2024. Május 17. - 14:36:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Offffffff szezon  (Megtekintve 24165 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 02. - 21:24:14
Megtekintve 24165 alkalommal
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Mivel már Berkes Laci is és én is pedzegettem a témát, ezért azt hiszem ideje lett ennek a rovatnak is elindúlnia! Sokan vannak akik két verseny közt, vagy csak egy verseny elött vannak, s éppen a jó öreg (mindig mosolygós) off Session-ban vannak így! ;D
Nem is sokat vártattam magamra! Azt hiszem ez mondenki topikja lesz, mert megtudhatod, mit is esznek, edzenek és csinálnak mind a versenyzők, s mind az aki még csak gondolkodik (vagy egyáltalán nem) , hogy mikorra is tegye a diéta kezdését! De addig is jöjjenek ide képek, jöjjenek ide cikkek, és táplálkozási tanácsok is! Szóval ígérem! Amíg el nem kezdődik a következő diéta addig kaptok képet és írást bőven!

 #:-)

 O0 O0 O0

2008. Június 02. - 21:25:06
Válasz #1
Nem elérhető

fastor


Mivel már Berkes Laci is és én is pedzegettem a témát, ezért azt hiszem ideje lett ennek a rovatnak is elindúlnia! Sokan vannak akik két verseny közt, vagy csak egy verseny elött vannak, s éppen a jó öreg (mindig mosolygós) off Session-ban vannak így! ;D
Nem is sokat vártattam magamra! Azt hiszem ez mondenki topikja lesz, mert megtudhatod, mit is esznek, edzenek és csinálnak mind a versenyzők, s mind az aki még csak gondolkodik (vagy egyáltalán nem) , hogy mikorra is tegye a diéta kezdését! De addig is jöjjenek ide képek, jöjjenek ide cikkek, és táplálkozási tanácsok is! Szóval ígérem! Amíg el nem kezdődik a következő diéta addig kaptok képet és írást bőven!

 #:-)

 O0 O0 O0
HURRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ @-o
ez hasznos lessssssz @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Június 02. - 21:26:11
Válasz #2
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
3 hét múlva dobom az első képeket.  <:-) ;D

2008. Június 02. - 21:29:45
Válasz #3
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hasznos és egyben ihlet-adó. Szerintem minden testépítő és sportolóhoz is hozzátartozik a nem 100%-os forma megmutatása, mert az is ösztönző lehet akkor amikor visszanézel és látod miből kell "emberi" formát faragnod! De szerintem (és remélem) lesznek képek az egyszerű dolgokról is, mert ha valaki nagy az nem tud elmenni vásárolni anélkűl sem, hogy ki ne tünjön!

http://youtube.com/watch?v=DEa6xgUyKVI

Ez a kedvencem!

2008. Június 02. - 21:32:31
Válasz #4
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ja én holnap dobom az elsőket! De várjuk Mr. Nutella képeit is!

 :-):-)::

2008. Június 03. - 14:18:03
Válasz #5
Nem elérhető

Kola


Már laig várjuk... 8-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Június 04. - 10:37:38
Válasz #6
Nem elérhető

Tarot


Hasznos és egyben ihlet-adó. Szerintem minden testépítő és sportolóhoz is hozzátartozik a nem 100%-os forma megmutatása, mert az is ösztönző lehet akkor amikor visszanézel és látod miből kell "emberi" formát faragnod! De szerintem (és remélem) lesznek képek az egyszerű dolgokról is, mert ha valaki nagy az nem tud elmenni vásárolni anélkűl sem, hogy ki ne tünjön!

http://youtube.com/watch?v=DEa6xgUyKVI

Ez a kedvencem!


Hát nem tudom, Rühl tényleg órási, meg mindenki őt bámulja, de számomra ott hiteltelenné válik, mint sportoló amikor rágyújt, de ez csak az én hülyeségem..
Jöjjenek azok az offseason képek fagyival a kézben! :D

2008. Június 04. - 10:39:59
Válasz #7
Nem elérhető

God Vazzeg


Hasznos és egyben ihlet-adó. Szerintem minden testépítő és sportolóhoz is hozzátartozik a nem 100%-os forma megmutatása, mert az is ösztönző lehet akkor amikor visszanézel és látod miből kell "emberi" formát faragnod! De szerintem (és remélem) lesznek képek az egyszerű dolgokról is, mert ha valaki nagy az nem tud elmenni vásárolni anélkűl sem, hogy ki ne tünjön!

http://youtube.com/watch?v=DEa6xgUyKVI

Ez a kedvencem!


