2024. Május 17. - 21:28:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Summer Edition with tockon2 & B1ll4  (Megtekintve 37479 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Június 25. - 13:12:07
Válasz #60

B1ll4

Vendég
én olyan 70-72 körülire saccolom az enyém , bedurranva meg akár 76-77 is lehet ... többi persze emelett marha gyenge de sebaj , majd idővel

2008. Június 25. - 13:17:52
Válasz #61
Nem elérhető

God Vazzeg


én olyan 70-72 körülire saccolom az enyém , bedurranva meg akár 76-77 is lehet ... többi persze emelett marha gyenge de sebaj , majd idővel

Az elég jó, nekem a legjobb 74cm volt hidegen  ;-oo-; Most meg olyan 65cm körül van  --)

2008. Június 25. - 13:19:57
Válasz #62

B1ll4

Vendég
Ma úgyis lábazás van , igaz guggolás nem lesz a hátam kímélése végett , majd jövő héten újra , de lesz szuperszett , vetkőző széria más gyakorlatokba , amik ugyanúgy megkínoznak majd :)

2008. Június 25. - 13:20:38
Válasz #63
Nem elérhető

madinorbi


én olyan 70-72 körülire saccolom az enyém , bedurranva meg akár 76-77 is lehet ... többi persze emelett marha gyenge de sebaj , majd idővel

Az elég jó, nekem a legjobb 74cm volt hidegen  ;-oo-; Most meg olyan 65cm körül van  --)
Nekem is volt 70 környékén persze nem lediétázva csak ugye 183 cm magasan 75 sem lenne olyan hűde nagy ...
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 25. - 13:26:21
Válasz #64
Nem elérhető

AtomAnti


Én középtájt mértem olyan 60 körül volt  ;D     155 sentihez  >:D O0
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Június 25. - 13:28:16
Válasz #65
Nem elérhető

madinorbi


Én középtájt mértem olyan 60 körül volt  ;D     155 sentihez  >:D O0
Miért a karodaT KÖNYÖKHAJLATNÁL MÉRED ?  !+"%
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 25. - 13:34:41
Válasz #66
Nem elérhető

AtomAnti


Ott a kettőt egybe mérem   8-)


Béla ma fixálom MAckkel a dolgokat ..
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Június 25. - 15:57:44
Válasz #67
Nem elérhető

madinorbi


Ott a kettőt egybe mérem   8-)


Béla ma fixálom MAckkel a dolgokat ..
Łł=
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Június 25. - 20:40:22
Válasz #68

B1ll4

Vendég
Sziasztok !

Nyoma sincs a tegnapi elkenődésemnek hálisten , mai nap előrehoztuk lábazásunkat tockon2 barátommal , nem guggoltam végre nem voltam idióta , hogy behódolok az erőnek és inkább megkíméltem a hátamat , így helyrefog jönni jövőhétig tuttira  @:-) ! Én körülbelül 1 éve nem edzettem 8-nál magasabb ismétlésszámban lábra , bár szerencsém van bárhogy edzem meg mindig jól reagálnak mindenre ... Azt vettem észre , hogyha kevesebb ch-n vagyunk , akkor jobban energizál az Ignite , sokkal többet tud nyújtani , mintha már be lennél töltve szinte az egész napi mennyiségeddel ! Diétázók próbálják nem fognak benne csalódni .

Láb edzése :

Bemelegítettünk 3*20-as szériában combfeszítő gépen , ezek után jöhetett a keményebb munka.

Hack-gépes lábtoló combfeszítőre szűken : - 20*70kg , 15*75kg , 12*80kg , 8*90kg
Combfeszítőgép : - 20*50kg , 15*55kg , 12*60kg , 8*70kg -> mondjuk majd szerintem diétában fontos szerepet fog betölteni ez a gyakorlat , de valami eszméletlen jó combfeszítő bedurranás lett már ettől a 2 gyakorlattól és ez nagy szó guggolásnál főleg .
Hack-gépes lábtoló szélesen combhajlítóra : - 20*70kg , 15*50kg , 12*40kg , 8*20kg -> egy óriásszéria volt , vetkőző verzióban , vágtuk egymásnak a szép grimaszokat :) .
Combhajlító gépen : - 20*30kg , 15*35kg , 12*35kg , 8*35kg -> olyan jellegű gyakorlat nálunk ez , mint az ülő koncentrált bicepsz . Nagyon fontos gyakorlat , különösen nálam azért is , mert combhajlítóm látványosan sokat jött ennek köszönhetően .

