2024. Május 17. - 03:30:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Akiket elküldtek "más" fórumokról, azt itt szívesen látjuk!  (Megtekintve 62504 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 11. - 10:25:44
Válasz #15
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ettől függtlen  tartok attol hogy új komfliktus forrás lessz ez a topik a két oldal között, aminek semmi értelme, mert közös a cél.
A nagy sárgán nem az a színvonal gondolom mint itt,nem szoktam beleolvasgatni az ottani fórumba,de sokan szidják azt az oldalt,a cél sem lehet közös,mert akik ottvannak inkább a "gyúrnak" kategória lehet,az itteniek meg inkább TESTÉPÍTENEK.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Május 11. - 11:10:57
Válasz #16
Nem elérhető

God Vazzeg


Ettől függtlen  tartok attol hogy új komfliktus forrás lessz ez a topik a két oldal között, aminek semmi értelme, mert közös a cél.
A nagy sárgán nem az a színvonal gondolom mint itt,nem szoktam beleolvasgatni az ottani fórumba,de sokan szidják azt az oldalt,a cél sem lehet közös,mert akik ottvannak inkább a "gyúrnak" kategória lehet,az itteniek meg inkább TESTÉPÍTENEK.

Így kategórizálni szerintem nem kellene, de tényleg nem érdemel szót a "dolog", szóval érezze mindenki jól magát itt, a másikat meg le kell xarni  :-p  o--O

2008. Május 11. - 12:16:47
Válasz #17

B1ll4

Vendég
Nem szeretném a húrt feszíteni , meg nem is akarok ebbe belekeveredni , csak az utóbbi pár órában kaptam szépen leveleket másik oldalról , miket írogatunk mi meg hasonlók . Nah most elmondanám azoknak az illetőknek is , az égi világon semmi bajom nem ő vele volt (aki olvassa tudni fogja kiről van szó) , volt még pár jó arc ott , de volt egy tipikus olyan mag , akinek a testépítéshez köze nincs se hozzászólásba , se semmibe , se mentalitásba , iszonyat . Élőbe meg általában ezek az emberek akik nem mozdulnak ki a négy fal közül , vagy gubbasztanak a rendezvényeken és csak pislognak . Annyira elegem volt abból , ha beírtam valamit , jött a reakció : Béla csak ezzel foglalkozik , Bélát nem érdekli más csak testépítés , könyörgöm testépítő fórum egymást kellene segíteni , ott meg ment az éjjel nappal fúrás , minden este téma voltam ami marhára nem érdekel , felőlem szidjanak a sárga földig nem zavar , csak egy kicsit össze kellene hasonlítani a két fórum mentalitását . Ha egy idegen emberke itt kérdez milyen a reakció és ha ott milyen és komolyan mondom büszke magára , hogy leosztotta a szerencsétlen kezdő gyereket , mintha ő nem lett volna ebben a cipőben a kezdetek kezdetén ... Legyen bármi a következménye , én vállaltam a felelősséget , hogy átjöttem egy teljesen nyugis légkörbe , mivel a fórum nagy részét képezi a belvilágomnak ezért nem gyengén jobban jártam itt . Alig várom minden nap , hogy feljöjjek olvassam az emberek hozzászólásait és a háttérben lehet olyat érezni , hogy ez egy marha nagy csapat mindenki egy malmot hajt . Ha ezért engem megakar valaki verni , vagy kiszúrni velem hát tegye , vállalom a felelősséget , csak azért az erkölcsi bizonyítványba ez már minősíti is . Noh én itt lezártam ezt a részét , remélem még kapok 600 levelet ezzel kapcsolatban .

