2024. Május 10. - 15:59:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mivel játszol mostanában?/ Kedvenc game-ed  (Megtekintve 78390 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 11. - 21:47:20
Válasz #45
Nem elérhető

fastor


Monitor vásárlás előtt állok és a neten nézelődöm, de nem tudom melyiket lenne érdemes. AZ elképzelés hogy olyan 24" körüli legyen és 100e ft alatt! Tud valaki valami jó tippet adni?
midneképpen tft, és 16:10 es képarány az ajánlott ekkoránál, hogy az abalkos futtatás, és a filmezés is jólegyen, márkk amik ajánlottak: LG, SAMSUNG, EIZO (nagyonjó) aszemennyixD
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 11. - 22:08:39
Válasz #46
Nem elérhető

Boresz


Monitor vásárlás előtt állok és a neten nézelődöm, de nem tudom melyiket lenne érdemes. AZ elképzelés hogy olyan 24" körüli legyen és 100e ft alatt! Tud valaki valami jó tippet adni?
kicsit olvasgass ebben a topikban: http://prohardver.hu/tema/widescreen_tft-k_pro_kontra_milyet_melyiket/friss.html
elég sokan beszámolnak mit vettek és hogyan teljesít a készülék otthoni környezetben,vannak termék tesztek is az oldalon
hajrá
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Szeptember 11. - 22:13:53
Válasz #47
Nem elérhető

miki_nrg


Köszönöm srácok  :-)!          --)

2008. Szeptember 11. - 22:55:46
Válasz #48
Nem elérhető

mack


Monitor vásárlás előtt állok és a neten nézelődöm, de nem tudom melyiket lenne érdemes. AZ elképzelés hogy olyan 24" körüli legyen és 100e ft alatt! Tud valaki valami jó tippet adni?

24" ????? bakker....nekem 19-es, de má elzsibbad a szemem mire kiolvasok valamit  :o ;D

2008. Szeptember 12. - 00:00:18
Válasz #49
Nem elérhető

fastor


Monitor vásárlás előtt állok és a neten nézelődöm, de nem tudom melyiket lenne érdemes. AZ elképzelés hogy olyan 24" körüli legyen és 100e ft alatt! Tud valaki valami jó tippet adni?

24" ????? bakker....nekem 19-es, de má elzsibbad a szemem mire kiolvasok valamit  :o ;D
jáccani kéne a karaktermérettel, és a felbonttálssal ***))) ****)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 12. - 09:41:25
Válasz #50
Nem elérhető

God Vazzeg


Monitor vásárlás előtt állok és a neten nézelődöm, de nem tudom melyiket lenne érdemes. AZ elképzelés hogy olyan 24" körüli legyen és 100e ft alatt! Tud valaki valami jó tippet adni?

24" ????? bakker....nekem 19-es, de má elzsibbad a szemem mire kiolvasok valamit  :o ;D

Az enyém 22-es wide, elég jól olvasható a fórum  :-}  ****)

2008. Szeptember 12. - 13:23:59
Válasz #51
Nem elérhető

mack


Monitor vásárlás előtt állok és a neten nézelődöm, de nem tudom melyiket lenne érdemes. AZ elképzelés hogy olyan 24" körüli legyen és 100e ft alatt! Tud valaki valami jó tippet adni?

24" ????? bakker....nekem 19-es, de má elzsibbad a szemem mire kiolvasok valamit  :o ;D
jáccani kéne a karaktermérettel, és a felbonttálssal ***))) ****)


a f@szommal köll jáccani  ;D ;D ;D amúgy bevanaz állítva rendessen csak lehet közel van  ;D ;D

2008. Szeptember 14. - 00:41:43
Válasz #52
Nem elérhető

NaturalBoy


Hogy egy kis On is legyen: Nemsokára kijön Pc-re a Need for speed undercover és a GTA4 is.

