2024. Május 20. - 12:47:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Drávavölgyi Tamás: Újabb gyakori nevű versenyző felkészülése 2009-re  (Megtekintve 32717 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 01. - 06:38:15
Válasz #45
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Tomikán ne parázz jók ezek a képek. Majd alakul a forma ugyh még lesz ez jobb is ;)
De kedves vagy !+"% :D :D :D
Bár a before képeket nem láttam, de szerintem nem rossz! ****:))))))
Igenis ;D, a hét végén lesz több is, sztem vannak előnyösebb jobb képek is talán majd meglátjátok! Igazából ezek a before képek, after az még kicsit odébb van ;)!! Ez a tömegezés eleje kb 82,5 kilósan!

A kezdet az nem 76 kg volt??? Mert sztem azóta mióta " valakire" hallgatsz azóta jött fel nem kevés! ***)))) ***)))) ***)))) 


Ja ez most lebaszás!

2009. Február 01. - 08:09:02
Válasz #46
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Tomikán ne parázz jók ezek a képek. Majd alakul a forma ugyh még lesz ez jobb is ;)
De kedves vagy !+"% :D :D :D
Bár a before képeket nem láttam, de szerintem nem rossz! ****:))))))
Igenis ;D, a hét végén lesz több is, sztem vannak előnyösebb jobb képek is talán majd meglátjátok! Igazából ezek a before képek, after az még kicsit odébb van ;)!! Ez a tömegezés eleje kb 82,5 kilósan!

A kezdet az nem 76 kg volt??? Mert sztem azóta mióta " valakire" hallgatsz azóta jött fel nem kevés! ***)))) ***)))) ***)))) 


Ja ez most lebaszás!
Arra értette hogy még nem teljes erőbedobással tömegzünk még. Csak kóstolgatjuk a nagyobb súlyokat, ráhangoljuk az izületeket. Márciustól ahogy én elkezdem a tömegezést őt is nagyobb súlyokra fogjuk rávinni. Persze ez nem azt jelenti, hogy most ellazázzuk az ezdéseket, csak még nem nyomunk csúcsokat minden edzésen.  =/+' =/+' =/+'

2009. Február 01. - 14:49:32
Válasz #47
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Tomikán ne parázz jók ezek a képek. Majd alakul a forma ugyh még lesz ez jobb is ;)
De kedves vagy !+"% :D :D :D
Bár a before képeket nem láttam, de szerintem nem rossz! ****:))))))
Igenis ;D, a hét végén lesz több is, sztem vannak előnyösebb jobb képek is talán majd meglátjátok! Igazából ezek a before képek, after az még kicsit odébb van ;)!! Ez a tömegezés eleje kb 82,5 kilósan!

A kezdet az nem 76 kg volt??? Mert sztem azóta mióta " valakire" hallgatsz azóta jött fel nem kevés! ***)))) ***)))) ***)))) 


Ja ez most lebaszás!
Arra értette hogy még nem teljes erőbedobással tömegzünk még. Csak kóstolgatjuk a nagyobb súlyokat, ráhangoljuk az izületeket. Márciustól ahogy én elkezdem a tömegezést őt is nagyobb súlyokra fogjuk rávinni. Persze ez nem azt jelenti, hogy most ellazázzuk az ezdéseket, csak még nem nyomunk csúcsokat minden edzésen.  =/+' =/+' =/+'

Bizony erre gondoltam, valóban a kezdet annyi volt, és azóta sok jött fel valamint sokat erősödtem is! Pedig még viszonylag az elején járunk úgyértettem;)! Ebből is az látszik, hogy nagyon jó úton járunk, köszönöm Dániel ;)!
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Február 01. - 18:43:36
Válasz #48
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

2009. Február 01. - 18:44:34
Válasz #49
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
De tényleg! Ha valaki kérdezi mi teljesen normálisak vagyunk! ***))) ***))) ***)))

2009. Február 01. - 19:23:30
Válasz #50
Nem elérhető

Gabe


Merész a fekpadnál a "villa", ahova visszarakod a súlyt!
A barna tárcsa hány kilós?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 01. - 19:25:08
Válasz #51
Nem elérhető

endre66


Merész a fekpadnál a "villa", ahova visszarakod a súlyt!
A barna tárcsa hány kilós?
Az fekete, csak kiszívta a nap... !+"% az is huszas.  8-)
A villa tényleg nem életbiztosítás.  :-}

2009. Február 01. - 19:28:06
Válasz #52
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Február 01. - 19:35:22
Válasz #53
Nem elérhető

Gabe


170-be nyom valaki?
Kemények vagytok, mint a vídia!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 01. - 19:57:09
Válasz #54
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Február 01. - 21:10:38
Válasz #55
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Merész a fekpadnál a "villa", ahova visszarakod a súlyt!
A barna tárcsa hány kilós?
Az fekete, csak kiszívta a nap... !+"% az is huszas.  8-)
A villa tényleg nem életbiztosítás.  :-}

Az is sárga volt valamikor ;D, amúgy 15ös, így is elég brutál volt, és igen a Dániel volt ****:))))))
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Február 01. - 21:48:47
Válasz #56
Nem elérhető

L


Merész a fekpadnál a "villa", ahova visszarakod a súlyt!
A barna tárcsa hány kilós?

15ös. (Fél éve még én pakolgattam a súlyokat a helyére ebben a teremben ;D )

Múltkori kis szösszenetek:

Jók a képek srácok! ****:))))))
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Február 01. - 22:13:38
Válasz #57
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Merész a fekpadnál a "villa", ahova visszarakod a súlyt!
A barna tárcsa hány kilós?

15ös. (Fél éve még én pakolgattam a súlyokat a helyére ebben a teremben ;D )

Múltkori kis szösszenetek:

Jók a képek srácok! ****:))))))

Köszi szépen ;D
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Február 01. - 22:31:41
Válasz #58
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Na vazze szép képek. Most mondhatnám h mért pont ezt a képet kellett feltenni rólam, de igazából szerintem az összesen ilyen hülye fejet vágok ugyh tök mind1, itt a lényeg ugyis a Tamás barátunkon van. Kezd fejlődni a kölök, habár most egy hétig egyedül edz mert én fent vok Pesten, remélem nem tunyul el a kölök mert szíjjje rugom a seggét. Te Análkurva!!!

2009. Február 01. - 23:13:33
Válasz #59
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Na vazze szép képek. Most mondhatnám h mért pont ezt a képet kellett feltenni rólam, de igazából szerintem az összesen ilyen hülye fejet vágok ugyh tök mind1, itt a lényeg ugyis a Tamás barátunkon van. Kezd fejlődni a kölök, habár most egy hétig egyedül edz mert én fent vok Pesten, remélem nem tunyul el a kölök mert szíjjje rugom a seggét. Te Análkurva!!!

Nem lesz gond barétom ;D! Köszi ;)! Kedden Gergővel fogunk edzeni, már le is szerveztük a randit, ugyhogy odatesszük nyugi ;)   =/+' =/+'
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/