2024. Április 27. - 11:43:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hányszor edzed a karjaidat 1 héten?

1 szer
86 (58.9%)
2 szer (mindkét alkalommal ugyanúgy)
22 (15.1%)
2szer (1ik nagyobb súlyos, másik magasabb ismétlés számú, pumpálós)
22 (15.1%)
máshogyan edzem a karjaimat....
16 (11%)

Összes szavazó: 142

Szerző Téma: Az ifju tökös pamela edzései  (Megtekintve 185793 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 17. - 16:10:50
Válasz #15
Nem elérhető

God Vazzeg


nálunk bili hajnak hivják. rátesznek egy bilit a fejedre és körbevágják és kész. tádáááá. Bili Dean

Bili hajnak ismerem én is  Łł=

Amúgy nagyon kemény vagy Pam! Főleg azok a combok bakker!  :-)!

2009. Január 17. - 16:28:12
Válasz #16
Nem elérhető

sasa


Le kell tolni nullással és kész. Egyszerübb, mint fazon nevet találni neki.
Kopasz és kész! ****)

2009. Január 17. - 16:32:05
Válasz #17
Nem elérhető

God Vazzeg


Le kell tolni nullással és kész. Egyszerübb, mint fazon nevet találni neki.
Kopasz és kész! ****)

Nálunk nevezik még buzihajnak is, de nem akartam reklámozni hogy ennyire vidéken lakom  ***))) (Már a bilihajat, nem a kopaszt  :D )

2009. Január 17. - 16:43:28
Válasz #18
Nem elérhető

God Vazzeg


Le kell tolni nullással és kész. Egyszerübb, mint fazon nevet találni neki.
Kopasz és kész! ****)

Nálunk nevezik még buzihajnak is, de nem akartam reklámozni hogy ennyire vidéken lakom  ***))) (Már a bilihajat, nem a kopaszt  :D )
a nullásra én is gondoltam, de egyházi suliba járok, szóval nem jó ötlet :-\ ;-oo-; és még nem tartok (sajnos) ott, hogy "kopasz állat" legyek, mármint a kopaszság kivitelezhető, de akkor sem leszek elég izmos hozzá  ;D ;D ;D ;D ;D
még hogy buzihaj?!  ;D ;D ;D ;D ;D Jézusom, Izsák ennyire messze van a bekötőúttól? 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;-oo-; :-){

Jaja, gyerekkoromban az volt az ajándék, hogy szülinapomkor kivittek a betonútra, hogy lássak olyat is. De gyorsan levettek róla mindig, mert szédültem rajta  :-*  &5*  ;D ;D ;D

2009. Január 17. - 16:55:40
Válasz #19
Nem elérhető

fastor


Le kell tolni nullással és kész. Egyszerübb, mint fazon nevet találni neki.
Kopasz és kész! ****)

Nálunk nevezik még buzihajnak is, de nem akartam reklámozni hogy ennyire vidéken lakom  ***))) (Már a bilihajat, nem a kopaszt  :D )
a nullásra én is gondoltam, de egyházi suliba járok, szóval nem jó ötlet :-\ ;-oo-; és még nem tartok (sajnos) ott, hogy "kopasz állat" legyek, mármint a kopaszság kivitelezhető, de akkor sem leszek elég izmos hozzá  ;D ;D ;D ;D ;D
még hogy buzihaj?!  ;D ;D ;D ;D ;D Jézusom, Izsák ennyire messze van a bekötőúttól? 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;-oo-; :-){

Jaja, gyerekkoromban az volt az ajándék, hogy szülinapomkor kivittek a betonútra, hogy lássak olyat is. De gyorsan levettek róla mindig, mert szédültem rajta  :-*  &5*  ;D ;D ;D

na jó, Kécskén is sokan élnek kapálásból  ;-oo-;  :) :)
te szerencsére, a táncosnök táborát erösíted @:-) ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 17. - 17:00:49
Válasz #20
Nem elérhető

God Vazzeg


Le kell tolni nullással és kész. Egyszerübb, mint fazon nevet találni neki.
Kopasz és kész! ****)

Nálunk nevezik még buzihajnak is, de nem akartam reklámozni hogy ennyire vidéken lakom  ***))) (Már a bilihajat, nem a kopaszt  :D )
a nullásra én is gondoltam, de egyházi suliba járok, szóval nem jó ötlet :-\ ;-oo-; és még nem tartok (sajnos) ott, hogy "kopasz állat" legyek, mármint a kopaszság kivitelezhető, de akkor sem leszek elég izmos hozzá  ;D ;D ;D ;D ;D
még hogy buzihaj?!  ;D ;D ;D ;D ;D Jézusom, Izsák ennyire messze van a bekötőúttól? 8-) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;-oo-; :-){

Jaja, gyerekkoromban az volt az ajándék, hogy szülinapomkor kivittek a betonútra, hogy lássak olyat is. De gyorsan levettek róla mindig, mert szédültem rajta  :-*  &5*  ;D ;D ;D

na jó, Kécskén is sokan élnek kapálásból  ;-oo-;  :) :)
te szerencsére, a táncosnök táborát erösíted @:-) ;D ;D ;D

hát őőőőő igen, de én a tisztességes félék közül  ;D ;D ;D ;D nekem mástól sem vízhólyagos a tenyerem  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) :---- :-!!!

