2024. Május 08. - 18:15:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Nagycsaba diéta és edzésnapló  (Megtekintve 100843 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 10. - 20:05:38
Megtekintve 100843 alkalommal
Nem elérhető

csaba.r


Mint sokan mások én is belekezde egy edzésnapló írásába.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Június 10. - 21:20:22
Válasz #1
Nem elérhető

csaba.r


Így 21 évesen én is úgy döntöttem hogy kezde valamit a kicsinek nem mondható testemmel

Méreteim:


Magasság:195cm
Súly 165kg
Felkar: 49 cm
Alkar: 33cm
Mell: 135 cm
Has: 133cm
Comb:77cm
Vádli:50     

Sportmúlt:

10 évet jégkorongoztam a fradiba (7-től 17éves koromig)
17 évesencsináltam egy elég nagy hulyeséget öszetűzésbe keveredtem a törvénnyel és eltiltottak a fradiból.
Ennyi megfeszített munka után éz elég nagy csapás volt.
A jégkorong mellet mindkét iskolám kosárcsapatába is benne voltam
18-20 éves koromig pedig k1-tem de azt meg a munka miatt kellet abbahagynom.
(Sajnos még nem értem el hogy ne keljen számlákat fizetnem de dolgozom rajta)
Most 21 évesen meguntam a tunyaságot és elkezdek edzeni.
Várok minden hozzászólást nagyon szivesen várok és ahogy tudom vezetem a topicot

Edzéstervemet  (Amit Grizlytől kaptam) a késöbbiekben megosztom egyenlőre ennyi ha valamit kihagytam akkor szoljatok.


Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Június 10. - 21:27:07
Válasz #2
Nem elérhető

FirstLady


Hajrá séfúr! @:-) :-):-)::

Ha vége diétámnak, sütsz nekem pizzát hamburger feltéttel? !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 10. - 21:37:33
Válasz #3
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Rakjaaaaad, képeket is kérünk..... ****:))))))

Béla szavaival élve:

"Szúrjad , toljad" :-){ #:-) #:-) #:-) #:-)

2009. Június 10. - 21:44:36
Válasz #4
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem vagy pici ahogy az adatokból kiderül, hajrá-hajrá, lássuk mi sül ki ebből!  :-!

2009. Június 10. - 21:45:41
Válasz #5

B1ll4

Vendég
Rakjaaaaad, képeket is kérünk..... ****:))))))

Béla szavaival élve:

"Szúrjad , toljad" :-){ #:-) #:-) #:-) #:-)

Nem rossz , nem rossz ! De a SZEDJED , SZÚRJAD az igazi !  :-){

2009. Június 10. - 21:56:21
Válasz #6
Nem elérhető

H. Laci


Gyerünk!  ****:)))))) Menni fog az a dijéta  ;)

2009. Június 10. - 22:00:08
Válasz #7

Zsuzsi

Vendég

2009. Június 10. - 22:31:04
Válasz #8
Nem elérhető

csaba.r


Renben igyekszem minden kérést teljesíteni.
Íme az edzésterv sajnos csak heti 3 napom van edzeni de ha belejövök valahogy beilesztek egy negyediket de azt csak kardiónak elsőre.Ezt a tervet grizzly mestertől kaptam.

Hétfő (mell-kar)
  Mell:
    Fekvenyomás: 4x8-10
    Tárogatás gépen: 4x8-10
    Fekvenyomó gyakorlat gépen: 4x8-10

  Bicepsz:
    Karhajlítás állva franciarúddal: 4x8-10
    Koncentrált egykezes ülve: 4x8-10
    Scott pad: 4x8-10

  Tricepsz:
    Csigás letolás egyenes rúddal: 4x8-10
    Lórúgás döntött törzzsel: 4x8-10
    Tricepsznyújtás fej mögött egykezesekkel: 4x8-10

  Kardió: 30perc

Szerda (hát-váll)
  Hát:
    Nyakhoz húzás: 4x8-10
    Evezés kötéllel: 4x8-10
    Fűrészelés egykezesekkel: 4x8-10

  Váll:
    Mellről nyomás rúddal: 4x8-10
    Előre emelés: 4x8-10
    Oldalemelés: 4x8-10

   Kardió: 30 perc

Péntek (láb)
  Láb:
    Lábtoló: 4x8-10
    Lábhajlító: 4x8-10
    Lábfeszítő: 4x8-10

  Kardió: 30 perc

A fekvenyomás az nem tom mért még nem nagyon megy elég bizonytalannak érzem a karom.
Most a sorozatokat úgy csinálom hogy nyújtok és ellazítom a megmunkálni kívánt területet Bemelegítek 20kg-val és utánna kezdem csak számolni a sorozatot.
Általában 30 kilóval kezdem és szériánként +10kg persze ez gyakorlatfüggő.

