2024. Május 08. - 10:58:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Atisface HST workout  (Megtekintve 26261 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 08. - 20:48:31
Válasz #15
Nem elérhető

AtisFace


Hepa!

Ma voltam a Lurdyban az Extreme Energy 6 hour Shot-ért, amit tesztelésre kaptam. Hát mit mondjak nagyon jó kis cucc így elsőre!
Eléggé megviselt voltam a mai nap folyamán, köszönhetően a hétvégének(Lady, Kbalu és Linda is tanúsíthatja a ma reggeli formámat). És ehhez jött egy három órás labor, majd kaja, jó fél óra pihi és jött a kis rettenet és picsán rúgott @:-). Allig vártam, hogy leérjek a terembe. Egy mell-hát+15 perces intervallum kardiót  lenyomtam, úgy hogy végig pörögtem. Egy fél adagot ittam meg és kb jó két órán át nem semmi hatása volt. A legjobb viszont az, hogy szép lassan üt be és szép lassan is megy ki az emberből. Kíváncsian várom mit tud, amikor nincs ennyire a béka segge alatt az ember.

Az utoljára leírt rendszerben nyomatom az edzést kiegészítve egy kis intervallum kardióval a végén. Következőleg a http://www.bodybuilding.hu/supersite/index.php?option=com_content&task=view&id=48&Itemid=806 edzéstervet szeretném tolni. Akinek van véleménye róla, vagy tudja hogy a vállazós részét hol lehet megtalálni(az se baj ha angol) és megírná, azt megköszönném! ;-oo-;
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Március 03. - 20:29:02
Válasz #16
Nem elérhető

AtisFace


Sziasztok!

Elég régen jelentkeztem, sok minden történt az utolsó írásom óta 91 kg-os tömeggel rendelkezek, úgy hogy nagyon kevés pluszt kaptam magamra, a héten végre elkezdem a T-bomb II Apct kombót,kiegészítésnek egy fél doboz Dark Rage és egy doboz Dark Matter. Mostantól diploma munka, suli és meló is lesz ami keretet ad a napjaimnak és mindennek meg lesz a maga ideje, kajázásom is sokat fog javulni így. Ma volt az első edzés, amin dark rage-l kezdtem és az 1 kanál sok is volt, egy erős fél kanál lesz a nyerő egyenlőre. Dark rage-t kólás ízben szereztem be, hááát első kortynál még tetszett a vége már nehezen csúszott. Dark Matterből blue rasperry-s ami nekem nagyon ízlik, dehát ízlések és pofonok  ;D.
Az elmúlt 1 hónapban külön vettem a hát szélesítő és hát vastagságát adó gyakorlatokat külön edzésnapra és nagyon bejött @:-).
Most változtattam ezen a héten a párosítást, úgy hogy antiagonista izmokat edzek meg egy edzés alatt.

A mai edzés:
Váll:
1. Nyakmögül nyomás 30* 40kg; 25* 50 kg; 75*8; 80*5 majd 6; 60*14
2. Oldalemelés, Előreemelés, hátsóváll gyakorlat 10kg-os kézisúlyzóval szuperszetben 4 sorozat erejéig folyamatosan változtatva a sorrendet
3. Arnold nyomás 3*10 széria 20kg-os kézisúlyzókkal

Hát:
1. Húzódzkodás 10-9-8-8+2 segítséggel
2. Lehúzás mellhez 70kg-val 4*8
3. Csigán hátra gyakorlat jól megnyújtva és a csúcsponton ráfeszítve pár másodpercre 15kg-val 12ők

 :-){
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Március 19. - 18:09:03
Válasz #17
Nem elérhető

AtisFace


Hepa!

Gondoltam írok egy kis helyzet jelentést. 2 héte jelentkeztem utoljára, azóta majdnem minden izomcsoportom erősödött, egyedül vállnál nem emeltem meg a súlyokat, hanem még koncentráltabban hajtom végre, ugyanis ott a leggyengébb az izomérzetem. Furcsa, mert ennek ellenére az egyik legkönnyebben fejlődő izomcsoportom(genetika?). A t-bomb II és az APCT kegyetlen, múlt héten csak a MHP üdvöskéje kotyogott bennem, de egyedül is nagyon meggyőző volt, hétfőn mellé pattintottam az APCT és azóta beton keménységűek az izmaim, és nagyon jól megy az edzés. Nem hiszem el, hogy ez a kombó valakinek annyira beadja, mint nekem akkor szüksége van illegálisan beszerezhető kemikáliára! Köszönöm Billának, hogy nyáron még lebeszélt privik sokaságában használatukról ;-oo-; :-){. Dark stack is azt hozza amit elvárok tőlük. Súlyomat hétvégén lemérem és a vasárnapi edzéssel beírom a topicba, remélem valamennyi husi is csúszott fel!

