2024. Május 10. - 20:53:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Pump & Flex Magazin  (Megtekintve 7631 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 16. - 13:20:41
Megtekintve 7631 alkalommal

SBI

Vendég
 #:-)

Címlapon a Mester: Troy Alves.Exclusive helyszíni közvetítés a XX. Arnold Classicról ahol Berkes Laci mint első magyar testépítő versenyzett.Kíváncsi vagy Jay Cutler edzéstervére?Verseny statisztikák csak nálunk!Diétáznál de még az alapokkal sem vagy tisztában?Edzőtermi gépet vagy tápkieget keresel?Segítünk a döntésben.Holnaptól a standokon az új Pump & Flex magazin.

2008. Április 16. - 13:23:38
Válasz #1
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Johnnyt is kereshetitek benne!  ;)

2008. Április 16. - 13:33:42
Válasz #2

SBI

Vendég
Folytatódik a Johnny story, méghozzá tényekkel, és ez a valóság első epizódja....a kezdet =/+'

2008. Április 16. - 13:37:09
Válasz #3

SBI

Vendég
hogyan tovább?Élesben Tozótól kapunk választ a folytatásról. :--: kihívás? Johnny és Tozó összecsap? erről is írtunk

2008. Április 16. - 13:54:26
Válasz #4

SBI

Vendég
A múltkori Godzillás Pump & Flex kapcsán két telefonos megkeresést is kaptam olyan barátaimtól akik nem body őrültek de olvassák a magazint.Az egyikük kézilabdázik, bajnok csapatban játszik, a másikuk teniszezik és hölgy nem versenyzett soha. Azt kérdezték mind a ketten,hogy tényleg olyan (marha) jó a Hidroxycut mint ahogy a magazinban írjuk?Én csak a saját véleményemet tudtam mondani,ami meglehetősen szubjektív mivel a párom egy ruhaméretnyi zsírt dobott le 6 hét alatt és nem is diétázott olyan keményen csak edzett.Szóval azt mondtam,hogy tök jó, és rendeltek is azóta tőletek. hamarosan a visszajelzésekről is beszámolhatok. :-/--

2008. Április 16. - 13:56:51
Válasz #5
Nem elérhető

hopika


hogyan tovább?Élesben Tozótól kapunk választ a folytatásról. :--: kihívás? Johnny és Tozó összecsap? erről is írtunk

Kicsit elfogult vagyok,de tippelnék a győztesre...khmmm:J-vel kezdődik a neve... (:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Április 16. - 14:02:07
Válasz #6

SBI

Vendég
Én mindkettejüket nagyon kedvelem, de nem mi döntjük el  >:D

2008. Június 02. - 23:39:28
Válasz #7
Nem elérhető

miki_nrg


Most vettem meg az újságot de nemvolt időm még beleolvasni, mindenesetre jó kis magazin a Pump and Flex...
Ténleg mindennel kapcsolatban van cikk, nem ugy mint pl a muscular developmentben ami igaz hogy rohadt vastag de semmi más nincs benne csak interviewek, profi testépítőkkel amitől igazán senki nem lesz előrébb.

2008. Június 12. - 22:07:50
Válasz #8
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ma mögjelent az új júniusi Pump & Flex! Körösd benne Steve Namatot és Johnnyt is! Vegye-vigye!  ;)

2008. Június 14. - 01:24:54
Válasz #9
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ma mögjelent az új júniusi Pump & Flex! Körösd benne Steve Namatot és Johnnyt is! Vegye-vigye!  ;)
Szerintem jó lett a cikk!  :-OO

Köszönöm a lehetőséget Nutty professzor!  ;D

 ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Június 14. - 08:21:47
Válasz #10
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szerintem is jó lett! Mi köszönjük hogy elvállaltad (elvállaltátok) a felkérést!  :-){

2008. Június 17. - 12:26:47
Válasz #11
Nem elérhető

miki_nrg


Nincs lehetőség valami neten kérhető előfizetésre az újsághoz?
Muszály küldözgetni postán azt a kupont?  :)

2008. Június 17. - 20:51:30
Válasz #12
Nem elérhető

Johnnyx


 :-OO De jó, megint lesz lefekvés előtti olvasmányom  @:-)
Zsolti, egyébként a régebbi számokat be lehet még szerezni valahol?
Egyetek zabot!

2008. Július 29. - 12:25:40
Válasz #13
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nincs lehetőség valami neten kérhető előfizetésre az újsághoz?
Muszály küldözgetni postán azt a kupont?  :)

Ezt megérdeklődöm.  ;)

Augusztusban nemsokára kint az új szám. A borítón látható cikkek mellett természetesen ismét olvashattok Pisti és Johnny felkészüléséről.  ;)