A kajával az a gáz hogy nem sózhatom és 21 év után ez még szokatlan
Itt az összesített tápanyagbevitel azt is kaptam grizzlytől de egy kicsit szigorítottam rajta

Össz tömeg:1640g tápkiegebből:90g
Fehérje.315,65g táp:66g
CH:153,15 táp:9g
Zsíííír:19,15g táp:6g
kcal:2070,4g táp:345

És ez az a terület amihez nem nagyon értek tehát majdmondjátok meg hogy jó e. ?:-/

Lady:gondolom csirke vagy szójafasírtra gondolsz só nélkűl teljes kiőrlésű lisztel neki is látok megtervezni <:-)

További szép estét mindenkinek holnap leírom mit csináltam ma az első edzésemen nem volt semmi.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Június 10. - 22:33:47
Válasz #9
Nem elérhető

FirstLady


Csaba, dehogyiiiis! most húson és zöldségen élek, hamburger és pizza kell nekem :D
igazi pizza, liszttel, sajttal, sóval, mindennel!  <3!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 10. - 22:52:15
Válasz #10
Nem elérhető

fastor


Csaba, dehogyiiiis! most húson és zöldségen élek, hamburger és pizza kell nekem és pamelának és fastornak meg kettö :D
igazi pizza, liszttel, sajttal, sóval, mindennel!  <3!  <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3! <3!
****) :D  :-*
;D ;D ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 11. - 12:23:23
Válasz #11
Nem elérhető

George


Örülök, hogy nyitottál, és nem vették el a kedved az elején a hozzászólók ****:)))))) Minden fejben dől el :D =/+'

2009. Június 11. - 13:13:45
Válasz #12
Nem elérhető

K.F.



2009. Június 11. - 14:50:39
Válasz #13
Nem elérhető

csaba.r


George ebbenteljesen igazad van !!!!
Íme a tegnapi nap:

Kardióval kezdtem futópad de csak gyors séta volt (6km/h)
Itt felhívnám a figyelmet arra hogy most voltam először futópadon ennek meg is lett az eredménye malydnem orra buktam utánna olvasom nagy piros betükkel hogy "inditáskor ne áljon a szalagon" ***))Már olyan 15 percnél abbahagytam volna mert égett a lábam de kitartottam 30 percig.
Mikor leszáltam elkapott egy elég kemény szédülés de amíg irtam az edzésnaplót az megszünt.

Mentem tovább

Nyakig húzás

Bemelegítés nyújtás 20kg-val

10x35kg
10x45kg
20x50kg

Fűrészelés:

20x10kg
10x12kg
10x15kg
A számokat karonként kell olvasni nem összesen :)

Utánna mentem volna evezőgépre de aztán rájöttem hogy nem tudom melyik is az volt ott valami olyasmi na mondom ez az leülök elkezdem húzni
megcsinálok három sorozatot 10 20 illetve 30kilóval amikor hallom a háttérben az eggyik személyi edzőt hogy mondja valakinek hogy gyere és csinálj 3 sorozatot az evezőbépen na mondom de jó én meg ott kínzom magam, mert ekkor már igencsak ki voltam fáradva.
Leültem arra is és egyenes háttal elkezdtem húzni

Bemelegítés 10x10kg

10x20kg
20x40kg
20x50kg

Uánna 15 perc szauna megfürdés meg fehérje.
mikor ezekkel végeztem mentem haza és most gyötör az izomláz ;D
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Június 13. - 02:54:16
Válasz #14
Nem elérhető

csaba.r


Szépjóestét

Lett volna ma eggy lábedzésem de sajnos kimaradt mert elaludtam  :-[(reggel hat helyett délután kettőkor keltem)
viszont volt munka 1000-rel izzadtam is szépen meg majdnem kirugtak ***))))
viszont tudnátok tippeket adni hogy mivel pótoljam a sót vagy ehetek e egyáltalán diéta alatt????? ????...
Meg mit csináljak mert nekem napi 900g csirkét kéne ennem de nem tudok annyit lenyomni a torkomon egyszerűen sok a kaja mégha kalóriában eddig ennek 3x-át ettem már minden pácolási tudományomat felhasználtam de a fele tök elég lenne ˝=/
Ja meg amit akartam mondani hogy amit GG (Girzly Guru) étkezési tervet adott csak azt tartottam be és nem edzettem lementem 165,32-ről 156,58-ra tudom hogy víz de mikor megláttam a mérleget majdnem sírtam ****:)))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz