2024. Május 28. - 05:36:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Edzés? Ki így, ki úgy... (Videók)  (Megtekintve 9188 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 30. - 17:26:38
Megtekintve 9188 alkalommal
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az edzőtermekben minden nap lehet látni valami bődületes baromságot a végrehajtásmód, technika, stílus, tempó (stb) terén...

Nézzünk 2 videót a végletekről!


Ebben a videóban a lehető legbénábbak vannak kiválogatva, pár komolyabb sportember szerencsétlenebb mozdulataival fűszerezve:

http://www.youtube.com/watch?v=SiMtypKJQ9I   ;D



Ebben a videóban pedig Koklyaev Mikhail megint bebizonyítja lenyűgöző erejét és megmutatja, hogy hogyan kell felhúzni 390 kg-t háromszor egy szál övben felső fogással...se hevedert, se felhúzóruhát nem használ, csak egy kis magnéziát és ammóniát...:

http://www.youtube.com/watch?v=DhwsCCtsaDk   :-){
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 30. - 17:40:39
Válasz #1
Nem elérhető

God Vazzeg


Az első videó nagyot üt  !+"% Régebben én se fogtam át a rudat, de egy régebbi edzővideódban pont te tanácsolod hogy fogjuk át ha jól emlékszem, mert így több erőt tudunk átvinni a rúdra. Kipróbáltam, először nem volt jó, de most már csak így nyomok..  @:-)  ;-oo-;

2008. Október 30. - 18:38:13
Válasz #2
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. Október 30. - 19:56:20
Válasz #3
Nem elérhető

Cressler


Az első vidi egy igazi edzőtermi horrorfilm  --)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 31. - 06:31:36
Válasz #4
Nem elérhető

endre66


Ezen a rúdátfogáson nekem is el kellene gondolkodni... ::) bár még ilyen durva kicsúszás nem történt...

Viszont a segítők is jó nagy balfékek voltak legtöbbször, kijárna nekik egy alapos seggberúgás eligazítás :-/--, ezért sem szeretek csak úgy bárkit megkérni, hogy figyeljen. ˝=/ Mert a legtöbb ember hanyag p*cs, pedig ha valaki szól, hogy segítségre lesz szüksége, az főszabály szerint nem azért kéri, hogy frenkizzen a teremben...

2008. Október 31. - 08:29:39
Válasz #5
Nem elérhető

doncicco


Ma biztosan nem fogok fekvenyomni..

2008. Október 31. - 10:08:29
Válasz #6
Nem elérhető

csakisti


Az edzőtermekben minden nap lehet látni valami bődületes baromságot a végrehajtásmód, technika, stílus, tempó (stb) terén...

Nézzünk 2 videót a végletekről!


Ebben a videóban a lehető legbénábbak vannak kiválogatva, pár komolyabb sportember szerencsétlenebb mozdulataival fűszerezve:

http://www.youtube.com/watch?v=SiMtypKJQ9I   ;D



Ebben a videóban pedig Koklyaev Mikhail megint bebizonyítja lenyűgöző erejét és megmutatja, hogy hogyan kell felhúzni 390 kg-t háromszor egy szál övben felső fogással...se hevedert, se felhúzóruhát nem használ, csak egy kis magnéziát és ammóniát...:

http://www.youtube.com/watch?v=DhwsCCtsaDk   :-){

 :-O párszor meg kellett néznem egy-egy jelenetet! NEm semmi!
Komoly fájdalmaim lettek csak a látványtól!

Ezt érdemes lenni lejáttszani, néhány embernek, hogy elgondolkodjanak, a biztonságos edzésről!
Köszi h. megosztottad velünk!
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 31. - 11:37:59
Válasz #7
Nem elérhető

L


Érti valaki, hogy miért van az hogy aki annyira gátlásos és frusztrált hogy csak otthon/pincében/garázsban/sufniban edz egy normális terem helyett, az csinálja magáról a legtöbb "naturaltruefreak" meg "deadlift900lbs-18yearsold" videót jutúbra? ????... ;D ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 31. - 11:46:15
Válasz #8
Nem elérhető

hopika


Érti valaki, hogy miért van az hogy aki annyira gátlásos és frusztrált hogy csak otthon/pincében/garázsban/sufniban edz egy normális terem helyett, az csinálja magáról a legtöbb "naturaltruefreak" meg "deadlift900lbs-18yearsold" videót jutúbra? ????... ;D ;D ;D

Speciel nekem is van egy kialakított edzőtermem abban az épületben,ahol a próbahelyünk van,az emeleten...
Elég hozzá egy kis városka,ahol egy darab edzőterem van,ami maximum 19 óráig van nyitva...ha nem itthon dolgozom,akkor már ki van lőve az edzés lehetősége,mert legjobb esetben is 6 után érek haza...edzést meg nem lehet kihagyni-ugye?  @-o
Ja és az aerob részéről ne is beszéljek:jelentem az egyetlen teremben nincs ilyen alkalmatosság.Mr.Kovács magának szerzett be tapposógépet-szobakerékpárt(jelenleg 2-is van)és elliptikus trénert...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Október 31. - 14:18:25
Válasz #9
Nem elérhető

God Vazzeg


Érti valaki, hogy miért van az hogy aki annyira gátlásos és frusztrált hogy csak otthon/pincében/garázsban/sufniban edz egy normális terem helyett, az csinálja magáról a legtöbb "naturaltruefreak" meg "deadlift900lbs-18yearsold" videót jutúbra? ????... ;D ;D ;D

Speciel nekem is van egy kialakított edzőtermem abban az épületben,ahol a próbahelyünk van,az emeleten...
Elég hozzá egy kis városka,ahol egy darab edzőterem van,ami maximum 19 óráig van nyitva...ha nem itthon dolgozom,akkor már ki van lőve az edzés lehetősége,mert legjobb esetben is 6 után érek haza...edzést meg nem lehet kihagyni-ugye?  @-o
Ja és az aerob részéről ne is beszéljek:jelentem az egyetlen teremben nincs ilyen alkalmatosság.Mr.Kovács magának szerzett be tapposógépet-szobakerékpárt(jelenleg 2-is van)és elliptikus trénert...

Ugyanmár, én is egy ilyen lapukkant helyre járok, van pár gép, oszt csók, azok is sufnituningok. És? Teljesen megfelel az én kis céljaimnak, van itt is gravitáció  :-}

2008. Október 31. - 15:04:16
Válasz #10
Nem elérhető

George


Érti valaki, hogy miért van az hogy aki annyira gátlásos és frusztrált hogy csak otthon/pincében/garázsban/sufniban edz egy normális terem helyett, az csinálja magáról a legtöbb "naturaltruefreak" meg "deadlift900lbs-18yearsold" videót jutúbra? ????... ;D ;D ;D
Itt a lényeg a mondatban 8-} Nem a pincék lettek leszólva, annak is megvan a maga feelingje 8-) Csak mindig azok a legerősebbek, akiket soha senki nem lát ****:)))

2008. Október 31. - 15:10:17
Válasz #11
Nem elérhető

endre66


Csak mindig azok a legerősebbek, akiket soha senki nem lát ****:)))
A legerősebb:

2008. Október 31. - 16:59:39
Válasz #12
Nem elérhető

Cressler


Érti valaki, hogy miért van az hogy aki annyira gátlásos és frusztrált hogy csak otthon/pincében/garázsban/sufniban edz egy normális terem helyett, az csinálja magáról a legtöbb "naturaltruefreak" meg "deadlift900lbs-18yearsold" videót jutúbra? ????... ;D ;D ;D
Szerintem az ilyen videók 80%-a ugyanarról szól, mint a diszkóban végig feszítő srácok bohócságai is , vagy azok akik felveszik a nyomásikat telefonra aztán fűnek fának mutogatják : a kutya se nézi ki belőlük azt, hogy edzenek (meg nem is érdekel senkit) vagyhogy ki bírnak nyomni 120kg-t fekve és ezekkel kompenzálnak.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Október 31. - 21:35:38
Válasz #13
Nem elérhető

Jordan


Érti valaki, hogy miért van az hogy aki annyira gátlásos és frusztrált hogy csak otthon/pincében/garázsban/sufniban edz egy normális terem helyett, az csinálja magáról a legtöbb "naturaltruefreak" meg "deadlift900lbs-18yearsold" videót jutúbra? ????... ;D ;D ;D
Szerintem az ilyen videók 80%-a ugyanarról szól, mint a diszkóban végig feszítő srácok bohócságai is , vagy azok akik felveszik a nyomásikat telefonra aztán fűnek fának mutogatják : a kutya se nézi ki belőlük azt, hogy edzenek (meg nem is érdekel senkit) vagyhogy ki bírnak nyomni 120kg-t fekve és ezekkel kompenzálnak.

Ebben pontosan ugyanugy gondolkodunk!  ****:))))))
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. November 01. - 07:08:38
Válasz #14
Nem elérhető

endre66