Mert nem fogtál még kapát  ****:)))

 :-!!!  ***

2009. Január 17. - 17:28:51
Válasz #21
Nem elérhető

endre66


Há' bazze'! Onnan voltál ismerős. !+"%
Van pisztácia?

2009. Január 17. - 22:32:42
Válasz #22
Nem elérhető

kaza


Ez a LEGO-haj...Vagy nem biztos,hogy abba volt...
Aki még találkozott vele régen voltak azok a kis műanyag bábuk,akiknek fejére lehetett dugni ezt a fajta fekete "hajat".Kicsit lehet zagyvának tűnik,de aki emlékszik erre az tudni fogja. @:-)
Én azt legókatona-hajnak ismerem, amit mondtál :D De ott egyben van a frufru, nem így oldalrafésülve :)
Azért kérdeztem Pamelától, hogy ezt hogy híjják, de sose tudom meg, azért köszi Pam ;)
De örülnék, ha feleennyi hajam lenne... :)

Egyébként nem semmi alakod van! (hogy valami értelmeset is hozzászóljak :D )


muhaha, Ledi
nem semmi ez a hajkoltemeny,
gratual az eredmenyeidhez!
tavaly aprilisban surun jartam kecsken Billanal, egyszer a rendorok is elkaptak papir nelkul ejjel 11 kor!kapjak be:D

2009. Január 17. - 23:14:44
Válasz #23
Nem elérhető

kaza


Ez a LEGO-haj...Vagy nem biztos,hogy abba volt...
Aki még találkozott vele régen voltak azok a kis műanyag bábuk,akiknek fejére lehetett dugni ezt a fajta fekete "hajat".Kicsit lehet zagyvának tűnik,de aki emlékszik erre az tudni fogja. @:-)
Én azt legókatona-hajnak ismerem, amit mondtál :D De ott egyben van a frufru, nem így oldalrafésülve :)
Azért kérdeztem Pamelától, hogy ezt hogy híjják, de sose tudom meg, azért köszi Pam ;)
De örülnék, ha feleennyi hajam lenne... :)

Egyébként nem semmi alakod van! (hogy valami értelmeset is hozzászóljak :D )


muhaha, Ledi
nem semmi ez a hajkoltemeny,
gratual az eredmenyeidhez!
tavaly aprilisban surun jartam kecsken Billanal, egyszer a rendorok is elkaptak papir nelkul ejjel 11 kor!kapjak be:D
köszönöm  :-){ :-){
én sem szeretem őket, bár engem nem zaklattak még eddig hálaistennek, amikor jogsi nélkül egykerekezek sem  ;D ;D ;D ;D ;D


addig oruljel :D

2009. Január 18. - 19:42:26
Válasz #24
Nem elérhető

Gabe


  600-700-800g rizs elosztva(ez az edzett tetrésztől, és tükörtől is fog függeni, ha vizesebb vagyok, akkor visszább veszek a szénhidrátból) 

erről linkeld be a videót, ahogy elfogyasztod, persze nem egyben, de akkoris.
Markus "pamela" Rühl
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 18. - 19:56:58
Válasz #25

Torony

Vendég
  600-700-800g rizs elosztva(ez az edzett tetrésztől, és tükörtől is fog függeni, ha vizesebb vagyok, akkor visszább veszek a szénhidrátból) 

erről linkeld be a videót, ahogy elfogyasztod, persze nem egyben, de akkoris.
Markus "pamela" Rühl

nem hitetlenkedés részemről, de a felétől gömb alakú lennék 2 hét alatt. Ja, burgonya; mennyi annak a ch tartalma?

2009. Január 18. - 20:54:57
Válasz #26
Nem elérhető

sabodave


  600-700-800g rizs elosztva(ez az edzett tetrésztől, és tükörtől is fog függeni, ha vizesebb vagyok, akkor visszább veszek a szénhidrátból) 

erről linkeld be a videót, ahogy elfogyasztod, persze nem egyben, de akkoris.
Markus "pamela" Rühl

nem hitetlenkedés részemről, de a felétől gömb alakú lennék 2 hét alatt. Ja, burgonya; mennyi annak a ch tartalma?

20g, ha jól tudom

2009. Január 19. - 17:30:06
Válasz #27
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Január 19. - 17:46:04
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Január 19. - 19:15:49
Válasz #29
Nem elérhető

hrcak


Jobbulást! A lepedő nélkül szebb vagy  ;D