2024. Május 08. - 18:32:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Próbálkozás a "nem nagyon elhízásra" még mielőtt elkezdeném a tömegelésemet...  (Megtekintve 21651 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 11. - 09:00:39
Megtekintve 21651 alkalommal
Nem elérhető

hopika


Na csak nem bírom ki,hogy ne nyissak január elejéig egy topikot...

Az előzmények ismeretesek...ha nem keressétek fel az előző topikjaimat.
Most a héten elkezdtem újra az edzéseket és megpróbálom valamennyire tartani a formát.
Első lépcsőben becéloztam a heti legalább 3 súlyzós edzést és lehetőség szerint a heti 2 aerob edzést.Azért csak ennyi-mivel a december hónap minden szempontból húzós:
-qrva sok meló van,mindenki ilyenkor őrül meg ugye...de ezt nem kell ecsetelnem...  ***))
-(szerencsére) sok a koncert:idén még 8x kell produkálnom magam a színpadon  @:-)
-lesz egy musicalbemutatónk is 21.-n,ahová(szokás szerint) sem a szövegem,sem a dalokat nem tudom még  ˝=/
-(szerencsére) beindult újra a maszek is,ami viszont elég sok utazással jár együtt  :-<
Nagyjából ennyi a felállás...

Szeretném azt elérni ebben a 3-4 hétben-amíg el nem kezdődik a tényleges tömegelő időszak-hogy viszonylag kevés zsír rakódjon csoffadt testemre...tehát maximum 93 kilóig mehetek fel!!!

Ez a topik csak egy kis átvezetés lesz a következő előtt,de azért meg kellett nyitnom... !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. December 12. - 08:50:45
Válasz #1
Nem elérhető

hopika


Hell!

A tegnapi nap lett volna egy váll-kar,de... és itt bemásolom az előbb leírtakat...
Nah itt vagyok...

"...Tegnap ugye váll-kar lett volna terítéken...ami egészen addig rendbe is lett volna amíg 10 óra magasságában nem kaptam egy telefont,hogy irány Db...aztán Polgár,aztán Nyírbogát...kb. este fél 9-re haza is értem párszáz levezetett kilóméter után.DE mivel tudtam,hogy bepróbálom a cuccost nem ittam csak 3 kávét és 2 teát a tegnapi nap folyamán és mikor láttam,hogy esélytelen az,hogy edzés közben igyam meg,Polgár és Nyírbogát közti szakaszon betoltam:meglátjuk mit csinál velem vezetés közben!
Jó a cucc.Nem basz szét mint az amfetamin,de kellemesen kinyit.Red Bull fasorba sincs ehhez képest.Elkezdtem énekelni vezetés közben(amit nem szoktam),hamarabb lereagáltam az úton történő dolgokat(egy nyuszi ennek köszönheti az életét) és néha úgy éreztem,mintha egy "box-ban" ülnék és a körülöttem suhanó táj csak egy videójáték része.
Nagyjából ez a történet-nekem tetszik.Nem pörgök szét tőle,de amit hoznia kell-azt szerintem hozza.Ma ténylegesen kipróbálom egy váll-kar edzésen kora délután,mert utána irány a koncert!
 @:-)"...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. December 12. - 11:29:46
Válasz #2
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kicsit mintha sok lenne a teendőd.Aludni szoktál? :).
Továbbmegyek...humanoid vagy,a te bolygódon milyen a klíma? ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. December 12. - 11:41:29
Válasz #3
Nem elérhető

hopika


Aludni majd,ha meghalok...amúgy már most látom,hogy ma sem lesz edzés. ˝=/ ˝=/ ˝=/ :-Đ :-Đ :-Đ
Reggel 7-től csináltam egy "gyenge" excell táblát mostanáig és meg kell egy szerződést is csinálnom még úgy,hogy fél kettőkor már mindenképpen le kell lépnem a munkahelyről...
Úgyhogy melózok inkább.

Ma egy koncertem van-holnap kettő.JupppIII!!!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. December 15. - 10:51:30
Válasz #4
Nem elérhető

hopika


Nah...túl vagyok a hétvégén...nem volt egy egyszerű téma,de letudtam.