2008. Május 11. - 12:32:43
Válasz #18
Nem elérhető

FirstLady


Nem szeretném a húrt feszíteni , meg nem is akarok ebbe belekeveredni , csak az utóbbi pár órában kaptam szépen leveleket másik oldalról , miket írogatunk mi meg hasonlók . Nah most elmondanám azoknak az illetőknek is , az égi világon semmi bajom nem ő vele volt (aki olvassa tudni fogja kiről van szó) , volt még pár jó arc ott , de volt egy tipikus olyan mag , akinek a testépítéshez köze nincs se hozzászólásba , se semmibe , se mentalitásba , iszonyat . Élőbe meg általában ezek az emberek akik nem mozdulnak ki a négy fal közül , vagy gubbasztanak a rendezvényeken és csak pislognak . Annyira elegem volt abból , ha beírtam valamit , jött a reakció : Béla csak ezzel foglalkozik , Bélát nem érdekli más csak testépítés , könyörgöm testépítő fórum egymást kellene segíteni , ott meg ment az éjjel nappal fúrás , minden este téma voltam ami marhára nem érdekel , felőlem szidjanak a sárga földig nem zavar , csak egy kicsit össze kellene hasonlítani a két fórum mentalitását . Ha egy idegen emberke itt kérdez milyen a reakció és ha ott milyen és komolyan mondom büszke magára , hogy leosztotta a szerencsétlen kezdő gyereket , mintha ő nem lett volna ebben a cipőben a kezdetek kezdetén ... Legyen bármi a következménye , én vállaltam a felelősséget , hogy átjöttem egy teljesen nyugis légkörbe , mivel a fórum nagy részét képezi a belvilágomnak ezért nem gyengén jobban jártam itt . Alig várom minden nap , hogy feljöjjek olvassam az emberek hozzászólásait és a háttérben lehet olyat érezni , hogy ez egy marha nagy csapat mindenki egy malmot hajt . Ha ezért engem megakar valaki verni , vagy kiszúrni velem hát tegye , vállalom a felelősséget , csak azért az erkölcsi bizonyítványba ez már minősíti is . Noh én itt lezártam ezt a részét , remélem még kapok 600 levelet ezzel kapcsolatban .

Csak annyit fűznék hozzá ehhez a részéhez, hogy azt sosem értettem, hogy miért nem azonos kaliberekkel kezdenek azok a bizonyos emberek... nekem miért nem merte személyesen leírni egyik keménylegény se, hogy mi a nyűgje?! ˝=/ Mondjuk mostmár ne is írják, mert nem érdekel!  :)
Bécó, ha téged valaki meg akar verni (akárki is az) küldd nyugodtan hozzám! :-/--
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 11. - 12:35:14
Válasz #19

B1ll4

Vendég
1 szó mint 100 , tudom , hogy lehetetlen kérés , de férjen meg egymástól a 2 brigád , ha valamelyik beszólt a másiknak ne szóljon vissza nyeljen egyet . Ha lefikázott csak mosolyogjon az illető . Mindenki teszi a saját dolgát ez így van rendjén !

2008. Május 11. - 12:47:28
Válasz #20
Nem elérhető

FirstLady


1 szó mint 100 , tudom , hogy lehetetlen kérés , de férjen meg egymástól a 2 brigád , ha valamelyik beszólt a másiknak ne szóljon vissza nyeljen egyet . Ha lefikázott csak mosolyogjon az illető . Mindenki teszi a saját dolgát ez így van rendjén !
Jajhát, nem kell ezt túldramatizálni ;D ;D ;D nincs semmi baj, valaki ideges, mert nem szeret szembesülni a hibáival, majd megnyugszik...  ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 11. - 12:51:03
Válasz #21
Nem elérhető

God Vazzeg


Én még annyit tennék hozzá, hogy nagyon sajnálom hogy a Vörös Zoli nem itt van, szerintem példaértékű jellem, emberileg egy nagyon jószándékú egyenes embernek tartom, egy igazi példakép  /:-)  :-){ Ha valamiért érdemes a másik oldalt olvasni, akkor az az Ő blogja  8-}  8-)

2008. Május 11. - 12:53:58
Válasz #22
Nem elérhető

George


Én még annyit tennék hozzá, hogy nagyon sajnálom hogy a Vörös Zoli nem itt van, szerintem példaértékű jellem, emberileg egy nagyon jószándékú egyenes embernek tartom, egy igazi példakép  /:-)  :-){ Ha valamiért érdemes a másik oldalt olvasni, akkor az az Ő blogja  8-}  8-)
Van az úgy, hogy az ember sokszor ugyanabba a szarba lép...tehát kedves Vazze, ami késik, nem múlik :-}

