2024. Május 19. - 19:38:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hányszor edzed a karjaidat 1 héten?

1 szer
86 (58.9%)
2 szer (mindkét alkalommal ugyanúgy)
22 (15.1%)
2szer (1ik nagyobb súlyos, másik magasabb ismétlés számú, pumpálós)
22 (15.1%)
máshogyan edzem a karjaimat....
16 (11%)

Összes szavazó: 142

Szerző Téma: Az ifju tökös pamela edzései  (Megtekintve 186248 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 09. - 15:53:30
Válasz #555
Nem elérhető

Gabe


Én sem támadólag írtam, csak megindokoltam, hogy konkrét hely és minta után gondolkodnék el rajta.
De persze mindenki oda tetováltat, ahová kedve tartja.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 09. - 16:01:49
Válasz #556
Nem elérhető

hopika


Csak viccelődök amúgy...
Tényleg meg kell gondolni,mert nem játék a dolog és nem azért varrat (a normálisabbja),mert "raj"...
Ha még tanul az ember és nem dolgozik,akkor meg főleg...
Anno nekem azzal kezdett a személyügyis,hogy diploma rendben,nyelvizsgák rendben,tökéletesen megfelel a munkakör betöltésére,DE a fémeket ki kell szednie a fejéből...
A tattoo-k még most is 10 év munkaviszony után is úgy vannak rajtam,hogy rövid ujjú ingen belül maradjanak(pedig van 16!).
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Június 09. - 23:20:24
Válasz #557
Nem elérhető

zotja


http://sharingmatrix.com/file/7515289/A_tetoválás_nagykönyve.pdf


A tetoválás nagykönyve...felraktam neked,remélem érdekel ;)

2010. Június 11. - 15:29:30
Válasz #558
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
#:-)

Ma lesz az utólsó edzésem, jövőhéttől meló :)


Nyáron semmi kondizás?

2010. Június 11. - 15:50:10
Válasz #559
Nem elérhető

NosztalNiga


#:-)

Ma lesz az utólsó edzésem, jövőhéttől meló :)


Nyáron semmi kondizás?
úgynézki, semmi... nem lesz idő, 14-16 órázok  :-\ úgy pedig semmi értelme, mert enni sem tudok rendesen
14-16 óra per nap? :o :o :o
Akkor neked télleg kajak háremed van baszod. ;D
Viccet félre téve, ahogy látom jól kezeled ezt az egészet (biztos vágod, hogy hamar visszatérsz  >:D), ritka aki semmit nem drámázik ezen  ????... :)
Jó melót  :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Június 11. - 16:05:03
Válasz #560
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
#:-)

Ma lesz az utólsó edzésem, jövőhéttől meló :)


Nyáron semmi kondizás?
úgynézki, semmi... nem lesz idő, 14-16 órázok  :-\ úgy pedig semmi értelme, mert enni sem tudok rendesen

Nos igen, sajnos vannak időszakok amikor kénytelenek vagyunk mellőzni az edzést. Érthető valamiből élni kell.
Én is átéltem ezt egy párszor, de szerintem vagyunk így egy páran. Persze valakit eltart anyuci... ::) és nem szenved hiányt semmiben  ;)


2010. Június 11. - 17:00:42
Válasz #561
Nem elérhető

AtomAnti


#:-)

Ma lesz az utólsó edzésem, jövőhéttől meló :)


Nyáron semmi kondizás?
úgynézki, semmi... nem lesz idő, 14-16 órázok  :-\ úgy pedig semmi értelme, mert enni sem tudok rendesen

Nos igen, sajnos vannak időszakok amikor kénytelenek vagyunk mellőzni az edzést. Érthető valamiből élni kell.
Én is átéltem ezt egy párszor, de szerintem vagyunk így egy páran. Persze valakit eltart anyuci... ::) és nem szenved hiányt semmiben  ;)


valahogy sejtem, kire célzol  :D :D :D :D
feladni SOHA nemh fogom, azt a lúzerek csinálják... én megteremtem a módját, hogy elérhesem az álmom, igaz van akinek nehezebb, van akinek könnyebb, én annak is örlülök, hogy dolgozhatok, és van munka... remélem, egyetem mellett is összejön... akkor nem lesz megállás, és szarakodás...  @:-)

Kitartást kisfőnök:)

