2024. Április 27. - 12:35:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 191801 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 17. - 14:50:15
Válasz #15
Nem elérhető

hopika


Tavaly ősz óta vártam ezt a topikot :-/-(-: Łł=

 ;D
Most nyílt meg az új patika a szomszédban  :)



Na igy probaljon titkolozni az ember.  ;D


Akkor majd kimegyek én Angliába...
:-)

Ok, en amugy Irorszagban elek  8-)  ;D

Vazze' szerinted miért megyek Angliába???
 !+"% !+"% !+"%

Írországban egy rohadt ampullát sem találnék sehol...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Augusztus 17. - 21:55:22
Válasz #16
Nem elérhető

Jordan


Hello!

A heten egyedul edzem, mert az edzopartnereim (van 2 is) epp magyarorszagon toltik szabadsagukat. Amugy remek fickok, az egyik csak akkor hajlando szinte edzeni ha van mit magabaszurnia  ;D , a masik talan egy kicsit tul lelkes, meg ugyan csak egy evvel fiatalabb nalam de naivitasa az emberek (es foleg a lanyok!!!) iranyaba egy 13-14 eves gyerekevel vetekszik.  :-\ Amugy tenyleg jo sracok, nincs okom panaszra egyebkent rajuk!  ;) Na de terjunk vissza hozzam akkor egy kicsit.
Mai edzesem a kovetkezokeppen alakult:

Hat:
1. Felhuzas                                         6x10-8-6-4-2-3                       (60-100-140-180-220-240kg)

2. Dontott evezes alsofogassal            3x12-10-8                               (100-140-180kg)

3. T-rudas evezes                               2x12-12                                   (100-160kg)

4. Hammer gepes lehuzas                   2x12-12                                   (40/40-80/80kg)

5. Lehuzas csigan szuk alsofogassal    2x10-15                                    (70-90kg)

Csuklya:

6. Vallvonogatas ruddal                       3x12-10-8                                 (120-220-260kg)

7. Vallvonogatas allo vadligepen           1x30                                          (100kg)

Hatsovall:

8. Dontott oldalemeles
    ferdepadon hasalva                          2x12-12                                    (12/12-20/20kg)

9. Hatsodeltagep                                  1x20                                          (70kg)


Ennyi. Ranezesre sok gyakorlatot csinaltam, de 45 percbe belefert, nem is kapkodtam, amire oda kellet figyelni odafigyeltem  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 17. - 21:57:16
Válasz #17
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Jól van Jordan látom bekeményítettél, bár mondjuk eddig sem voltál puhapöcsü  ;D

 ****:))))))

2009. Augusztus 17. - 21:59:59
Válasz #18
Nem elérhető

Jordan


Jól van Jordan látom bekeményítettél, bár mondjuk eddig sem voltál puhapöcsü  ;D

 ****:))))))
:D :D :D
Koszi!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 17. - 22:00:49
Válasz #19
Nem elérhető

H. Laci


Monnyá lefele Jordan!!!  ***))))
 ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Augusztus 17. - 22:01:49
Válasz #20
Nem elérhető

George


Tankember ;D

2009. Augusztus 17. - 22:03:02
Válasz #21
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Jól van Jordan látom bekeményítettél, bár mondjuk eddig sem voltál puhapöcsü  ;D

 ****:))))))

Hülye vagy?  :D Hogyan lett volna puhapöcs?

10 Omnadren/nap...

Amúgy fasza Jordan! Én tök örülök, hogy végre nyitottál naplót! Hajrá!  ****:))))))

2009. Augusztus 17. - 22:04:55
Válasz #22
Nem elérhető

Jordan


Jól van Jordan látom bekeményítettél, bár mondjuk eddig sem voltál puhapöcsü  ;D

 ****:))))))

Hülye vagy?  :D Hogyan lett volna puhapöcs?

10 Omnadren/nap...

Amúgy fasza Jordan! Én tök örülök, hogy végre nyitottál naplót! Hajrá!  ****:))))))

Az unalom!  :D
Amugyis vezetek edzesnaplot, kb 4evre visszamenoleg. Csak gondoltam legyen mar valami okom feljonni a forumra az offolason kivul.  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 17. - 22:11:38
Válasz #23
Nem elérhető

Cressler


240-be 3 az kurva jó  ****:))))))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 17. - 22:12:32
Válasz #24
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem vagy gyenge 'ázze, max lapozó lehetnék az edzéseden  ;D

2009. Augusztus 17. - 23:29:44
Válasz #25
Nem elérhető

Jordan


240-be 3 az kurva jó  ****:))))))

Koszonom!  ;)

Nem vagy gyenge 'ázze, max lapozó lehetnék az edzéseden  ;D

Dehogyis!  :D
Amugy miaza lapozo?  :o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 17. - 23:39:54
Válasz #26
Nem elérhető

God Vazzeg


240-be 3 az kurva jó  ****:))))))

Koszonom!  ;)

Nem vagy gyenge 'ázze, max lapozó lehetnék az edzéseden  ;D

Dehogyis!  :D
Amugy miaza lapozo?  :o

Aki fekvenyomáskor pakolgatja a súlyokat..  ;) (Pl: fekvenyomó versenyeken  8) )

2009. Augusztus 17. - 23:40:56
Válasz #27
Nem elérhető

Jordan


240-be 3 az kurva jó  ****:))))))

Koszonom!  ;)

Nem vagy gyenge 'ázze, max lapozó lehetnék az edzéseden  ;D

Dehogyis!  :D
Amugy miaza lapozo?  :o

Aki fekvenyomáskor pakolgatja a súlyokat..  ;) (Pl: fekvenyomó versenyeken  8) )

Haha!  ;D
Ertem!  :D Dehulye vagy  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 17. - 23:46:35
Válasz #28
Nem elérhető

God Vazzeg


240-be 3 az kurva jó  ****:))))))

Koszonom!  ;)

Nem vagy gyenge 'ázze, max lapozó lehetnék az edzéseden  ;D

Dehogyis!  :D
Amugy miaza lapozo?  :o

Aki fekvenyomáskor pakolgatja a súlyokat..  ;) (Pl: fekvenyomó versenyeken  8) )

Haha!  ;D
Ertem!  :D Dehulye vagy  :D

A te avataroddal ezt bóknak veszem  ****)  ****:)))

2009. Augusztus 18. - 00:05:05
Válasz #29
Nem elérhető

pwz



Ok, en amugy Irorszagban elek  8-)  ;D

Hali!
Te milyen rizst veszel? En Angliaban vagyok es idaig egyik rizs sem nyerte el a tetszesemet. Amugy sem tartozik a kedvenceim koze.
Egyedul aminek jobb az ize es az allaga, az az izesitett uncle bens, de abbol a 250grammos zacsi kerul annyiba mint a masikbol az 1kilos.