Majd ha valaki játszik vele emsélje el hogy miylen volt,mert nekem már ezeket a játékokat nem bírja a gép :'(

2008. Szeptember 14. - 13:11:36
Válasz #53
Nem elérhető

miki_nrg


Hát pont ebben a pillanatban volt a tesóm a szobába és mondta hogy a GTA4hez valami 16G hely kell és a video kártyám is gyenge lesz hozzá!
AMúgy már ténleg sokkal jobban megéri ha az ember konzolt vesz játékra mintha a pc-t fejlesztgeti...

2008. Szeptember 14. - 13:19:01
Válasz #54
Nem elérhető

Boresz


Hát pont ebben a pillanatban volt a tesóm a szobába és mondta hogy a GTA4hez valami 16G hely kell és a video kártyám is gyenge lesz hozzá!
AMúgy már ténleg sokkal jobban megéri ha az ember konzolt vesz játékra mintha a pc-t fejlesztgeti...
PS3+40"-50"Full HD LCD és kész a konzolos játékgéped, lehet számolni pro és kontra hogy mi érné meg jelen körülmények között
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Szeptember 14. - 13:26:30
Válasz #55
Nem elérhető

mushroom


Nálam PS3 van 42" Full HD Plazmához (jobb a képfrissítési ideje, mint az lcd-nek) Meg a pc-n is gurulnak a dolgok, az egy 4 magos 3ghz-s proci, 3 giga ram, Gef. 8800GTS kártyával. Mind a kettőnek megvan a maga előnye, de a ps-en többet játszom, mint gépen... Bár mostanában annyira nem köt le, ha tesztelni megkapok valamit akkor végigtolom és csókolom :-) (itt jegyezném meg munkahelyem weboldalát, ha érdekel a játékvilág: www.ogi.hu  @:-) )

2008. Szeptember 14. - 13:29:02
Válasz #56
Nem elérhető

Boresz


Nálam PS3 van 42" Full HD Plazmához (jobb a képfrissítési ideje, mint az lcd-nek) Meg a pc-n is gurulnak a dolgok, az egy 4 magos 3ghz-s proci, 3 giga ram, Gef. 8800GTS kártyával. Mind a kettőnek megvan a maga előnye, de a ps-en többet játszom, mint gépen... Bár mostanában annyira nem köt le, ha tesztelni megkapok valamit akkor végigtolom és csókolom :-) (itt jegyezném meg munkahelyem weboldalát, ha érdekel a játékvilág: www.ogi.hu  @:-) )
foszforlag,és beégés nincs a HUD-ok miatt? képet lőjél mán lécci hogyan néz ki a játékszoba  ***)))  >:D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Szeptember 14. - 13:36:54
Válasz #57
Nem elérhető

mushroom


Hát nem szívesen, de csak neked csakmost lőni fogok pár képet, ha hazamegyek :-) a gépről is akarsz, vagy csak a PS+ TV kombóról? :) Ha az összes hangfalat be akarom rakni a képbe, akkor az egész szobának benne kéne lennie, aztmeg nem szeretném  ::) És a HUD egyébként néha tényleg ott marad a képernyőn bekapcsnál. De el is tűnik hamar :-)

2008. Szeptember 14. - 13:40:43
Válasz #58
Nem elérhető

Boresz


Hát nem szívesen, de csak neked csakmost lőni fogok pár képet, ha hazamegyek :-) a gépről is akarsz, vagy csak a PS+ TV kombóról? :) Ha az összes hangfalat be akarom rakni a képbe, akkor az egész szobának benne kéne lennie, aztmeg nem szeretném  ::) És a HUD egyébként néha tényleg ott marad a képernyőn bekapcsnál. De el is tűnik hamar :-)
rakjad a hangyás képre 5percre játék után és nézzed meg utánna,sok helyről hallottam ezt és ez állítólag működik
a kép meg legyen kreatív  ****) :-){
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Szeptember 19. - 14:21:03
Válasz #59
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady