2024. Május 09. - 00:23:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Milyen gyakran diétázol?

1 évente
2 évente
3 évente
Formámtól függ
Soha

Szerző Téma: Kozi diéta...  (Megtekintve 64582 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 13. - 21:39:33
Megtekintve 64582 alkalommal
Nem elérhető

Kozi001


Üdvözletem mindenkinek!
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Május 13. - 21:40:30
Válasz #1
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Május 13. - 21:43:14
Válasz #2
Nem elérhető

Kozi001


Mélységes tiszteletem:)

Hozzálátok az alapoknak.. leírom amit kell:)
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Május 13. - 21:44:04
Válasz #3
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Mélységes tiszteletem:)

Hozzálátok az alapoknak.. leírom amit kell:)

Szia!
A bemutatkozást ne felejtsd ki, üdv a fórumon  ;D

2009. Május 13. - 21:45:50
Válasz #4
Nem elérhető

Kozi001


Mélységes tiszteletem:)

Hozzálátok az alapoknak.. leírom amit kell:)

Szia!
A bemutatkozást ne felejtsd ki, üdv a fórumon  ;D

Nem felejtem el, máris hozzálátok!
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Május 13. - 21:58:06
Válasz #5
Nem elérhető

Kozi001


Na szóval, hogy is kezdjem:)

Először is bemutatkoznék: Jánosnak hívnak, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében lakom, azon belül Kisvárdától mint egy 20km-re lévő kis faluban élek Gemzsén. 18 éves lettem februárban, jelenleg tanulok Kisvárdán, félig túl vagyok az érettségin, továbbiakban Debrecenben szeretnék tanulni.
Lassan 3 éve edzek Kisvárdán, a Müv. házban. Túl voltam már 1 év után egy diétán, ami viszonylag jól sikerült, az akkor tudásomhoz képest,a testépítésről. Azóta olvasgatok, olvasgatok, és szívom a testépítéssel való infókat magamba :)
Ezalatt az idő alatt, számos edzés módszert kipróbáltam...
170 cm-er magas vagyok, és jelenleg 103 kg. Most járok a diétám második hetében, és megosztom veletek, az edzéstervemet, kajálást, kiegészítőket stb... Várom észrevételeiteket, ha vmit hibáznék, akkor pls segítsetek:) Remélem én is segíteni tudok nektek, és szerves tagja leszek az oldalnak!

Üdv. János  #:-)

Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Május 13. - 22:07:34
Válasz #6
Nem elérhető

Norbert002


Azt is említsd meg h együütt kezdtünk edzeni és azóta is együtt edzünk :) Vastestvír ;D

2009. Május 13. - 23:44:04
Válasz #7
Nem elérhető

fastor


Azt is említsd meg h együütt kezdtünk edzeni és azóta is együtt edzünk :) Vastestvír ;D
jah, akkor ezért ekkora
nemtudom mi a titkotok, tán kiemelt kécskei víz importörök vagytok? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 13. - 23:46:30
Válasz #8
Nem elérhető

Kozi001


A tények

Hétfőn,szerdán és pénteken járok edzeni. Most az elején heti 3 aerob, ami kedd, csüt. ill. szombat.
A diétámat 16-20 hétre tervezem, szeretnék lemenni 85 kg-ra. Legfőbb célom, a felpakolt izom megőrzése.Úgy terveztem, hogy heti 1edzés/izom; alapgyakorlatoknál lemegyek 4 max 3 ismétlésig, a többi gyaxinál 6-8-azok 4soron keresztül, de ezek a 6-8 nem mindíg mérvadók, ha van bennem kraft, akkor lentebb megyek pár ismétléssel. A jelenlegi edzéstervem így néz ki:
-Hétfő: Mell,hát;   MELL----> Fekvenyomás:90 fokos padon 20-20kg
                                                                      10-50kg
                                                                      10-70kg
                                                                      10-80kg
                                                                       8-85kg
                                                                       6-90kg
                                                                       4-100kg
                                                                       4-105kg
                                                30fokos pad:- Ezt minden héten váltogatom, 1 kezessel ill. rúddal nyomom.
                                                                   Rúddal:
                                                                          10-50kg
                                                                           8-60kg
                                                                           8-70kg
                                                                           6-80kg
                                                                           6-80kg
                                                                   Egykezes: 15kg-s  10
                                                                                  27kg-s  8
                                                                                  35kg-s   8      
                                                                                  35kg-s 8
                                                                                   35kg-s 8
Sajnos az egykezes súlyzók száma, és súlya korlátozott:(
                          
