2024. Május 10. - 03:10:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Viszlát 2008  (Megtekintve 26585 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. December 31. - 14:01:20
Megtekintve 26585 alkalommal
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ki hogyan értékeli a 2008-as teljesítményét? Ki mivel tölti az év utolsó napját? Kinek milyen volt az év?  ;D

2008. December 31. - 14:11:08
Válasz #1
Nem elérhető

Suncity


én,  8-)  az öreg Jack   :-oD  barátommal leszek @:-)

2008. December 31. - 14:22:28
Válasz #2
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nem rossz ****:)))))) :D

2008. December 31. - 14:44:17
Válasz #3
Nem elérhető

tomi


Szerintem 2008 az eddigi legeredményesebb év volt a magyar testépítés szempontjából. Az én évem special nem túl említésre méltó  @:-) B.U.É.K. mindenkinek!  :-oD
Up the dose, lift the most!

2008. December 31. - 14:50:15
Válasz #4
Nem elérhető

George


-3-ból visszajöttem -1-re :D Jövőre kurva nagy pluszban leszek ;D

2008. December 31. - 14:52:39
Válasz #5
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Magamról és a 2008-as évről? Semmi különös...csak ez jut eszembe:

http://www.youtube.com/watch?v=wEq6gayP-Nk

 ;D

Most asszem még egy kis ráhangolódás a folkosra vett estére,éjszakára. Természetesen csak népi jellegű üdítőkkel,illetve az egyszerű parasztemberek elbeszéléseiből is ismert "pálinka" nevű népi szomjoltó fogyasztásának tradicionális elsajítítása.

2009? Sokkal jobb és sikeresebb év lesz minden téren. Én tudom!!!!

2008. December 31. - 16:32:39
Válasz #6
Nem elérhető

Jordan


2008?

Munka, munka, megtobb munka es rengeteg csalodas. Vagyis remek kis evet zartam!  ;D
Stilszeruen munkaval fejezem is be, o de jo is lessz a szilveszterem!  @-o  ;-oo-;  @:-)

Megfogadtam hogy jovore tobbet pihenek! Ennel az evnel rosszabb mar nem lehet, ugyhogy jovore sokkal jobb evem lessz.  8-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. December 31. - 16:46:24
Válasz #7
Nem elérhető

madinorbi


Kifejezetten trágya év volt, hogy milyen lesz 2009, hmm, csak részben múlik rajtam, de ha tippelnem kell, akkor azt mondom ez is fos lesz.
Izomzat tekintetében történt előre lépés  ;), legalább ennyi. :-/--
szekönd editör mentes felhasználó

2008. December 31. - 18:19:41
Válasz #8
Nem elérhető

God Vazzeg


Kifejezetten trágya év volt, hogy milyen lesz 2009, hmm, csak részben múlik rajtam, de ha tippelnem kell, akkor azt mondom ez is fos lesz.
Izomzat tekintetében történt előre lépés  ;), legalább ennyi. :-/--

Nekem nem volt annyira rossz, anyagilag kicsit egyenesbe jöttem, jövőre azért tudnám még ezt fokozni, bár nincsenek nagy igényeim  ;D

2008. December 31. - 18:22:31
Válasz #9
Nem elérhető

fastor


türhetö évem volt (tegnap mégis összejöttem újra, barátnömmel :-! ) de az évre a pontot a következö tette fel, negatív értelemben! ezt is tegnap kaptam :HAggyál, már az étrendötleteiddel, olyan vagy mint a sóbert norbi --)
köszönöm végeztem
BUÉK :-):-)::
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 31. - 18:24:24
Válasz #10
Nem elérhető

God Vazzeg


türhetö évem volt (tegnap mégis összejöttem újra, barátnömmel :-! ) de az évre a pontot a következö tette fel, negatív értelemben! ezt is tegnap kaptam :HAggyál, már az étrendötleteiddel, olyan vagy mint a sóbert norbi --)
köszönöm végeztem
BUÉK :-):-)::

Asszonynak basszál egy sallert a nevemben  ;D ;D ;D Na jó, inkább mégse, mert megint pina nélkül maradsz  :-*  O0

2008. December 31. - 18:26:02
Válasz #11
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kifejezetten trágya év volt, hogy milyen lesz 2009, hmm, csak részben múlik rajtam, de ha tippelnem kell, akkor azt mondom ez is fos lesz.
Izomzat tekintetében történt előre lépés  ;), legalább ennyi. :-/--

Nekem nem volt annyira rossz, anyagilag kicsit egyenesbe jöttem, jövőre azért tudnám még ezt fokozni, bár nincsenek nagy igényeim  ;D

Remek!  Łł=  Éppen még szponzorokat kerestünk. Pont jókor szóltál!  :-){ ;D

2008. December 31. - 18:28:09
Válasz #12
Nem elérhető

fastor


türhetö évem volt (tegnap mégis összejöttem újra, barátnömmel :-! ) de az évre a pontot a következö tette fel, negatív értelemben! ezt is tegnap kaptam :HAggyál, már az étrendötleteiddel, olyan vagy mint a sóbert norbi --)
köszönöm végeztem
BUÉK :-):-)::

Asszonynak basszál egy sallert a nevemben  ;D ;D ;D Na jó, inkább mégse, mert megint pina nélkül maradsz  :-*  O0
vazzeg !+"% **:))))*
Buék ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 31. - 18:31:50
Válasz #13
Nem elérhető

God Vazzeg


Kifejezetten trágya év volt, hogy milyen lesz 2009, hmm, csak részben múlik rajtam, de ha tippelnem kell, akkor azt mondom ez is fos lesz.
Izomzat tekintetében történt előre lépés  ;), legalább ennyi. :-/--

Nekem nem volt annyira rossz, anyagilag kicsit egyenesbe jöttem, jövőre azért tudnám még ezt fokozni, bár nincsenek nagy igényeim  ;D

Remek!  Łł=  Éppen még szponzorokat kerestünk. Pont jókor szóltál!  :-){ ;D

Azért ennyire nem jók az anyagiak, nálam a "jó"="ki tudom fizetni a számlákat"  :-/-(-:  @:-)

2008. December 31. - 18:34:20
Válasz #14
Nem elérhető

FirstLady


Nehezen tudnám összefoglalni az évem...
Olyan sinusgörbeként alakult az egész... történt velem sok jó, megismertem értékes embereket, köztük a világ legjobb főnökét ( :-){ ), olyan munkám lett, amit nagyon szeretek...  <3! és újra elkezdtem edzeni ***))
Viszont történt velem sok rossz is, de remélem ilyeneket többet nem kell átélnem... inkább nem is részletezem, nem akarom elrontani mások kedvét :-\

Én optimista vagyok, és remélem mindenkinek jobb lesz a 2009-es év, mint az előző volt! :-):-)::
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady