a 130-ba,de alig bírtam 30-35 kg-val bicepszezni...Vagy a lábtolón fent volt az összes súly ebben az időszakban már+ráült az egyik haverom és úgy nyomtam.
That's all,I think... ;-oo-;
Tolja mindenki a tesztjét és majd a végén konzultálunk! =/+'  :-oD =/+' :-oD =/+' :-oD

Mi nem is mondtunk semmit, csak képet kértünk  o:)

2007. December 07. - 16:04:08
Válasz #19
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Bocsi, ha úgy tűnt, inkább szorgalmazó jellegűnek szántam, mert kíváncsi vagyok, persze, ha nem lesz, se sértődik meg senki.  ;)
jó tesztelést

Én is kíváncsi lettem, 35kg-al tárogatni háááát.. na, csak kíváncsi az emberfia  :-)!  8-)
Brian tárogattunk mi már 55-tel is...nem?  :-O :)
Habár mostmár inkább 40-nel szoktam 12-15-öket.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 07. - 16:12:26
Válasz #20
Nem elérhető

BrianB


Hát ja. Csak mondjuk neked akkor kb. volt egy 48-49es karod, nekem meg 46 körül, és nem volt az a full szabályos ::). Meg így most azért örülök (gondolom Te is), hogy akkor sok okosságunktól nemsérültünk meg. 700kg tábtolón 10x, 80-90kg kétkezes bicepsz (most kb. 35-40 :P), 50-60kg vállból kézisúlyzóval, meg ilyenek. Emlékszem, mikor a 700-nál a hatodik ismétlésnél megreccsent a csípőm, de még beletoltam 4-et.  ˝=/ Aztán egy hétig alig bírtam járni, de következő héten megint ugyanez. És még egyben vagyunk :-):-)::

2007. December 07. - 16:37:13
Válasz #21
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
Szia Viktor, már korábban is szorgalmaztuk, hogy tegyél fel magadról képeket. Itt a nagyszerű lehetőség, remélem teszel majd fel.  /:-)


Akkor én ki is használom a nagyszerű lehetőséget és teszek fel képet  ;D.

 íme Victor és Linda a vasárnapi "Teszt találkozón "............

2007. December 07. - 16:59:33
Válasz #22
Nem elérhető

Woodslave


megláttam, hogy az utolsó hozzászóló Varga Linda, mondom Te is beírod, hogy 35-el tárogatsz, akkor ma már (és soha többé) nem megyek edzeni  /:-) ;D

2007. December 07. - 17:08:59
Válasz #23
Nem elérhető

pókerarc


Nem írta h nem... ::) ;D Még megúszhatod az edzéseket :D o:)

2007. December 07. - 19:43:35
Válasz #24
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member
megláttam, hogy az utolsó hozzászóló Varga Linda, mondom Te is beírod, hogy 35-el tárogatsz, akkor ma már (és soha többé) nem megyek edzeni  /:-) ;D

Nem akartam beírni ,mert úgysem hinné el senki  :P :P...... ,de ha már így felhoztad akkor hozzá fűznék én is egy kicsit ehhez a "ki mennyit bir témához " :D ;).

Nekem is kellett egy kis idő mire rájövök,hogy nem az a lényeg ,hogy mekkora súlyokkal edzünk (vagy inkább rángatjuk  ;D) hanem az öszpontosítás az test-agy kontaktus ....stb sokkal fontosabb illetve törekedjünk amennyire csak lehet a szabályosságra .
Egyébként mindenkinek vannak olyan erősségei amit mások nem is gondolnának.......
Szóval nálam pl ilyen testrész a mell  :) . Régebben rendszeresen heti egy napot mell edzésre fordítottam azon belül 4-5 gyakorlat .......  s olyannyira bele jöttem hogy a Pull-Over-t (áthúzás) 35-40kg-os késúlyzóval  csináltam....persze tök fölöslegesen mert egy Női Fitness Formás lánynak szinte teljesen elhanyagolható a mell edzés ,esetleg max heti 1-2 gyakorlat pl hátazás végén ,de erre én magamtól 4 év alatt nem jöttem rá Steve-nek kellett felvilágosítania  ;D :-*.

Szóval óvatosan az ilyen kijelentésekkel srácok ,mert 18 évesen egyszer amikor 2 széria között pihentem és az egyik fiú megkérdezte ,hogy ugye nem én dolgozok ezzel a nagy súllyal ,mert ha igen akkor ő haza megy és nem jön többet edzeni......én meg megfogtam és csináltam 12 ismétlés áthúzást a 35 kg-al kissé kikerekedett a szeme  @-o    ;D ;D ;D.