Mai mell&hát:
1. 30 fokos nyomás egykezes súlyzókkal 40kgosokkal 4*8
2. Gironda fekvenyomás 70kg-ba 4*10-12
3. Csigás tárogatás 7*12 30mp es pihenő idővel

4. Húzódzkodás 4*10 utolsó szériákban haver segített
5. Lehúzás szűken csigán 70kg-val 4*10 jól megnyújtva a hátat
6. Döntött törzsű evezés fordított fogással 1*12 80kg, 2*6 100kg-val, 1*10 80kg-val közel vízszintes törzzsel
 Łł=


Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Március 23. - 11:57:56
Válasz #18
Nem elérhető

AtisFace


Hea!
Tegnapi edzés nagyon jól ment, ám sajnos a 150kg-os felhúzásnál az atlas erőkeret szar konstrukciója és egy szerencsétlen lézengő miatt beszorult a kisujjam az erőkeret és a súly közé és nagyon durva zúzódást sikerült elszenvednie, így edzés befejez és mentünk edzőtársammal dokihoz :-[. Szerencsére nem tört, doki se értette hogy úsztam meg, mert ilyen fokú zúzódásnál csont nem szokott egybe maradni.

Sajnálom nagyon, mert így ez a hét tuti kimarad, pedig nagyon beindult a szekér a súlyom is megy felfelé szépen 2 hét alatt kb 1,5kg jött husiba.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Március 23. - 12:03:35
Válasz #19
Nem elérhető

darknight



Jobbulást Harcostárs ;-oo-;!

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Március 29. - 23:31:30
Válasz #20
Nem elérhető

AtisFace


Hea!

Múlt héten se hagytam abba az edzést teljesen szerdán csütörtökön és pénteken toltam azért magas ismétlés számú agyon koncentrált gyakorlatokat kis súllyal. Viszont ma már feljött az edző kesztyű a kezemre és a rúd tartásakor sem fájt nagyon az ujjam, így sikerült egy majdnem  :---- edzést tartani  >:D >:D.

Mell&hát:
1. Fekve nyomás 90-be 2*8 majd 100-ba 2*7 utolsó ismétlés kis segítséggel, majd levezetésként 80-ba 10
2. Döntött padon nyomás 37.5 kg-os egykezesekkel 4*8
3. Tárogatás gépen és áthúzás szuperszettben 4 sorozat
4. Húzódzkodás 3*10
5. Lehúzás szűken csigán 75kg-val 4*10
6. Csigás egykezes koncentrált lehúzás oldalra 7*10 FST-7 jelleggel

Iszonyat jól esett végre megint értelmes(magamhoz képest) súllyal edzeni 8).

Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Április 15. - 23:19:03
Válasz #21
Nem elérhető

AtisFace


Hepp!

Véget ért a tömegelés és sikerült a kitűzött célt a 94 kg-ot elérnem, úgy hogy nem szaladt el a testzsírszázalék. Múlt héten szétosztottam a napi kaját úgy hogy 2 óránként egyek és edzések után egy 12 perces intervallum kardiót is toltam. Ezen a héten pedig elkezdtem rendesen odafigyelni a bevitt tápanyagokra, és beiktattam az aerob edzéseket is így ezzel egy két hónapos szálkásítás veszi kezdetét, utána ismét jön az általam imádott tömegelés.
A cél most 5-6kg zsír ledobása, a lehető legkevesebb izomveszteséggel.

Azt kell, hogy mondjam, hogy meg van számomra a tökéletes stack a tömegeléshez melynek magját az MHP nyújtotta kiegészítve az APCT-vel. 8-}

Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Április 16. - 11:37:23
Válasz #22
Nem elérhető

Atesz


A HST-vel mi a helyzet? milyen tapasztalataid vannak? Most hogy néz ki a heti edzésbeosztásod? Egyenlőre nincs több kérdésem  :laugh:

2009. Április 16. - 12:27:42
Válasz #23
Nem elérhető

AtisFace


A HST-vel mi a helyzet? milyen tapasztalataid vannak? Most hogy néz ki a heti edzésbeosztásod? Egyenlőre nincs több kérdésem  :laugh:

Hst-t még ősszel toltam, és azt hittem jó volt, de rá kellett jönnöm, hogy a decembertől folytatott FST-7 módszer sokkal jobban bejött. Jelnenleg heti 3 súlyzós edzésre van csak időm, és reggelente pedig intervallum+aerob. De most a szálkásítás van.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Április 16. - 12:35:58
Válasz #24
Nem elérhető

Atesz


köszi a gyors választ! hogyan osztod el ez edzésed (testrészenként) a 3 napra? ha van időd leírhatnád a komplett heti edzéstervedet  8-}. Lehet ki is próbálnám  =/+'

2009. Április 17. - 09:38:54
Válasz #25
Nem elérhető

AtisFace


Heti négyszer tolok reggel 12 perc intervallum kardiót és utána 20 perc aerobot, úgy hogy folyamatosan emelem a gépeken a nehézségi szintet a pulzus alapján. A heti 3 edzésem beosztása:
1.Nap Mell&széles hát
 -fekvenyomás ferdepadon kézisúlyzókkal
 -gironda fekvenyomás
 -FST-7 es tárogatás egyenes padon
 -húzódzkodás
 -lehúzás mellhez oldal fogással
 -keresztcsigán lehúzás FST7-el

2.Nap Váll&hát vastagságát célzó gyakorlatok
 -állva mellről nyomás
 -oldalemelés
 -kézisúlyzóval vállból nyomás FST-7-el
 -döntött törzsű evezés
 -csigán szűk fogású evezés
 -felhúzás

3.Nap Láb&kar
 -guggolás
 -merevlábas felhuzás
 -lábtoló
 -lábbicepsz
 -lábnyújtó
 Óriás szettként csinálom a lábat 4 szer pihi nélkül tolom végig a fenti gyakorlatokat(sorozatok közt azért pihenek)
 kar:
 -szűknyomás vs egyenes rúddal bicepsz állva szuperszettben
 -letolás vs kalapács szuperszettben
 -kötéllel 3 sorozat megállás nélkül felváltva a bicepsz és a tricepsz

Két ugyanolyan edzésem sosincs, mindig variálom a gyakorlatok sor rendjét, ismétlésszámot, végrehajtási módját stb. és edzés után rögtön turmix majd intevallum kardió. 12 perc megy most, de 20ig fogok szép lassan elmenni.

A beosztáshoz még annyit,hogy sokkal logikusabbnak tűnik a mell&hátvastagítás és váll&hát szélesítés párosítás ugyanis kb antiagonista izomcsoportokat mozgatnák meg, viszont nekem nagyon nem adta be úgy.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Április 17. - 12:01:26
Válasz #26
Nem elérhető

Atesz


 /:-)  igazán köszönöm a részletes leírást 8-}. Még egy kérdés, a láb edzés után a kar edzésre mennyi erőd marad és hogyan fejlődött a karod?

2009. Április 17. - 13:22:40
Válasz #27
Nem elérhető

AtisFace


Hát igazság szerint a bicepszem a leggyengébb testrészem :(. Erőm az van még simán karozni, viszont a cél most nem a fejlődés, hanem az izom tömeg megtartása.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Május 22. - 11:18:07
Válasz #28
Nem elérhető

AtisFace


Hea!

Az elmúlt időszakban 94kg-ról sikeresen leszálkásítottam 90-re (87 is voltam, de 1 hét rendes evés után 90-en stagnál most). Az anabolic xtreme SX-hez ajánlott diétás tervet toltam az elmúlt 5 hétben annyi különbséggel hogy a kardió-t külön választottam az edzésektől. Az elért eredménnyel meg vagyok elégedve, viszont ahhoz értelmes formám legyen még le kellene fogyni egy 4-6kg-t még és akkor végre első alkalommal meg fogok szabadulni a malac jelmeztől...
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Június 26. - 11:55:22
Válasz #29
Nem elérhető

AtisFace


Sziasztok!

A héten nekikezdtem a szálkásítás második körének, hogy 90kg-ból lefaragjak még minimum 4-5kg-nyi malac jelmezt.
Anabolic xtreme SX-hez ajánlott diétás terv marad viszont Lipo-6 L-carnitine páros helyett:
-AX SlimXtreme
-AX AXCELL
-Ax APCT

Ezek mától mennek, SlimXtreme már bizonyított is, kellemesen adja az energiát, jó hangulat, és éhség érzet csökkenést okoz. ****:))))))

Nagy köszönet a Lurdyban kapott MHP-s Shakerért iszonyat mód tetszik. ;-oo-;
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!