2024. Május 29. - 18:41:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hányszor edzed a karjaidat 1 héten?

1 szer
86 (58.9%)
2 szer (mindkét alkalommal ugyanúgy)
22 (15.1%)
2szer (1ik nagyobb súlyos, másik magasabb ismétlés számú, pumpálós)
22 (15.1%)
máshogyan edzem a karjaimat....
16 (11%)

Összes szavazó: 142

Szerző Téma: Az ifju tökös pamela edzései  (Megtekintve 186547 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. November 14. - 11:38:29
Válasz #450
Nem elérhető

God Vazzeg


Na mivanmá' Pam?? Leszáradtak a csöcseid?  :D
jelentem, a cshecsekkel minden rendben van  /:-) :D
a képen Zoltán barátommal pózoltunk, aki akkora, mint egy hegy élőben  :violinplay3:

Jó lenne már velem pózolnál, kiscsikó  >:D Gyere 24-én kedden Halasra, brutalra!  @:-)

2009. December 07. - 23:36:41
Válasz #451
Nem elérhető

csaba.r


Hát ideje volt már

De nem rossz, ****:)))))) csak mér van olyan sötét?Titkolsz vmit???? ****:)))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. December 07. - 23:46:17
Válasz #452
Nem elérhető

fastor


Pamela, kéretik életjelt adni, azthittem már elfogytál ;D
jó a forma MEllyes ;)
sulit tolod?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 08. - 00:47:49
Válasz #453
Nem elérhető

zotja


#:-)

Úgy gondoltam, dobok fel néhány homályos képet a formáról, hatalmas köszönettel tartozom Jordan-nek a szakmai- és Zotjának a lelki segítségért  :-){
még nem ért véget a diéta, de úgy tervezem, hogy ezen a héten befejezem, utánna próbálom tartani a formát, ameddig lehettséges, így érzem jól magam...  :) súly: kb 79-80 kg, a kezdet olyan 90-92 volt...

További szép estét mindenkinek  :violinplay3: {-)
íme:

REspekt  :-){

2009. December 08. - 00:48:17
Válasz #454
Nem elérhető

zotja


Pamela, kéretik életjelt adni, azthittem már elfogytál ;D
jó a forma MEllyes ;)
sulit tolod?


Annyira ő se erős :D

2009. December 08. - 01:06:51
Válasz #455
Nem elérhető

fastor


Pamela, kéretik életjelt adni, azthittem már elfogytál ;D
jó a forma MEllyes ;)
sulit tolod?


Annyira ő se erős :D
muszály neki :-< >:D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 15. - 22:38:29
Válasz #456
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem értem mit miért írtál, de köszi a képet  /:-)  @:-)

2009. December 16. - 00:07:06
Válasz #457
Nem elérhető

Maszat


Hol osztják ezeket a combokat?? :o ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 16. - 16:21:23
Válasz #458
Nem elérhető

Kicsibors


Nem értem mit miért írtál, de köszi a képet  /:-)  @:-)
őőő az x6-osra véletlenül akadtam rá a gépemen, de engem mindig csodálatos vizuális élményben részesít, gondoltam, bedobom  ;D

Maszat: a combokat a guggoló álványnál osztogatják, de ne aggódj, nem kell sorba állni érte, mivel szinte senki nem guggol..  ;D
egyébként.. én kb 2 hetente edzek lábat, akkor is 3-3 lábnyujtás lábhajlítás.. de van hogy még ritkábban, felépíteni nehéz volt, most nem annyira érdekel a lábam mérete, ha vesztek izmot, akkor onnan menjen le  :)

A láb nekem is inkább nagy és formázni nehéz...  ::)
Én is csak minden 2. héten guggolok, amúgy lágnyújtó gépen és szabad súllyal, egy ill. két lábbal, valamint kitörés helyben, sétálva, rúddal és egy kezesekkel is.
Egyébként üdv újra itt Pamela! ;)

2009. December 16. - 21:40:45
Válasz #459
Nem elérhető

God Vazzeg


#:-)
Üdvözletem....
nah, le kell szarni le kell szarni, de mostmár nem érdekel, törvénytelen úton nem szeretnék eljárni, meg beszállni a szájkaratéba, főleg, hogy csak a hátam mögött merik mondani, a szemembe soha, nah de az, h a képem photoshoppal készülnek, és ez msnre ki is van írva, és hozzá téve a szánalmas jelző.. ezt már nem veszi be a gyomrom.... kinyomtatjuk, és viszem az igazgatóhoz..... ok, hogy oirgység, stb., de hogy kitalál vaélami faszságot, és terjeszti a városdban, pl meleg vagyok, mert szőrtelenaítek, és mer rtnem feküdtem le vele, és photoshop, meg minden... ez van, ha semmit nem talál bennem, akkor ki kell találni valéamit.. le ie lehetne szarni, de attól még engem feszít belülről piucit ez márm, hogy az egész város ettől zeng... sztem, ha bemutatjuk az igazgatónak a kinyomtatott msnbeszélgetéseket, akkor talán ism,ét elbeszélgetnek a fejével, a mi elhízott barátnőnknek, és talán végre kibasszák az iskolából, mivel már évek óta ezt nyomják több gyerekkel... szerintem ezt nem szabad lenyelnem, és ha az igazgatójoz megyek, az még korrekt... nektek mi erről a véleményetek? de az, h próbálok fűzni egy csajt, tö9k jól haladunik, minden, erre bevág egy ilyet, hogy ezt és ezt mondja mindenki rólam, és ez neki cinkes... mondom, lehet ideje közbelépni ennek....

Íme a képek:

Én is voltam már homokos, AIDS-es, meg minden egyéb is... Így lehet az emberen legnagyobbat ütni. És? Le kell szarni az ilyen rosszakarókat, nyugi, sokkal fogsz még találkozni.

2009. December 16. - 21:50:19
Válasz #460
Nem elérhető

atleeta


Nagyon fdurván nézel ki, a vállad brutális . Ennyi idősen ilyen elhivatottságom lett volna bármi iránt nem itt tartanék ****:)))))) Az irigykedők között meg b@ssz szét  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 16. - 21:57:27
Válasz #461
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Pam,nem tudom azelősztoriját a dolgoknak,de ne hagyjad magad, van egy pont, ahonnan nem megbocsátani, hanem MEGSEMMISÍTENI köll a rosszakarókat.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 16. - 22:01:44
Válasz #462
Nem elérhető

Jordan


Lebuziztak?  ;D
Vissza kell vagni, lelkileg tonkretenni, a vegletekig megalazni  >:D >:D >:D
Es ez meg mindig a legfinomabb modszer, ami emiatt jar  ***)))
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. December 16. - 22:03:24
Válasz #463
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Lebuziztak?  ;D
Vissza kell vagni, lelkileg tonkretenni, a vegletekig megalazni  >:D >:D >:D
Es ez meg mindig a legfinomabb modszer, ami emiatt jar  ***)))

PONTOSAN
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 16. - 22:16:55
Válasz #464
Nem elérhető

Jordan


Picsaba a diplomaciaval  >:D
Ha vagy 2 orr betort, a leghangosabb szajak is hamar elhallgatnak  :-}
De, en nem vagyok a te helyedben........
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)