2024. Május 19. - 19:59:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hányszor edzed a karjaidat 1 héten?

1 szer
86 (58.9%)
2 szer (mindkét alkalommal ugyanúgy)
22 (15.1%)
2szer (1ik nagyobb súlyos, másik magasabb ismétlés számú, pumpálós)
22 (15.1%)
máshogyan edzem a karjaimat....
16 (11%)

Összes szavazó: 142

Szerző Téma: Az ifju tökös pamela edzései  (Megtekintve 186249 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 26. - 14:53:50
Válasz #510
Nem elérhető

God Vazzeg


Multivitamint szoktál tolni egyébként? Meg melyiket? Csak azért kérdem merthogy többször is voltál mostanában beteg ha jól tudom, meg nem is volt könnyű a gyógyulás.  :)

köszönöm az érdeklődést, sajnos úgy állunk most, hogy nekem egy vasam nincs, amikor édesanyám vesz multivitamint, akkor azt szedem, álltalában gyógyszertárit, 3-4 szemet, valamint amikor van C vitamin, abból is ~2-3 g-ot. Jelenleg csak C vitamin megy. Selejt vagyok és kész, nincs ezen mit ragozni  ;D ;D


Jelentem mindenkinek, élek még, szilveszter után volt egy hét pihi, azóta edzek, most is betegeskedem kicsit, de ez már megszokott ebben a téli időszakban, győlölöm a telet.... nagyon várom már a tavaszt: napsütést, 20-25 °C átlaghőmérséklet, hosszabb nappalok, megújul a természet, és olyankor én is feltöltődöm energiával. Tegnap váll edzés volt, ma pihi van, mert vezetek. A kajámról: nemigazán számolom, megvan a napi 140-180g fehéárje, és álltalában rozskenyeret falok hozzá, becsúszik néha alma, vagy egty kevés keksz, bármi, viszont nagyon vigyáznom kell a ch-val, mert ha pl bevágok 2 redbullt, egyből vizesedek, sajnops ez ezzel jár, viszont amikor lemegy a víz, olyankor azért meglepődöm, egész jó a forma, hozzámképest. Kardiózni nem kardióztam azóta sem. Egész nap fáradt vagyok, nem hiányzik még az is. Ha minden jólmegy, márciusban nyelvvizsga, valamint mégis a középszintűmatematika érettségi mellett döntöttem, ennek nagyon jól kell sikerülnie, úgy néz ki, több pontot szerzek vele, mint az emeltel. Hiába próbáltam gyakorolni, egyedül nem sikerül megszülni a megoldást soha, magántanárra jelenleg nincs keret, mivel a szüleim munkahelye sajnos most elég bizonytalan, magántanár nélkül pedig nem tudok felkészülni az emelt matek érettségire.

Az edzéseimben nem igazán használok nagy súlyokat, magamhoz képest kimondottan gyenge vagyok, de nem érdekel, csak a méret ne menjen el.

További szép napot minden kedves fúrumozónak  :-){

Lesz kméten együttedzés, gyere te is. Ha érdekel, msn..  ;-oo-;

2010. Január 28. - 19:58:58
Válasz #511
Nem elérhető

Yeti


#:-)
Üdvözletem mindenkinek, tegnap karoztam, ma mell volt. Az energiaszintem nagyon alacsony, nem tudom mivan velem  ;D

Mától mostmár elég a lazulásból, szombaton ismét kardió, és a teljeskiörlésú, vagy néha fehérkenyeret ismét visszaváltom rizsre, kezdek puhulni  :)

Leírhatatlanul várom már a tavaszt, a napsütést, az emberibb hőmérsékletet, amikor a természet megújul, mintha én is új erőre kapnék  :) valamint akkor a szobabiciklizést futás és box fogja felváltani a szabadban egy ismerősömmel. /:-)
Jó olvasni, hogy nem adod fel, legyen hideg, vagy szar közérzet, esetleg betegség, vagy egyéb! Becsüllek is ezért!  ;) ****:)))))) Csak így tovább és kitartás!
"Örökké nem eshet!"  ;)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Január 28. - 20:22:46
Válasz #512
Nem elérhető