További kellemes estét mindenkinek és jó meccsnézést természetesen ! A magam részéről egy vödör kajával beugrok a TV elé és lesem a meccset ! 8-)

Edzés előtt megmértem a combomat  69cm-t mértem a balra , 70cm-t a jobbra .

2008. Június 26. - 23:40:07
Válasz #69

B1ll4

Vendég
Mai edzésünk is megvolt ! Széles hát , csukja , tricepsz volt terítéken , nem kíméltük magunkat az biztos . Belöktük a CD-nket , mindenki menekült a teremből , tudták , hogy itt véres harc lesz.Csak mi és a súlyok !

Széles hát , csukja , tricepsz :

Húzódzkodás : - 4*10
Csigás lehúzás , fordított fogással ,szűken : - 8*75kg , 8*80kg , 8*85kg , 8*90kg
Padlón térdelve , szűk lehúzás : - 8*75kg , 8*80kg , 8*85kg , 8*90kg -> utolsó széria mindig vicces mikor asztronautát akarok játszani :D , de tockon2 barátom lefog azért :).
Yates féle vállvonogatás : - 20kg-os kézisúlyzóval 2*20.
V rudas letolás csigán : - 8*25kg , 8*30kg , 8*30kg , 8*35kg
Keretben szűknyomás : - 8*80kg , 8*90kg , 8*90kg , 8*90kg
Fejfölött egykezes kézisúlyzóval nyújtás : - 8*32kg , 8*36kg , 8*40kg , 8*40kg

A víz alig folyt rólunk , én mérlegeltem itthon 3kg-ot fogytam edzés utánra :D , nem győzöm a vizet visszanyomatni plusz ásványi anyagokat is tolom az arcba.

Holnap jelentkezünk vállazással , viking barátom is rápihen :)

Kellemeset a hasznossal mindenkinek ! :-){

2008. Június 27. - 00:02:56
Válasz #70
Nem elérhető

tockon2


Mai edzés tényleg nem volt piskóta! Piszkosul bejött, hogy kettészedtük a hátizom edzését!  :-/-
Edzést nem akarom részletezni, azt megtette Béla barátom. A súlyokban szinte minden gyakorlatban, minden sorozatnál 10kg-mal több súlyt használtam, kivéve a szűk csigás lehúzást és a fej fölötti tricepszet. Az utolsó gyakorlatokat már ugyanannyival csináltuk, ekkora beérik a plusz terhelés (húzodzkodásnál is ugye plusz 10kg :) )   !+"%

Ignitének hála olyan bedurranások érünk el, hogy a vérbőség miatt edzés végére alig bírjuk mozgatni az adott testrészt. A lendület pedig kitart két testrész edzésénél is a végéig.  =/+'

Meleg volt, mint az állat (a teremben 30fok felett), de beleszartunk és nyomtuk, mint az őrültek. A zenének és a hangerőnek hála semmi és senki nem akadályozott abban, hogy széttépjük a vasakat, még úgyis, hogy a végén már nem láttunk az izzadságtól. Holnap újabb nap, újabb kihívás a kedvenc testrészemmel.

Train hard!

2008. Június 27. - 00:35:42
Válasz #71
Nem elérhető

George



Van bennünk valami, az biztos. ;) Ennek kapcsán jutott eszembe, amit azt hiszem nem is emeltünk még ki: teljesen tisztán nyomjuk a vasakat, sem most, sem ezelőtt nem használt egyikünk sem szteroidokat. Úgy érzem lassan ritkaságszámba fog menni, ha valaki így edz. Vessetek meg érte (vagy dobáljatok mínuszokkal), de vannak itt nagyon sokan, akik nyíltan vagy titkoltan, de túl vanak már legalább egy kúrán. Nem minősítek senkit és tisztában vagyok vele, hogy egy bizonyos szint felett már elengedhetetlen, de mocsok jó érzés azt látni, hogy a legtöbb kokszosnál bizony erősebbek vagyunk. Ez nem önajnározás, félreértés ne essék, csak ott legbelül ez valahogy büszkeséggel tölt el. Persze lehet érvelni, hogy minek szenvedni, ha gyorsabban is el lehet érni, de véleményem szerint az a munka már sosem lesz olyan értékes.

