2024. Május 08. - 16:08:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2009 eves felkeszules hektikus modra  (Megtekintve 29673 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 27. - 23:06:25
Megtekintve 29673 alkalommal
Nem elérhető

kaza


Linda mar tobbszor emlitette miert nem vezetek en is naplot
hat ugy gondoltam hogy motivaciot jelentene es megteszem, mert talan segit erot adni
iden ket versenyre is akartam menni de az elet kozbeszolt, igy elsodlegesen a szerencsetlen maganeletemet kellett rendbe tenni, ami talan mostmar sinen van
agyilag nem voltam eleg eros, meg egy jo parszor bekaptam egy ki betegseget, pl par hete mellhartya gyulladas asztmas fulladassal  :----

magamrol: jelenleg angliaban elek

kor: 34
most kisebb tomegeles utan :74 kilorol indulok
magassag: 168 cm
cel: aprilis-majus-junisau versenyszezon angliaban
aztan ha jol megy osszel is

harmas ikreim harom evesek, es ezert a hertkoznapi elet es felkeszules szamomra nem konnyu  ***))
pl karidozas harom gyerekkel labam kozott eleg nehez, kozben bundas kenyer gyartassal es jatekkal kombilnalva
legjobban akkor megy ha a playstationnal jatszom kozben es akkor mindenki orul  :-):-)::
kepeket is rakok majd fel honna indultam es hol vagyok
mult: atleta voltam meg altalanos iskolaban, 14 eves korban adtam fel a versenyzest
gimiben kezdtem el sulyzozni de semmit sem tudtam hogy mit miert es hogyan
aztan foiskola utan jottek a malac evek, amikor semmire sem volt idom es egyszerubb volt kifogasokat keresni miert vagyok lusta es nem edzek

2004 ben kezdtem el edzeni ujra kemenyen bar akkor meg a kaja reszrol nem sokat tudtam
aztan harom lombik kezeles is bejott a kepbe, es rendesen hazavagta a hormonhaztartasomat
2005ben szulettek meg  aharams ikreim es mivel toxemias lettem szules elott, eletmento csaszarral szulettek, a testembol a leheto legtobb feherje elfogyott es venasan kaptam az feherjet,minden izmom elveszett es 2006 ban ujra kellett kezdenem megint mindent
na nem untatok senkit a reszletekkel

edzes: jelenelg minden nap avn kardio: 40 perc
sulyzos edzes: heti 4-5 edzes
hat, vall, lab, mell-tricepsz, bicepsz-has
ha csak negyszer tudok menni akkor a bicepsz megy a mell es tripceszhez
kethetente tartok kemeny hat es lab napot, mivel a labam az erossegem
a hatat szet fogom szedni mert tobb kell belole

 
kaja: legjobban a nulla ch es olaj jott be, es a leghatasosabb, de hezitaltam hogy hogyan alakitsam es ugy dontottem hogy most 100 on tartom meg jo par hetig, mert van meg idom a versenyekig

2008. Október 27. - 23:18:47
Válasz #1
Nem elérhető

FirstLady


Kaza, örülök, hogy alakul minden ;)
és pont javasolni akartam, hogy azért egy terhesség alatti és egy idei képet rakj be nekünk (lécci-lécci-léccciiii), hadd ámuljon mindenki  8-)

Nagyon drukkolok neked, és le a kalappal előtted, tudod, hogy mi(k)ért... 8-) :-){ :-OO :-OO :-OO Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Október 28. - 06:26:41
Válasz #2
Nem elérhető

AtomAnti


Sok sikert a felkészülésedhez Kaza !!!  :azn:
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Október 28. - 08:22:50
Válasz #3
Nem elérhető

Johnnyx


Szia Kaza,

Először is én is sok sikert kívcánok a felkészüléshez.
Másrészt érdekel nagyon ez a 0 (vagy majdnem 0) ch, sok olaj avagy Palumbo-féle diéta. Egyik haverom is ezt csinálja most és - már több, mint 1 hónap elteltével - nem nagyon vesztett az erejéből, viszont sokat fogyott. Egyszer ki szeretném próbálni én is. Neked milyen tapasztalataid vannak?
Egyetek zabot!