                                                                    Áthúzás: 3 soron keresztül, egykezessel.
                                                                    Nyújtás: 3-sor, ezt is váltogatom, 30 ill. 90 fokos padon, ill. csigás gépen.  
Ennyit a mellről!
HÁT
A hátat keményen megszoktam edzeni..:) Ezalatt a három év alatt rájöttem arra, hogy a nagy izomcsoportokat, pl. hát, mell, láb szarrá lehet edzeni ::)
Hátra 5 gyakorlatot csinálok. Előszöris felhúzással kezdek. Még most visszaszokófázisban vagyok, ugyanis volt egy sérülésem guggolás miatt, és fájt a derekam ami miatt volt egy kéthetes guggolás, és felhúzás kihagyásom. De nem adjuk fel, hardcore-ség van és szépen alakul.
Na szval: felhúzás:50kg-12
                         70kg-12
                         80kg-12                                  
                         90kg-10
                         100kg-10
            Csigás lehúzás nyak mögé:
                                    10-20kg
                                    10-30kg
                                    10-40kg
                                     8-50kg
                                     6-55kg
                                     4-60kg
           Csigás szűk lehúzás mellhez:
                        10-30kg
                        10-35kg
                          8-40kg
                          6-45kg
                          6-45kg
            Döntött törzsű evezés rúddal:
                        10-20kg
                        10-50kg
                        10-70kg
                         8-80kg
                         6-90kg
                         6-95kg
            Egykezes döntött törzsű evezés:
                         10-15kg
                          8-27kg
                          8-35kg
                          6-45+kg
                          6-45+kg
Aztán szépen nyújtás:)
Röviden ennyi volt a hétfői napom. Folyt. köv. holnap:) a szerdai nappal.
                          
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Május 13. - 23:46:30
Válasz #9
Nem elérhető

Kozi001


A kajáról picit:
!!!((Diéta alatt))!!!
Ugye lassan 3 éve edzek, de eközben, egy fél évig, némi probléma miatt(1 év után volt), nem tudtam "tisztán"kajálni. De megoldódott:)
Megosztom veletek a diéta alatti kajálásomat, ill. kiegészítőket!

Napi 6X kaja van, reggel 6-tól kezdem 3 óránként, este 21:00-ig. Bár van olyan hogy becsúszik egy két plusz kaja este kilenc után:D ****:)))

Reggel 6: darált zab(50gr ch-t tartalmaz)+40gr whey protein+1 étkanál lenmagolaj+1banánt+2,5dl 1,5%-os tej(diéta közepe fele víz lesz)
         9: 50 gr rizs+hús+zöldség
       12: 100 gr rizs+hús+zöldség
       15: 50 gr rizs+hús
       18: 50 gr rizs+hús
       21: turmix ami áll: 40gr whey pro-,bcaa-ból

Összességében a szénhidrát 300gr + 1 kg csirkehús(csirkemell,comb-csont=200-220gr fehérje) naponta.

Továbbá edzés előtt (erőmegtartás céljából) 5gr creatin+1adag G-bomb+folyékon l-carnitine 12ml. Edzés után 5gr creatin,+2*25 ml amino liquid 30+30gr ch(pufirizsből vagy dextrózból).

+napi 4-5 l folyadék, ami ásványvízből, ill. zöldteából jön össze. Ezen kívül használok még Joint-X-et, vitaminforrásomat a Multi-X-ből nyerem.
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Május 14. - 06:19:22
Válasz #10

Torony

Vendég
eszembe nincs kötekedni, de a fekvenyomás 90 fokos padon az hogy néz ki? mer nekem inkább a vállból nyomás ülve ugrik be erről.

2009. Május 14. - 06:27:53
Válasz #11
Nem elérhető

Norbert002


Valszeg fekpadra értette ami meg 180fok csak vmiért félre írta.

2009. Május 14. - 09:35:42
Válasz #12
Nem elérhető

Kozi001


aham sorry, 180 fokos padra értettem!!! :P :)
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Május 14. - 14:09:19
Válasz #13

csery

Vendég
Fotográfiát ha lehet :-! :-)! :-)!

2009. Május 14. - 14:35:35
Válasz #14
Nem elérhető

Kozi001


Jelenleg, most csak a hátamról tudok képet mutatni, de hamarosan jön a többi is!! :)

http://kepfeltoltes.hu/090513/20090502085_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090514/20090502084_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ma leírom a szerdai edzésnapot is:)
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.