2024. Április 27. - 13:36:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 391098 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Szeptember 01. - 21:24:34
Válasz #15
Nem elérhető

hopika


Azt előtte ettem...ez a desszert. 8-}
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 01. - 22:40:35
Válasz #16
Nem elérhető

Gabe


akkor az új nickneved legyen:

Geogre

indítványozzuk!  :-} 8-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 01. - 22:54:08
Válasz #17
Nem elérhető

hopika


akkor az új nickneved legyen:

Geogre

indítványozzuk!  :-} 8-)

Te-Gabe!
Má' megint lemaradtál...itt már régóta egy Ogre lakozik...
 :-O :-O :-O
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 01. - 23:07:33
Válasz #18
Nem elérhető

Gabe


ez az én formám  ***))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 02. - 06:23:26
Válasz #19
Nem elérhető

George


Jó reggelt!

Már be is kanalaztam a reggeli zabpelyhet, és kezd megváltozni a véleményem a vaníliás Elite-ről. Mikor először kibontottam, beleszagoltam, és az első gondolatom az volt, hogy keserves lesz ez a pár hét, amíg kitart ez a zacskó :---- De zabpehellyel összekeverve nagyon finom, már az asszony is rákapott :D Nem aludtam valami jól, hajnalban még az udvaron is voltam, mert a kutyák folyamatosan ugattak valamit, gondoltam megnézem, nem-e rosszban sántikál valaki errefelé  ***)))) :-/-- Viszont izomlázam kellemesen van, pont ahogy szeretem ***)))
Lassan megyek, és megtudom az istenek szándékát >:D Ma nagyon kemény edzést tervezek összehozni :violinplay3:

2008. Szeptember 02. - 07:29:46
Válasz #20
Nem elérhető

Suncity


ez 1 igazi ANIMAL topic lesz @:-)
örülök, hogy én azért szméyesen is végig követhetem Ogre fejlődésdét :)

 




2008. Szeptember 02. - 07:50:42
Válasz #21
Nem elérhető

hopika


Ment egy privát G.!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 02. - 08:09:53
Válasz #22
Nem elérhető

izomboy


#:-)
Elég sűrű mai napom ellenére sikerült majdnem percre pontosan betartani a kajálást /7% Lássuk miről van szó:

6:00 100 gr zabpehely, 1 kanál Elite Whey

8:00 100 gr zabpehely, 1 kanál Elite Whey

10:00 edzés előtt Bcaa+Glutamin
        edzés után True-Mass+Glutamin

12:00 200 gr csirkemell+60 gr rizs

14:00 200 gr csirkemell+60 gr rizs

16:00 2 kanál Elite Whey

18:00 100 gr csirkemell+zöldség

20:00 6-7 tojásfehérje

22:00 1 kanál Probolic-Sr

Ez kb. 350 gr fehérje és 250 gr ch. Viszonylag alacsonyan fogom tartani a szénhidrátot, mert korábbi tapasztalataim alapján eléggé hajlamos vagyok a hízásra,

250 gram ch?  ez érdekes... A súllyodat nem említetted, ha jol végigolvastam, pedig viszonyításnak kéne.
Olyan kevésnek tűnik :)

Egyészen délig csak pórból viszel be fehérjét, ez miért van így?

2008. Szeptember 02. - 09:57:44
Válasz #23
Nem elérhető

endre66


Üdvözlet az új topikban!  :-<

Tegnap felkar, ma meg váll, nem zavar a tricepszedben az izomláz a vállazáskor, kifejezetten a nyomásokra gondolok...?

Mondjuk ez az edzésfelosztás kérdés tudom, hogy nagyon egyéni dolog, de engem (tapasztalatom szerint) hátráltatna, ezért a mell-tric; hát-bic kombót nyomom mostanában, a váll pedig a hét végén van, igaz csak 4 edzésre van időm, ha 5x mehetnék, lenne külön kar nap, de nem a váll előtt.

