2024. Május 10. - 04:36:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Musclememory - Fórumos versenyzők eredményei  (Megtekintve 19153 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Május 12. - 15:51:12
Megtekintve 19153 alkalommal
Nem elérhető

L


Üdv mindenkinek!

Arra gondoltam, hogy ebben a témában összegyűjthetnénk a fórumunkon regisztrált aktív vagy passzív versenyzők eredményeit. Itt nem csak bodyra gondolok, hanem powerre, strongmenre, vagy bármely más sportra. Ez szerintem két szempontból is fontos lehet:

1.) A friss fórumtagok, a nicknév alapján nem minden esetben tudják, hogy ki is a beszélgetőpartnerük
2.) Szerintem sokan kíváncsiak lennének a fórumtagok versenyeredményeire (Biztos vagyok benne, hogy lesz egy két nagy meglepődés!)

Várom továbbá ebbe a témában az egyes eredményhez kapcsolódó rövid sztorikat illetve érdekes képeket is, úgy a nagy bajnokoktól, mint azoktól akik csak egy-két versenyen vettek részt.
 
Tehát versenyzők! Gyűjtsük össze "musclememory" szerűen az eredményeiteket! Legyen ez a téma egy virtuális "Akikre büszkék vagyunk" tábla!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 12. - 17:06:48
Válasz #1
Nem elérhető

sasa


Rám nem lehettek büszkék, de leirom az eredményeimet.
Nem szeretném ha dicsekvésnek vennétek, de valakinek el kell kezdenie.
Európa és Világbajnok fekvenyomó vagyok.
Egy héttel ezelött még megnyertem a Magyar Profiliga versenyét a korosztályomban, de valószínű, hogy a vállsérülésem miatt az utolsó volt.
Nálam vannak sokkal erősebbek, de azért én erre is büszke vagyok.
Elnézést, hogy én írtam elsőnek.
Az Erő Legyen Veletek! @:-)

2008. Május 12. - 17:11:00
Válasz #2
Nem elérhető

L


Rám nem lehettek büszkék, de leirom az eredményeimet.
Nem szeretném ha dicsekvésnek vennétek, de valakinek el kell kezdenie.
Európa és Világbajnok fekvenyomó vagyok.
Egy héttel ezelött még megnyertem a Magyar Profiliga versenyét a korosztályomban, de valószínű, hogy a vállsérülésem miatt az utolsó volt.
Nálam vannak sokkal erősebbek, de azért én erre is büszke vagyok.
Elnézést, hogy én írtam elsőnek.
Az Erő Legyen Veletek! @:-)

Érdekes, hogy pont te írtál elsőként mert a téma ötlete akkor jött, amikor rákerestem gugliban, hogy milyen eredményeid vannak és semmit sem dobott ki...holott én tudtam, hogy európa és világbajnok vagy, csak azt nem hogy mikor, hol milyen körülményk között...stb És ezért is gondoltam, hogy jó kis téma lesz ez. ;-oo-;

Ja és gratulálok! Łł=
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 12. - 17:15:19
Válasz #3
Nem elérhető

George


Rám nem lehettek büszkék, de leirom az eredményeimet.
Nem szeretném ha dicsekvésnek vennétek, de valakinek el kell kezdenie.
Európa és Világbajnok fekvenyomó vagyok.
Egy héttel ezelött még megnyertem a Magyar Profiliga versenyét a korosztályomban, de valószínű, hogy a vállsérülésem miatt az utolsó volt.
Nálam vannak sokkal erősebbek, de azért én erre is büszke vagyok.
Elnézést, hogy én írtam elsőnek.
Az Erő Legyen Veletek! @:-)
Ezért szeretek ide járni :-)! A legnagyobbak a legszerényebbek :-){

2008. Május 12. - 17:49:52
Válasz #4
Nem elérhető

sasa


A nagyok itt kezdődnek!
Kathi Béci, Mészáros Laci, Kupcsik Laci, Árvai Pisti, Hegedüs Pisti és természetesen Blade.
És még kb 20 erőemelő akire nagyon, de nagyon felnézhetünk. :-){ Łł=

2008. Május 12. - 17:53:30
Válasz #5
Nem elérhető

George


A nagyok itt kezdődnek!
Kathi Béci, Mészáros Laci, Kupcsik Laci, Árvai Pisti, Hegedüs Pisti és természetesen Blade.
És még kb 20 erőemelő akire nagyon, de nagyon felnézhetünk. :-){ Łł=
Mindig van egy nagyobb hal :D Ne becsüld alá az eredményeidet, én szeretném, ha én is majd elmondhatnám magamról, hogy elértem valamit a sportban.

2008. Május 12. - 17:53:50
Válasz #6
Nem elérhető

God Vazzeg


A nagyok itt kezdődnek!
Kathi Béci, Mészáros Laci, Kupcsik Laci, Árvai Pisti, Hegedüs Pisti és természetesen Blade.
És még kb 20 erőemelő akire nagyon, de nagyon felnézhetünk. :-){ Łł=

A nagyság ott is eldől, hogy én mint vidéki utolsó senki is tudom hogy ki vagy te  :-)!