God Vazzeg


Multivitamint szoktál tolni egyébként? Meg melyiket? Csak azért kérdem merthogy többször is voltál mostanában beteg ha jól tudom, meg nem is volt könnyű a gyógyulás.  :)

köszönöm az érdeklődést, sajnos úgy állunk most, hogy nekem egy vasam nincs, amikor édesanyám vesz multivitamint, akkor azt szedem, álltalában gyógyszertárit, 3-4 szemet, valamint amikor van C vitamin, abból is ~2-3 g-ot. Jelenleg csak C vitamin megy. Selejt vagyok és kész, nincs ezen mit ragozni  ;D ;D


Jelentem mindenkinek, élek még, szilveszter után volt egy hét pihi, azóta edzek, most is betegeskedem kicsit, de ez már megszokott ebben a téli időszakban, győlölöm a telet.... nagyon várom már a tavaszt: napsütést, 20-25 °C átlaghőmérséklet, hosszabb nappalok, megújul a természet, és olyankor én is feltöltődöm energiával. Tegnap váll edzés volt, ma pihi van, mert vezetek. A kajámról: nemigazán számolom, megvan a napi 140-180g fehéárje, és álltalában rozskenyeret falok hozzá, becsúszik néha alma, vagy egty kevés keksz, bármi, viszont nagyon vigyáznom kell a ch-val, mert ha pl bevágok 2 redbullt, egyből vizesedek, sajnops ez ezzel jár, viszont amikor lemegy a víz, olyankor azért meglepődöm, egész jó a forma, hozzámképest. Kardiózni nem kardióztam azóta sem. Egész nap fáradt vagyok, nem hiányzik még az is. Ha minden jólmegy, márciusban nyelvvizsga, valamint mégis a középszintűmatematika érettségi mellett döntöttem, ennek nagyon jól kell sikerülnie, úgy néz ki, több pontot szerzek vele, mint az emeltel. Hiába próbáltam gyakorolni, egyedül nem sikerül megszülni a megoldást soha, magántanárra jelenleg nincs keret, mivel a szüleim munkahelye sajnos most elég bizonytalan, magántanár nélkül pedig nem tudok felkészülni az emelt matek érettségire.

Az edzéseimben nem igazán használok nagy súlyokat, magamhoz képest kimondottan gyenge vagyok, de nem érdekel, csak a méret ne menjen el.

További szép napot minden kedves fúrumozónak  :-){

Lesz kméten együttedzés, gyere te is. Ha érdekel, msn..  ;-oo-;
köszönöm a meghívást, már szóltak a többiek is, de sajnos nem élhetek vele, nem engedik az anyagiak  :-[

Szia

Összedobjuk neked a pénzet, meg el is hoznak, csak legyél ott. Ha így is visszautasítod, magadra vess  /:-)

2010. Január 28. - 20:50:20
Válasz #513
Nem elérhető

God Vazzeg


Multivitamint szoktál tolni egyébként? Meg melyiket? Csak azért kérdem merthogy többször is voltál mostanában beteg ha jól tudom, meg nem is volt könnyű a gyógyulás.  :)

köszönöm az érdeklődést, sajnos úgy állunk most, hogy nekem egy vasam nincs, amikor édesanyám vesz multivitamint, akkor azt szedem, álltalában gyógyszertárit, 3-4 szemet, valamint amikor van C vitamin, abból is ~2-3 g-ot. Jelenleg csak C vitamin megy. Selejt vagyok és kész, nincs ezen mit ragozni  ;D ;D


