2024. Május 08. - 13:34:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Atisface HST workout  (Megtekintve 26262 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 15. - 12:21:48
Válasz #30

Grizzly79

Vendég
Sziasztok!

A héten nekikezdtem a szálkásítás második körének, hogy 90kg-ból lefaragjak még minimum 4-5kg-nyi malac jelmezt.
Anabolic xtreme SX-hez ajánlott diétás terv marad viszont Lipo-6 L-carnitine páros helyett:
-AX SlimXtreme
-AX AXCELL
-Ax APCT

Ezek mától mennek, SlimXtreme már bizonyított is, kellemesen adja az energiát, jó hangulat, és éhség érzet csökkenést okoz. ****:))))))

Nagy köszönet a Lurdyban kapott MHP-s Shakerért iszonyat mód tetszik. ;-oo-;
Mondjuk ezekről írhatnál bővebben, hogy mik a tapasztalataid velük...
I love AX!!! <3!

2009. Július 15. - 13:25:38
Válasz #31
Nem elérhető

AtisFace


Hát hozzák azt amit kell!   >:D





Tegnap méreckedtem a teremben és 85kg-ot mutatott, de azért hozzá kell tenni, hogy ha abbahagynám a diétát egy 1-2 kg visszajön ugye, ahogy betöltődnek az izmok. Így csak 3kg fogyást könyvelek el 3 hétre.

-Slim extreme-ből már 4 napja 2 szem megy, és van energiám mindenhez, nem vagyok egyfolytában éhes(kb. 2-3 óránként tör rám az éhség) és azért gondolom a fogyásban is segít.

-APCT: hát most nem keményítette úgy be az izmokat, mint a téli tömegelés alatt, viszont erőszintem megmaradt. Az edzésen az első két gyakorlatot még ugyanazokkal a súlyokkal tolom, mint tömegelés közben, sőt van ahol az ismétlés számot is tudtam növelni.

-AXCELL: Edzés közben szoktam meginni egy adagolókanalas turmixot. Ízre a narancsosat vettem, és nagyon finom. Érezhetően jobbak az edzések amióta megy, és a kevés szinhidráthoz képest iszonyat mód bedurranok edzések alatt(Azért messze nem éri el a tömegelés közben használt Dark rage szintjét, de nem is ugyanarra a célra van a két termék).
 :-){
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Július 15. - 16:14:11
Válasz #32
Nem elérhető

lue


Sok siket Atis! ;)

2009. Július 16. - 00:00:21
Válasz #33

Grizzly79

Vendég
Hát hozzák azt amit kell!   >:D





Tegnap méreckedtem a teremben és 85kg-ot mutatott, de azért hozzá kell tenni, hogy ha abbahagynám a diétát egy 1-2 kg visszajön ugye, ahogy betöltődnek az izmok. Így csak 3kg fogyást könyvelek el 3 hétre.

-Slim extreme-ből már 4 napja 2 szem megy, és van energiám mindenhez, nem vagyok egyfolytában éhes(kb. 2-3 óránként tör rám az éhség) és azért gondolom a fogyásban is segít.

-APCT: hát most nem keményítette úgy be az izmokat, mint a téli tömegelés alatt, viszont erőszintem megmaradt. Az edzésen az első két gyakorlatot még ugyanazokkal a súlyokkal tolom, mint tömegelés közben, sőt van ahol az ismétlés számot is tudtam növelni.

-AXCELL: Edzés közben szoktam meginni egy adagolókanalas turmixot. Ízre a narancsosat vettem, és nagyon finom. Érezhetően jobbak az edzések amióta megy, és a kevés szinhidráthoz képest iszonyat mód bedurranok edzések alatt(Azért messze nem éri el a tömegelés közben használt Dark rage szintjét, de nem is ugyanarra a célra van a két termék).
 :-){

Köszi szépen!
Agyalás van...

2009. Szeptember 02. - 13:21:19
Válasz #34
Nem elérhető

AtisFace


Hea!

Körülbelül két hete már nem diétázom, a megemelt szénhidrát ellenére tisztán kajázok. Jelenleg egy edzés utáni turmixon kívül semilyen táplálékkiegészítő nem megy. A megemelt szénhidrátnak köszönhetően az intenzitást emeltem meg az edzéseimen, pörgős 1 órás edzéseket tolok szuperszettekkel és 10-12-es ismétlés számmal és lassú negatív szakasszal.
2-3 hétig még ezt folytatom és aztán elkezdem a tömegnövelést.
                A diéta kezdete               jelenleg
testsúly           bő 94kg                  szűken 81kg
derék                86cm                      76cm
kar                   42 cm                     40,5cm

Hétvégén sikerült szereznem egy edzés erejéig fényképezőgépet, de nagyon nem adja vissza a valóságot, sőt...
Csináltam egy nem feszítőset is telefonnal...
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Szeptember 02. - 13:29:28
Válasz #35
Nem elérhető

darknight



Jó ez Atisface  ;-oo-;:-)! ****:)))))) ;), Anabolic Xtreme és MHP a király @:-) ****:))) :D!!!

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Szeptember 02. - 13:33:10
Válasz #36
Nem elérhető

endre66


Jó lesz!  8-)   :-)!

2009. Szeptember 02. - 13:34:38
Válasz #37
Nem elérhető

hopika


De irigylem azt a 76-os derekat...
 :-)!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 02. - 13:36:51
Válasz #38
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Szeptember 02. - 13:49:58
Válasz #39
Nem elérhető

AtisFace


De azt a 40-es kislányos ropit ami lóg a karom helyén azt nem irigyli senki? ***))))  :D :D

Köszönöm a vélemyényeket ;-oo-;
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Szeptember 02. - 13:52:22
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


De azt a 40-es kislányos ropit ami lóg a karom helyén azt nem irigyli senki? ***))))  :D :D

Nem :D

2009. Szeptember 02. - 14:00:36
Válasz #41
Nem elérhető

hopika


De azt a 40-es kislányos ropit ami lóg a karom helyén azt nem irigyli senki? ***))))  :D :D

Köszönöm a vélemyényeket ;-oo-;

Szerintem az sem rossz.Ne centit nézd ott,hanem az arányokat.Most nekem is kicsike-olyan 44-45 között lehet...mondjuk egy-két ér még van rajta...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 02. - 16:27:00
Válasz #42
Nem elérhető

George


Erre lesz most tömegelés? Mert alapnak ez elég jó ****:))))))

2009. Szeptember 02. - 16:54:24
Válasz #43
Nem elérhető

Jordan


De azt a 40-es kislányos ropit ami lóg a karom helyén azt nem irigyli senki? ***))))  :D :D


Azt nem, a derekmeretedert adnek vagy 5centit karonkent  @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 02. - 16:55:13
Válasz #44
Nem elérhető

George


De azt a 40-es kislányos ropit ami lóg a karom helyén azt nem irigyli senki? ***))))  :D :D


Azt nem, a derekmeretedert adnek vagy 5centit karonkent  @-o
Ezt kétlem, csak itt nagy a szád >:D ;D