2024. Május 20. - 07:05:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 192264 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 07. - 21:26:58
Válasz #75
Nem elérhető

Jordan


Na mivan, augusztus 26. óta nem edzel? :D

Nem!  ;D
Szerdan kezdem ujra az edzest. Az utobbi szuk 2 hetben viszont igyekeztem minel tobb olyan kajat bevinni, aminek semmi koze az izomepiteshez!  ;D

Kép (rólad)?  ::)  ;D

Szerdan reggel csinalok egyet, hogy lassam hogy milyen romokbol kellene varat epitenem  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 07. - 21:28:22
Válasz #76
Nem elérhető

God Vazzeg


Na mivan, augusztus 26. óta nem edzel? :D

Nem!  ;D
Szerdan kezdem ujra az edzest. Az utobbi szuk 2 hetben viszont igyekeztem minel tobb olyan kajat bevinni, aminek semmi koze az izomepiteshez!  ;D

Kép (rólad)?  ::)  ;D

Szerdan reggel csinalok egyet, hogy lassam hogy milyen romokbol kellene varat epitenem  ;D

Kérjük ide is, ha én tudok rakni képet, akkor te is  ****:))))))

2009. Szeptember 07. - 21:29:10
Válasz #77
Nem elérhető

Jordan


Na mivan, augusztus 26. óta nem edzel? :D

Nem!  ;D
Szerdan kezdem ujra az edzest. Az utobbi szuk 2 hetben viszont igyekeztem minel tobb olyan kajat bevinni, aminek semmi koze az izomepiteshez!  ;D

Kép (rólad)?  ::)  ;D

Szerdan reggel csinalok egyet, hogy lassam hogy milyen romokbol kellene varat epitenem  ;D

Kérjük ide is, ha én tudok rakni képet, akkor te is  ****:))))))

Okok  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 09. - 15:04:13
Válasz #78
Nem elérhető

Jordan


Draszvutje!

Gondoltam bejelentkezem mar, csak hogy megnyugtassam Georgeot, ma kezdem ujra az edzest!  ;D
12 napot pihentem-nyaraltam kikapcsolodtam kicsit (ramfert), es ma mar ujjult erovel vaghatok neki a tornanak.  =/+' Lett volna lehetosegem edzeni, de hala istennek annyira elfoglalt voltam hogy idom se volt ra, igy legalabb fejben sem allandoan arra gondoltam hogy "jaj, mar ennem kellet volna mert torna elott 2 oraval mar nem kellene" stb. A kajalasom olyan volt, hogy a legdietasabb amit ettem az a csirkes gyros volt.  ;D Normalisan terveztem taplalkozni, de utoloag nem banom hogy kiszabadultam kicsit a csirke-rizs alol. Legalabb kicsit mentalisan is tudtam pihenni, na meg a lelkemnek is jol esett a sok finomsag.  ;D Tegnap hajnnali 2orara erkeztem haza, egy kellemes 14 oras utazas, varakozas, 2x-es atszallasos, 2x-es ellenorzeses kirandulassal.  ****:)))))) Ezt a fotot felkeles utan csinaltam, mert nem szeretnem ha God megszolna a haz (topic) elejet.  :D Dirrekt oldalasan csinaltam, hogy lehessen majd mibe belekotni!  ::) Ma este jelentkezem elso edzesem reszleteivel, amit nem ugye nem akkora sulyokkal fogok vegezni mint egyebkent szoktam (George  8-}  ;D).

Na addig is eljenek a csajok!  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 09. - 15:16:50
Válasz #79
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Fasza!  :-)! Mindent bele!  @:-)

2009. Szeptember 09. - 15:20:39
Válasz #80
Nem elérhető

hopika


Sukár csávó vagy Te Jordan...
 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 09. - 15:21:48
Válasz #81
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Látom szépen alakulsz Jordan  ****:)))))) csak így tovább!
Aztán a csajokra is legyen időd ;D

2009. Szeptember 09. - 15:34:04
Válasz #82
Nem elérhető

Jordan


Koszonom sracok!  ;D
Csajokra meg sajnos csak annyi idom van, amennyit egy 165centis noszemely hagy mostanaban, de azert igyekszem!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 09. - 16:42:35
Válasz #83
Nem elérhető

George


Bazzeg görcsöt kap a nyakam mire megnézlek ;D Elég jó ez before képnek ;) :D a súlyokat még én sem szaggatom annyira, na de várjunk még egy kicsit ;D ;-oo-;

2009. Szeptember 09. - 16:53:04
Válasz #84
Nem elérhető

Jordan


Bazzeg görcsöt kap a nyakam mire megnézlek ;D Elég jó ez before képnek ;) :D a súlyokat még én sem szaggatom annyira, na de várjunk még egy kicsit ;D ;-oo-;

Koszi George! Kipihentem magam testileg, lelkileg is. Most vettem kezdesnek 20kilo csirkemellet a fagyoba, meg egy-ket plussz tapkieget.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 09. - 16:57:39
Válasz #85
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Bazzeg görcsöt kap a nyakam mire megnézlek ;D Elég jó ez before képnek ;) :D a súlyokat még én sem szaggatom annyira, na de várjunk még egy kicsit ;D ;-oo-;

Koszi George! Kipihentem magam testileg, lelkileg is. Most vettem kezdesnek 20kilo csirkemellet a fagyoba, meg egy-ket plussz tapkieget.

Tényleg Jordan, te milyen tápkieget használsz tömegnövelés közben? Inkább az alapokra fekteted a hangsúlyt (tömegnövelő, fehérje, aminosavak stb.) vagy inkább ilyen komplettebb edzés előtti, közbeni és utáni kiegek mennek?

2009. Szeptember 09. - 16:58:18
Válasz #86
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Kijavítottam a fotót  ;)

2009. Szeptember 09. - 17:02:03
Válasz #87
Nem elérhető

AtomAnti


Up the dose  ;)

Hány kiló vagy most?

Egész egyben van ez a forma.

 :-)-> :-)-> :-)->
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Szeptember 09. - 17:03:01
Válasz #88
Nem elérhető

Jordan


Bazzeg görcsöt kap a nyakam mire megnézlek ;D Elég jó ez before képnek ;) :D a súlyokat még én sem szaggatom annyira, na de várjunk még egy kicsit ;D ;-oo-;

Koszi George! Kipihentem magam testileg, lelkileg is. Most vettem kezdesnek 20kilo csirkemellet a fagyoba, meg egy-ket plussz tapkieget.

Tényleg Jordan, te milyen tápkieget használsz tömegnövelés közben? Inkább az alapokra fekteted a hangsúlyt (tömegnövelő, fehérje, aminosavak stb.) vagy inkább ilyen komplettebb edzés előtti, közbeni és utáni kiegek mennek?


Tomegnovelot soha nem hasznalok, mert hizekony vagyok nagyon, kreatint legutobb hasznaltam (cellmass) de azt sem latom nelkulozhetetlennek.
Reggel glutamin-bcaa, edzes elott-utan szinten, napkozben 2 tejsavo feherje, este pedig kazein feherje alltalaban turoval keverve. Bedurranasfokkozot neha hasznalok, de csak rovid ideig, mert hamar megszokom oket. Kb ennyi :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 09. - 17:04:08
Válasz #89
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)