Jelentem mindenkinek, élek még, szilveszter után volt egy hét pihi, azóta edzek, most is betegeskedem kicsit, de ez már megszokott ebben a téli időszakban, győlölöm a telet.... nagyon várom már a tavaszt: napsütést, 20-25 °C átlaghőmérséklet, hosszabb nappalok, megújul a természet, és olyankor én is feltöltődöm energiával. Tegnap váll edzés volt, ma pihi van, mert vezetek. A kajámról: nemigazán számolom, megvan a napi 140-180g fehéárje, és álltalában rozskenyeret falok hozzá, becsúszik néha alma, vagy egty kevés keksz, bármi, viszont nagyon vigyáznom kell a ch-val, mert ha pl bevágok 2 redbullt, egyből vizesedek, sajnops ez ezzel jár, viszont amikor lemegy a víz, olyankor azért meglepődöm, egész jó a forma, hozzámképest. Kardiózni nem kardióztam azóta sem. Egész nap fáradt vagyok, nem hiányzik még az is. Ha minden jólmegy, márciusban nyelvvizsga, valamint mégis a középszintűmatematika érettségi mellett döntöttem, ennek nagyon jól kell sikerülnie, úgy néz ki, több pontot szerzek vele, mint az emeltel. Hiába próbáltam gyakorolni, egyedül nem sikerül megszülni a megoldást soha, magántanárra jelenleg nincs keret, mivel a szüleim munkahelye sajnos most elég bizonytalan, magántanár nélkül pedig nem tudok felkészülni az emelt matek érettségire.

Az edzéseimben nem igazán használok nagy súlyokat, magamhoz képest kimondottan gyenge vagyok, de nem érdekel, csak a méret ne menjen el.

További szép napot minden kedves fúrumozónak  :-){

Lesz kméten együttedzés, gyere te is. Ha érdekel, msn..  ;-oo-;
köszönöm a meghívást, már szóltak a többiek is, de sajnos nem élhetek vele, nem engedik az anyagiak  :-[

Szia

Összedobjuk neked a pénzet, meg el is hoznak, csak legyél ott. Ha így is visszautasítod, magadra vess  /:-)
a szándékot nagyon köszönöm, de nem szeretnék élősködő lenni  :-){ :-){ :-){

Jó lenne ha nem hisztispicsáskodnál végre, hanem hc archoz méltón odabasznád magad az edzésen kecskeméten. Kislány  ***))))

2010. Január 28. - 21:03:13
Válasz #514
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem valszín hát-váll edzés lesz, találj ki nekem valamit amitől lesz vállam!  ;-oo-;

2010. Január 31. - 13:56:31
Válasz #515
Nem elérhető

lue


Szevasz hawer!Remélem még művelődsz tinipuncik terén :-)o-:
Sok sikert a 2010es évhez.

2010. Február 01. - 21:51:38
Válasz #516
Nem elérhető

NosztalNiga


#:-)
ma 45 perc szobabicikli volt, nagyon hiányzott már, rájöttem, egyszerűen imádok kardiózni  <3! =/+'
Akkor nyomhatnád helyettem is, az én kontómra  ****:))) ****:))))))
Én nagyon nem bírom...elárulhatnál valami szakmai titkot, hogy megszeressem  ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Február 01. - 21:53:54
Válasz #517
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nyomjad neki öccse!!!!!Kurva jó formában vagy, így adjad mindennek ami eléd kerül,gond nem lesz sok!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Február 01. - 22:22:15
Válasz #518
Nem elérhető

atleeta


#:-)
ma 45 perc szobabicikli volt, nagyon hiányzott már, rájöttem, egyszerűen imádok kardiózni  <3! =/+'
Akkor nyomhatnád helyettem is, az én kontómra  ****:))) ****:))))))
Én nagyon nem bírom...elárulhatnál valami szakmai titkot, hogy megszeressem  ;D
a titkom:
http://www.youtube.com/watch?v=0UdALK_KZFE
http://www.youtube.com/watch?v=Ci6H78jKYv0

először is van egy cél: zsírt égeti. Ennek érdekében mindent meg kell tennem. Amikor tartom a diétát, tudom, hogy jó úton haladok, és tudom, hogy minden egyes edzéssel közelebb jutok hozzá. Megtezsek mindent, emi tőlem telik, és nem marad lelkiismeret furdalásom, ezáltal kapok egy olyan energiát, olyan küzdeni akarást, ami segít. Tudom, ha mindent beleteszek, sikerülni fog...
A tekerés közben beteszem az agyamba ezt a két számot, max hangerőn, és hagyom magam felszállni, felemelkedni a földről, csak az első 10 perc nehéz.. utánna megszűnik a fájdalom, érzem, ahogyan patakokban folyik a víz rólam, érzem, hogy több nincs már bennem, alig kapok levegőt, csak tekerek, ahogyan tudok, semmi más nem számít. becsukom a szemeim, és tépem a szobabiciklit... volt, hogy 50 perc helyett egy órát tekertem, annyira jó volt gondolkodni, álmodozni, érezni, hogy minden sínen van, tudni, hogy alakulok, és ha így folytatom, meg lesz a gyümölcse, hogy nem akartam leszállni a bicikliről.. csak tekertem...  =/+' <3!
Erre csak ennyit  :-){
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Február 01. - 22:23:56
Válasz #519
Nem elérhető

