2024. Április 27. - 08:40:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: My journey begins...  (Megtekintve 92264 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. November 28. - 20:51:34
Válasz #375
Nem elérhető

pwz


Egyelore en sem megyek, mert lekestem a gepem  ;D (nem az en hibambol)
Vagy csutortokon, vagy vasarnap tudok elszabadulni innen.

2010. November 28. - 22:11:49
Válasz #376
Nem elérhető

pmiller06


Egyelore en sem megyek, mert lekestem a gepem  ;D (nem az en hibambol)
Vagy csutortokon, vagy vasarnap tudok elszabadulni innen.

 ;D Mennyibe fájt ez a hiba?

2010. November 29. - 00:16:27
Válasz #377
Nem elérhető

pwz


Ryanair, ugyhogy nem buktam sokat. 40 font volt a repjegy. 12 fontot meg elbuszoztam. Az erzes, hogy anglia nem engedi, hogy elmenjek megfizethetetlen :D
Tok jo, hogy elore megvettem a jegyet arra a buszra is ami kivisz a vonatallomastol a repterre, es megvettem otthonra a vonatjegyet is  ;D Mindezt azert, hogy mar ne kelljen ezzel szarakodnom. Persze ezeket is bebuktam.

2010. December 06. - 18:06:11
Válasz #378
Nem elérhető

pmiller06


Na mi a pöcs van pwz? :D

2010. December 06. - 19:01:39
Válasz #379
Nem elérhető

pwz


Holnap megyek nyaralni  ;D
Majd januarban megyek haza.

2011. Február 25. - 17:07:00
Válasz #380
Nem elérhető

pwz


Hi!

Nem nagyon kovetem a dolgokat mostanaban, de latom, hogy megint nagy pangas van, par ember meg csak ugy felszivodott.

Marcius kozepetol belekezdek ismet egy tomegelesbe, addig meg lesz par szulinapi buli illetve marcius 2. hetvegejen 3 napos techno party lesz nagyon fasza DJ-kel, es utana belecsapok a lecsoba.

Most 72kg vagyok, a belem meg mindig eleg nagy, az erom ugyan olyan mint tavaly ev vegen, illetve valami jobban megy. 10 hetig tervezem aztan van 6 hetem, hogy kicsit leadjak a derekambol, de majd meglatom. 80kilonak orulnek ha osszejonne. Igazabol ha kevesebb jon, de az latvanyos az sem erdekel.
Nem tervezek most semmi extra kieget. Feherje, waxy maize, vitamin pak, glutamin, kreatin es egy kis omega kiegeszites lesz.

Most lopom a wifit :D Ha megveszem az uj telefonom akkor lesz otthon is netem.

 /:-) /:-) /:-)