2024. Május 09. - 23:25:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit szeretsz?  (Megtekintve 55582 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Július 05. - 20:34:09
Válasz #225
Nem elérhető

Boresz


ausztriában 14 havi fizetés van
****:)))))) így van. Július meg december. Ilyenkor szabipénz, decemberben meg karácsonyi pénz. Egy havi pééééééz

évi 2 karácsony,mákos  >:D ,nincs felvétel? káromkodni tudok idegenül,meg okosan bólogatni  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Július 05. - 20:40:49
Válasz #226
Nem elérhető

mack


ausztriában 14 havi fizetés van
****:)))))) így van. Július meg december. Ilyenkor szabipénz, decemberben meg karácsonyi pénz. Egy havi pééééééz

évi 2 karácsony,mákos  >:D ,nincs felvétel? káromkodni tudok idegenül,meg okosan bólogatni  ;D

hát a múltkor keresett a főnök embert ilyen belső munkákra...festés meg minden ilyen. Magyart, de nem tudtam neki segíteni. Amikor engem keresnek meg azzal hogy nem e tudok munkát, akkor semmi nincs. Ha nekem szólnak hogy nem e tudok valakit, akkor senki nincs. Ha én keresek melót, akkor nincs. Ha nem keresek, akkor engem találnak meg hogy lenne.......most elúszott egy meló, az Ölz-nél lett egy üresedés. Ez egy ilyen nagy pék cég. teherautóval kellett volna kiszállítani. Olyan 1800-2000€, de lecsúsztam  :-\

2010. Július 05. - 20:46:08
Válasz #227
Nem elérhető

Boresz


ausztriában 14 havi fizetés van
****:)))))) így van. Július meg december. Ilyenkor szabipénz, decemberben meg karácsonyi pénz. Egy havi pééééééz

évi 2 karácsony,mákos  >:D ,nincs felvétel? káromkodni tudok idegenül,meg okosan bólogatni  ;D

hát a múltkor keresett a főnök embert ilyen belső munkákra...festés meg minden ilyen. Magyart, de nem tudtam neki segíteni. Amikor engem keresnek meg azzal hogy nem e tudok munkát, akkor semmi nincs. Ha nekem szólnak hogy nem e tudok valakit, akkor senki nincs. Ha én keresek melót, akkor nincs. Ha nem keresek, akkor engem találnak meg hogy lenne.......most elúszott egy meló, az Ölz-nél lett egy üresedés. Ez egy ilyen nagy pék cég. teherautóval kellett volna kiszállítani. Olyan 1800-2000€, de lecsúsztam  :-\
baaaaa,az már szép összeg a hazai viszonylathoz, napi 12 órában kellett volna mi? (szaros kis sofőr itthon meg minimálbérbe és végelgyengülésbe hal bele)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Július 05. - 20:50:16
Válasz #228
Nem elérhető

pwz


szeretem hogy ilyenkor duplafizetés van! Meg decemberben! Árrrrrrivvváááááááááááá  ;D

Én 2-án kaptam fizut, de kapok még 16-án és 30-án is  ;D
Annyira azért nem jó mint a tiéd, de ez most jól jött ki.

2010. Július 05. - 20:53:43
Válasz #229
Nem elérhető

mack


ausztriában 14 havi fizetés van
****:)))))) így van. Július meg december. Ilyenkor szabipénz, decemberben meg karácsonyi pénz. Egy havi pééééééz

évi 2 karácsony,mákos  >:D ,nincs felvétel? káromkodni tudok idegenül,meg okosan bólogatni  ;D

hát a múltkor keresett a főnök embert ilyen belső munkákra...festés meg minden ilyen. Magyart, de nem tudtam neki segíteni. Amikor engem keresnek meg azzal hogy nem e tudok munkát, akkor semmi nincs. Ha nekem szólnak hogy nem e tudok valakit, akkor senki nincs. Ha én keresek melót, akkor nincs. Ha nem keresek, akkor engem találnak meg hogy lenne.......most elúszott egy meló, az Ölz-nél lett egy üresedés. Ez egy ilyen nagy pék cég. teherautóval kellett volna kiszállítani. Olyan 1800-2000€, de lecsúsztam  :-\
baaaaa,az már szép összeg a hazai viszonylathoz, napi 12 órában kellett volna mi? (szaros kis sofőr itthon meg minimálbérbe és végelgyengülésbe hal bele)


hát ez azé nem olyan eccerű. reggel fél 4 kor kelés, irány Bécs, céghez be blabla, napi 7-13 kuncsaft....vannak napok mikor csk 3-4 olyankor 9 fele otthon vagy. Mikor a Kólába dolgoztam, volt hogy 25 kuncsaftom volt  :-\ ott azé volt hajtás. De a napi 12 óra akkor van ha tatásan nyomod, ha meg már ismered a kuncsaftjaidat a saját túrádban akkor hamar megvagy. Itt van pár ismerősöm aki kiszállító cégeknél vannak, DPD, UPS....vállalkozók kint(ami kint baromieccerűen megvan....) iszonyat pénzeket szednek össze. Szóval nem egy agy munka, d van benne pénz és asszem ezt kell nézni....

2010. Július 05. - 20:54:33
Válasz #230
Nem elérhető

mack


szeretem hogy ilyenkor duplafizetés van! Meg decemberben! Árrrrrrivvváááááááááááá  ;D

Én 2-án kaptam fizut, de kapok még 16-án és 30-án is  ;D
Annyira azért nem jó mint a tiéd, de ez most jól jött ki.

várjá, te englandba vagy nem? akkor ott is szép péz van nem ?

2010. Július 05. - 21:04:16
Válasz #231
Nem elérhető

pwz


szeretem hogy ilyenkor duplafizetés van! Meg decemberben! Árrrrrrivvváááááááááááá  ;D

Én 2-án kaptam fizut, de kapok még 16-án és 30-án is  ;D
Annyira azért nem jó mint a tiéd, de ez most jól jött ki.

várjá, te englandba vagy nem? akkor ott is szép péz van nem ?

Ott melózok aha. Nem keresem szarrá magam, mert nem sokat melózok, de azért nem sírok  ;)

2010. Július 05. - 21:06:21
Válasz #232
Nem elérhető

mack


szeretem hogy ilyenkor duplafizetés van! Meg decemberben! Árrrrrrivvváááááááááááá  ;D

Én 2-án kaptam fizut, de kapok még 16-án és 30-án is  ;D
Annyira azért nem jó mint a tiéd, de ez most jól jött ki.

várjá, te englandba vagy nem? akkor ott is szép péz van nem ?

Ott melózok aha. Nem keresem szarrá magam, mert nem sokat melózok, de azért nem sírok  ;)

aham  ;D

2010. Július 12. - 12:46:46
Válasz #233
Nem elérhető

atleeta


Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Július 13. - 20:20:32
Válasz #234
Nem elérhető

Szandi


Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Július 13. - 20:52:03
Válasz #235
Nem elérhető

Johnnyx


<3!

Szénhidrát, fujjj!  ;D ;D Rá se bírok nézni  ***)))) de amíg nincs itthon, nincs baj  ;D
Egyetek zabot!

2010. Július 13. - 21:09:51
Válasz #236
Nem elérhető

mack