Én is 12 órákat tolok és igaz ha csak x is de letotyogok edzeni.
Bár nem mondanám hogy energiaszintem az egeket verné.
Ja és nekem van éccakás is.
Mindig előre  ;)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Június 11. - 21:28:03
Válasz #562
Nem elérhető

AtomAnti


#:-)

Ma lesz az utólsó edzésem, jövőhéttől meló :)


Nyáron semmi kondizás?
úgynézki, semmi... nem lesz idő, 14-16 órázok  :-\ úgy pedig semmi értelme, mert enni sem tudok rendesen

Nos igen, sajnos vannak időszakok amikor kénytelenek vagyunk mellőzni az edzést. Érthető valamiből élni kell.
Én is átéltem ezt egy párszor, de szerintem vagyunk így egy páran. Persze valakit eltart anyuci... ::) és nem szenved hiányt semmiben  ;)


valahogy sejtem, kire célzol  :D :D :D :D
feladni SOHA nemh fogom, azt a lúzerek csinálják... én megteremtem a módját, hogy elérhesem az álmom, igaz van akinek nehezebb, van akinek könnyebb, én annak is örlülök, hogy dolgozhatok, és van munka... remélem, egyetem mellett is összejön... akkor nem lesz megállás, és szarakodás...  @:-)

Kitartást kisfőnök:)

Én is 12 órákat tolok és igaz ha csak x is de letotyogok edzeni.
Bár nem mondanám hogy energiaszintem az egeket verné.
Ja és nekem van éccakás is.
Mindig előre  ;)
így van, én sem panaszkodásból írtam... valamiből tele kell lenni ;D

Így van.
A szernek áramolnia kell  ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Július 22. - 20:21:34
Válasz #563
Nem elérhető

God Vazzeg


Üdvözletem mindenkinek!
Így köszönésként be is szúrok egy retkes nagy basszameget! :-<  :-/]

Olyan csodálatos volt eddig a nyaram, elterveztem, hogy hogyan lehetne a legszarabb, és még annál is szarabb lett  :D je...

Nézzük csak... ahogy visszaolvastam a naplóm, tavaly 26-án végeztem a munkával. Jelenleg már 22 van és úgynéz ki, nem lesz több meló... ami jó is lenne... viszont egy kurva vasma nincs, mivel alig volt munka is, de szerencsére úgy jött ki, hogy edzeni se tudjak, tehát kurvára semmi értelme nem volt... a vagyonőrvizsgámra pont megvan a lóvé és csá...

Ezenfelül el vagyok züllve, már le sem merem írni mennyire, és be is vagyok hízva, kopasz mangalicává váltam, és ami a legborzasztóbb az egészben, hogy le is szarom... nem érdekel... akkor a hasma, hogy lassan saját életre kel, el is neveztem Zoltánnak a biztoonság kedvéért  :D :D

jövőbeli tervek: pff.... ma teszik közzé a pontszámokat, kíváncsi leszek, holnap meg ismét indul a züllés, pedig tegnap fejeztem be...  :-X ;D
fogalmam nincs, mikor tudok legközelebb edzeni... de nem úgy sikerült már megint, ahogy elterveztem... pedig azt hittem, ennél szarabb nem lehet majd


Semmi gond, a legjobb helyen vagy. Itt majd segítünk neked, hogy elhagyd Zoltánt, és újra egyedül lehetsz :laugh: Keresd meg priviben Georgeot, vagy kémia tekintetében Mangela Mestert, biztos segíteni fognak  :-)-  >:D

2010. Július 22. - 22:40:33
Válasz #564
Nem elérhető

God Vazzeg


Üdvözletem mindenkinek!
Így köszönésként be is szúrok egy retkes nagy basszameget! :-<  :-/]

Olyan csodálatos volt eddig a nyaram, elterveztem, hogy hogyan lehetne a legszarabb, és még annál is szarabb lett  :D je...

Nézzük csak... ahogy visszaolvastam a naplóm, tavaly 26-án végeztem a munkával. Jelenleg már 22 van és úgynéz ki, nem lesz több meló... ami jó is lenne... viszont egy kurva vasma nincs, mivel alig volt munka is, de szerencsére úgy jött ki, hogy edzeni se tudjak, tehát kurvára semmi értelme nem volt... a vagyonőrvizsgámra pont megvan a lóvé és csá...

