2024. Május 17. - 20:48:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Őrültek hétvégéje avagy Turmix pusztító találkozó  (Megtekintve 139414 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 25. - 21:15:38
Válasz #60
Nem elérhető

God Vazzeg


te beszélsz???? Azt hiszem rólam is elég gáz a 2. kép! De ez van! Nagy haj, hülye mosoly! Ez kell a népnek!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D Ja meg aszott test!

Hát nemtom, kettőnk közt van egy hangyafaszni különbség, meg amúgy se az a fórum ez, ahol aszott testeket várnak el. Szóval bele kell taposnunk 'ázze!  !+"%  8)

2009. Február 25. - 21:18:30
Válasz #61
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
bocsi, itt egy másik :-){

Fúú de gyík vagyok, jó lett volna ezeket hamarabb berakni, átgondolom a tömegelésem...  @-o  :laugh:

Igen ! Ezzel szar szembesülni! Nekem sem a legjobb arcomat tették be. De ez van, van úgy néha hogy szarnak kell lenni!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2009. Február 25. - 21:18:57
Válasz #62
Nem elérhető

Gabe


te beszélsz???? Azt hiszem rólam is elég gáz a 2. kép! De ez van! Nagy haj, hülye mosoly! Ez kell a népnek!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D Ja meg aszott test!

Hát nemtom, kettőnk közt van egy hangyafaszni különbség, meg amúgy se az a fórum ez, ahol aszott testeket várnak el. Szóval bele kell taposnunk 'ázze!  !+"%  8)
Úgy csináltok, mintha nem lettek volna ott feleakkora emberek is, mint ti!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 25. - 21:21:07
Válasz #63
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Na de ennyire hülye fejet senki sem tudott vágni. S rájöttem , nem az előnyöm a hosszabb haj! :violinplay3: :violinplay3: :violinplay3:

2009. Február 25. - 21:23:06
Válasz #64
Nem elérhető

fastor


szted mért ezeket raktam be? >:D ;D ;D ;D van még ;D mindenki eszméletlen fejet vág, ha én fotózok, ezért titkolom öket @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 25. - 21:55:54
Válasz #65
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Dániel én mehetek  :-[ ? Sok nagy embert látni nagyon jóóó :-p  @-o

2009. Február 25. - 21:59:52
Válasz #66
Nem elérhető

God Vazzeg


szted mért ezeket raktam be? >:D ;D ;D ;D van még ;D mindenki eszméletlen fejet vág, ha én fotózok, ezért titkolom öket @-o

 ***))))

2009. Február 25. - 22:15:51
Válasz #67
Nem elérhető

nes


ha siófok lesz akkor egy ötlet

http://imolettapanzio.gportal.hu/
(hangot le!!! :D )
fizetős beach-től kb 15-20percre gyalog amugy meg 200 m -re a parttól van
siófok éjszakai életéről gondolom nem kell mesélni, ha vmi szórakozóhelyre akartok menni... :D

2009. Február 26. - 10:41:25
Válasz #68
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Vagy a csini-bár  :-)o-: ! Csak azt hiszem ezt a lányok annyira nem élveznék, s nekünk is elég nagy kiadásunk lenne így 3 nap után...

2009. Február 26. - 12:52:28
Válasz #69

B1ll4

Vendég
Vagy a csini-bár  :-)o-: ! Csak azt hiszem ezt a lányok annyira nem élveznék, s nekünk is elég nagy kiadásunk lenne így 3 nap után...

Mármint anyagi kiadás ? :D

Vagy mást adsz ki délrűűű ?  ;D ;D

2009. Február 26. - 13:58:55
Válasz #70
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Vagy a csini-bár  :-)o-: ! Csak azt hiszem ezt a lányok annyira nem élveznék, s nekünk is elég nagy kiadásunk lenne így 3 nap után...

