2024. Április 27. - 22:29:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: EDZŐTERMEK  (Megtekintve 64363 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 28. - 21:55:13
Válasz #15
Nem elérhető

Ren


Én egy helyi sportcsarnokban edzek, kőkorszaki körülmények között, gépek a legalapvetőbb dolgokhoz vannak csak. Szerencsére, mert így rá vagyunk szorítva hogy szabadsúlyokkal dolgozzunk mindig, én szeretem is nagyon  /:-)  @:-)

Helye: valahol vidéken, messze-messze, ahol a gravitáció is erősebb  !+"%  o--O

Pár kép:
[/quote



Ahol én kezdtem még ilyen felszereltségű sem volt, de minden a miénk volt, akkor mentünk le amikor akartunk, olyan zene szólt amilyet akartunk stb...
A helyi focicsapat régi öltözőjét "rendeztük be"! Kb.:1 másfél évig nyomtuk ott, aztán váltottunk! :)

2008. Február 28. - 22:51:58
Válasz #16
Nem elérhető

hopika


Kérdezd meg Mr. Lantost,hogy mi milyen teremben edzünk,illetve hogy ő is hol kezdte...Gépek???
1 azaz egy db lábtoló...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 29. - 08:36:13
Válasz #17
Nem elérhető

L


Én egy helyi sportcsarnokban edzek, kőkorszaki körülmények között, gépek a legalapvetőbb dolgokhoz vannak csak. Szerencsére, mert így rá vagyunk szorítva hogy szabadsúlyokkal dolgozzunk mindig, én szeretem is nagyon  /:-)  @:-)

Helye: valahol vidéken, messze-messze, ahol a gravitáció is erősebb  !+"%  o--O

Pár kép:

Ilyen teremben edzek én is Pécsett. Képek hamarosan...Gettó GYM rulz @:-)  ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 29. - 09:24:19
Válasz #18
Nem elérhető

God Vazzeg


Én is imádom ezt a helyet, régebben volt egy hiper-szuper terem is, voltam ott párszor "vendégpózolni"  ;D de nem jött be annyira mint ez. Már 7 éve nyomom itt, van hogy tovább vannak nyitva a kedvemért, illetve olyan zene szól, amilyet viszek  @:-) Sokszor egyedül vagyok, de jobb is, jobban pörög az edzés, mert nem él az ember közösségi életet legalább addig..  8-)

2008. Február 29. - 10:47:51
Válasz #19
Nem elérhető

Ren


Itt van 3 kép a teremről ahová én járok.  ;D
Viszonylag kivehető a képkeből is, de sajnos nem a legjobbak.

Ho-ho, a plazma TV árából kijönne egy vádlizó!!  !+"%
 ;D

2008. Február 29. - 10:54:38
Válasz #20
Nem elérhető

Lgy




Ho-ho, a plazma TV árából kijönne egy vádlizó!!  !+"%
 ;D
[/quote]

Ez legfontosabb mnapság, sajnos...Nálunk kettő van, de egy normális keretre nem futja,no comment.

2008. Február 29. - 10:59:51
Válasz #21
Nem elérhető

pókerarc


Azért arra kiváncsi lennék,hogy ki a fa@om akar egy edzőteremben tv-t nézni ????... ˝=/

2008. Február 29. - 11:03:54
Válasz #22
Nem elérhető

Lgy


Azért arra kiváncsi lennék,hogy ki a fa@om akar egy edzőteremben tv-t nézni ????... ˝=/
Hát az a sok k...g akik mostanság ellepik a termeket.

2008. Február 29. - 11:08:47
Válasz #23
Nem elérhető

Ren


Azért arra kiváncsi lennék,hogy ki a fa@om akar egy edzőteremben tv-t nézni ????... ˝=/

Kardiózás közben még talán, úgy jobban megy az idő(nem mintha én TV-znék!)

2008. Február 29. - 11:09:40
Válasz #24
Nem elérhető

Ren


Itt van 3 kép a teremről ahová én járok.  ;D
Viszonylag kivehető a képkeből is, de sajnos nem a legjobbak.

Ho-ho, a plazma TV árából kijönne egy vádlizó!!  !+"%
 ;D
öö... Nálunk van kettő darab vádlizó  @-o csak a gépekről sok minden nem látszik, van egy galéria is, meg egy kis hátsó rész a fal mögött  :D

Gondoltam... ;)

2008. Február 29. - 15:06:26
Válasz #25
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Kérdezd meg Mr. Lantost,hogy mi milyen teremben edzünk,illetve hogy ő is hol kezdte...Gépek???
1 azaz egy db lábtoló...
Amikor még én edzettem ott,még a lábtoló sem volt ott.Egyébként azt a KoKo Gym-beli lábtolóról rajzolta le Zsolti és hegesztette össze.Tehát az egy eredeti Galaxy koppintás ;D.Bár amikor szemrevételeztem rájöttem hogy jobban sikerült neki mint az eredeti :'(
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Március 01. - 13:31:35
Válasz #26
Nem elérhető

tomi


Én most a Master-hez járok, nagyon jó a terem, de a világ legjobb terme szerintem a 8.kerületi Szentkirályi u.-ban volt a GOLD'S WIN!!!
Én ott lettem szerelmes a sportban, olyan arcok láttán mint: Lauter Viktor, Molnár Ricsi, Buni bácsi, stb. Kár hogy azok a világszínvonalú felszerelések egy nedves pincében rozsdásodnak.
Up the dose, lift the most!

2008. Március 01. - 13:39:19
Válasz #27
Nem elérhető

BrianB


Én most a Master-hez járok, nagyon jó a terem, de a világ legjobb terme szerintem a 8.kerületi Szentkirályi u.-ban volt a GOLD'S WIN!!!
Én ott lettem szerelmes a sportban, olyan arcok láttán mint: Lauter Viktor, Molnár Ricsi, Buni bácsi, stb. Kár hogy azok a világszínvonalú felszerelések egy nedves pincében rozsdásodnak.
Ez így van. Én 2002-ben nyomtam le ott egy nyarat. Akkor még csak az tűnk fel, hogy milyen kib***ott jók a gépek (a lábtolótól, meg a hack-géptől szerintem minden ínyenc elélvezett volna ;D). Az összes gép Flex, a súlyzók Ivanko. Most már nagyon visszasírom azt a termet :'(. Azóta sem voltam hasonlóban. Az egyetlen negatívum, hogy nem volt az az igazi hardcore terem.

2008. Március 02. - 10:01:25
Válasz #28
Nem elérhető

blade


Sziasztok! Én ebben a teremben edzek. Kicsit Spártaiak a körülmények, de ami kell minden megtalálható.
Ja és tavaly óta van melegvizes zuhanyzónk! =/+'
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Március 02. - 10:02:22
Válasz #29
Nem elérhető

blade


Na még egy pár kép ha sikerül!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!