2024. Május 12. - 04:20:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 356521 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Szeptember 07. - 22:24:29
Válasz #2205
Nem elérhető

Maszat



Haverokkal néztük a meccset, már a magyar Himnusz alatt végig fütyültek ezek a szőrös talpú tetvek.
Én már ettől olyan állapotba kerültem, hogy ha a pályán vagyok, minimum széttépem az összes románt.


Én ezen már annyiszor gondolkodtam. Ezekbe a tetűládákba tényleg nincsen öntudat? Nem kell nemzetinek lenni, elég ha csak lenne bennük egy kis büszkeség. Ők nem akarnak bizonyos népcsoportok ellen, akikkel több év tizedes konfliktusunk van bizonyítani? Őket nem idegesíti pl az amit Te említettél,h kifütyülik a Himnuszt? Meg egyáltalán, nem ég a pofájuk az undorító, színvonaltalan teljesítményük miatt? Undorító, tehetésgtelen elkényeztetett buziláda az összes. Utálom a Magyar focit mint a szart, az iq hiányos szurkolóikat meg még jobban.  
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 07. - 22:38:16
Válasz #2206
Nem elérhető

Maszat


Az az igazság,h már alapból nem nézem ezeket a meccseket. Az én idegrendszeremnek nem hiányoznak ezek a szemétláda botlábúak, akik valóban egy országot köpnek szemközt a teljesítményükkel, de még a hozzászólásaitokat olvasva is felkúrják az agyam.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 08. - 00:48:06
Válasz #2207
Nem elérhető

Gabe


És akkor még nem hallottad ezt a szerencsétlen faszkalap Egervárit nyilatkozni.
Ezek nem jobbak, mint a politikusok, a kimagyarázhatatlant is kimagyarázzák.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 08. - 10:08:33
Válasz #2208
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az az igazság,h már alapból nem nézem ezeket a meccseket. Az én idegrendszeremnek nem hiányoznak ezek a szemétláda botlábúak, akik valóban egy országot köpnek szemközt a teljesítményükkel, de még a hozzászólásaitokat olvasva is felkúrják az agyam.
De legalább az megnyugtat, hogy jól keresnek, és öregkorukban sem lesz anyagi gondjuk valószínűleg  ;D ;D.
 :-/-

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Szeptember 08. - 20:32:25
Válasz #2209
Nem elérhető

Gabe


Mondom én. ;D

nso.hu
Román-magyar - Egervári szerint nem voltunk esélytelenek Bukarestben
http://www.nemzetisport.hu/nsotv_labdarugas/roman-magyar-egervari-szerint-nem-voltunk-eselytelenek-bukarestben-2277707
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 08. - 21:39:51
Válasz #2210
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


... Egervári szerint nem voltunk esélytelenek Bukarestben


másfél percig én is azt hittem... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 09. - 10:19:10
Válasz #2211
Nem elérhető

Gabe




... Egervári szerint nem voltunk esélytelenek Bukarestben


másfél percig én is azt hittem... ;D
A szomorú az, hogy ezek még nem is kezelik rossz eredménynek a 3-0-t, nem tudom, ha Bogdán nem fogja meg azt a két ziccert, akkor mit szólnak az ötöshöz.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 10. - 22:59:48
Válasz #2212
Nem elérhető

Maszat


Kikaptak a románok a Törököktől? Akkor már csak Hollandiát kell leszopatnunk hazai pályán  :laugh:
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 10. - 23:33:23
Válasz #2213
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kikaptak a románok a Törököktől? Akkor már csak Hollandiát kell leszopatnunk hazai pályán  :laugh:

Tehát, má megint nem leszünk kint a VB-n...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 10. - 23:46:07
Válasz #2214
Nem elérhető

Maszat


Kikaptak a románok a Törököktől? Akkor már csak Hollandiát kell leszopatnunk hazai pályán  :laugh:

Tehát, má megint nem leszünk kint a VB-n...

Meg lett mondva,h ha ma nyerünk, a matematikai esélyünk még megvan!  :D 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 10. - 23:47:16
Válasz #2215
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kikaptak a románok a Törököktől? Akkor már csak Hollandiát kell leszopatnunk hazai pályán  :laugh:

Tehát, má megint nem leszünk kint a VB-n...

Meg lett mondva,h ha ma nyerünk, a matematikai esélyünk még megvan!  :D 

Ja, persze...  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 10. - 23:50:05
Válasz #2216
Nem elérhető

Maszat


Kikaptak a románok a Törököktől? Akkor már csak Hollandiát kell leszopatnunk hazai pályán  :laugh:

Tehát, má megint nem leszünk kint a VB-n...

Meg lett mondva,h ha ma nyerünk, a matematikai esélyünk még megvan!  :D 

Ja, persze...  :D

Te vagy az utolsó akiről itt feltételeztem volna, hogy nem hisz a tudományban.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26


2013. Szeptember 14. - 18:03:35
Válasz #2218
Nem elérhető

cpggyurma


ezért nem nézek én már évek óta magyar és európai focit

nekem megmaradt a


2013. Szeptember 14. - 18:15:47
Válasz #2219
Nem elérhető

cpggyurma


de ezt azért berakom ide  ;D