2024. Május 19. - 22:29:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hányszor edzed a karjaidat 1 héten?

1 szer
86 (58.9%)
2 szer (mindkét alkalommal ugyanúgy)
22 (15.1%)
2szer (1ik nagyobb súlyos, másik magasabb ismétlés számú, pumpálós)
22 (15.1%)
máshogyan edzem a karjaimat....
16 (11%)

Összes szavazó: 142

Szerző Téma: Az ifju tökös pamela edzései  (Megtekintve 186253 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 30. - 23:34:17
Válasz #150
Nem elérhető

Gabe


Na állj a sarokba, oszt' szégyelld el magad!  :-Đ
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 02. - 00:30:47
Válasz #151

csery

Vendég
Mikor támadsz?Mert szerznem kell egy dublőrt h ne maradjak szégyenben a súlyokkal. ;)

2009. Május 02. - 00:33:39
Válasz #152

csery

Vendég
Három héttel előtte szóljál, rátolok egy kis anapolont h ne maradjak szégyenben! ;D

2009. Május 02. - 00:36:26
Válasz #153

csery

Vendég
Én meg olyan dagadt. :-O

2009. Május 02. - 00:39:34
Válasz #154

csery

Vendég
Olyan bojler van rajtam öccse, hogy egy négyfős családnak elég vizet fel lehetne melegíteni benne.

2009. Május 02. - 00:43:42
Válasz #155

csery

Vendég

2009. Május 02. - 07:34:38
Válasz #156
Nem elérhető

Norbert002


Jobbnál jobb avartarjaid vannak ember ;D

2009. Május 02. - 16:22:12
Válasz #157
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
ma megvolt a kar edzésem, az edzésben semmi extra, durrantam, ahogy kell, viszont Varga Dániel jelenléte a teremben leírhatatlanul inspiráló volt, mivel most láttam ilyen közelről életemben először(a tavaly nyári Szakács Sándoros történetet leszámítva) testépítőt  :-){

És olyan zenét hallgattunk amit Pamelának köszönhetünk, így tudtunk egy jót edzeni. Bár ha inspiráló volt, akkor miért nem beszélgettünk? ***)))) ***)))) ***)))) Na mindegy, ez is a jó öreg megoldatlan dolgok közé tartozik... ;D ;D ;D ;D

2009. Május 03. - 02:07:39
Válasz #158
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
1: Nem vettem volna zavarásnak, ha igen, akkor meg vagyok akkora tuskó, hogy szóltam volna

2: ???

3: ???

Mi lett volna, ha más nagyobb versenyző lett volna itt??? Szóval bátran, mert nekem is voltak mindig kérdéseim a nagyobbakhoz és lesznek is.

2009. Május 03. - 11:28:23
Válasz #159

csery

Vendég
Pumi, ne ijedezz, pont a héten hallottam ilyen rossz sztorit, h egy csapat ember figyelt egyet, megszólalni meg senki nwem mert. =/+'

2009. Május 03. - 13:00:01
Válasz #160
Nem elérhető

George


1: Nem vettem volna zavarásnak, ha igen, akkor meg vagyok akkora tuskó, hogy szóltam volna

2: ???

3: ???

Mi lett volna, ha más nagyobb versenyző lett volna itt??? Szóval bátran, mert nekem is voltak mindig kérdéseim a nagyobbakhoz és lesznek is.
;-oo-; :-){
Úgy kell áthidalni rögtön a két ember közti távolságot a teremben, hogy köszönés nélkül odamész, és ezt mondod: " Meddig hülyéskedsz még itt ezen a gépen?"  ::)
Még anno Sztereoval edzettünk együtt mikor ezt megkaptuk, köpni-nyelni nem tudtunk hirtelen, kb 70 kilós kicsit dülöngélős(értsd részeg - reggel) embertől ****:)))

2009. Május 03. - 16:28:32
Válasz #161
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
1: Nem vettem volna zavarásnak, ha igen, akkor meg vagyok akkora tuskó, hogy szóltam volna

2: ???

3: ???

Mi lett volna, ha más nagyobb versenyző lett volna itt??? Szóval bátran, mert nekem is voltak mindig kérdéseim a nagyobbakhoz és lesznek is.

