2024. Május 19. - 21:27:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hányszor edzed a karjaidat 1 héten?

1 szer
86 (58.9%)
2 szer (mindkét alkalommal ugyanúgy)
22 (15.1%)
2szer (1ik nagyobb súlyos, másik magasabb ismétlés számú, pumpálós)
22 (15.1%)
máshogyan edzem a karjaimat....
16 (11%)

Összes szavazó: 142

Szerző Téma: Az ifju tökös pamela edzései  (Megtekintve 186251 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 25. - 03:28:01
Válasz #210

B1ll4

Vendég

2009. Július 25. - 10:28:23
Válasz #211
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Július 25. - 10:48:25
Válasz #212
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Július 25. - 12:10:07
Válasz #213
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Július 25. - 16:03:22
Válasz #214

csery

Vendég
No mivan Pamela juzer????

2009. Július 25. - 21:37:45
Válasz #215

csery

Vendég

2009. Július 26. - 22:59:48
Válasz #216
Nem elérhető

FirstLady


#:-)
nah megvolt ma az utolsó munkanapom is.. iszonyatosan szenvedtem ma is.. de nagyon keserű szájízzel hagytam ott őket, mondhatni szomorú vagyok... nagyon szerettem velük dolgozni, egy idős házaspárnál voltam, gyümölcsöt szedtünk, minden nap, elég magas óraszámban, a néni nagyon inteligens, energikus, széles látókörű, akiből sugárzik a nőiesség, a tartás, a bácsi is nagyon kedves volt, nah de mind1... mindig nagyon sok motivációt kapok tőlük, ahogyan beszélgetek velük, és a szavaikból érzem az életfelfogásukat, minden emberhez tisztelettel fordulnak, egyszerűen példaértékű emberek...
nah de holnap már kezdetét veszi számomra is a nyár, számtalanszor elképzeltem már, mit fogok csinálni, de most így furcsa, hogy nem kell mennem dolgozni holnap

Pam... respect! ****:))))))

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 27. - 21:54:15
Válasz #217
Nem elérhető

csaba.r


Kezdésnek én is így csinálnám sok majommal kapcsolatban meg azon gondolkodtam hogy ha még1 elkezd órdítani akkor én is elkurjantom magam hogy "NA BE NE SZARJÁL MÁR HEJJ" tudod olyan parasztosan ****:))))))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 27. - 21:56:42
Válasz #218
Nem elérhető

George


Van még szarabb. Mikor az mp3-at is túlkiabálják az egymástól fél méterre álló haverok. Ez egyre jobban ilyen lesz, egy ellenszere van: sokkal nagyobb és erősebb leszel mindenkinél, és csak röhögsz a képükbe :D

2009. Július 27. - 22:04:00
Válasz #219
Nem elérhető

csaba.r


Kezdésnek én is így csinálnám sok majommal kapcsolatban meg azon gondolkodtam hogy ha még1 elkezd órdítani akkor én is elkurjantom magam hogy "NA BE NE SZARJÁL MÁR HEJJ" tudod olyan parasztosan ****:))))))
én csendes, mondhatni visszahúzódó típus vagyok  ::) de ha ők csak így tudják megvalósítani önmagukat... hát.. az én szememben sikerül megvalósítaniuk az állatot.. ha ennyi energiájuk van, hogy ennyit tudnak keménykedni, jöjjenek guggolni velem  ::) jaa de olyat nem szabad, az cink.. a kemény fiúk soha nem lábaznak  O0 >:D

Ja csak mell meg bicepsz kajának meg szalámis zsemle fehérjének meg csibefasírt
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 27. - 22:04:55
Válasz #220
Nem elérhető

FirstLady


Hú, ezeket a direktordibáló brigádokat de utálom én is, még csak rá se nézett a súlyzóra, de már ordít... pfejjj :----
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 27. - 22:06:56
Válasz #221
Nem elérhető

H. Laci


Hú, ezeket a direktordibáló brigádokat de utálom én is, még csak rá se nézett a súlyzóra, de már ordít... pfejjj :----


Akkor ne gyere hozzánk edzeni.  ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Július 27. - 22:10:52
Válasz #222
Nem elérhető

God Vazzeg


Hú, ezeket a direktordibáló brigádokat de utálom én is, még csak rá se nézett a súlyzóra, de már ordít... pfejjj :----


Akkor ne gyere hozzánk edzeni.  ****:))) ****:))) ****:)))

Látod, Lacika, én mondtam hogy akkor kezdj üvölteni, ha kezdődik a gyakorlat  ****)  ****:))) Amúgy te is túlzásba viszed ám, ennyire hangos senki se volt idáig nálunk  !+"%

2009. Július 27. - 22:13:27
Válasz #223
Nem elérhető

God Vazzeg


Hú, ezeket a direktordibáló brigádokat de utálom én is, még csak rá se nézett a súlyzóra, de már ordít... pfejjj :----

én olyan kussban tudok guggolni is... soha nem értem, na jó, a 190kgos gugglis videón nem voltam olyan csendben, de az tényleg nem direkt volt, az magától jött  :D

Nekem 190-nél csak enyhe ropogó, elhaló sóhajos hangom lenne szerintem  ;D

2009. Július 27. - 22:19:54
Válasz #224
Nem elérhető

God Vazzeg


Hú, ezeket a direktordibáló brigádokat de utálom én is, még csak rá se nézett a súlyzóra, de már ordít... pfejjj :----


Akkor ne gyere hozzánk edzeni.  ****:))) ****:))) ****:)))

Látod, Lacika, én mondtam hogy akkor kezdj üvölteni, ha kezdődik a gyakorlat  ****)  ****:))) Amúgy te is túlzásba viszed ám, ennyire hangos senki se volt idáig nálunk  !+"%
fenyíccsed Vazzeg  :D

Kapja kapja  ****)  ;)