Edzés(teljesen természetes,hogy)nem volt-de ma szabin vagyok-tehát esély nem lesz a lógásra:simán elrugdosom magam a teremig.

A pénteki koncert is és a szombati is érdekes volt:
Pénteken csak az akusztikus bandámmal léptünk fel Sárospatakon...aholis egy egyházi iskola rendezvényén egyedüli zenekarként egy bő másfél órát toltunk.De nem is ez a lényeg:a rendezvénynek több,mint 300 fizető vendége volt és ennek a 85%-a lány.Kirittyentve...A bőgősünk és a dobos első mondata annyi volt,hogy a 80%-át megb....m!
Mókás volt...élveztek mindent,szinte mindegy volt milyen stílusban nyomjuk a zenét.Aztán a koncert után hazaérve úgy döntöttünk ketten sofőrök,hogy most már mi is megérdemlünk egy pici lazítást,így legurítottunk néhány Jack-et...aminek a következménye az lett,hogy majdnem 5-kor értem haza...
Gyenge 5 óra alvás követve csörög a telefonom,hogy hol a ..csába vagyok:musical próba van...muszáj voltam elmenni,mert közöm nincs még a darabhoz és ez a próba sem sokat segített rajtam-holott most hétvégén előadás.Ennyire szarul még egy musicallel sem álltam:most is azt hallgatom írás közben.Utána egy laza ebéd és már el is kezdhettük a lassú bepakolást a mikrobuszba...3-kor el is indultunk Ceglédre a koncertre,ahol már Hopika és ZUP is játszott.A nem sok alvás és a nem teljes felgyógyulás megtette a hatását(a párszáz kilométer vezetés már elhanyagolhatónak mondható...)Itt tett jó szolgálatot a tesztelésre kapott varázsszer...a két Red bull és a 2 kávé mellett az tartotta bennem a lelket.A sok kavarodás ellenére jó lett mindkét koncertünk és tetszett a közönségnek is a móka...viszont kipakolással együtt majdnem 7-kor kerültem ágyba vasárnap...aztán szunya fél 2-ig.Felkeltem enni egyet,majd ágyban döglöttem szinte egész nap és zabáltam,amikor rám jött...Ma szabi van,tehát már az edzésre is tudok koncentrálni és a kajára is jobban tudok figyelni.
Nagyjából ennyi a történet.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. December 15. - 14:17:40
Válasz #5
Nem elérhető

hopika


A "kis" kilengés/kiengedés után most végre megvolt az első normális szintentartó,punnyadásgátló edzés: a már rég tervezett váll-kar.
Kellemesen elfáradtam és jól is esett a program,ami a következőkből állt:
-Military press gépen 4 sorozat
-Oldalemelés szuperszettben nyomás nyakból egykezessel 3sorozat
-Oldalemelés döntött törzzsel szuperszettben vállvonogatással 3sorozat
-Koponyatörő szuperszettben karhajlítás rúddal 4sorozat
-Lenyomás szűk fogással szuperszettben egykezes forgatott karhajlítással 3sorozat
-Fejfölötti csigás tricepsznyújtás(háttal a csigának) szuperszettben egykezes alsócsigás karhajlítással 3sorozat
Ennyi-most pihi és felkészülés a további feladatokra a mai nap...
 #:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. December 15. - 16:47:50
Válasz #6
Nem elérhető

George


:a rendezvénynek több,mint 300 fizető vendége volt és ennek a 85%-a lány.Kirittyentve...A bőgősünk és a dobos első mondata annyi volt,hogy a 80%-át megb....m!
Mókás volt...élveztek mindent,szinte mindegy volt milyen stílusban nyomjuk
Képeket >:D

