2024. Május 11. - 09:36:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 103604 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 06. - 12:44:55
Válasz #45
Nem elérhető

God Vazzeg


fekpadon láttam hasonlót... kiveszi a súlyt a villából - és a válla mozog előre-hátra 5 centit, kar egyenes. Csak épp én nem kérdeztem meg, hogy ez akkor most hogy, hanem simán közöltem, hogy "atyaúristen" és távoztam.
Ilyen is van nálunk. Csak még néha le is filmezi magát.

Mi arra tippeltünk, hogy lapockára gyúr a fiú.
Saját elmondása szerint azért nem engedi le a mellre a rudat, mert köldöksérve van. Csak akkor azt nem értem miért pakolja fel 240-ig????!?!?
Ja és természetesen 130-al, akkor miért csinálja szabályosan?  ˝=/

Inkább segítek neki a 240-nél is, nehogy magára ejtse és be kelljen csukni a teremnek a takarítás idejére.  :-/-(-: Lehet nem hagynák azt sem, hogy az edzésemet befejezzem!  :-O

240kg az szép  ***
Naja. A rúdon jól néz ki, de a végrehajtáson vinnyognál a röhögéstől!  !+"% @-o :-O

Magamból kiindulva ha 240-et ki tudnék emelni a villából, akkor olyan 200-al szabályos ismétlést tudnék elvégezni. Azért az is durva, miért nem elég neki az a súly (200kg) ***

2009. Január 06. - 12:49:25
Válasz #46

Grizzly79

Vendég
Még egy story, igaz ez másról szól.

- Láttad az új gyereket Szabi?
- Ahan. Feleakkora, mint én, de olyan súlyokkal dolgozik mint én és még szebb is!  :-/--
- Amerikai.
- Nem mondod!!??!
/Odamentem a sráchoz, dumáltam vele. Persze nem amerikai volt, hanem osztrák, csak tudott angolul. Nyilván, aki tud angolul, az mind amerikai manapság.  Łł=
Majd visszamentem a srácokhoz!/
- Nem amerikai, hanem osztrák.
- Te tudsz vele beszélni?
- Ahan.
- Kérdezd meg mit szed! Tuti növekedésit!  ˝=/ ˝=/ ˝=/

Persze nem tudom, hogy ezen nevessek vagy sírjak!

2009. Január 06. - 12:49:46
Válasz #47

Torony

Vendég
másik kedvencem az az idióta (valamelyik telefonomban asszem video is van róla) aki úgy edz, hogy hetente 3szor lemegy a terembe, megfog két 30 kilós súlyzót, megáll, és (miközben lábujjhegyre is emelkedik az erölködéstől, tehát a vádliját is edzi) oldalra mozdít a súlyzókon 10 centit (kvázi oldalemelés első 10 centije a combtól)

ebből csinál 10-12 "sorozatot" és hazamegy. Ennyi. Félelmetes.

Szólni? Soha. Mindenki ott rokkan meg, ahol akar, meg nem vagyok én senkise, hogy másnak az edzésébe beleugassak. De röhögni szabad...

2009. Január 06. - 12:50:21
Válasz #48

Grizzly79

Vendég
...miért nem elég neki az a súly (200kg) ***
Tudod God! Az örök dilemmák!!!!  ****:))))))

2009. Január 06. - 12:52:47
Válasz #49
Nem elérhető

Cressler


fekpadon láttam hasonlót... kiveszi a súlyt a villából - és a válla mozog előre-hátra 5 centit, kar egyenes. Csak épp én nem kérdeztem meg, hogy ez akkor most hogy, hanem simán közöltem, hogy "atyaúristen" és távoztam.
Ilyen is van nálunk. Csak még néha le is filmezi magát.

Mi arra tippeltünk, hogy lapockára gyúr a fiú.
Saját elmondása szerint azért nem engedi le a mellre a rudat, mert köldöksérve van. Csak akkor azt nem értem miért pakolja fel 240-ig????!?!?
Ja és természetesen 130-al, akkor miért csinálja szabályosan?  ˝=/

Inkább segítek neki a 240-nél is, nehogy magára ejtse és be kelljen csukni a teremnek a takarítás idejére.  :-/-(-: Lehet nem hagynák azt sem, hogy az edzésemet befejezzem!  :-O

240kg az szép  ***
Naja. A rúdon jól néz ki, de a végrehajtáson vinnyognál a röhögéstől!  !+"% @-o :-O

Magamból kiindulva ha 240-et ki tudnék emelni a villából, akkor olyan 200-al szabályos ismétlést tudnék elvégezni. Azért az is durva, miért nem elég neki az a súly (200kg) ***
azért ezt a 200-at kétlem
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 06. - 14:05:13
Válasz #50
Nem elérhető

God Vazzeg


fekpadon láttam hasonlót... kiveszi a súlyt a villából - és a válla mozog előre-hátra 5 centit, kar egyenes. Csak épp én nem kérdeztem meg, hogy ez akkor most hogy, hanem simán közöltem, hogy "atyaúristen" és távoztam.
Ilyen is van nálunk. Csak még néha le is filmezi magát.