Aztán meg hát nap után mell? Hétfőtől péntekig edzel, vagy széthúzod hétvégére?

Értem én ezt a prioritás-elvet, de akkor is fura a beosztás...

(amúgy lehet, hogy meg is válaszoltam a kérdésemet  ::) )

(tudod, hogy nem kötekedni akarok :--:)

2008. Szeptember 02. - 11:08:20
Válasz #24
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Üdvözlet az új topikban!  :-<

Tegnap felkar, ma meg váll, nem zavar a tricepszedben az izomláz a vállazáskor, kifejezetten a nyomásokra gondolok...?

Mondjuk ez az edzésfelosztás kérdés tudom, hogy nagyon egyéni dolog, de engem (tapasztalatom szerint) hátráltatna, ezért a mell-tric; hát-bic kombót nyomom mostanában, a váll pedig a hét végén van, igaz csak 4 edzésre van időm, ha 5x mehetnék, lenne külön kar nap, de nem a váll előtt.

Aztán meg hát nap után mell? Hétfőtől péntekig edzel, vagy széthúzod hétvégére?

Értem én ezt a prioritás-elvet, de akkor is fura a beosztás...

(amúgy lehet, hogy meg is válaszoltam a kérdésemet  ::) )

(tudod, hogy nem kötekedni akarok :--:)


De zavarja a tric izomláz a vállnyomásokat,de nézd Endru ennek is megvan a szépsége. Mi így (is) élvezünk! ****:))) ;) ;D

2008. Szeptember 02. - 11:22:35
Válasz #25
Nem elérhető

George


#:-)
Elég sűrű mai napom ellenére sikerült majdnem percre pontosan betartani a kajálást /7% Lássuk miről van szó:

6:00 100 gr zabpehely, 1 kanál Elite Whey

8:00 100 gr zabpehely, 1 kanál Elite Whey

10:00 edzés előtt Bcaa+Glutamin
        edzés után True-Mass+Glutamin

12:00 200 gr csirkemell+60 gr rizs

14:00 200 gr csirkemell+60 gr rizs

16:00 2 kanál Elite Whey

18:00 100 gr csirkemell+zöldség

20:00 6-7 tojásfehérje

22:00 1 kanál Probolic-Sr

Ez kb. 350 gr fehérje és 250 gr ch. Viszonylag alacsonyan fogom tartani a szénhidrátot, mert korábbi tapasztalataim alapján eléggé hajlamos vagyok a hízásra,

250 gram ch?  ez érdekes... A súllyodat nem említetted, ha jol végigolvastam, pedig viszonyításnak kéne.
Olyan kevésnek tűnik :)

Egyészen délig csak pórból viszel be fehérjét, ez miért van így?

Jelenleg 97 kg vagyok. Korábban kb 400 gr ch ment tömegeléskor, de attól nagyon behíztam. Ha nem elég ez a mennyiség most, akkor emelek rajta, ez úgyis kiderül egy-két hét alatt. Saját tapasztalataimra hagyatkozok most ilyen téren.

Azért porból viszek be fehérjét, mert nem tablettás formában gyártják !+"% Az első két kajálásom nem egészen folyadék, hanem zabpehellyel van keverve, edzés után meg mindenképp turmix kell, röviddel utána meg már megy a szilárd kaja.

2008. Szeptember 02. - 11:26:06
Válasz #26
Nem elérhető

George


Üdvözlet az új topikban!  :-<

Tegnap felkar, ma meg váll, nem zavar a tricepszedben az izomláz a vállazáskor, kifejezetten a nyomásokra gondolok...?

Mondjuk ez az edzésfelosztás kérdés tudom, hogy nagyon egyéni dolog, de engem (tapasztalatom szerint) hátráltatna, ezért a mell-tric; hát-bic kombót nyomom mostanában, a váll pedig a hét végén van, igaz csak 4 edzésre van időm, ha 5x mehetnék, lenne külön kar nap, de nem a váll előtt.

