2024. Április 27. - 20:28:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ki 2008 legjobb magyar versenyzője?  (Megtekintve 10122 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 01. - 17:36:40
Megtekintve 10122 alkalommal
Nem elérhető

FirstLady


Ide jöhet az, hogy szerinted ki volt 2008 legjobb versenyzője, és miért? 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 01. - 17:37:17
Válasz #1
Nem elérhető

fastor


Tóth Dani, mert ahol elindult nyert, és jóformán az összes Szövetség Világbajnokát elverte @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 01. - 17:37:53
Válasz #2
Nem elérhető

God Vazzeg


Ide jöhet az, hogy szerinted ki volt 2008 legjobb versenyzője, és miért?

Eredményei alapján egyértelműen Tóth Dani szerintem  :-){

2009. Január 01. - 17:41:15
Válasz #3
Nem elérhető

FirstLady


Nem akarok belevágni a szavaitokba, de azért vegyétek figyelembe a 2008-as tavaszi versenyszezonban elért eredményeket is...  ;)
(persze, ha figyelembe vettétek, akkor nem szóltam :-X ****:))) )

"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 01. - 20:55:55
Válasz #4
Nem elérhető

IllésNorbi


Tóth Dani. Hogy miért? Azt nem tom  ::)

2009. Január 01. - 21:26:09
Válasz #5
Nem elérhető

RolandFi


Én írnék pár nevet,sorrend nélkül......
Tóth Dani,Lantos Johnny,Bognár Gergő,Lénárd Lajos,La Lave Alex........ :-)! (:-)

2009. Január 05. - 23:00:22
Válasz #6
Nem elérhető

tomi


Dani eredmény szempontjából, Pisti pedig forma szempontjából.  ;-oo-;
Up the dose, lift the most!

2009. Február 01. - 15:28:51
Válasz #7
Nem elérhető

H. Laci


hát én annyira nem vok benne a versenyekben ( mármint nem követem őket annyira) meg nincs is nagy szemem )mndjuk ez természetes mert nem rég kezdtem el érdeklődni e sport után) de sztem Tóth Dani alkotott ebben az évben ( akarom mondani a tavalyiban) nagyot 

2009. Május 24. - 21:04:23
Válasz #8
Nem elérhető

Pompa_G


Én személy szerint a 2008. év legjobb testépítő díjat megosztva adnám oda Lantos Johnnynak és Tóth Daninak!
Szerintem mind a ketten remek formát hoztak az évben ( Johnnyt napról napra személyesen is láttam )
Daninak szerencséje volt a bírákkal és megkapta JÓL MEGÉRDEMELT győzelmeit ****:))))))
Johnnyról sajnos ez nem mondható el... pedig kirobbanó formában volt a nehéz körülmények ellenére is!! :-)!
Tehát én nekik ítélném... Łł= Łł= Łł=
- Bárkivel lehetsz toleráns... De magaddal soha!!! -

2010. Február 16. - 15:05:43
Válasz #9
Nem elérhető

Koxi


A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Február 16. - 15:06:07
Válasz #10
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2010. Február 16. - 15:08:41
Válasz #11
Nem elérhető

Koxi


;D  ;D  ;D

Időben néztem a fórumot(most esik le hogy 2010 van)...   !+"%
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Február 16. - 15:10:09
Válasz #12
Nem elérhető

Kicsibors


;D  ;D  ;D

Időben néztem a fórumot(most esik le hogy 2010 van)...   !+"%

Jobb később, mint soha...  ;D

2010. Március 05. - 17:29:11
Válasz #13
Nem elérhető

nede28


Szerintem tuti hogy Dani és ha valaki meg is veri akármikor akkor is dani lessz magyarország legjobb testépítóje mármint ha magyarok verikmeg akkor is ő lessz. Mert ki érdemelte a tiszteletet és szép eredményeket mutatott fel. És én rá másként tekintek mint bárki más magyarra nem akarok senkit se lefujjolni mindenki aki híresebb nagyon jol néz ki és tiszteletméltó de ő lehet egy példakép ő egy teljesen más testéítő ő egy mindenki másként tekint rá mint például Molnár Péterre vagy Lauter Viktorra cagy bárki híresebbre de ezt nem fujjolásul mondom mert peti és viktor is nagyon jol néznek ki és ők is letettek már elég sokmindent az asztalra és le a kalappal előttük ez az én véleményem és szerintem másoké is.