2008. Május 11. - 12:54:55
Válasz #23
Nem elérhető

Jordan


Nem értem miért fáj az valakinek, ha jól érzitek itt magatokat!?
Meg ha olyan "f@sza" az ő oldaluk, miért olvassák ezt is?  8-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 11. - 12:58:49
Válasz #24
Nem elérhető

Jordan


sajnálom hogy a Vörös Zoli nem itt van

Ezt sokan sajnáljuk, volt alaklmam személyesen is találkozni vele (másnak is, tudom nem azért írom), egy hihetetlen személyíség, ha csak beszél vele az ember
már sokkal pozitívabbak a gondolatai.
Remélem lessz ő még itt!  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 11. - 13:01:48
Válasz #25
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
sajnálom hogy a Vörös Zoli nem itt van

Ezt sokan sajnáljuk, volt alaklmam személyesen is találkozni vele (másnak is, tudom nem azért írom), egy hihetetlen személyíség, ha csak beszél vele az ember
már sokkal pozitívabbak a gondolatai.
Remélem lessz ő még itt!  ::)
Én attól tartok nem igazán lesz ilyen!
2006 Szuperbn a gyurmának is nyilatkozott csak nem mehetett adásba.

2008. Május 11. - 13:04:41
Válasz #26
Nem elérhető

fastor


1 szó mint 100 , tudom , hogy lehetetlen kérés , de férjen meg egymástól a 2 brigád , ha valamelyik beszólt a másiknak ne szóljon vissza nyeljen egyet . Ha lefikázott csak mosolyogjon az illető . Mindenki teszi a saját dolgát ez így van rendjén !
Jajhát, nem kell ezt túldramatizálni ;D ;D ;D nincs semmi baj, valaki ideges, mert nem szeret szembesülni a hibáival, majd megnyugszik...  ;D ;D ;D ;D
szerintem egy Bécó féle 140 kilós embert nem fognak ilyesmivel fenyegetni ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 11. - 13:07:03
Válasz #27
Nem elérhető

FirstLady


1 szó mint 100 , tudom , hogy lehetetlen kérés , de férjen meg egymástól a 2 brigád , ha valamelyik beszólt a másiknak ne szóljon vissza nyeljen egyet . Ha lefikázott csak mosolyogjon az illető . Mindenki teszi a saját dolgát ez így van rendjén !
Jajhát, nem kell ezt túldramatizálni ;D ;D ;D nincs semmi baj, valaki ideges, mert nem szeret szembesülni a hibáival, majd megnyugszik...  ;D ;D ;D ;D
szerintem egy Bécó féle 140 kilós embert nem fognak ilyesmivel fenyegetni ;D
Én 43 kiló vagyok, de elém se állt senki még...  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 11. - 13:33:33
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


Én még annyit tennék hozzá, hogy nagyon sajnálom hogy a Vörös Zoli nem itt van, szerintem példaértékű jellem, emberileg egy nagyon jószándékú egyenes embernek tartom, egy igazi példakép  /:-)  :-){ Ha valamiért érdemes a másik oldalt olvasni, akkor az az Ő blogja  8-}  8-)
Van az úgy, hogy az ember sokszor ugyanabba a szarba lép...tehát kedves Vazze, ami késik, nem múlik :-}

Ebben reménykedem picit én is, de Producer írása ellentmond ennek. Ettől függetlenül tiszteletben kell tartani a Zoli döntését, nem lesz attól rosszabb ember, mert a "másik" oldalon foglal helyet, mint sportember és mint jellem ettől nem fog változni (remélem)  :-){ Inkább az oldal fog profitálni abból a pozitív hozzáállásból ami körülötte és a hsz-ai körül van  :-)!

2008. Május 11. - 13:36:35
Válasz #29
Nem elérhető

Larson


...

Senkinem semmi köze, hogy átjöttél ide. Csak nyomd tovább, és feledkezz meg a "külvilágról".
Lexus, mindörökké! (toyota is) :)