2024. Április 29. - 19:57:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fekvenyomó és Erőemelő tavaszi szezon IPF EPF és regionális versenyek  (Megtekintve 64373 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 30. - 12:17:51
Válasz #30
Nem elérhető

God Vazzeg


Hy blade

A Nógrád megyei versenyre május 17-én jössz bíráskodni? Valszeg indulok Honti Ati invitálására a Vitalitás SE színeiben.
nahát a területemre merészkedsz  :D  ;-oo-; -100-ban asszem egy salgótarjáni srác nagyon erős ha jól emlékszem tavaly 180-al nyert a 90 takarta , más nem nagyon inkább 110-ben és +125-ben vannak komoly eredmények (200körül,fölött),  meg persze tavaly voltak -82,5-ben is de akkor indult a Gabi (aki SZeghalmon is nyert) most nem indul. SOk sikert majd lehet lenézek mit műveltek.  :-}

104 kilósan nyomtam nemrég 150-be 3-at. Akkor ez most jó vagy rossz?  :-X Mert engem rendszeresen fikáznak hogy gyenge vagyok, és én meg elhiszem  !+"% Régi vágyam lenne egy fekvenyomó versenyen elindulni, de kiröhögtetni se akarom magam  --)
ezt most tőlem kérdezed?  : 8-) hát a tavalyi Nógrád megyein -100-ban 150-el dobogós lehettél volna, 160-al 2. , -110ben csak 3 induló volt de azok mind 175 felett nyomtak

Ahham, köszi mindenkinek, így már sikerült betájolnom magam. A 150 úgy volt meg, hogy semmilyen segítség nem volt, se csuklószorító, se öv, (se cucc  ;D ) csak a segítő segített beadni a rossz vállam miatt  ::) Ha célirányosan rámennék szerintem tudnék rajta javítani.. Nem akarok én nyerni, csak hogy elmondhassam hogy elindultam, és nem lettem utolsó  /:-)

2008. Április 30. - 12:50:50
Válasz #31
Nem elérhető

sasa


Mindenki így kezdi. ;D
Utána meg mindent bevállal egy győzelemért. =/+'
Nyomkodjál csak nyugodtan. Hidd el, hogy nem sokan szériáznak 150 kg-al. @:-)

2008. Április 30. - 16:04:41
Válasz #32

Pain

Vendég
Hy blade

A Nógrád megyei versenyre május 17-én jössz bíráskodni? Valszeg indulok Honti Ati invitálására a Vitalitás SE színeiben.
nahát a területemre merészkedsz  :D  ;-oo-; -100-ban asszem egy salgótarjáni srác nagyon erős ha jól emlékszem tavaly 180-al nyert a 90 takarta , más nem nagyon inkább 110-ben és +125-ben vannak komoly eredmények (200körül,fölött),  meg persze tavaly voltak -82,5-ben is de akkor indult a Gabi (aki SZeghalmon is nyert) most nem indul. SOk sikert majd lehet lenézek mit műveltek.  :-}

104 kilósan nyomtam nemrég 150-be 3-at. Akkor ez most jó vagy rossz?  :-X Mert engem rendszeresen fikáznak hogy gyenge vagyok, és én meg elhiszem  !+"% Régi vágyam lenne egy fekvenyomó versenyen elindulni, de kiröhögtetni se akarom magam  --)
Nehagyd megad fikázni Good!!
Az már jó! :-)!

Jóhogy az!
Nálunk a terembe ha valaki kb 120 kiósan nyomja a 100at, már el van szállva magától, hogy ő milyen állat.... !+"%

2008. Április 30. - 16:20:48
Válasz #33
Nem elérhető

ati75


150-re már odafigyelgetnek minden teremben... @:-) Jó erőben vagy, csak így tovább!!!

2008. Április 30. - 17:16:06
Válasz #34
Nem elérhető

God Vazzeg


Mindenki így kezdi. ;D
Utána meg mindent bevállal egy győzelemért. =/+'
Nyomkodjál csak nyugodtan. Hidd el, hogy nem sokan szériáznak 150 kg-al. @:-)

Tényleg köszi mindenkinek, de ez azért nem széria súly, ez a maxom inkább  =/+' Szériában 120 fölé nem nagyon megyek, vállkímélés miatt  :-} Majd egyszer, ha minden rendben lesz az életemben, lehet bepróbálok egy versenyt  @:-) Ha bizonyítani kell, mindig erősebb vagyok, tapasztalat  :-/--

2008. Május 11. - 14:19:45
Válasz #35
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Talán mégegyszer felteszem a Kiskun Kupa kiírást.

Aki tud jöjjön el!

2008. Május 11. - 14:35:39
Válasz #36
Nem elérhető

AtomAnti


"Nálunk a terembe ha valaki kb 120 kiósan nyomja a 100at, már el van szállva magától, hogy ő milyen állat..."

Akkor 90 be 7 ismétlés nem gáz?  >:D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 11. - 14:52:43
Válasz #37
Nem elérhető

Johnnyx


"Nálunk a terembe ha valaki kb 120 kiósan nyomja a 100at, már el van szállva magától, hogy ő milyen állat..."

Akkor 90 be 7 ismétlés nem gáz?  >:D

Ha testépítő vagy és nem erőemelő, akkor lényegében mindegy, hogy hány kilóval nyomsz fekve. Nekem pl. ha nagy súllyal nyomok csak a vállam durran be meg a tricepszem. Kis súllyal szoktam most bohóckodni, de nagyon lassan, nagyon koncentráltan, nagyobb ismétlésszámmal.
Egyébként nem gáz 90-be 7, jobb, mint amit én tudok  :-Đ ;D
Egyetek zabot!

2008. Május 11. - 15:01:51
Válasz #38
Nem elérhető

Jordan


"Nálunk a terembe ha valaki kb 120 kiósan nyomja a 100at, már el van szállva magától, hogy ő milyen állat..."

Akkor 90 be 7 ismétlés nem gáz?  >:D

Nem
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 11. - 15:08:18
Válasz #39
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
"Nálunk a terembe ha valaki kb 120 kiósan nyomja a 100at, már el van szállva magától, hogy ő milyen állat..."

Akkor 90 be 7 ismétlés nem gáz?  >:D

Ha testépítő vagy és nem erőemelő, akkor lényegében mindegy, hogy hány kilóval nyomsz fekve. Nekem pl. ha nagy súllyal nyomok csak a vállam durran be meg a tricepszem. Kis súllyal szoktam most bohóckodni, de nagyon lassan, nagyon koncentráltan, nagyobb ismétlésszámmal.
Egyébként nem gáz 90-be 7, jobb, mint amit én tudok  :-Đ ;D

Szerintem ez csak részben igaz, mivel nagy izmokat csak nagy súllyal építhetsz, persze nem egy max ismétléssel.
 d:)

2008. Május 11. - 15:55:52
Válasz #40
Nem elérhető

Johnnyx


"Nálunk a terembe ha valaki kb 120 kiósan nyomja a 100at, már el van szállva magától, hogy ő milyen állat..."

Akkor 90 be 7 ismétlés nem gáz?  >:D

Ha testépítő vagy és nem erőemelő, akkor lényegében mindegy, hogy hány kilóval nyomsz fekve. Nekem pl. ha nagy súllyal nyomok csak a vállam durran be meg a tricepszem. Kis súllyal szoktam most bohóckodni, de nagyon lassan, nagyon koncentráltan, nagyobb ismétlésszámmal.
Egyébként nem gáz 90-be 7, jobb, mint amit én tudok  :-Đ ;D

Szerintem ez csak részben igaz, mivel nagy izmokat csak nagy súllyal építhetsz, persze nem egy max ismétléssel.
 d:)

Átgondolva a dolgot rosszul fogalmaztam. Nem azt akartam mondani, hogy nem számít a súly, hanem, hogy nem csak a súly számít.
Egyetek zabot!

2008. Május 11. - 16:11:45
Válasz #41
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
"Nálunk a terembe ha valaki kb 120 kiósan nyomja a 100at, már el van szállva magától, hogy ő milyen állat..."

Akkor 90 be 7 ismétlés nem gáz?  >:D

Ha testépítő vagy és nem erőemelő, akkor lényegében mindegy, hogy hány kilóval nyomsz fekve. Nekem pl. ha nagy súllyal nyomok csak a vállam durran be meg a tricepszem. Kis súllyal szoktam most bohóckodni, de nagyon lassan, nagyon koncentráltan, nagyobb ismétlésszámmal.


Igen én is pont így gondolom!
Egyébként nem gáz 90-be 7, jobb, mint amit én tudok  :-Đ ;D

Szerintem ez csak részben igaz, mivel nagy izmokat csak nagy súllyal építhetsz, persze nem egy max ismétléssel.
 d:)

Átgondolva a dolgot rosszul fogalmaztam. Nem azt akartam mondani, hogy nem számít a súly, hanem, hogy nem csak a súly számít.

2008. Május 12. - 00:21:35
Válasz #42
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Május 12. - 09:14:52
Válasz #43
Nem elérhető

Johnnyx


Olyan 90-90.5, de ebből azért elég sok a zsír  :'(
Egyetek zabot!

2008. Május 12. - 12:42:52
Válasz #44
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."