2024. Május 08. - 15:24:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Közeledik a nyár,jönnek a fesztiválok:így hát nekilátok...  (Megtekintve 104220 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Augusztus 24. - 23:04:32
Válasz #615
Nem elérhető

hopika


Épphogy-de élek...és ez most tényleg igaz sajnos...
Nem volt "gyenge" ez az elmúlt hét.
Aztán gondolkodok...komolyan,mert bajok vannak...

Még nagyon nem jutottam a gondolatok végére és ez a hét nem is az lesz,amikor le fogok tudni ülni megtenni azt...Ezen a héten lesz a saját rendezésű fesztiválunk...
Szerintem a jövő hét lesz erre az ideális.Döntéseket kell hoznom és rendbetenni az életem,mert kezdenek nagyon kicsúszni a kezemből a dolgok...
Holnap szerintem zárom ezt a topikot és addig nem is nyitok újat,míg nem érzem úgy,hogy kellene.
Jó éjt!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Augusztus 24. - 23:09:55
Válasz #616
Nem elérhető

csaba.r


Épphogy-de élek...és ez most tényleg igaz sajnos...
Nem volt "gyenge" ez az elmúlt hét.
Aztán gondolkodok...komolyan,mert bajok vannak...

Még nagyon nem jutottam a gondolatok végére és ez a hét nem is az lesz,amikor le fogok tudni ülni megtenni azt...Ezen a héten lesz a saját rendezésű fesztiválunk...
Szerintem a jövő hét lesz erre az ideális.Döntéseket kell hoznom és rendbetenni az életem,mert kezdenek nagyon kicsúszni a kezemből a dolgok...
Holnap szerintem zárom ezt a topikot és addig nem is nyitok újat,míg nem érzem úgy,hogy kellene.
Jó éjt!

Amióta olvasgatom a topicod rájöttem hogy ha te problémárol beszélsz abban télleg van valami előszőr télleg az legyen az első utánna kitisztult fejjel jobban fog menni az edzés a fesztiválhoz meg sok sikert ****:)))))) ****:))))))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 24. - 23:22:10
Válasz #617
Nem elérhető

hopika


Amióta olvasgatom a topicod rájöttem hogy ha te problémárol beszélsz abban télleg van valami előszőr télleg az legyen az első utánna kitisztult fejjel jobban fog menni az edzés

Általában nem beszélek a levegőbe-remélem meg tudom oldani a gondjaimat hamarosan...

 a fesztiválhoz meg sok sikert ****:)))))) ****:))))))

Köszönjük!Rám-ránk férne már valami pozitív esemény...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Augusztus 25. - 13:06:03
Válasz #618
Nem elérhető

hopika


A topikomat ezennel lezárom...
Ma elmegyek azért délután egy agyürítő egész testes edzést lenyomni-csak hogy vasat és izzadtságot érezzek...
Remélem bírni is fogom és valamelyest a koncentráció is a helyén lesz.

Amint rendeződök normálisan indítok egy újat.Maradok természetesen itt a Fórumon-ha úgy jön ki a lépés,hogy nekem is meg kell tennem a lépést,amit Pistiéknek-akkor is.

További szép napot mindenkinek!
A Zene legyen mindenkivel!
 @:-) @:-) @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!