2024. Május 31. - 20:05:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 192728 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 21. - 22:18:32
Válasz #45
Nem elérhető

H. Laci


Jordan, most már igazán dobhatnál magadról egy képet.  8-} 8-} 8-}

2009. Augusztus 21. - 22:32:20
Válasz #46
Nem elérhető

Jordan


Jordan, most már igazán dobhatnál magadról egy képet.  8-} 8-} 8-}

Mostmar?  ????...
Egy hete sem veztem a topicom......... 8-}

De nyugi Lacika, irtam mar hogy fogok  ;)


Amugy meg nezz az avataromra!
Ilyen vagyok, csak smink nelkul  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 23. - 22:18:23
Válasz #47
Nem elérhető

Jordan


Haaaj!

Egy kicsit felsurosodtek az esemenyek nalam az elmult napokban. Jovohet csutortokon el kell utaznunk baratnommel 12 napra. Igy hetfotol-szerdaig fogok a heten edzeni, a kar edzese sajnos (  ;D ) kimarad. Az aztkoveto heten nagyon gondolkozom hogy pihenni kellene. Ugyan lessz ott konditerem, de hatha a kis piheno segitene az emberi forma kiharcolasa celjabol. Meg majd ott meglatom, lehet hogy nem birom ki es keresek mar az elso nap valami kis hangulatos termet.  @-o Utannavalo heten kedd ejszaka-hajnalban erkezunk majd valoszinuleg meg, igy szerdatol-pentekig fogok megint edzeni, kar megint kimarad  ;D . (Termeszetesen ha kihagyok, akkor 2 het laza edzes kovetkezik.)
Azt meg szeretnem itt leirni (ugyis az en topicom, azt irok amit csak akarok  >:D ), hogy tegnap ejszaka erkezett volna vissza Gabor nevu edzopartnerem nyaralasabol, magyarorszagrol. Csakhogy utban a repter fele egy reszeg sofor nem birt a sajat savjaban maradni, es szembol belepukkant Gaborek autojaba!  :-Đ Łł= A haveromnak szilankosra tort a sipcsontja (amit 4 oras mutettel tudtak csak osszefoltozni) plussz kulcscsottorest szenvedet, de legalabb el. Ugyhogy eljenek az ittas vezetok.  :-/-

Georgenak meg annyit uzzennek itt vegszokent, hogy nyugi, most nem tunok el masfel honapra mint tavaly!  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 23. - 22:26:31
Válasz #48
Nem elérhető

George



Georgenak meg annyit uzzennek itt vegszokent, hogy nyugi, most nem tunok el masfel honapra mint tavaly!  ;D ;D ;D
Coward little pussy ))=/

2009. Augusztus 24. - 00:59:09
Válasz #49
Nem elérhető

Jordan


szívjon lófaszt az összes ittas söfőr  :-/--  Gábornak gyógyulást  ;-oo-;

Koszonom  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 24. - 22:58:17
Válasz #50
Nem elérhető

Jordan


Hello!

Elkezdott az elso csonkahet az edzesemben, ma a felsotest hatso reszet tornztattam meg ugy egeszben.  :D Ez a kedvenc edzesnapom, raadasul hetfo van, ilyenkor mindenki vagy mellezik, vagy karozik, esetleg a kettot egyutt. Senki nem zavarok, es a vilagaert se akarnanak felhuzni, vagy evezni. Nemtudjak ezek mi a jo!   ;D

Hat:

1. Felhuzas                                                       5x10-8-6-4-6                          (60-100-140-180-220kg)

2. Evezes dontve, also fogassal                         3x12-10-8                               (100--140-180kg)

3. Csigas evezes "V" fogantyuval                       2x10-15                                  (60-100kg)

4. Hammer gepes lehuzas, also fogasu              2x12-12                                  (40/40-80/80kg)

5. Egykezes lehuzas                                          2x10-8                                    (30-50kg)

Csuklya:

6. Vallvonogatas ruddal                                     3x12-10-10                              (140-200-260kg)

7. Vallvonagatas ulve, kezisulyzokkal                 1x30                                         (52/52kg)

Hatsovall:

8. Dontott oldalemeles ferdepadon                    2x12-12                                    (12/12-20/20kg)

9. Evezes allva, ruddal a hat mogott                  2x12-12                                    (60-120kg)

Vadli:

10. Szuken, labtologepen                                  5x15-15-15-15-15                    (80-130-180-180-180kg)

Eljenek a csajok!  @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 25. - 18:49:20
Válasz #51
Nem elérhető

Jordan


Haaaj!  ;D

Ma kicsit korabban mentem edzeni, mert este meg nemkeves dolgom van. Ahozkeppest, hogy elvileg ilyen idoben mindenki dolgozik meglehetosen sokan voltak. Mondhatni kib@szottul sokan voltak  :-Đ Nem tudtam eldonteni hogy mi a hangosabb, a zene ami a helyi remek radiobol szol, vagy a sok "animal" arc dumaja. Nem szeretek beszelgetni edzes kozben, jobban szeretek a feladatra koncentralni, barmi legyen is az. Nem szeretem ha uj emebrek kozt kell edzenem, nem szeretem ha meregetnek, figyelnek egy-egy szeria kozben. Az foleg nem ha a baratnomet is megnezik, azt meg hogy koszonnek is neki.......... :-/- :-/- :-/-  Este mar van egy 8-12 fos csoport, akikkel mar megszoktuk egymast, ha erkezik valaki lekezelunk, de soha nem szoktunk beszelgetni. Talan kicsit magunknak valok vagyunk, de nagyon jol kijovunk egymassal. Ha le is teved ilyentajban valaki aki nem odavalo, ugysem fog tobbet olyankor lejonni, ez biztos  >:D
Ma egyebkent mellet es oldalsovallat edzettem, a baratnom segedkezett a munkaszeriaknal  ;)