Ezenfelül el vagyok züllve, már le sem merem írni mennyire, és be is vagyok hízva, kopasz mangalicává váltam, és ami a legborzasztóbb az egészben, hogy le is szarom... nem érdekel... akkor a hasma, hogy lassan saját életre kel, el is neveztem Zoltánnak a biztoonság kedvéért  :D :D

jövőbeli tervek: pff.... ma teszik közzé a pontszámokat, kíváncsi leszek, holnap meg ismét indul a züllés, pedig tegnap fejeztem be...  :-X ;D
fogalmam nincs, mikor tudok legközelebb edzeni... de nem úgy sikerült már megint, ahogy elterveztem... pedig azt hittem, ennél szarabb nem lehet majd


Semmi gond, a legjobb helyen vagy. Itt majd segítünk neked, hogy elhagyd Zoltánt, és újra egyedül lehetsz :laugh: Keresd meg priviben Georgeot, vagy kémia tekintetében Mangela Mestert, biztos segíteni fognak  :-)-  >:D
vagy maszatot, hogy vegyne be a bizniszbe, hogy legyne pénzem kémiára  :D :D :D ez tényleg egy jó közösség  :D :D

Tudsz a sorok közt olvasni, ez jóóó  (:-)  ;D

2010. Július 24. - 10:16:07
Válasz #565
Nem elérhető

God Vazzeg


Üdv!

Örömmel jelentem, hogy felvettek az Óbudai Egyetemre, így szeptembertől pesten leszek.  :)

Edzés még mindig nem megy, így ezzel kapcslatban nem tudok írni.


Így sose lesz 50-es kacsó  ::)  8-}

2010. Szeptember 17. - 23:43:30
Válasz #566
Nem elérhető

dumbass


#:-)
Sziasztok!

A diéta megy ezerrel, volt, hogy éhgyomorra 73 kilot is mértem, ami nagyon kevévés, de nem érdekel, ha 65 leszek a végén, akkor 65... képeket még nem teszek fel, majd kb 1 hónap mulva lesz értelme összehasonlítani egy képpel a kiindulóformámról.

A suliról: elég kemény, vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy én veszem túl komolyan, így azért ütős, az alvásról, mint olyanról kezdek leszokni, kávé szinte infúzióra bekötve, ez így alacsony ch-val eléggé leszív, viszont motivált vagyok, amikor nem vagyok szinte önkívületi állapotban, mert érdekelnek a témák, rajzolni és matekozni meg imádnék, ha lenne elég idő, viszont mindent beleteszek mindenbe, ha már feljöttem tanulni, nem az időmet akarom elbaszni, hanem a legtöbbet kihozni magamból.

További szép estét, toljátok keményen  =/+'

Nagyon kíváncsi leszek az előtte-utána képekre. Azt hiszem nagyon durva lesz a kontraszt :)

2010. Szeptember 18. - 12:59:10
Válasz #567
Nem elérhető

God Vazzeg


#:-)
Sziasztok!

A diéta megy ezerrel, volt, hogy éhgyomorra 73 kilot is mértem, ami nagyon kevévés, de nem érdekel, ha 65 leszek a végén, akkor 65... képeket még nem teszek fel, majd kb 1 hónap mulva lesz értelme összehasonlítani egy képpel a kiindulóformámról.

A suliról: elég kemény, vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy én veszem túl komolyan, így azért ütős, az alvásról, mint olyanról kezdek leszokni, kávé szinte infúzióra bekötve, ez így alacsony ch-val eléggé leszív, viszont motivált vagyok, amikor nem vagyok szinte önkívületi állapotban, mert érdekelnek a témák, rajzolni és matekozni meg imádnék, ha lenne elég idő, viszont mindent beleteszek mindenbe, ha már feljöttem tanulni, nem az időmet akarom elbaszni, hanem a legtöbbet kihozni magamból.

További szép estét, toljátok keményen  =/+'

Nagyon kíváncsi leszek az előtte-utána képekre. Azt hiszem nagyon durva lesz a kontraszt :)

Az tuti  ;D Pam egy átalakuló művész  :-)!

2010. Szeptember 18. - 16:07:24
Válasz #568
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Szeptember 19. - 14:14:39
Válasz #569
Nem elérhető

Grizzly79


Melyik suliba jársz pamela? Szak?  ;D
Edzeni hol szoktatok? Lehet tolhatnánk egyet, ha kisebb lesz a belem. --)
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!