Aztán meg hát nap után mell? Hétfőtől péntekig edzel, vagy széthúzod hétvégére?

Értem én ezt a prioritás-elvet, de akkor is fura a beosztás...

(amúgy lehet, hogy meg is válaszoltam a kérdésemet  ::) )

(tudod, hogy nem kötekedni akarok :--:)
Nekem is fura kicsit, mert tegnap nagyon fekvenyomós feelingem volt, de most ezt próbálom ki. Ma nem éreztem hátrányát a tegnapi karozásnak, majd csütörtökön kiderül melledzésen, hogy mekkora lúzer vagyok ;D Adunk ennek most így egy pár hét próbát ;)

2008. Szeptember 02. - 11:39:39
Válasz #27
Nem elérhető

endre66


Ok, próba cseresznye!

Az "alacsony" ch-ra visszatérve, én is hajlamos vagyok túlzsírosodni, nemrég kipróbáltam a napi 1kg csirkét, semmi extra fehérjepor, ch-t pedig csak annyit ettem, amennyi kényelmesen befért a hús mellé, ez max 2 zacskó (de sokszor csak 1) rizst és némi zöldséget jelentett naponta, plusz egy banántot. 2 hét alatt 14kg hús, 3 kg testsúlynövekedés, minimális zsírosodással....nem rossz... :-}   2 zacskó rizs,az  kb 180g ch, zöldséggel meg banánnal, na ott van az bőven 250g alatt, és ez ugye a max plafon, és így is felmentem 82-ről 85-re, szóval szerintem nem alacsony az.

2008. Szeptember 02. - 11:55:09
Válasz #28
Nem elérhető

George


Ok, próba cseresznye!

Az "alacsony" ch-ra visszatérve, én is hajlamos vagyok túlzsírosodni, nemrég kipróbáltam a napi 1kg csirkét, semmi extra fehérjepor, ch-t pedig csak annyit ettem, amennyi kényelmesen befért a hús mellé, ez max 2 zacskó (de sokszor csak 1) rizst és némi zöldséget jelentett naponta, plusz egy banántot. 2 hét alatt 14kg hús, 3 kg testsúlynövekedés, minimális zsírosodással....nem rossz... :-}   2 zacskó rizs,az  kb 180g ch, zöldséggel meg banánnal, na ott van az bőven 250g alatt, és ez ugye a max plafon, és így is felmentem 82-ről 85-re, szóval szerintem nem alacsony az.
Jaja emlékszek, igazi kis vitamingombóc voltál a horgásztáborban ;D

2008. Szeptember 02. - 15:12:23
Válasz #29

B1ll4

Vendég
Ok, próba cseresznye!

Az "alacsony" ch-ra visszatérve, én is hajlamos vagyok túlzsírosodni, nemrég kipróbáltam a napi 1kg csirkét, semmi extra fehérjepor, ch-t pedig csak annyit ettem, amennyi kényelmesen befért a hús mellé, ez max 2 zacskó (de sokszor csak 1) rizst és némi zöldséget jelentett naponta, plusz egy banántot. 2 hét alatt 14kg hús, 3 kg testsúlynövekedés, minimális zsírosodással....nem rossz... :-}   2 zacskó rizs,az  kb 180g ch, zöldséggel meg banánnal, na ott van az bőven 250g alatt, és ez ugye a max plafon, és így is felmentem 82-ről 85-re, szóval szerintem nem alacsony az.

Hogy ......nátok meg :D . Komolyan mondom elolvastam ezt a pár mondatot vagy 10x és nem bírtam egyszerűen felfogni :( . Én ennyi thyroxinnal a ti ch-toknak a 2x-esét égetem el és aztán jön csak a napi kaja számításom :D .

Valamit nem cserélünk ? Vannak még turborágós autóim !!!