2008. Május 12. - 17:56:38
Válasz #7
Nem elérhető

izomboy


A nagyok itt kezdődnek!
Kathi Béci, Mészáros Laci, Kupcsik Laci, Árvai Pisti, Hegedüs Pisti és természetesen Blade.
És még kb 20 erőemelő akire nagyon, de nagyon felnézhetünk. :-){ Łł=

A nagyság ott is eldől, hogy én mint vidéki utolsó senki is tudom hogy ki vagy te  :-)!

Good te örömöd leled abban hogy mindíg fikázod magad?
Mondj magadról valami szépet.. 8-)



Egyébként én most szembesűltem Sasa sportmultjáról :-){
Jó lessz ez a topik Łł=

2008. Május 12. - 18:09:26
Válasz #8
Nem elérhető

God Vazzeg


Amíg nem tettem le semmit az asztalra, addig utolsó senki maradok, persze csak ebben a sportban  ))=/ Ez sajnos az élet minden területén így van, próbálom helyén látni a dolgokat, közte magamat is  8-)

Ja és mondok szépet:

1. megy le a daganat az arcomról, amit egy gyulladt fog okozott, nemsokára ember formájú fejem lesz  ;D
2. ma megdícsért egy nálam jóval nagyobb haverom, hogy nagyon látszik a diéta és formásodok, lassan ő is kedvet kap hozzá  ;)

Ennyi mára  :-!!!

2008. Május 12. - 18:21:02
Válasz #9
Nem elérhető

L


Akikre még gondoltam a téma nyitásakor a (teljesség igénye nékül): Steve és Linda, BrianB és AnitaH, Sztereó, Endrú, Seth, Blade, Norbert002, Berkes Laci és Eszti, Varga Dani, Johnny mester, Izomboy, Junior...és mindenki más aki úgyérzi hogy most kihagytam a felsorolásból (sorry!). ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 12. - 18:21:11
Válasz #10
Nem elérhető

blade


A nagyok itt kezdődnek!
Kathi Béci, Mészáros Laci, Kupcsik Laci, Árvai Pisti, Hegedüs Pisti és természetesen Blade.
És még kb 20 erőemelő akire nagyon, de nagyon felnézhetünk. :-){ Łł=
Hy Sasa!
Én nem tartom magam azért ilyen nagynak főleg nem az említett nevek mellett!
Ők igazi hősök nekem és azért a te eredményeid is kimagaslóak.
Na azért leírom az én fontosnak tartott eredményeimet.
Jogalkotók erőemelő világbajnokság arany fekvenyomó vb. ezüst.
EPF Dunakupa bronz, fekvenyomó csb. ezüst és Erőemelő Magyar Bajnokság arany
Erőemelő Európabajnokság 12hely.
Tűzotó fekvenyomó többszörös Magyar bajnok.
Az álmom erőemelő EB-t VB.-T nyerni!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Május 12. - 18:24:47
Válasz #11
Nem elérhető

izomboy


Én ezt sem tudtam, csak a blogodból tünt fel hogy értessz ahoz amit csinálsz. @:-)

2008. Május 12. - 18:30:55
Válasz #12
Nem elérhető

izomboy


Ha az én nevem is megemlítetted   L akkor leírom  3 sorban

2005 ben Superbody tavasz kupán junior összetett baj lettem(ez kedves nekem)
2006 ban Debrecenben Fitparade -80 open kategória 5. hely és Szuperbody  ujonc kategória 3. összetett 4. lettem.
2007 ben Debrecen fitparade -80 open 3.  szuperbody open 3. helyezés lettem.

És ennél már csak jobb jöhet, vagy semmi. =/+'

2008. Május 12. - 18:34:51
Válasz #13
Nem elérhető

fastor


Ha az én nevem is megemlítetted   L akkor leírom  3 sorban

2005 ben Superbody tavasz kupán junior összetett baj lettem(ez kedves nekem)
2006 ban Debrecenben Fitparade -80 open kategória 5. hely és Szuperbody  ujonc kategória 3. összetett 4. lettem.
2007 ben Debrecen fitparade -80 open 3.  szuperbody open 3. helyezés lettem.

És ennél már csak jobb jöhet, vagy semmi. =/+'
LESSZ LESSZ LESSZ,
CSAKAZÉRTIS LESSZ!!!
IZOMBOYBÓL EGYNAPON
MÉG BAJNOK LESSZ!!!
LESSZ LESSZ LESSZ
#:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 12. - 18:46:19
Válasz #14
Nem elérhető

sasa


Én csak azt nem értem, hogy embereknek akik már letettek valamit az asztalra, miért kell a háttérben maradni és fantázia néven részt venni egy fórumos közösségben. Itt most többek közt Izomboyra gondoltam, akit ha nem ismernék egy másik fórumról, akkor hülyén halnék meg. Az ilyen embereknek már illik felfedni a kilétüket, mert ők már példaképek és útmutatók a fiatalok felé. @:-)