2024. Május 10. - 13:26:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2.Szentlőrinci strongman verseny és testépítő bemutató  (Megtekintve 6829 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 16. - 15:35:26
Megtekintve 6829 alkalommal
Nem elérhető

L


Üdv mindenkinek!

Hazaérkeztünk Szentlőrincről nemrég. Biztos sokan tudjátok, hogy volt ott ma délelőtt egy strongman és bodys megmozdulás. Engem a strongman része kevésbé érdekelt, sőt el is késtünk az elejéről, sokkal inkább azért mentem el, hogy megnézzem, mi várható az őszi szezonban. Színvonalas versenyzők voltak meghívva: Halmi István, Szakács Sanyi, Major Zsolt, Kozaróczy Tibor, Bús Attila és nem utolsó sorban Illés Norbi, aki koferansziként tevékenykedett. A strongmanekről is lesznek majd képek, de most egyelőre jöjjenek a bodysok képekben és videóban:

Major Zsolt:
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Augusztus 16. - 15:37:15
Válasz #1
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Augusztus 16. - 15:39:10
Válasz #2
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Augusztus 16. - 15:41:09
Válasz #3
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Augusztus 16. - 15:43:44
Válasz #4
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Augusztus 16. - 15:48:11
Válasz #5
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Augusztus 16. - 15:50:39
Válasz #6
Nem elérhető

L


És végül a helyi gátvéder aki megmondta, hogyha meginna két liter bort erősebb lenne, mint a Halmi Pisti:
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Augusztus 16. - 15:56:44
Válasz #7
Nem elérhető

L


Videókról nagyon röviden:

Major Zsolti már most nagyon jó formában van:

http://www.youtube.com/watch?v=Mou8w-sI4Jg

Halmi Pisti hihetetlenül vastag:

http://www.youtube.com/watch?v=oF6a0K53AdM
 
Kozaróczy Tibor jó formában van és hihetetlenül vastag is:

http://www.youtube.com/watch?v=PZrn19_JOyc

Bús Attilának ezek voltak az első percei színpadon és ősszel lesz az első versenye:

http://www.youtube.com/watch?v=GXGBC0eqr88

 /:-)
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Augusztus 16. - 19:28:39
Válasz #8
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Augusztus 16. - 19:49:59
Válasz #9
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Augusztus 17. - 13:16:22
Válasz #10
Nem elérhető

Szakács Sándor


Nincs mit Vazz! ;D
     Én is szeretném megköszönni,hogy megtiszteltél minket a jelenléteddel!

2008. Augusztus 18. - 19:21:50
Válasz #11
Nem elérhető

L


Nincs mit Vazz! ;D
     Én is szeretném megköszönni,hogy megtiszteltél minket a jelenléteddel!

Ott álltam melletted végig a bemutató alatt. Amikor a néha megbillent a kamera a videóban, az amiatt volt, mert alig lehetett elférni a vállaidtól. ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Augusztus 18. - 20:35:59
Válasz #12
Nem elérhető

Szakács Sándor


Nincs mit Vazz! ;D
     Én is szeretném megköszönni,hogy megtiszteltél minket a jelenléteddel!

Ott álltam melletted végig a bemutató alatt. Amikor a néha megbillent a kamera a videóban, az amiatt volt, mert alig lehetett elférni a vállaidtól. ;D
   Bocs,te voltál? Miért nem szóltál,körbe vezettelek volna,ha szerettél volna többet fotózni ,vagy máshonnét,szóltam volna a srácoknak. Legközelebb rugj belem,ha akadálok! Azért köszi mégegyszer.