Mell:

1. 30fokos nyomas kezisulyzokkal                  4x15-15-15-20                                 (22/22-32/32-42/42-/52/52)

2. Fekvenyomas ruddal                                   2x8-12                                              (100-140kg)

3. 45fokos nyomas ruddal                               2x8-5                                                (100-150kg)

4. Athuzas kezisulyzoval                                 2x12-12                                             (32-52kg)

5. Alsocsigas osszetolas                                  2x12-12                                             (20/20-30/30kg)

Oldalsovall:

6. Oldalemeles allva egykezesekkel                  4x15-15-15-15                                  (7/7-12/12-17/17-22/22kg)

7. Oldalemeles gepen                                       2x15-15                                             (50-80kg)

Edzes utan hazajottunk, es halabol a segitsegert adtam vagy 2 jutalompuszit  :-)(-:  :-)o-: kedvesemnek. Hat igen, en mar csak ilyen romantikus vagyok.  >:D

Legyetek jok, es eljenek a csajok!  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 25. - 18:58:15
Válasz #52
Nem elérhető

George


Nem szeretem ha uj emebrek kozt kell edzenem, nem szeretem ha meregetnek, figyelnek egy-egy szeria kozben. Az foleg nem ha a baratnomet is megnezik, azt meg hogy koszonnek is neki.......... :-/- :-/- :-/- 
Dettó :-/--

2009. Augusztus 25. - 19:03:46
Válasz #53
Nem elérhető

George


Amúgy meg mit balfaszkodsz 140-el? Aerob volt ma, vagy mi? ;D

2009. Augusztus 25. - 19:10:35
Válasz #54
Nem elérhető

Jordan


Amúgy meg mit balfaszkodsz 140-el? Aerob volt ma, vagy mi? ;D

140 felett mar csak akkor nyomok ha van valami komolyabb felepitesu segitsegem  ;D Egyszer egyedul voltam a teremben, es sikerult 160 kilonal a 6. ismetlest magamonfelejteni  !+"% ;D Legurigaztam magamrol  =/+', de meg mindig emlekszem azokra a kedves kis kek-zold foltokra a hasam combom tajekan  :D


Meg az aerob jot tesz a szivnek is!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 25. - 19:13:13
Válasz #55
Nem elérhető

hopika


Én spec. ma az edzésen(bár mindent edzettem) a mellnél így diéta végén konkrétan örültem,hogy az utolsó 2 sorozatban 120-ba nyomtam segítő nélkül 8-8-at...Ja és Ogrénak:nekem spec.soha nincs átfogva a rúd...nem szeretem egyszerűen. @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Augusztus 25. - 19:16:28
Válasz #56
Nem elérhető

Jordan


Én spec. ma az edzésen(bár mindent edzettem) a mellnél így diéta végén konkrétan örültem,hogy az utolsó 2 sorozatban 120-ba nyomtam segítő nélkül 8-8-at...Ja és Ogreénak:nekem spec.soha nincs átfogva a rúd...nem szeretem egyszerűen. @-o

Szerintem 120ba 8 segito nelkul mar ottvan  ****:)))))) foleg dietaban. Egyebkent 140nnel meg en sem fogom at a rudat, de nagysulynal mar nem tartom jo otletnek  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 25. - 19:20:26
Válasz #57
Nem elérhető

Jordan


Amúgy meg mit balfaszkodsz 140-el? Aerob volt ma, vagy mi? ;D

140 felett mar csak akkor nyomok ha van valami komolyabb felepitesu segitsegem  ;D Egyszer egyedul voltam a teremben, es sikerult 160 kilonal a 6. ismetlest magamonfelejteni  !+"% ;D Legurigaztam magamrol  =/+', de meg mindig emlekszem azokra a kedves kis kek-zold foltokra a hasam combom tajekan  :D


Meg az aerob jot tesz a szivnek is!  ;D
és ha 160 kg fekve rajtad marad... az is megmaszírozza kicsit  ;D

Mindent az egeszsegert!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 25. - 19:23:03
Válasz #58
Nem elérhető

hopika


Szerintem 120ba 8 segito nelkul mar ottvan  ****:)))))) foleg dietaban.

Pláne,ha azt is nézzük,hogy heti 10 winstrolnál több egyszer sem megy... !+"% !+"% !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Augusztus 25. - 19:33:10
Válasz #59
Nem elérhető

Jordan


Szerintem 120ba 8 segito nelkul mar ottvan  ****:)))))) foleg dietaban.

Pláne,ha azt is nézzük,hogy heti 10 winstrolnál több egyszer sem megy... !+"% !+"% !+"%

Az meg a mi korunkban meg mar kell, attol meg a naturaltsag megmarad  ;D  !+"%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)