Mármint anyagi kiadás ? :D

Vagy mást adsz ki délrűűű ?  ;D ;D

Mivel  a lányok ott pénzért adják el a testük minden egyes legjavát......ezért anyagi az elég nagy lenne. Testivel meg azt hiszem nem kell foglalkozni. :)

2009. Február 27. - 13:35:24
Válasz #71
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ami fejlődés van az ügyben: Megkérdeztettem pár helyet az árakat és a minőséget is. Válaszokat remélem szűlnek olyan 2-3 héten bellűl. Azért tart ilyen sokáig, mert ismerősök álltal akarok menni, hogy úgy is jobb árban jöjjön ki a bagázs. Igaz mondtam azt is, hogy testépítő találkozó lesz, úgy hogy most kezdődik mindenkinek a tömegezése! ;D ;D ;D ;D Ha eddig nem volt ami miatt elkezd, akkor most hirtelen találtam rá okot. Az érdeklődés a Velencei tó környékén, s Siófok vonzáskörzetében történik. De azt hiszem ezek a válaszok nem fognak semmit sem jelenteni, mert addig úgy is sok víz folyik le a Sió-csatornán mire mindenki biztosra tudja majd az egészet, hogy ott alszik-e avagy sem? Van időnk, de minnél elöbb le akarom zongorázni a helyet az időt és a biztos létszámot, természetesen fenttartva pár póthely is, mert Szakács Sanyival és Sasáékkal tavaly elmaradt a közös sörözgetés (na jó az én okomból, mivel nem iszom alkoholt  ;D), s remélem Johnnyék is lejönnek, mert azt hiszem nélküle mit sem érne egy ilyen találka.

Valaki belegondolt már, hogy ha mindenki lejönn aki volt tavaly és az új tagok is, akkor mennyien is leszünk. Ez nem holmi kis felvoulás, hanem tömegáradat lesz!

2009. Február 27. - 13:54:17
Válasz #72
Nem elérhető

God Vazzeg


Ami fejlődés van az ügyben: Megkérdeztettem pár helyet az árakat és a minőséget is. Válaszokat remélem szűlnek olyan 2-3 héten bellűl. Azért tart ilyen sokáig, mert ismerősök álltal akarok menni, hogy úgy is jobb árban jöjjön ki a bagázs. Igaz mondtam azt is, hogy testépítő találkozó lesz, úgy hogy most kezdődik mindenkinek a tömegezése! ;D ;D ;D ;D Ha eddig nem volt ami miatt elkezd, akkor most hirtelen találtam rá okot. Az érdeklődés a Velencei tó környékén, s Siófok vonzáskörzetében történik. De azt hiszem ezek a válaszok nem fognak semmit sem jelenteni, mert addig úgy is sok víz folyik le a Sió-csatornán mire mindenki biztosra tudja majd az egészet, hogy ott alszik-e avagy sem? Van időnk, de minnél elöbb le akarom zongorázni a helyet az időt és a biztos létszámot, természetesen fenttartva pár póthely is, mert Szakács Sanyival és Sasáékkal tavaly elmaradt a közös sörözgetés (na jó az én okomból, mivel nem iszom alkoholt  ;D), s remélem Johnnyék is lejönnek, mert azt hiszem nélküle mit sem érne egy ilyen találka.

Valaki belegondolt már, hogy ha mindenki lejönn aki volt tavaly és az új tagok is, akkor mennyien is leszünk. Ez nem holmi kis felvoulás, hanem tömegáradat lesz!

Remélem is hogy sokan leszünk, mert tavaly is volt nyígés, ki miért nem tud jönni  ***))))

2009. Február 27. - 13:57:45
Válasz #73
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ami fejlődés van az ügyben: Megkérdeztettem pár helyet az árakat és a minőséget is. Válaszokat remélem szűlnek olyan 2-3 héten bellűl. Azért tart ilyen sokáig, mert ismerősök álltal akarok menni, hogy úgy is jobb árban jöjjön ki a bagázs. Igaz mondtam azt is, hogy testépítő találkozó lesz, úgy hogy most kezdődik mindenkinek a tömegezése! ;D ;D ;D ;D Ha eddig nem volt ami miatt elkezd, akkor most hirtelen találtam rá okot. Az érdeklődés a Velencei tó környékén, s Siófok vonzáskörzetében történik. De azt hiszem ezek a válaszok nem fognak semmit sem jelenteni, mert addig úgy is sok víz folyik le a Sió-csatornán mire mindenki biztosra tudja majd az egészet, hogy ott alszik-e avagy sem? Van időnk, de minnél elöbb le akarom zongorázni a helyet az időt és a biztos létszámot, természetesen fenttartva pár póthely is, mert Szakács Sanyival és Sasáékkal tavaly elmaradt a közös sörözgetés (na jó az én okomból, mivel nem iszom alkoholt  ;D), s remélem Johnnyék is lejönnek, mert azt hiszem nélküle mit sem érne egy ilyen találka.