Csak csendben olvasgatok mostanság, de ehhez elmondom a véleményem. Az eleje tök jó, tiszták vagytok, hajrá. Viszont innentől: ez nem ritka dolog manapság sem ;). Akik itt vannak(vagy voltak, vagy lesznek), nem hiszem, hogy erkölcsi bizonyítványt kellene, hogy felmutassanak arról, hogy mit csináltak eddig, kicsit furcsán jön ki nekem ez a "nyíltan vagy titkoltan, de túl vanak már legalább egy kúrán" mondat  ????...
Másik: "legtöbb kokszosnál bizony erősebbek vagyunk" - már említettem asszem valahol, hogy egyszer edzettem egy elég fasza kis debreceni teremben, ahol az akkori 115 kilómmal pont a kisebbek közé tartoztam :-O, viszont a használt súlyok tekintetében erősebb voltam mint a srácok, akik nem "titkoltan" tárgyalták a "train anabolic" stratégiát, mégsem volt olyan gondolatom, hogy a nálam jóval nagyobb "kokszosoknál" erősebb vagyok, mert nekem épp a kinézet a fontos, erőemelő úgysem lesz belőlem... De lehet, hogy azoknak a srácoknak azóta sem baszkódik a könyöke, a válla, meg a csuklója, mint nekem, mert én aztán rohadtul erőltettem anno a nagyobb súlyokat 1-2 ismétlésekkel ˝=/
"de véleményem szerint az a munka már sosem lesz olyan értékes"  - erről nyilatkozzon inkább egy versenyző, hogy értékes-e,vagy nem...mert ha kissé utánanézel, akkor látod, hogy "anyaggal" bizony több a meló, nem kevesebb - aki ezt figyelmen kívül hagyja, annak egyik kedvenc dalomból egy sor : "...and start now the building a coffin your size..."
Ezzel nem leszólni akarom a teljesítményt, mert az van dögivel :-)! Csak mondjuk Arnold képére is úgy nézel/néztek a falon, hogy egy csíra koxos volt? Aki meg sem várta, hogy elérje a genetikája határait - mert bizony elég korán belecsapott a lecsóba. Idióta balfaszok meg mindkét "táborban" vannak, azokkal nem érdemes foglalkozni. Elég, ha ti tisztában vagytok vele, hogy tiszták vagytok, vagy nem, speciál az én szememben nem vagytok kisebbek sem így, sem úgy, nem kell ebből ilyen Fekete Laci-féle  :-<én márpedig natúr vagyok mindenki más koxos - mizériát csinálni  :-/-(-:
Jók vagytok amúgy, le a kalappal ;)

2008. Június 27. - 00:37:51
Válasz #72

B1ll4

Vendég
Ezért is helyesbeítettem a második posttal a dolgot , teljesen igaz George én pont ugyanerre gondoltam , csak azt hittem ehhez nem kell magyarázat . Természetesen mindegyik meló óriási és nem nagyon érdekel engem h anyaggal vagy anélkül készül valaki . Megcsinálta ő is a diétát , küzdött a célért , élvezze a sikert !  :-){

2008. Június 27. - 01:05:38
Válasz #73
Nem elérhető

tockon2



Van bennünk valami, az biztos. ;) Ennek kapcsán jutott eszembe, amit azt hiszem nem is emeltünk még ki: teljesen tisztán nyomjuk a vasakat, sem most, sem ezelőtt nem használt egyikünk sem szteroidokat. Úgy érzem lassan ritkaságszámba fog menni, ha valaki így edz. Vessetek meg érte (vagy dobáljatok mínuszokkal), de vannak itt nagyon sokan, akik nyíltan vagy titkoltan, de túl vanak már legalább egy kúrán. Nem minősítek senkit és tisztában vagyok vele, hogy egy bizonyos szint felett már elengedhetetlen, de mocsok jó érzés azt látni, hogy a legtöbb kokszosnál bizony erősebbek vagyunk. Ez nem önajnározás, félreértés ne essék, csak ott legbelül ez valahogy büszkeséggel tölt el. Persze lehet érvelni, hogy minek szenvedni, ha gyorsabban is el lehet érni, de véleményem szerint az a munka már sosem lesz olyan értékes.

