2024. Május 11. - 12:32:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 401313 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 17. - 16:55:00
Válasz #60
Nem elérhető

fastor


http://www.youtube.com/watch?v=f5pnAyVs-ao
és , ezt még 10-15 éve írták ;D ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 17. - 17:16:31
Válasz #61
Nem elérhető

sasa


A mai napon a fegfontosabb politikai esemény, hogy Gyurcsány nem kapcsolta be a hátsó ülésen a biztonsági övet.
Ki a kurva annyát érdekli, hogy bekapcsolta vagy nem. Ezért tartunk itt, mert a sok buzi minden szarsággal ráér foglalkozni, de az összefogásra nem füllik a foga. A fidesz is az utobbi pár évben ha nem a piti ellenségeskedéseikkel jött volna elő, akkor már rég hatalmon lehetnének. Csak az a baj, hogy az Orbán mindent magának akar és ebbe bukik bele.

2009. Január 17. - 17:27:31
Válasz #62
Nem elérhető

Gabe


ó, baromi egyszerűen, 10% gázáremelés első körben, aztán még háromszor 2009ben. Is.

És ha lemegy a gáz ára, akkor meg majd lapulnak, mint a pékek meg a többi, mikor felment a benzin, egyből volt sírás, hogy emelni kell mindennek az árát, de amikor lement most a benzin, akkor érdekes módon semminek nem ment le az ára. Na persze gondolom ez csak nekem "érdekes"  :-/--
Én erről azóta kérdezgetek mindenkit, mióta 310-ről 230-ra visszaesett a benzin.
Mármint a csökkenés óta folyamatosan.
Hidd el, minden kereskedőnek megvolt a magyarázata!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 17. - 17:36:05
Válasz #63
Nem elérhető

madinorbi


A mai napon a fegfontosabb politikai esemény, hogy Gyurcsány nem kapcsolta be a hátsó ülésen a biztonsági övet.
Ki a kurva annyát érdekli, hogy bekapcsolta vagy nem. Ezért tartunk itt, mert a sok buzi minden szarsággal ráér foglalkozni, de az összefogásra nem füllik a foga. A fidesz is az utobbi pár évben ha nem a piti ellenségeskedéseikkel jött volna elő, akkor már rég hatalmon lehetnének. Csak az a baj, hogy az Orbán mindent magának akar és ebbe bukik bele.
Sztem, nem merték nyíltan felszólítani az embereket, pedig olyan, mint a tv székházas sztori és az utána lévő esemény sorozat 50 évente egyszer van. 
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 17. - 18:02:10
Válasz #64
Nem elérhető

sasa


Az a gond, hogy az ellenzék nem tudja befogni a pofáját. Nem fogják fel, hogy 2010-ig a következő választásokig nem tudnak csinálni semmit még ha beleszakadnak akkor sem. Jobban járnánk ha pefognák a pofájukat és gyüjtenék az erőiket 2010-re. Akkor majd megmutathatják. De attól tartok, hogy azt a választást sem akarják megnyerni, mert nekik így bunkózni sokkal kényelmesebb és kifizetődöbb. Ha az utobbi egy évben kicsit csendben maradtak volna, akkor most nem lenne 280 ft az euro és nem lenne ilyen drágaság.
Ui: Nem vagyok Gyurcsány párti, csak tele a faszom az egésszel! **:))))*

2009. Január 17. - 18:07:09
Válasz #65

Torony

Vendég
mindegy, ki van hatalmon, csak azt választhatod meg, hogy milyen ideológiába burkolva fosszanak ki, sarcoljanak és nyúzzanak meg. A geci politikus mindig jól él, a többi meg nem érdekli.

2009. Január 17. - 18:17:28
Válasz #66
Nem elérhető

sasa


Ez így igaz!
Még Napoleonnak sem volt magánrepülője, de Orbánnak igen. ;D
Akkor most ki a nagyobb Diktátor?
Ha jól emlékszem ezelött nyolc éve azok ugyan olyan seggfejek voltak, mint a mostaniak. Ha a Torgyány nem áll melléjük a faszba sem lettek volna.
Ezek akarnak irányítani? Ezeknek már az egyetem elvégzése elött megadták a doktorátust.
Nekem az üzleti életben és a politikában is a családi háttér a mérvadó. Akinek jó a családi viszonya az a munkájára jobban tud koncentrálni és számomra sokkal hitelesebb. Ezzel ellentétben a bulvár azzal van tele, hogy most ez válik meg az csalta meg, és mintás alsógatyákat lobogtatnak a szeretők. Ezek komoly emberek? Ezek képesek irányítani egy országot?

2009. Január 17. - 18:26:04
Válasz #67
Nem elérhető

Gabe


Azért nézz szét milyen volt akkor a magyar gazdasági helyzet megítélése külföldön, és milyen volt most.
Ha jól emlékszem 14-15%körüliről 5% ra csökkent az infláció, de van még egy pár hasonló dolog.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 17. - 18:30:29
Válasz #68
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ha Én tehetném tudnék mesélni  ;D

2009. Január 17. - 18:32:10
Válasz #69
Nem elérhető

Gabe


Küldd el, majd én bemásolom!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 17. - 18:33:54
Válasz #70
Nem elérhető

sasa


Ha Én tehetném tudnék mesélni  ;D
Írd le, de csupa nagy betüvel.

2009. Január 17. - 18:36:41
Válasz #71
Nem elérhető

Gabe


Na vaze'!
Fico kiment ukrajnába, az asztalra csapott, hogy szarik az orosz-ukrán vitára, nekik adjanak gázt! 8-}
Most hétfőtől a szlovákok külön megkapják a naftát!
 :-}
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 17. - 18:39:28
Válasz #72
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Küldd el, majd én bemásolom!  ;D

A 3órás öszödi beszédet?  8-)

2009. Január 17. - 18:41:31
Válasz #73
Nem elérhető

sasa


Na vaze'!
Fico kiment ukrajnába, az asztalra csapott, hogy szarik az orosz-ukrán vitára, nekik adjanak gázt! 8-}
Most hétfőtől a szlovákok külön megkapják a naftát!
 :-}
Miért azt gondoltad, hogy Ficonak szüksége van Gyurcsány segitségére?
Az jó nagy paraszt, de legalább van vér a faszában.

2009. Január 17. - 18:45:34
Válasz #74
Nem elérhető

Gabe


Gondolta a f@szom Sasa!
Csak nem értem, hogy itt miért csak csicskák, meg bólogatós kutyák vannak!
A magyarokat agyon is verhetik szlovákiában, cserébe adunk nekik gázt is!
"Yeah buddy, light weight baby!"