Hát nem tudom, Rühl tényleg órási, meg mindenki őt bámulja, de számomra ott hiteltelenné válik, mint sportoló amikor rágyújt, de ez csak az én hülyeségem..
Jöjjenek azok az offseason képek fagyival a kézben! :D

Szerintem meg amit már letett az asztalra, ahhoz képest akár rá is gyújthat. Én nagyon ellene vagyok a dohányzásnak, és megértem hogy szúrja a szemed (nekem is) de ettől nem lesz hiteltelen, egyszerűen az ő döntése és kész. Ettől szerintem senki se lesz több vagy kevesebb  ::)

2008. Június 04. - 10:53:16
Válasz #8
Nem elérhető

hopika


Hasznos és egyben ihlet-adó. Szerintem minden testépítő és sportolóhoz is hozzátartozik a nem 100%-os forma megmutatása, mert az is ösztönző lehet akkor amikor visszanézel és látod miből kell "emberi" formát faragnod! De szerintem (és remélem) lesznek képek az egyszerű dolgokról is, mert ha valaki nagy az nem tud elmenni vásárolni anélkűl sem, hogy ki ne tünjön!

http://youtube.com/watch?v=DEa6xgUyKVI

Ez a kedvencem!


Hát nem tudom, Rühl tényleg órási, meg mindenki őt bámulja, de számomra ott hiteltelenné válik, mint sportoló amikor rágyújt, de ez csak az én hülyeségem..
Jöjjenek azok az offseason képek fagyival a kézben! :D

Ezt a nézetet én sem osztom.
Rohadt sok "sportoló" van aki rágyújt-ettől nem lesz kevesebb-sztem.
Valószínüsítem,hogy Rühl nem azért "sportol",mert azt szeretné,hogy sokkal nagyobb legyen a tüdőkapacitása,vagy arra az egy dologra figyeljen,hogy ne szűküljenek be az erei...
Most őszintén melyik károsabb szerinted az a szteroid mennyiség amit bevisz,vagy az a napi pár szál cigi???

Kicsit leegyszerűsítve:én úgy látom/tapasztalom,hogy élsport sajnos nem az egészséges életmódról szól.Ez van-tisztelet a kivételnek!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 04. - 11:07:26
Válasz #9
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Én is rohadtúl ellene vagyok a dohányzásnak, de egy dolgot sajna nem szabad elfelejteni: Hogy sportoló és elméletileg példát kellene mutatnia a felnövekvő nemzedéknek. VISZONT őt nem is láthattad semmi dohányellenes tevékenységben, szóval ő nem olyan, hogy mindenki elött tagadja, és sutyiban meg rágyújt! Tehát az én állásfoglalásom a kettő véglet között van valahol. Ha már lehet ilyen az ilyen! o:)

De nem azért tettem fel, mert cigizik, hanem azért ahogy él és amit képvisel. Szerintem ő róla találták ki a SMILE- figurát, mert mást nem lehet látni, csak azt hogy amikor nem edz, akkor egyfolytában mosolyog!  :) :D ;D :D :) :D ;D :D :) :D ;D

2008. Június 04. - 11:08:01
Válasz #10
Nem elérhető

izomboy


Hasznos és egyben ihlet-adó. Szerintem minden testépítő és sportolóhoz is hozzátartozik a nem 100%-os forma megmutatása, mert az is ösztönző lehet akkor amikor visszanézel és látod miből kell "emberi" formát faragnod! De szerintem (és remélem) lesznek képek az egyszerű dolgokról is, mert ha valaki nagy az nem tud elmenni vásárolni anélkűl sem, hogy ki ne tünjön!

http://youtube.com/watch?v=DEa6xgUyKVI

Ez a kedvencem!


Hát nem tudom, Rühl tényleg órási, meg mindenki őt bámulja, de számomra ott hiteltelenné válik, mint sportoló amikor rágyújt, de ez csak az én hülyeségem..
Jöjjenek azok az offseason képek fagyival a kézben! :D
Érdekes ez a mindent vagy semmit nézet.
Ha nem vagy sportoló nem vagy hiteltelen ha piázol, cigizel, és teljesen következetesség nélkűl élsz .
Viszont ha sportoló vagy, semmi káros szemvedély, semmi alkohol, aszkéta életmód!! külömben hiteltelen vagy.
Azért ez így nem fer.
A sportoló célja hogy fizikailag maximálisan teljesítsen, és az ő döntése mennyit áldoz fel az életéből hogy sikeres legyen.

2008. Június 04. - 11:38:55
Válasz #11
Nem elérhető

Tarot


Jogos amit írtok, ő is ember, stb, de nekem akkor is furcsa.

2008. Június 04. - 12:05:49
Válasz #12

Torony

Vendég
Butákok vagytok  :)

Hát nem tudjátok, hogy aljas szánalmas lelövendő geci, aki iszikdohányzik neaggyisten drogozgat. Kivéve persze ha az illető haver, span, vagy érdekbarát  ;)  :-p ;D ;D ;D

(szerintem meg mindenkinek a magánügye, csak ne reklámozza, meg ne járjon lígölájz tüntetésekre :))

2008. Június 04. - 12:09:48
Válasz #13
Nem elérhető

mack


Jogos amit írtok, ő is ember, stb, de nekem akkor is furcsa.

szerintem mindenki látott má furcsa dolgokat....van aki többet és van aki kevesebbet. Ja, sok furcsa dolog van az életben. Meg azis igaz hogy mindenkinek más az értékrendje, de attól ő még nem lesz kevesebb. "mindegy hogy hárdkór vagy pléjmét, baszni kell a sikerért, mindent a pénzért"

2008. Június 04. - 12:10:48
Válasz #14
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Azt hiszem én is pont ezt mondtam!