2024. Május 10. - 18:37:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Diétás kaják!  (Megtekintve 48287 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 15. - 10:49:54
Válasz #30
Nem elérhető

God Vazzeg


Belinkeltek egy pár típust,hogy pontosan melyikre is gondoltok?

Én a legolcsóbb olajtálcást vettem, valami 5e péz volt, és nagyon jó  8)

2009. Május 15. - 10:53:02
Válasz #31
Nem elérhető

hopika


Belinkeltek egy pár típust,hogy pontosan melyikre is gondoltok?

Én a legolcsóbb olajtálcást vettem, valami 5e péz volt, és nagyon jó  8)

Értő olvasás:link...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 15. - 11:06:30
Válasz #32
Nem elérhető

God Vazzeg


Belinkeltek egy pár típust,hogy pontosan melyikre is gondoltok?

Én a legolcsóbb olajtálcást vettem, valami 5e péz volt, és nagyon jó  8)

Értő olvasás:link...

 ?:-)
http://www.olcsobbat.hu/haztartasi_gepek/kontakt_grillek/
http://www.argep.hu/trend/KONT/Kontakt-grill.html
De bemész az ósön/teszkó/metró valamelyikébe és veszel egyet  ****)

2009. Május 15. - 11:10:22
Válasz #33
Nem elérhető

hopika


Ilyenem van,csak kicsit régi és orosz...Anno én csak melegszendvicset sütöttem benne...ja meg hurkát... /7%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 15. - 11:59:32
Válasz #34

csery

Vendég
csirkemellet bevágod egy tűzálló tálba.Kb egy kilóhoz veszel egy nagy meg egy kicsi natúr joghurtot, amibe petrezselyemzöldet, kevés sót, ízlésed szerinti fűszerkeveréket raktál, én fokhagymát is szoktam...a husira karikázok hagymát,paprikát meg paradicsomot, leöntöma joghurtos témával, alufólia, sütőben maximum negyven perc...akinek belefér az rakhat rá sajtot, a mozzarella nem veszélyes...mindenkinek.

Köretként ami nekem a legjobban bejött hozzá, azok serpenyőben"grillezett" zöldségek meg rizsoooo.

2009. Május 15. - 21:57:33
Válasz #35
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Tegnap nem dobtam fel képet a zabos palacsintáról...most pótlom! Itt fahéjjas túróval készült, és mivel ez még tömegelésnél készült, ment banán is bele!  /7%

2009. Május 16. - 00:14:30
Válasz #36
Nem elérhető

Gabe


Tegnap nem dobtam fel képet a zabos palacsintáról...most pótlom! Itt fahéjjas túróval készült, és mivel ez még tömegelésnél készült, ment banán is bele!  /7%
Öcsém Lacibácsi!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 16. - 00:32:15
Válasz #37
Nem elérhető

Cressler


Tegnap nem dobtam fel képet a zabos palacsintáról...most pótlom! Itt fahéjjas túróval készült, és mivel ez még tömegelésnél készült, ment banán is bele!  /7%
űűű ez jól néz ki /7%
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 16. - 12:26:54
Válasz #38
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Csőben sült marhahátszin!

Ezt tegnap este csináltam.

A hátszint szeletekre vágtam, befűszereztem, majd rátettem alufóliára, minden szeletet külön külön. Az alufóliákat lefújtam olaj spray-vel, hogy ne ragadjon rá a hús. Majd a húsra szeltem hagymát, pár szelet burgonyát, mehetnek rá zöldségek is, spárga, brokkoli...stb. és igy becsomagolni az alufóliába, de úgy, hogy azért levegős legyen.
Aztán igy mehet be a sütőbe, ha lehet akkor légkeveréses legyen a sütő, sajna a miénk ezer éves, ami az albérletben van, igy kicsit megégett az alja. Viszont egyáltalán nem rágós, még igy sem, hogy nem frissen eszem, hisz ezt mára csináltam. Szóval jó lett szerintem!
Néha még beugrik valami iskolás koromból, mikor vendéglátósnak tanultam.  :D

2009. Május 16. - 12:38:45
Válasz #39

Torony

Vendég
Csőben sült marhahátszin!

Ezt tegnap este csináltam.

A hátszint szeletekre vágtam, befűszereztem, majd rátettem alufóliára, minden szeletet külön külön. Az alufóliákat lefújtam olaj spray-vel, hogy ne ragadjon rá a hús. Majd a húsra szeltem hagymát, pár szelet burgonyát, mehetnek rá zöldségek is, spárga, brokkoli...stb. és igy becsomagolni az alufóliába, de úgy, hogy azért levegős legyen.
Aztán igy mehet be a sütőbe, ha lehet akkor légkeveréses legyen a sütő, sajna a miénk ezer éves, ami az albérletben van, igy kicsit megégett az alja. Viszont egyáltalán nem rágós, még igy sem, hogy nem frissen eszem, hisz ezt mára csináltam. Szóval jó lett szerintem!
Néha még beugrik valami iskolás koromból, mikor vendéglátósnak tanultam.  :D

ha hétvégén valami ilyen késztetést érzel szólj, átugrasz, én úgyis alig használm a sütőmet.

2009. Május 16. - 12:42:00
Válasz #40
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Csőben sült marhahátszin!

Ezt tegnap este csináltam.

A hátszint szeletekre vágtam, befűszereztem, majd rátettem alufóliára, minden szeletet külön külön. Az alufóliákat lefújtam olaj spray-vel, hogy ne ragadjon rá a hús. Majd a húsra szeltem hagymát, pár szelet burgonyát, mehetnek rá zöldségek is, spárga, brokkoli...stb. és igy becsomagolni az alufóliába, de úgy, hogy azért levegős legyen.
Aztán igy mehet be a sütőbe, ha lehet akkor légkeveréses legyen a sütő, sajna a miénk ezer éves, ami az albérletben van, igy kicsit megégett az alja. Viszont egyáltalán nem rágós, még igy sem, hogy nem frissen eszem, hisz ezt mára csináltam. Szóval jó lett szerintem!
Néha még beugrik valami iskolás koromból, mikor vendéglátósnak tanultam.  :D

ha hétvégén valami ilyen késztetést érzel szólj, átugrasz, én úgyis alig használm a sütőmet.

Kösz!  ****:)))))) De este 9kor áltam neki...és kb. fél 11 körül lett kész...lehet lelőttél volna, ha bekopogok!  ;D

2009. Május 16. - 12:50:52
Válasz #41

Torony

Vendég
Csőben sült marhahátszin!

Ezt tegnap este csináltam.

A hátszint szeletekre vágtam, befűszereztem, majd rátettem alufóliára, minden szeletet külön külön. Az alufóliákat lefújtam olaj spray-vel, hogy ne ragadjon rá a hús. Majd a húsra szeltem hagymát, pár szelet burgonyát, mehetnek rá zöldségek is, spárga, brokkoli...stb. és igy becsomagolni az alufóliába, de úgy, hogy azért levegős legyen.
Aztán igy mehet be a sütőbe, ha lehet akkor légkeveréses legyen a sütő, sajna a miénk ezer éves, ami az albérletben van, igy kicsit megégett az alja. Viszont egyáltalán nem rágós, még igy sem, hogy nem frissen eszem, hisz ezt mára csináltam. Szóval jó lett szerintem!
Néha még beugrik valami iskolás koromból, mikor vendéglátósnak tanultam.  :D

ha hétvégén valami ilyen késztetést érzel szólj, átugrasz, én úgyis alig használm a sütőmet.

Kösz!  ****:)))))) De este 9kor áltam neki...és kb. fél 11 körül lett kész...lehet lelőttél volna, ha bekopogok!  ;D

ezé mondom, hogy hétvége meg hogy szólj :D de ha kopogsz, nem nyitok tüzet, ha elkezded feszegetni az ajtót, mongyuk akkor sanszos  ;D (egy enyhén paranoid fegyvermester ismerősömtől kérdezték meg, hogy mit csinálna, ha valaki az ajtót feszegetné... aszonta ürtené a tárat az ajtón keresztül. Ugyanis ha valaki eljutott az ajtóig az azt jelenti, hogy leküzdött egy 3 méteres téglakerítést, aminek a tetejére übegcserép van applikálva, egy sor szögesdrótot, két idomított németjuhászt és egy biztonsági rácsot - ergo jót nem akarhat... :D )

2009. Május 19. - 11:39:13
Válasz #42
Nem elérhető

zotja


nem kaja,de kell a kajához.. LEnmagot hol lehet kapni? vmi magyarföldi népszerü boltban ami minden városban megtalálható ??  :D

2009. Május 19. - 11:39:46
Válasz #43
Nem elérhető

madinorbi


nem kaja,de kell a kajához.. LEnmagot hol lehet kapni? vmi magyarföldi népszerü boltban ami minden városban megtalálható ??  :D
tesco, bioboltok, auchan
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 19. - 11:42:49
Válasz #44
Nem elérhető

zotja


tescoba és osanba is voltam,, nemvolt  :-\  adok egy esélyt a Sparnak..hátha,de ott meg tuti horror ára lesz.. amugy mennyibe kerül ugy általába?