2024. Április 27. - 22:48:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Éttermek  (Megtekintve 19926 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 03. - 18:40:53
Válasz #30
Nem elérhető

L


Mongolian Barbecue
Budapest XII.ker. Márvány u. sarok

kaja minőség: 5
kiszolgálás: ebédidőben Svédasztalos
diétás kaja: 3 (úgy készítik el a kaját ahogy kéred és előtted sütnek-főznek mindent)
tömegelés kaja: 5
ár: 5 (3000-ért hétköznaponként all u can eat, hétvégén drágább ha jól emlékszem)
hely excluzivitása: 2

Latin kert étterem
Budaörsi út 20

kaja minőség: 5 (jó a marhasteak!)
kiszolgálás: 4
diétás kaja: 1
tömegelés kaja: 5
ár: 2 (közepes árfekvés)
hely excluzivitása: 3

Érdemes megkóstolni a sajtos magos csirkét és a vargányalevest. Ezek egyszerűen zseniálisak. /7%


Meg a pecsenyés jó még a Lurdyban nem Lady? ;D ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Január 03. - 19:09:52
Válasz #31
Nem elérhető

tomi


Sztereó, ez nagyon komoly  :-):-)::
Up the dose, lift the most!

2009. Január 03. - 19:43:37
Válasz #32
Nem elérhető

FirstLady


Mongolian Barbecue
Budapest XII.ker. Márvány u. sarok

kaja minőség: 5
kiszolgálás: ebédidőben Svédasztalos
diétás kaja: 3 (úgy készítik el a kaját ahogy kéred és előtted sütnek-főznek mindent)
tömegelés kaja: 5
ár: 5 (3000-ért hétköznaponként all u can eat, hétvégén drágább ha jól emlékszem)
hely excluzivitása: 2

Latin kert étterem
Budaörsi út 20

kaja minőség: 5 (jó a marhasteak!)
kiszolgálás: 4
diétás kaja: 1
tömegelés kaja: 5
ár: 2 (közepes árfekvés)
hely excluzivitása: 3

Érdemes megkóstolni a sajtos magos csirkét és a vargányalevest. Ezek egyszerűen zseniálisak. /7%


Meg a pecsenyés jó még a Lurdyban nem Lady? ;D ;D ;D

igen-igen! :)
bár hosszútávon valamiért nagyon lelassítja az emésztést... biztos az olajos-mustáros pácmiatt :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 03. - 20:22:13
Válasz #33
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
"Meg a pecsenyés jó még a Lurdyban nem Lady?"  Sajnos nem.
Gusztustalan banda  :---- Kiviszik a kaját amit rendeltem egy másik asztalra beleturkál a faszi majd vissza viszi, hogy ezt nem ő rendelte.
Majd a szakács szintén beleturkál és ki akarják hozni nekem, na ekkor gurult egy gyógyszer. Kérdem a pincért miért akarsz hülyének nézni... válasz ne beszéljek így majd visszaköveteltem a pénz és távoztunk. Én nem ajánlom, de ti tudjátok ;)

2009. Március 23. - 17:53:24
Válasz #34

csery

Vendég
A kistarcsai kórház után néhányszáz méterrel gödöllő felé haladva jobb kéz felé a Nosztalgia  éttermet csak ajánlani tudom,rengeteg marhából készült étel, családias hangulat,a jelenlegi árakhoz képest nem túl erős közepes az árfekvés, 40 ekás steak 5000 pénz környékén, közvetlen jófej kiszolgálás,és emberes adagok jellemzik. Már kb. hat-nyolc éve koptatjuk és megunhatatlan. Lávakövön megsütheted a saját szelet husikásat, fűszervajakkal meg minden, és ne hagyjátok ki a hagymalavasükat cipóban.Diétában, különösen a vége felé azért ajánlom, mert simán meg lehet beszélni a pincérrel hogy hogyan készítsék el a fini kaját. Tíz pont.

2013. Június 24. - 10:09:53
Válasz #35
Nem elérhető

Gabe


Elég régen lett updatelve a topic.
Ha valaki tud Pesten jó és viszonylag olcsó steakes kajáldát/éttermet, vagy a Balaton körül bármerre tud figyelemreméltó helyet mostanában, az ossza meg velem.

köszi
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Június 24. - 17:18:51
Válasz #36
Nem elérhető

Triszo


Elég régen lett updatelve a topic.
Ha valaki tud Pesten jó és viszonylag olcsó steakes kajáldát/éttermet, vagy a Balaton körül bármerre tud figyelemreméltó helyet mostanában, az ossza meg velem.

köszi
ha steak, akkor  trofea-17 óra utan vagy hetvegen.

2013. Június 26. - 11:37:08
Válasz #37
Nem elérhető

Gabe


Elég régen lett updatelve a topic.
Ha valaki tud Pesten jó és viszonylag olcsó steakes kajáldát/éttermet, vagy a Balaton körül bármerre tud figyelemreméltó helyet mostanában, az ossza meg velem.

köszi
ha steak, akkor  trofea-17 óra utan vagy hetvegen.
Melyikben voltál?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Június 26. - 15:57:12
Válasz #38
Nem elérhető

Maszat


Ez engem is érdekelne. Nem nagyon vonzottak ezek az önkiszolgáló, korlátlan fogyasztású éttermek, aztán egyszer úgy adódott,h lekeveredtem egy trófeába (15 ker, de lehet,h az még a 14hez tartozik, nem tudom pontosan) és meglepődve tapasztaltam,h durva lazacokat lehet frissen kisüttetni. Szerintem megettem vagy egy kilót. Nem tudom már pontosan mennyit kellett fizetni\fő, de megérte az tuti.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 26. - 15:59:17
Válasz #39
Nem elérhető

Maszat


Egyébként ide akarok már eljutni közel 2 hónapja. Most hétfőn nagyon gondolkoztam,h meglátogatom barátnőmmel, mert hamburger napok voltak, az nem annyira húzós, és 20 féle 250 grammos hambiból választhatsz, de inkább majd egy normális vacsora. Drága, de képek és beszámolók alapján nagyon igényes étterem.

http://www.primerestaurant.hu/
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Június 26. - 22:14:13
Válasz #40
Nem elérhető

Triszo


Elég régen lett updatelve a topic.
Ha valaki tud Pesten jó és viszonylag olcsó steakes kajáldát/éttermet, vagy a Balaton körül bármerre tud figyelemreméltó helyet mostanában, az ossza meg velem.

köszi
ha steak, akkor  trofea-17 óra utan vagy hetvegen.
Melyikben voltál?
szerintem Margit körút(vacsoraidőbe es hétvégén), vagy Obuda(csak hétvégén van steak) ha steakér mentek. A többi húsból es más kajakbol viszont az ujbudaiban van messze legnagyobb választék. Ma is kimentünk oda az istenpicsajara, de nem volt asztal. Maszat, a Príme tényleg tökéletes konyhát visz, de árban huzosabb.

2013. Június 27. - 10:54:47
Válasz #41
Nem elérhető

Gabe


Ez a Prime tényleg nem néz ki rosszul bár nem olcsó. De a jobb helyek sosem azok.
Én voltam már a Szerémi útiban és a Margit-híd budai hídfőjénél.
A Mexikói-Erzsébet királyné út sarkán lévő az XIV. ker, ha abban voltál Maszat.
A Margit-hídnál lévőben szerintem is kisebb a húsválaszték és ha lent ülsz a pincerészben, akkor italra is várhatsz sokáig.
"Yeah buddy, light weight baby!"