Mi arra tippeltünk, hogy lapockára gyúr a fiú.
Saját elmondása szerint azért nem engedi le a mellre a rudat, mert köldöksérve van. Csak akkor azt nem értem miért pakolja fel 240-ig????!?!?
Ja és természetesen 130-al, akkor miért csinálja szabályosan?  ˝=/

Inkább segítek neki a 240-nél is, nehogy magára ejtse és be kelljen csukni a teremnek a takarítás idejére.  :-/-(-: Lehet nem hagynák azt sem, hogy az edzésemet befejezzem!  :-O

240kg az szép  ***
Naja. A rúdon jól néz ki, de a végrehajtáson vinnyognál a röhögéstől!  !+"% @-o :-O

Magamból kiindulva ha 240-et ki tudnék emelni a villából, akkor olyan 200-al szabályos ismétlést tudnék elvégezni. Azért az is durva, miért nem elég neki az a súly (200kg) ***
azért ezt a 200-at kétlem

Nézd: ami biztos, hogy 150-et tudok nyomni, és a 170-et ki se bírom venni a villából  ****:)))

2009. Január 06. - 14:51:02
Válasz #51
Nem elérhető

Cressler


fekpadon láttam hasonlót... kiveszi a súlyt a villából - és a válla mozog előre-hátra 5 centit, kar egyenes. Csak épp én nem kérdeztem meg, hogy ez akkor most hogy, hanem simán közöltem, hogy "atyaúristen" és távoztam.
Ilyen is van nálunk. Csak még néha le is filmezi magát.

Mi arra tippeltünk, hogy lapockára gyúr a fiú.
Saját elmondása szerint azért nem engedi le a mellre a rudat, mert köldöksérve van. Csak akkor azt nem értem miért pakolja fel 240-ig????!?!?
Ja és természetesen 130-al, akkor miért csinálja szabályosan?  ˝=/

Inkább segítek neki a 240-nél is, nehogy magára ejtse és be kelljen csukni a teremnek a takarítás idejére.  :-/-(-: Lehet nem hagynák azt sem, hogy az edzésemet befejezzem!  :-O

240kg az szép  ***
Naja. A rúdon jól néz ki, de a végrehajtáson vinnyognál a röhögéstől!  !+"% @-o :-O

Magamból kiindulva ha 240-et ki tudnék emelni a villából, akkor olyan 200-al szabályos ismétlést tudnék elvégezni. Azért az is durva, miért nem elég neki az a súly (200kg) ***
azért ezt a 200-at kétlem

Nézd: ami biztos, hogy 150-et tudok nyomni, és a 170-et ki se bírom venni a villából  ****:)))
de kivenni segít neki Grizzly ős csak mozgatja pár centit nem?
Amúgy én a bemelegítő 110-et is segítséggel veszem ki meg teszem le mert  sérülésveszélyes...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 06. - 15:30:13
Válasz #52
Nem elérhető

God Vazzeg


fekpadon láttam hasonlót... kiveszi a súlyt a villából - és a válla mozog előre-hátra 5 centit, kar egyenes. Csak épp én nem kérdeztem meg, hogy ez akkor most hogy, hanem simán közöltem, hogy "atyaúristen" és távoztam.
Ilyen is van nálunk. Csak még néha le is filmezi magát.

Mi arra tippeltünk, hogy lapockára gyúr a fiú.
Saját elmondása szerint azért nem engedi le a mellre a rudat, mert köldöksérve van. Csak akkor azt nem értem miért pakolja fel 240-ig????!?!?
Ja és természetesen 130-al, akkor miért csinálja szabályosan?  ˝=/

Inkább segítek neki a 240-nél is, nehogy magára ejtse és be kelljen csukni a teremnek a takarítás idejére.  :-/-(-: Lehet nem hagynák azt sem, hogy az edzésemet befejezzem!  :-O

240kg az szép  ***
Naja. A rúdon jól néz ki, de a végrehajtáson vinnyognál a röhögéstől!  !+"% @-o :-O

Magamból kiindulva ha 240-et ki tudnék emelni a villából, akkor olyan 200-al szabályos ismétlést tudnék elvégezni. Azért az is durva, miért nem elég neki az a súly (200kg) ***
azért ezt a 200-at kétlem

Nézd: ami biztos, hogy 150-et tudok nyomni, és a 170-et ki se bírom venni a villából  ****:)))
de kivenni segít neki Grizzly ős csak mozgatja pár centit nem?
Amúgy én a bemelegítő 110-et is segítséggel veszem ki meg teszem le mert  sérülésveszélyes...

Ja  ::) Én a 150-et magam emelem ki, ha beadnák egész más lenne. De úgy vagyok vele, hogy így teljes a gyakorlat, tanuljam meg kiemelni is.  =/+'
Szerk: ma mellezés lesz, szerintem jó ha 120 menni fog, amilyen jó erőben voltam tegnap lábazáskor  @-o  !+"%

2009. Január 06. - 17:43:09
Válasz #53
Nem elérhető

Gabe


nálunk van 1 srác, aki minden edzés elején 10kilós kézisúlyzót csavargat mindkét kezében balra-jobbra.
Mondom neki te mit csinálsz?
azt mondja:
-Bemelegítem az izületeimet, mit csinálnék? 8-)
mondom szorri, csak kérdeztem! !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 06. - 17:46:25
Válasz #54
Nem elérhető

God Vazzeg


nálunk van 1 srác, aki minden edzés elején 10kilós kézisúlyzót csavargat mindkét kezében balra-jobbra.
Mondom neki te mit csinálsz?
azt mondja:
-Bemelegítem az izületeimet, mit csinálnék? 8-)
mondom szorri, csak kérdeztem! !+"%

Aztán lehet nem is olyan hülye  ****:)))

2009. Január 06. - 17:52:08
Válasz #55
Nem elérhető

fastor


nálunk van 1 srác, aki minden edzés elején 10kilós kézisúlyzót csavargat mindkét kezében balra-jobbra.
Mondom neki te mit csinálsz?
azt mondja:
-Bemelegítem az izületeimet, mit csinálnék? 8-)
mondom szorri, csak kérdeztem! !+"%
ilyet, illetve hasonlót, láttam már Kormos zoltántól, asszem súly nélkül ,de a rotátorköpeny bemelegítésére való elvileg
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 06. - 18:01:22
Válasz #56
Nem elérhető

Gabe


nálunk van 1 srác, aki minden edzés elején 10kilós kézisúlyzót csavargat mindkét kezében balra-jobbra.
Mondom neki te mit csinálsz?
azt mondja:
-Bemelegítem az izületeimet, mit csinálnék? 8-)
mondom szorri, csak kérdeztem! !+"%
ilyet, illetve hasonlót, láttam már Kormos zoltántól, asszem súly nélkül ,de a rotátorköpeny bemelegítésére való elvileg
az oké, vágom én is, de tizes súlyzóval egy 60kilós gyerek?
ez kb. az a kategória, mikor a csípőforgatós szerkezetre 25-ös tárcsát raknak, és arra állnak!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 08. - 17:19:05
Válasz #57
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ma egy kezdőnél is rosszabb...egy BOLOND lány volt bent az üzletben. Olyan 17 év körüli, igazi orvosi eset. Meglátott (ujjatlan felsőben): "Hú, Te aztán nem semmi izmos vagy! Atyaúristen mekkora izmaid vannak! Te aztán milyen erős lehetsz már!"

Én közben: "Aha. Igen. Köszi. OK..."

Meglát egy Arnold képet: "Na itt a szerelmem e! Az Arnold! Ez se normális ahogy kinéz már!"

Majd tovább sétált és meglátott egy képet (lásd lent) rólam: "Hát ez meg?! Ez nem semmi izmos ember! De látom olyan kicsik a golyói, hogy takarja őket..."

Majd köszönt és kiment. Én meg ittam egy korty Cola light-ot.


Egy nap az Extremefitben...  :-} ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Január 08. - 17:23:06
Válasz #58
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez szerintem nem bolond volt, csak egy átlagos 17 éves  !+"%

2009. Január 08. - 17:26:17
Válasz #59
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez szerintem nem bolond volt, csak egy átlagos 17 éves  !+"%
Igazad van, a bolond mivolta csupán élőben tette viccesebbé a történetet... Amúgy nem egy fontos momentuma a sztorinak.  ****:)))
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."