Csak csendben olvasgatok mostanság, de ehhez elmondom a véleményem. Az eleje tök jó, tiszták vagytok, hajrá. Viszont innentől: ez nem ritka dolog manapság sem ;). Akik itt vannak(vagy voltak, vagy lesznek), nem hiszem, hogy erkölcsi bizonyítványt kellene, hogy felmutassanak arról, hogy mit csináltak eddig, kicsit furcsán jön ki nekem ez a "nyíltan vagy titkoltan, de túl vanak már legalább egy kúrán" mondat  ????...
Másik: "legtöbb kokszosnál bizony erősebbek vagyunk" - már említettem asszem valahol, hogy egyszer edzettem egy elég fasza kis debreceni teremben, ahol az akkori 115 kilómmal pont a kisebbek közé tartoztam :-O, viszont a használt súlyok tekintetében erősebb voltam mint a srácok, akik nem "titkoltan" tárgyalták a "train anabolic" stratégiát, mégsem volt olyan gondolatom, hogy a nálam jóval nagyobb "kokszosoknál" erősebb vagyok, mert nekem épp a kinézet a fontos, erőemelő úgysem lesz belőlem... De lehet, hogy azoknak a srácoknak azóta sem baszkódik a könyöke, a válla, meg a csuklója, mint nekem, mert én aztán rohadtul erőltettem anno a nagyobb súlyokat 1-2 ismétlésekkel ˝=/
"de véleményem szerint az a munka már sosem lesz olyan értékes"  - erről nyilatkozzon inkább egy versenyző, hogy értékes-e,vagy nem...mert ha kissé utánanézel, akkor látod, hogy "anyaggal" bizony több a meló, nem kevesebb - aki ezt figyelmen kívül hagyja, annak egyik kedvenc dalomból egy sor : "...and start now the building a coffin your size..."
Ezzel nem leszólni akarom a teljesítményt, mert az van dögivel :-)! Csak mondjuk Arnold képére is úgy nézel/néztek a falon, hogy egy csíra koxos volt? Aki meg sem várta, hogy elérje a genetikája határait - mert bizony elég korán belecsapott a lecsóba. Idióta balfaszok meg mindkét "táborban" vannak, azokkal nem érdemes foglalkozni. Elég, ha ti tisztában vagytok vele, hogy tiszták vagytok, vagy nem, speciál az én szememben nem vagytok kisebbek sem így, sem úgy, nem kell ebből ilyen Fekete Laci-féle  :-<én márpedig natúr vagyok mindenki más koxos - mizériát csinálni  :-/-(-:
Jók vagytok amúgy, le a kalappal ;)
Köszi a véleményt!
Természetesen különbséget kell tenni a versenyző és a lelkes amatőr között, de nem hiszem, hogy erre külön is fel kell hívni a figyelmet. ::)
Erkölcsi bizonyítvány nyílván nem kell és teljesen hidegen hagy a dolog, hogy ki-mikor-mit használt. Csak (és nyílván megint amatőrökről,  a butábbakról beszélünk! !+"%) jellemző, hogy általában vádaskodnak és "koksz" nélkül nem tudják realizálni még magukban sem az eredményeket.
Erőemelést és a testépítést természetesen vegyük ketté, de tömeg építésénél a használt súlyokkal arányos az izömtömeg is.  Jah, 1-2 ismétlésekkel hülyéskedni nem látom értelmét, egyszer fordult elő velem.
Arnold? Simply the best a maga korában! Ezért is írtam, hogy nem minősítek senkit.
Ha a céljaim úgy kívánják és az adott körülmények között nem leszek képes továbblépni, én is igénybe fogok venni "segítséget". De versenyzői ambícióim nincsenek...én a világot akarom közönségnek!  !+"% ;D
Balfaszok mindehol vannak és milyen sokan, ezzel tökéletesen egyetértek. Mi próbálunk a magunk módján kiemelkedni és nyomjuk ezerrel a vasakat, hogy meddig...az a jövő zenéje!
Remélem a kécskei találkozón lesz alkalmunk beszégetni, jó gondolataid vannak. Köszi mégegyszer a kritikát! :-)! :-){ ;-oo-;

2008. Június 27. - 11:39:53
Válasz #74
Nem elérhető

George


Majd dumálunk Kécskén valamennyit...de majd klónozom magam, annyi emberrel kellene beszélni @-o