2008. December 15. - 16:51:28
Válasz #7
Nem elérhető

hopika


Nem tudom,hogy csináltak-e...mi biztosan nem.
Utánajárok... 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. December 16. - 18:02:37
Válasz #8
Nem elérhető

hopika


Nah...
Túl vagyok a 2. edzésen is.
Ma egy hát-mell tortúrát nyomtam...
Szörnyű,hogy mennyire kicsi és gyenge lettem mostanra...Igaz most vitaminon kívül semmilyen kieg nem megy és januárig tartom is ezt valószínűleg.Közben persze gyűjtögetem a kiegeket a januártól kezdődő tombolásra.
Szokás szerint szuperszett:
-húzódzkodás széles fogással vs. fekvenyomás 4 sorozat
-döntött törzsű evezés vs. nyomás egykezessel 15 fokos padon 4 sorozat
-T-rudas evezés vs nyomás egykezessel 30 fokos padon 3 sorozat
-evezés csigán alsó fogással vs. tárogatás 30 fokos padon 3 sorozat
-lenyomás merev karral vs. tárogatás 15 fokos padon 2 sorozat
Nagyjából ennyi a történet a mai napra.asszem este bevállalok egy bowlingot is a zenekar felével.
Tsá!

Készülök egy meglepivel...hamarosan részletek... ***)))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. December 16. - 23:55:26
Válasz #9
Nem elérhető

hopika


Megvolt a bowling is...szolid  óra...holnap veszek új hüvelykujjat...
Épp ecseteltem a gitárosunknak 2 gyros és konyak-kóla között( ˝=/),hogy nem jön a súly...és valami tényleg van,mert 2 hete teljes kihagyás(3 db edzés sztem vehető annak is) és teljes félrezabálás mellett is maradtak az erek a hasamon,valamint 2 hét alatt 1-azaz egy kilót híztam...Máskor egy "pucolás" után egy hét alatt felszaladt 6-8 kiló...
Teljesen nem értem fázis van most nálam... ***)))) ***)))) ***))))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. December 16. - 23:58:14
Válasz #10
Nem elérhető

God Vazzeg


Megvolt a bowling is...szolid  óra...holnap veszek új hüvelykujjat...
Épp ecseteltem a gitárosunknak 2 gyros és konyak-kóla között( ˝=/),hogy nem jön a súly...és valami tényleg van,mert 2 hete teljes kihagyás(3 db edzés sztem vehető annak is) és teljes félrezabálás mellett is maradtak az erek a hasamon,valamint 2 hét alatt 1-azaz egy kilót híztam...Máskor egy "pucolás" után egy hét alatt felszaladt 6-8 kiló...
Teljesen nem értem fázis van most nálam... ***)))) ***)))) ***))))

 #:-)

2008. December 16. - 23:59:55
Válasz #11
Nem elérhető

fastor


Megvolt a bowling is...szolid  óra...holnap veszek új hüvelykujjat...
Épp ecseteltem a gitárosunknak 2 gyros és konyak-kóla között( ˝=/),hogy nem jön a súly...és valami tényleg van,mert 2 hete teljes kihagyás(3 db edzés sztem vehető annak is) és teljes félrezabálás mellett is maradtak az erek a hasamon,valamint 2 hét alatt 1-azaz egy kilót híztam...Máskor egy "pucolás" után egy hét alatt felszaladt 6-8 kiló...
Teljesen nem értem fázis van most nálam... ***)))) ***)))) ***))))
olyan vagy mint a nök! semmi sem jó neked ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 17. - 00:11:16
Válasz #12
Nem elérhető

hopika


Megvolt a bowling is...szolid 3 óra...holnap veszek új hüvelykujjat...
Épp ecseteltem a gitárosunknak 2 gyros és konyak-kóla között( ˝=/),hogy nem jön a súly...és valami tényleg van,mert 2 hete teljes kihagyás(3 db edzés sztem vehető annak is) és teljes félrezabálás mellett is maradtak az erek a hasamon,valamint 2 hét alatt 1-azaz egy kilót híztam...Máskor egy "pucolás" után egy hét alatt felszaladt 6-8 kiló...
Teljesen nem értem fázis van most nálam... ***)))) ***)))) ***))))
...qrva laptop
Na szunya:reggel meló!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. December 17. - 08:23:33
Válasz #13
Nem elérhető

Gabe


Megvolt a bowling is...szolid 3 óra...holnap veszek új hüvelykujjat...
meg majd a csuklótájéki izomláz sem lesz egyszerű  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 18. - 17:22:33
Válasz #14
Nem elérhető

hopika


Hulla vagyok...
Holnap majd teszek be 2 képet-elkészült(még nem 100%-ig sajnos)a meglepim...
Pá! @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!