2007. December 07. - 19:50:49
Válasz #25
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Drágám, most hogy már kellőképpen feldobtunk ViCtor bátyánk topikját, menjünk és merüljünk el közösen egy Muscle Milk Pudding-ban!  /7% :-)o-:


 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. December 07. - 20:29:57
Válasz #26
Nem elérhető

Woodslave


az én voltam, de pár év egy profi pszichológussal csodát tett.  @-o :-!!!

2007. December 07. - 21:33:19
Válasz #27
Nem elérhető

fastor


megláttam, hogy az utolsó hozzászóló Varga Linda, mondom Te is beírod, hogy 35-el tárogatsz, akkor ma már (és soha többé) nem megyek edzeni  /:-) ;D

Nem akartam beírni ,mert úgysem hinné el senki  :P :P...... ,de ha már így felhoztad akkor hozzá fűznék én is egy kicsit ehhez a "ki mennyit bir témához " :D ;).

Nekem is kellett egy kis idő mire rájövök,hogy nem az a lényeg ,hogy mekkora súlyokkal edzünk (vagy inkább rángatjuk  ;D) hanem az öszpontosítás az test-agy kontaktus ....stb sokkal fontosabb illetve törekedjünk amennyire csak lehet a szabályosságra .
Egyébként mindenkinek vannak olyan erősségei amit mások nem is gondolnának.......
Szóval nálam pl ilyen testrész a mell  :) . Régebben rendszeresen heti egy napot mell edzésre fordítottam azon belül 4-5 gyakorlat .......  s olyannyira bele jöttem hogy a Pull-Over-t (áthúzás) 35-40kg-os késúlyzóval  csináltam....persze tök fölöslegesen mert egy Női Fitness Formás lánynak szinte teljesen elhanyagolható a mell edzés ,esetleg max heti 1-2 gyakorlat pl hátazás végén ,de erre én magamtól 4 év alatt nem jöttem rá Steve-nek kellett felvilágosítania  ;D :-*.

Szóval óvatosan az ilyen kijelentésekkel srácok ,mert 18 évesen egyszer amikor 2 széria között pihentem és az egyik fiú megkérdezte ,hogy ugye nem én dolgozok ezzel a nagy súllyal ,mert ha igen akkor ő haza megy és nem jön többet edzeni......én meg megfogtam és csináltam 12 ismétlés áthúzást a 35 kg-al kissé kikerekedett a szeme  @-o    ;D ;D ;D.



Hát neekm is lemenne az önbizalmam az északisarkra ?:-/azt lehet vissza se jönne :-)-> --)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 07. - 22:28:41
Válasz #28
Nem elérhető

ViCtor


:)
Ha többen szavaztok rám (akik, még nem szavaztak), akkor fogok szerepelni a Gyurmában Lindával és Steve-el, és megnézhetitek, hogy tárogatok szabályosan 45 kilóval úgy, hogy én veszem fel magamnak. :) Egyszerű, csak szavazz rám.
Ráadásúl meghatódva és büszkén fogom átvenni a kamerák előtt a MAP-csomagot.

Addig puddigonzattok, jöjjetek rá kérlek, hogy - bár köszönöm-  de ne aggódjatok értem. 35 kiló nagyon "gut". Nem nagy teher. Régóta edzem, elég progresszíven, néha szélsőségesen keményen, ugyanakkor eközben vigyázok magamra, nálam ez az első.
Rendkívűl sok figyelemreméltó dolgot írtatok le e témával kapcsolatban. Fontos az egészség és nem a súly stb...
Minőségi dolgok fontosabbak a mennyiségi dolgoknál, ezt én is vallom.
Köszönöm,h bár később keztem a fórumírás, mégis lassan 600 látogatom lesz/van. Nem beképzeltség:) pusztán ha belegondoltok, akkor poén. Természetesen,ha ennyire "szerettek",akkor ne csak 2 szavazatom legyen (jelenleg), hanem nyerjem meg a tesztet. :) Köszönöm előre is.
A többi Teszternek pedig sok sikert, és Őket se hagyjátok cserben!  :)
 :-!!!
Most evvel befejeztem a tesztemet, vagy még kell folytatnom másfél hetet, vajjjjon {-) :D
Köszönöm emberek, köszönöm!!!! ;-oo-;
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. December 11. - 01:36:32
Válasz #29
Nem elérhető

ViCtor


1.hét:
h - mell, delták
k - hát
s - -=PIHI=-
c - H.I.I.T. (nagy intenzitású intervallumos tréning) amolyan sprint edzés... a "szokásos" ,ha kell, efit.hu-ról belinkelem (3 hibridről van szó)
p - -=PIHI=-
s - karok
v - láb
2.hét:
h - -=PIHI=-
k - hát
s - mell, delták
c - -=PIHI=-
p - -=PIHI=-
s - karok
v - láb


Tréning:

- HÉTFŐ (03.12.) + SZERDA (12.12.)

(Mell, Delták)

Ferdapados tárogatás – 5 x 8-12                 (35kgx2)
Ferdepados nyomás (egykezes) – 5 x 8-12     (35kgx2)
Egykezes oldalemelés – 8 x 10-20 Smiley             (15kgx2)
Nyak mögül nyomás – 3 x 10-15                   (35kgx2)
Döntött törzsű oldalemelés: 4 x 12-15          (10kgx2)
Tolódzkodás – 4-5 szett x Maximum ism                       

- KEDD (04.12.) + KEDD (11.12.)

(Hát)

Húzódzkodás – 5 x 10-20
Mellhez húzás szűk és széles fogásban - 5 x 8-10 (100kg)
Döntött törzsű evezés – 5 x 10-15 (70kg)
Kábeles evezés - 5 x 10-12 (60kg)

- SZOMBAT (08.12.) + SZOMBAT (15.12)

(Karok)

Bicepsz franciával állva - 4 x 10-12 (40kg)
Csigás letolás kötéllel - 5 x 10 (30kg) ez egy rohadt szabályos gyak, igyekezve, csak tric dolgozzon.
Bicepsz állva váltott karral - 6 x 8-10 (20kg)!
Szűknyomás - 3 x 6-10 (80kg)
Koncentrált bicepszgyakorlat - 4 x 20 (10kg)
Tolódzkodás feltámasztott lábbal - 3 x 10 (súlynélkül)
+ Húzódzkodok szűk alsó fogással - 2 x max ism.

- VASÁRNAP (09.12.) + VASÁRNAP (16.12.)

(Láb)

Lábhajlítás - 2 x 20-26 (90kg)!
Guggolás - 5 x 10-15 (80-90-100-80-100kg)
Merevlábú felhúzás - 4 x 10-15 (60kg)
Lábnyújtás - 3 x 15 (95kg)
Vádli - 2 fajta ált. ülő és álló. ill felváltva kézisúllyal terhelve. max reps 3x

ui: Has minden edzésen negyed óra, különböző felülések és lábemelések maximum ismétlésig.
HIIT-nél módszeresebb, akár fél óra hasazás súllyal is terh.






 Edzésnapi Kaja:

1. Omlett 8 toj + zé-kása 1 csésze + 2 csésze gyógynöv tea
2. 250g pulyka mf + 1 csésze barna rice
3. 3 kan Mass-Tech, 1 kan Cell-Tech jegesvizzel turmixba
 PRE. 1 kan N.Vapor
    -tréning-
POST. 2 kan Cell + 2 kan Nitro jegescuccal (én vegyítve nyomom) kiváló
4. 250g pulyka mf + 1 csésze barna rice + tápláló szelet (ISS)
5. 200g pulyka mf + Zöldségköret + negyed csésze rízs
6. 2 kan Nitro, 1 kan Cell


 Pihinapi Kaja:

1. 10 tojásfehérje + 1zaboskása
2. 4 kan Mass-Tech, 2 kan Cell-Tech ICEtURmIx
3. 350g stake + 2 csésze barna rice
4. FŐ ÉTK: 300g csirke+pulyka mf rántva + 2 csésze ilyen vegyesmixes rizsa mindenfélével, karfiol, zöld sárga dolgokkal stb.+ebben még nagy kompótós (nocuk) gyümölcsök, ananász,barack,nari
5. 200g lazac + 1 csésze barna rice
6. 1 kan Cell + tápláló szelet (ISS)
7. 3 kan Nitro

Egyéb kiegészítők: Elfelejtettem, de maradt még APLODANOM, pont 15-16-ig  ;D 3x1
+ egyéb alternatív kiegészítő, immunrendszer szupport, alap dolgok. Növényi-ásványi anyagok-vitaminok, illettve kiemelten b-komplexek is.
+ esténként a Nájtróhoz Telítetlen zsírsav: 100mg, egyszrsn teltln zsírsav: 300mg, többszrsn teltln zss: 560mg, ebből omega3 zss: 400mg, EPA 225mg, DHA: 150mg, mindez 1 lágy zselé kapszban :P :halolaj55%+oliva19%+evit(tokofer..) 40kJ

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.