Valaki belegondolt már, hogy ha mindenki lejönn aki volt tavaly és az új tagok is, akkor mennyien is leszünk. Ez nem holmi kis felvoulás, hanem tömegáradat lesz!

Remélem is hogy sokan leszünk, mert tavaly is volt nyígés, ki miért nem tud jönni  ***))))

Most is lesz!Hdd el, de ezt már belekalkuláltam, s pont ezért nyitottam meg ilyen korán ezt a topicot! Mert: Már most tuti, hogy július elejére egy hétvégére akarom szevezni!!!!!!! Ha valakinek nincs pénze, akkor havi 1-2-3 ezer forintot elrak és addiga meg lesz minden, ha meg többet, akkor meg úgy fog élni, mint az urak!!!!! Le tudja mondani mindenki a rokonlátogatást, vagy a virágok öntözését és a hasonló fontos dolgokat!!!! Ja meg be is tud tömegezni!!!!!

2009. Február 27. - 14:18:39
Válasz #74
Nem elérhető

God Vazzeg


Ami fejlődés van az ügyben: Megkérdeztettem pár helyet az árakat és a minőséget is. Válaszokat remélem szűlnek olyan 2-3 héten bellűl. Azért tart ilyen sokáig, mert ismerősök álltal akarok menni, hogy úgy is jobb árban jöjjön ki a bagázs. Igaz mondtam azt is, hogy testépítő találkozó lesz, úgy hogy most kezdődik mindenkinek a tömegezése! ;D ;D ;D ;D Ha eddig nem volt ami miatt elkezd, akkor most hirtelen találtam rá okot. Az érdeklődés a Velencei tó környékén, s Siófok vonzáskörzetében történik. De azt hiszem ezek a válaszok nem fognak semmit sem jelenteni, mert addig úgy is sok víz folyik le a Sió-csatornán mire mindenki biztosra tudja majd az egészet, hogy ott alszik-e avagy sem? Van időnk, de minnél elöbb le akarom zongorázni a helyet az időt és a biztos létszámot, természetesen fenttartva pár póthely is, mert Szakács Sanyival és Sasáékkal tavaly elmaradt a közös sörözgetés (na jó az én okomból, mivel nem iszom alkoholt  ;D), s remélem Johnnyék is lejönnek, mert azt hiszem nélküle mit sem érne egy ilyen találka.

Valaki belegondolt már, hogy ha mindenki lejönn aki volt tavaly és az új tagok is, akkor mennyien is leszünk. Ez nem holmi kis felvoulás, hanem tömegáradat lesz!

Remélem is hogy sokan leszünk, mert tavaly is volt nyígés, ki miért nem tud jönni  ***))))

Most is lesz!Hdd el, de ezt már belekalkuláltam, s pont ezért nyitottam meg ilyen korán ezt a topicot! Mert: Már most tuti, hogy július elejére egy hétvégére akarom szevezni!!!!!!! Ha valakinek nincs pénze, akkor havi 1-2-3 ezer forintot elrak és addiga meg lesz minden, ha meg többet, akkor meg úgy fog élni, mint az urak!!!!! Le tudja mondani mindenki a rokonlátogatást, vagy a virágok öntözését és a hasonló fontos dolgokat!!!! Ja meg be is tud tömegezni!!!!!

Az időpontot legkésőbb egy hónapra előre döntsük majd el, ez fontos, mert asszonynak úgy írják a beosztását  :-){