2008. Október 28. - 09:22:50
Válasz #4
Nem elérhető

kaza


Ledi koszi szepen, azert is csianltam mert ha magam alatt leszek akkor ti majd belem rugtok, hogy menjek tovabb:D:D
en nem vagyok eros annyira mint Linda volt mentalisan

Atomanti koszi szepen  :-):-)::

Johnnyx
nekem a ch csokkentes is bejott, vagyis fogynek vele, de mivel a hormonjaim mar parszor fel lettek rugva a lombikok miatt es mar a korom miatt is ezerszer tobbet kell kuzdeni mint eddig

kaja nulla ch val igy fog kinezni
ehgyomorra kardio, glutaminnal es zsiregetovel

6 tojas feherje ketto sarga, vitaminok, egy kanal olaj *udo`s oil

parolt vagy grillezett zoldsegek, egy kanal oliva olaj
csirkemell/pulykamell/hal

2 kanal whey protein
fel marek dio/mandula

salata es rak/hal

edzes

whey protein
olaj, es turo

ezt karacsonytol kezdem
most meg lesz ch 100 gram *rics, krumpli vagy neha teljes kiorlesu teszta
lehetoleg delben ha nincs sulyzos edzes, ha van sulyzos edzes akkor ket oraval sulyzos edzes utan

kardio:
30 perc aerob, es 10 perc intervall, az intervall nagyon jo es sok zsirt lehet vele egetni de sok izmot is lehet vesziteni vele, szval 130-150 kozott tartom a pulzust

versenyek aprilis 26 tol vannak
ukbff, es nabba
iden aprilisban a ukbff meghiusult a kislanyom mutete miatt, de o fontosabb volt mindennel es hogy ez meglegyen

kiegeszitokre most nem telik annyira:(
ezek vannak es lesznek egyelore

whey protein (met rx, vagy on whey)
animal pakk napi egy csomag
udo `s olaj
glutamin 10-15 gram
2000 mg c vitamin
joint care napi egy kapszula
bcaa 3 kapszula met rx

le akarom cserelni a wheyt mert mar halalosan unom
a met rx bol talan a csokis es bananos eheto de most vanilia van es attol mar  :----
grrr
szval sokan eszik a dymatize iso t amit ki akarok probalni mert meg nem volt hozza szerencsen a heten jon meg
ezen kivul majd anadroxot is fogok enni de csak kesobb
zsiregeto stacker, ami nagyon porget


2008. Október 28. - 09:31:06
Válasz #5
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Szorítok érted KAZA és nagyon várom a képeket! Nem ártana maximum havi rendszerességgel betenni a fejlődésedről a képeket! Ja meg érdekelne, hogy hogy csinálod a kardio közbeni playstation-t, mert amikor a kardio közben akartam x-box-ozni, akkor abból vagy az egyik, vagy a másik lett inkább! De azt teljes erő bedobással! ***))))

2008. Október 28. - 09:42:23
Válasz #6

B1ll4

Vendég
Ledi koszi szepen, azert is csianltam mert ha magam alatt leszek akkor ti majd belem rugtok, hogy menjek tovabb:D:D
en nem vagyok eros annyira mint Linda volt mentalisan

Atomanti koszi szepen  :-):-)::

Johnnyx
nekem a ch csokkentes is bejott, vagyis fogynek vele, de mivel a hormonjaim mar parszor fel lettek rugva a lombikok miatt es mar a korom miatt is ezerszer tobbet kell kuzdeni mint eddig

kaja nulla ch val igy fog kinezni
ehgyomorra kardio, glutaminnal es zsiregetovel

6 tojas feherje ketto sarga, vitaminok, egy kanal olaj *udo`s oil

parolt vagy grillezett zoldsegek, egy kanal oliva olaj
csirkemell/pulykamell/hal

2 kanal whey protein
fel marek dio/mandula

salata es rak/hal

edzes

whey protein
olaj, es turo

ezt karacsonytol kezdem
most meg lesz ch 100 gram *rics, krumpli vagy neha teljes kiorlesu teszta
lehetoleg delben ha nincs sulyzos edzes, ha van sulyzos edzes akkor ket oraval sulyzos edzes utan

kardio:
30 perc aerob, es 10 perc intervall, az intervall nagyon jo es sok zsirt lehet vele egetni de sok izmot is lehet vesziteni vele, szval 130-150 kozott tartom a pulzust

versenyek aprilis 26 tol vannak
ukbff, es nabba
iden aprilisban a ukbff meghiusult a kislanyom mutete miatt, de o fontosabb volt mindennel es hogy ez meglegyen

kiegeszitokre most nem telik annyira:(
ezek vannak es lesznek egyelore

whey protein (met rx, vagy on whey)
animal pakk napi egy csomag
udo `s olaj
glutamin 10-15 gram
2000 mg c vitamin
joint care napi egy kapszula
bcaa 3 kapszula met rx

le akarom cserelni a wheyt mert mar halalosan unom
a met rx bol talan a csokis es bananos eheto de most vanilia van es attol mar  :----
grrr
szval sokan eszik a dymatize iso t amit ki akarok probalni mert meg nem volt hozza szerencsen a heten jon meg
ezen kivul majd anadroxot is fogok enni de csak kesobb
zsiregeto stacker, ami nagyon porget



Én már edzettem vele , nem is egyszer :) . Az a gáz nem lehet a női csoportba sorolni kazát , férfi hozzáállásban is simán megállná a helyét ! Sok sikert , télen majd lecheckolom !  8-) @:-)

2008. Október 28. - 10:15:17
Válasz #7
Nem elérhető

kaza


kene csainalni angliai talit:D
tiszakecsek utan
billa azert ne tulozz
:D
ment egy md magazin jon majd a beef is benne vannak a versenyek majus vegeig!

2008. Október 28. - 10:33:18
Válasz #8
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Szia Kaza!

Nemrég én is jártam Angliába, de nem nagyon találtam tápkieg üzletet. Gondolom neked könnyeben megy a beszerzés  :-oD
Kitartást kívánok a 09' évi felkészülésedhez  :) 

2008. Október 28. - 11:28:35
Válasz #9

Zsuzsi

Vendég
Szia Kaza!

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz:sok sikert kívánok!  :-!
Jó,hogy írtál magadról, egyáltalán nem volt unalmas,sőt,nagyon is motiváló tud lenni egy ilyen történet.
Várjuk a képeket,beszámolókat és ha kell mi lelkiekben támogatunk! Hajrá Kaza!  :-):-)::

2008. Október 28. - 11:59:29
Válasz #10
Nem elérhető

kaza


Producer
igen, jol lattad nem nagyon van, en netrol rendelek, akartam csianlni egy tapkieg boltot a kondiban ahova jarok de nem eri meg, aki meg megcsinalta annak nem megy
amugy sztem megerne, ha jo helyet talal neki az ember
az angolok lustak es koverek... :-Đ

komolyan a nok meg egyenesen irto rondak es nem adnak magukra mint a magyar nok, szval sajnalom az angol ferfiakat
Zsuzsi
koszi a biztatast neked is

kepek idorendi sorrendben visszafele
most malac vagyok szval lehet nevetni:D
[img=http://img373.imageshack.us/img373/9619/dsc01903vb8.jpg]
[img=http://img373.images

2008. Október 28. - 12:13:56
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg


Producer
igen, jol lattad nem nagyon van, en netrol rendelek, akartam csianlni egy tapkieg boltot a kondiban ahova jarok de nem eri meg, aki meg megcsinalta annak nem megy
amugy sztem megerne, ha jo helyet talal neki az ember
az angolok lustak es koverek... :-Đ

komolyan a nok meg egyenesen irto rondak es nem adnak magukra mint a magyar nok, szval sajnalom az angol ferfiakat
Zsuzsi
koszi a biztatast neked is

kepek idorendi sorrendben visszafele
most malac vagyok szval lehet nevetni:D
[img=http://img373.imageshack.us/img373/9619/dsc01903vb8.jpg]
[img=http://img373.images

Jujj  ;D


2008. Október 28. - 12:19:45
Válasz #13
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem a fejed a "jujj", hanem hogy lesz dolog diétában  :-){ De látszik azért hogy nem a legyek hordták össze, és biztos vagyok benne hogy megmutatod mi lakik a hó alatt  /:-) Drukkolok, és kíváncsi is vagyok  --)

2008. Október 28. - 12:20:08
Válasz #14

Zsuzsi

Vendég
Az utolsó 3 képen nem jujj a fejed és nem is  :----, hanem jó!

Az előtte lévő képek csupán nem túl jó minőségűek,de azért az látszik,hogy van ott izom,csak még fedett,de jó lesz az!!!!!


Mód: És ne legyél annyira kritikus magaddal szemben!