 ;-oo-; :-){
Úgy kell áthidalni rögtön a két ember közti távolságot a teremben, hogy köszönés nélkül odamész, és ezt mondod: " Meddig hülyéskedsz még itt ezen a gépen?"  ::)
Még anno Sztereoval edzettünk együtt mikor ezt megkaptuk, köpni-nyelni nem tudtunk hirtelen, kb 70 kilós kicsit dülöngélős(értsd részeg - reggel) embertől ****:)))
****:))) akkor én már kiestem a súlykategóriából, mivel alattam 90et ver a mérleg  ::) 8)

a Dánieles történethez visszatérve: én legalábbis soha nem szerettem, ha edzés közben baszogattak  :laugh: de örülök, hogy ezt ő máshogyan gondolja  :-){ legközelebb guggolni sem fogom hagyni  :laugh:
(edzés után azt hittem, hogy sietsz, mert gyorsan elmentetek, amikor végeztem akkor már pont indultatok  ;-oo-;)


Kellett sietnünk, mert kaját nem hoztunk, s nálad sem volt!  ;D

2009. Május 08. - 23:17:58
Válasz #162
Nem elérhető

halaszbarnus


#:-)
megint sikerült lebetegednem  ˝=/ :-[
tegnap megvolt a mellezésem, tulajdonképp említésre méltatlan, mivel 160ba csak 1 ment bele, így 170be már bele sem próbáltam de mondjuk melyik hülye poróbál lázasan maxot nyomni rajtam kívül...  :D
hamarosan jön egy kis beszámoló...addig is...
Igyatok....Tiszavizet...  @:-)
 :-){
Kapd be h anyiba tudsz belenyomni 1et ;D Am jobbulást és 1 kis kécsekei tiszavizet küldhetnél ;D
Tartsd meg a hited és menj előre bármi áron !

http://vodpod.com/watch/2407606-branch-warren-train-insane

2009. Május 08. - 23:27:08
Válasz #163
Nem elérhető

halaszbarnus


#:-)
megint sikerült lebetegednem  ˝=/ :-[
tegnap megvolt a mellezésem, tulajdonképp említésre méltatlan, mivel 160ba csak 1 ment bele, így 170be már bele sem próbáltam de mondjuk melyik hülye poróbál lázasan maxot nyomni rajtam kívül...  :D
hamarosan jön egy kis beszámoló...addig is...
Igyatok....Tiszavizet...  @:-)
 :-){
Kapd be h anyiba tudsz belenyomni 1et ;D Am jobbulást és 1 kis kécsekei tiszavizet küldhetnél ;D
köszönöm  :) Tiszavízért meg majd szépen eljösz fórumtalira  :violinplay3: 8-)
Jólvan ;D Igazad van.De fórum tali után nem lesz tiszavíz nálatok ;D Mindenkinek kel majd belőle szerintem ****:)))
Tartsd meg a hited és menj előre bármi áron !

http://vodpod.com/watch/2407606-branch-warren-train-insane

2009. Május 23. - 18:30:15
Válasz #164
Nem elérhető

God Vazzeg


#:-)
újra itt, disznó vagyok  :D
tervek: elkezdtem a napokban lepörkölni a zsírréteget, le fogom magam takarítani, aztán meglátom, merre tovább, ha elég tömeg lesz rajtam, akkor bevállalok egy versenyt, tapasztalatszerzésre, ha nem leszek még elég, akkor tömegezés ezerrel, de mindenképp le kell mostmár pucolnom, hogy legyen egy jó kiindulási alapom. A fehérjém sajnos egyenlőre nem igazán optimális anyagi okok miatt  ˝=/ minimum nagyon szélsőséges esetben bemegy 130g minimum, de azért 160-170g körül tudom tartani, ch-t 100-150g on tartom, zsír minimális, valamint hétvégente visszatöltést fogok alkalmazni a leptin termelés serkentése, így az anyagcsere pörgetése, és az esetleges elégett izom visszaépülése érdekében. Így valahogyanb kihúzom nyárig, nyáron már lesz pénz, és ami izom esetleg elveszik, azt egy 2hetes tömegelés alatt visszaépítem, majd folytatom a diétát. Edzés terv marad, annyi változtatással, hogy a kar edzést visszavettem heti 1re. Alapgyakorlatoknál nagy súly, egészen lemegyek 5ig az ismétlkésszámmal, majd visszább veszek a súlyokon és mehet noirmál ismétlés tartományban, mindezt az erő és izomtömeg megőrzés érdekében. Egyenlőre ennyi, ma láb, adok neki rendesen  :)
respect  :-){

Ha a kiemelt rész menni fog neked, akkor írd meg majd privátba mit használsz  ;D