2024. Május 09. - 21:54:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 192006 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Augusztus 25. - 19:35:43
Válasz #60
Nem elérhető

hopika


Of course:life time natural...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Augusztus 25. - 20:38:53
Válasz #61
Nem elérhető

George


Amúgy meg mit balfaszkodsz 140-el? Aerob volt ma, vagy mi? ;D

140 felett mar csak akkor nyomok ha van valami komolyabb felepitesu segitsegem  ;D Egyszer egyedul voltam a teremben, es sikerult 160 kilonal a 6. ismetlest magamonfelejteni  !+"% ;D Legurigaztam magamrol  =/+', de meg mindig emlekszem azokra a kedves kis kek-zold foltokra a hasam combom tajekan  :D


Meg az aerob jot tesz a szivnek is!  ;D
Nálam 170-nél még az asszony simán ott van :D Aztán levezetés van aerobnak ;D De 160-at végiggörgetni az hatalmas csöcs ;D :-)-

2009. Augusztus 25. - 20:45:51
Válasz #62
Nem elérhető

Jordan


Amúgy meg mit balfaszkodsz 140-el? Aerob volt ma, vagy mi? ;D

140 felett mar csak akkor nyomok ha van valami komolyabb felepitesu segitsegem  ;D Egyszer egyedul voltam a teremben, es sikerult 160 kilonal a 6. ismetlest magamonfelejteni  !+"% ;D Legurigaztam magamrol  =/+', de meg mindig emlekszem azokra a kedves kis kek-zold foltokra a hasam combom tajekan  :D


Meg az aerob jot tesz a szivnek is!  ;D
Nálam 170-nél még az asszony simán ott van :D Aztán levezetés van aerobnak ;D De 160-at végiggörgetni az hatalmas csöcs ;D :-)-

Azota kissebb a hasam............ ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 25. - 20:47:22
Válasz #63
Nem elérhető

George


Amúgy meg mit balfaszkodsz 140-el? Aerob volt ma, vagy mi? ;D

140 felett mar csak akkor nyomok ha van valami komolyabb felepitesu segitsegem  ;D Egyszer egyedul voltam a teremben, es sikerult 160 kilonal a 6. ismetlest magamonfelejteni  !+"% ;D Legurigaztam magamrol  =/+', de meg mindig emlekszem azokra a kedves kis kek-zold foltokra a hasam combom tajekan  :D


Meg az aerob jot tesz a szivnek is!  ;D
Nálam 170-nél még az asszony simán ott van :D Aztán levezetés van aerobnak ;D De 160-at végiggörgetni az hatalmas csöcs ;D :-)-

Azota kissebb a hasam............ ;D
Meg még micsodád? ;D

2009. Augusztus 25. - 20:49:58
Válasz #64
Nem elérhető

Jordan


Amúgy meg mit balfaszkodsz 140-el? Aerob volt ma, vagy mi? ;D

140 felett mar csak akkor nyomok ha van valami komolyabb felepitesu segitsegem  ;D Egyszer egyedul voltam a teremben, es sikerult 160 kilonal a 6. ismetlest magamonfelejteni  !+"% ;D Legurigaztam magamrol  =/+', de meg mindig emlekszem azokra a kedves kis kek-zold foltokra a hasam combom tajekan  :D


Meg az aerob jot tesz a szivnek is!  ;D
Nálam 170-nél még az asszony simán ott van :D Aztán levezetés van aerobnak ;D De 160-at végiggörgetni az hatalmas csöcs ;D :-)-

Azota kissebb a hasam............ ;D
Meg még micsodád? ;D

Nem-nem  ;D

Azt csak megutotte a rud, bedagadtt, es ugy is maradtt  >:D
Azota a kedvenc dalom Lil Kimtol a "Magic stick"  ;) ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 25. - 20:52:05
Válasz #65
Nem elérhető

George


Amúgy meg mit balfaszkodsz 140-el? Aerob volt ma, vagy mi? ;D

140 felett mar csak akkor nyomok ha van valami komolyabb felepitesu segitsegem  ;D Egyszer egyedul voltam a teremben, es sikerult 160 kilonal a 6. ismetlest magamonfelejteni  !+"% ;D Legurigaztam magamrol  =/+', de meg mindig emlekszem azokra a kedves kis kek-zold foltokra a hasam combom tajekan  :D


Meg az aerob jot tesz a szivnek is!  ;D
Nálam 170-nél még az asszony simán ott van :D Aztán levezetés van aerobnak ;D De 160-at végiggörgetni az hatalmas csöcs ;D :-)-

Azota kissebb a hasam............ ;D
Meg még micsodád? ;D

Nem-nem  ;D

Azt csak megutotte a rud, bedagadtt, es ugy is maradtt  >:D
Azota a kedvenc dalom Lil Kimtol a "Magic stick"  ;) ;D
****:)))

2009. Augusztus 26. - 10:33:43
Válasz #66
Nem elérhető

fastor


bekakkoltam a topicvezetésedtöl ****:))))))
jobbulást a barátodnak :(
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 26. - 14:33:01
Válasz #67
Nem elérhető

Jordan


bekakkoltam a topicvezetésedtöl ****:))))))
jobbulást a barátodnak :(

Koszonom  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 26. - 23:33:37
Válasz #68
Nem elérhető

Jordan


Draszvutje!

Jelentkezem mar en is a mai beszamolommal. Ma a lab volt a teriteken amit sietve, porgosen nyomattam, de semmikeppen sem kapkodva! Az nem az en stilusom, na meg labedzesnel mar nemegyszer sikerult megserulnom, de az ido szoritasa miatt azert mindig faragtam a pihenoidombol.

Quadricepsz:

1. Labnyujtas                                               3x20-20-20                                  (20-40-60kg)

2. Guggolas                                                  4x10-8-6-10                                (60-100-140-180kg)

3. Elolguggolas                                              2x8-10                                         (100-140kg)

4. Kitores kezisulyzokkal                               1x12(labankent)                            (32/32kg)

Labhajlitok:

5. Labhajlitas fekve                                       3x15-15-15                                   (40-55-70kg)

6. Labhajlitas allva, egylabbal                         2X15-15                                        (20-40kg)

Ennyi volt mara, ma is a baratnom segedkezett  <3!

Legyetek bikak, es eljenek a csajok!  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 05. - 14:04:10
Válasz #69
Nem elérhető

zotja


Mizu Jordan?

tudnál adni pár tippet felhúzásban? Erőnövelés szempontjából...most ráfekszek erre a gyakorlatra keményen :)

2009. Szeptember 05. - 14:50:44
Válasz #70
Nem elérhető

Jordan


Mizu Jordan?

tudnál adni pár tippet felhúzásban? Erőnövelés szempontjából...most ráfekszek erre a gyakorlatra keményen :)

Nemtudom hogy valaha csinaltad-e? De mondjuk: A rud a teljes mozgastartalomban erintse a labadat, a hatad es a labad egyszerre dolgozzon. Kepzeld azt hogy nem felemelni akarod a sulyt, hanem a rudban kapaszkodva akarod a labad a padlo ala nyomni. Semmikeppen se menj 5-8 ismetles fele, mert ha tul sok ismetlest csinalsz akkor nem koncentralsz csak az elso 2-3, es az utolso 1-2 ismetlesnel, igy konnyen megserulhetsz foleg ha nagyobb sulynal tartasz mar. Fent allj meg egy pillanatra, es a negativ fazsban (amikor rakod le a sulyt) is figylej a labadra. Mert a legtobben meg ha tokeletes formaval is emelnek, lefele mar szinte merev labbal teszik le es aztan sirnak hogy "jaaaj szar ez a gyakorlat, mert faj tole a derekam".
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 05. - 15:01:29
Válasz #71
Nem elérhető

zotja


Mizu Jordan?

tudnál adni pár tippet felhúzásban? Erőnövelés szempontjából...most ráfekszek erre a gyakorlatra keményen :)

Nemtudom hogy valaha csinaltad-e? De mondjuk: A rud a teljes mozgastartalomban erintse a labadat, a hatad es a labad egyszerre dolgozzon. Kepzeld azt hogy nem felemelni akarod a sulyt, hanem a rudban kapaszkodva akarod a labad a padlo ala nyomni. Semmikeppen se menj 5-8 ismetles fele, mert ha tul sok ismetlest csinalsz akkor nem koncentralsz csak az elso 2-3, es az utolso 1-2 ismetlesnel, igy konnyen megserulhetsz foleg ha nagyobb sulynal tartasz mar. Fent allj meg egy pillanatra, es a negativ fazsban (amikor rakod le a sulyt) is figylej a labadra. Mert a legtobben meg ha tokeletes formaval is emelnek, lefele mar szinte merev labbal teszik le es aztan sirnak hogy "jaaaj szar ez a gyakorlat, mert faj tole a derekam".

Kösz a tanácsokat :)  ****:))))))

2009. Szeptember 07. - 18:14:13
Válasz #72
Nem elérhető

George


Na mivan, augusztus 26. óta nem edzel? :D

2009. Szeptember 07. - 21:22:22
Válasz #73
Nem elérhető

Jordan


Na mivan, augusztus 26. óta nem edzel? :D

Nem!  ;D
Szerdan kezdem ujra az edzest. Az utobbi szuk 2 hetben viszont igyekeztem minel tobb olyan kajat bevinni, aminek semmi koze az izomepiteshez!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 07. - 21:25:51
Válasz #74
Nem elérhető

God Vazzeg


Na mivan, augusztus 26. óta nem edzel? :D

Nem!  ;D
Szerdan kezdem ujra az edzest. Az utobbi szuk 2 hetben viszont igyekeztem minel tobb olyan kajat bevinni, aminek semmi koze az izomepiteshez!  ;D

Kép (rólad)?  ::)  ;D