Maszat


#:-)
ma 45 perc szobabicikli volt, nagyon hiányzott már, rájöttem, egyszerűen imádok kardiózni  <3! =/+'
Akkor nyomhatnád helyettem is, az én kontómra  ****:))) ****:))))))
Én nagyon nem bírom...elárulhatnál valami szakmai titkot, hogy megszeressem  ;D
a titkom:
http://www.youtube.com/watch?v=0UdALK_KZFE
http://www.youtube.com/watch?v=Ci6H78jKYv0

először is van egy cél: zsírt égeti. Ennek érdekében mindent meg kell tennem. Amikor tartom a diétát, tudom, hogy jó úton haladok, és tudom, hogy minden egyes edzéssel közelebb jutok hozzá. Megtezsek mindent, emi tőlem telik, és nem marad lelkiismeret furdalásom, ezáltal kapok egy olyan energiát, olyan küzdeni akarást, ami segít. Tudom, ha mindent beleteszek, sikerülni fog...
A tekerés közben beteszem az agyamba ezt a két számot, max hangerőn, és hagyom magam felszállni, felemelkedni a földről, csak az első 10 perc nehéz.. utánna megszűnik a fájdalom, érzem, ahogyan patakokban folyik a víz rólam, érzem, hogy több nincs már bennem, alig kapok levegőt, csak tekerek, ahogyan tudok, semmi más nem számít. becsukom a szemeim, és tépem a szobabiciklit... volt, hogy 50 perc helyett egy órát tekertem, annyira jó volt gondolkodni, álmodozni, érezni, hogy minden sínen van, tudni, hogy alakulok, és ha így folytatom, meg lesz a gyümölcse, hogy nem akartam leszállni a bicikliről.. csak tekertem...  =/+' <3!
Erre csak ennyit  :-){


Pam, ez király motiválás volt  ****:))))))
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 01. - 22:26:18
Válasz #520
Nem elérhető

Jordan


Maszat mielott nekiallnal vadul napi 2 orakat kardiozni, meg kell tudnod. Nem olyan rossz a te formad, nem vagy most annyira dagi!  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Február 01. - 23:58:20
Válasz #521
Nem elérhető

Maszat


Maszat mielott nekiallnal vadul napi 2 orakat kardiozni, meg kell tudnod. Nem olyan rossz a te formad, nem vagy most annyira dagi!  ;D ;D ;D

Ja neeem.eszembe se jut kardiózni  ;D

Csak maga a szöveg motiváló lehet annak aki rá kell,h fanyalodjon ****:))))))  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Február 24. - 22:28:12
Válasz #522
Nem elérhető

Yeti


valamint rájöttem, hogy a citromlébe áztatott lilahagyma és a tej nem a legjobb kombináció  :-/] ;D ;D ;D
Hogy te mekkoraaallatvagy!  ****:)))  !+"%  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 25. - 16:09:00
Válasz #523
Nem elérhető

csaba.r


valamint rájöttem, hogy a citromlébe áztatott lilahagyma és a tej nem a legjobb kombináció  :-/] ;D ;D ;D
Hogy te mekkoraaallatvagy!  ****:)))  !+"%  ****:)))

Mért és ez amúgy mire jó, vagy mire használ (citromlé lilahagyma)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Február 25. - 16:15:06
Válasz #524
Nem elérhető

Kicsibors


Én már első olvasásra / hallomásra is megmondtam volna, hogy ez gyomorforgató és tuti, hogy befosol vagy behánysz tőle!  ;D