2024. Május 20. - 05:46:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 192263 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 30. - 13:14:18
Válasz #225
Nem elérhető

Jordan


 ;D ;D ;D
A Dorianos sexy kepeket kihagynam!  :D A voros zaszlo megadja a hangulatot egy komoly bulihoz, az biztos!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 30. - 13:15:46
Válasz #226
Nem elérhető

lue


Csak erdekelt,hogy a mai testépítők vagy a multbeliek azok akire felnézel.
athlete.ru
hova mutat ez a dorian ***)))

2009. Szeptember 30. - 13:19:08
Válasz #227
Nem elérhető

Jordan


Csak erdekelt,hogy a mai testépítők vagy a multbeliek azok akire felnézel.
athlete.ru
hova mutat ez a dorian ***)))

Ok, akkor.......... !+"%
TUDOM(!!!!) hogy honnan szoktam kepeket tolteni!  :)
Egyszeruen csak kivancsi voltam, hogy beszeled-e a nyelevet! Egy egyszeru nem is eleg lett volna.  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 30. - 13:19:59
Válasz #228
Nem elérhető

lue


Csak erdekelt,hogy a mai testépítők vagy a multbeliek azok akire felnézel.
athlete.ru
hova mutat ez a dorian ***)))

Ok, akkor.......... !+"%
TUDOM(!!!!) hogy honnan szoktam kepeket tolteni!  :)
Egyszeruen csak kivancsi voltam, hogy beszeled-e a nyelevet! Egy egyszeru nem is eleg lett volna.  :)
Nem ;D

2009. Szeptember 30. - 17:34:19
Válasz #229
Nem elérhető

Jordan


Én már láttam olyat aki beszéli a nyelvet...  8-)
a közvetlen szomszédomban ukránok laknak..  @:-) ez most tényleg komoly  :D

és tényleg kezd újra fontos nyelv lenni az orosz, mivel nagyon terjeszkednek mindenfelé... volt erről egy Frei Tamás műsor is az egyik kereskedelmi csatornán  :)

Egy volt cseh mukatarsam most Szentpetervaron el, dolgozik. Azt mondja hogy olyan szinten fejlodik a varos, hogy ilyet meg nem is latott. Meg az is lehet hogy egy-ket evre at kellene ruccani oda egy kis penzt keresni  8-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 30. - 17:40:15
Válasz #230
Nem elérhető

lue


Oroszokról néhány mondat.Jordan ha  voltál már az m3ason,gödöllő után,akkor biztos láttad már van 1 panzio ahol villamosok vannak.Namost én ismerem személyesen a tulajt,mivel dolgoztam neki,hát nem 1kispályás játékos.a villamosokat 500000ftért vette meg,kb 5-6 db,és ugyanennyiert hozatta el.megirtam privibe hol is van,mi is ez. 8)

2009. Szeptember 30. - 17:44:12
Válasz #231
Nem elérhető

Jordan


Oroszokról néhány mondat.Jordan ha  voltál már az m3ason,gödöllő után,akkor biztos láttad már van 1 panzio ahol villamosok vannak.Namost én ismerem személyesen a tulajt,mivel dolgoztam neki,hát nem 1kispályás játékos.a villamosokat 500000ftért vette meg,kb 5-6 db,és ugyanennyiert hozatta el.megirtam privibe hol is van,mi is ez. 8)

Ismerem a helyet, a tulajt is tudom ki. Az en varosomban is ismert, de nem epp nepszeru  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 30. - 17:53:33
Válasz #232
Nem elérhető

lue


Én sem offolok ;D ;D
Onnolok inkább.Képet mikor raksz má be???

2009. Szeptember 30. - 18:03:52
Válasz #233
Nem elérhető

Jordan


Egyenfuggo, de szerintem nincs szukseg kulonosebben a vallbolnyomasokra. Nem art, akinek hajlamos osszecsuszni a valla. De en alltalaban heti 2x mellezek, raadasul ebbol egy csak a felso regiot celozza meg. Pl: egy 45fokos nyomasnal akarmennyire is koncentralsz, akkor is dolgozik a vallad! Fekvenyomaskor szinten. Ezert en nem is nyomok kulon vallbol, elegnek tartom a ket oldalemeles-feleseget mellezeskor, ket hatsovalgyakit hatazaskor. Sot igazabol akkor vettem eszre valtozast, hogy nagyobbodik, jobban kerekedik, mikor kb 2-3 eve elhagytam a nyomasokat a valledzesekor.  ????...  Es a vallam nem a legrosszabb testreszem.  :D Szerintem a vall kis mereteert inkabb az a felelos, hogy a legtobben nem tudjak az oldalemeleseket, dontott oldalemelseket szabalyosan, celiranyosan vegezni.
De ez csak az en velemenyem.  8-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 30. - 18:12:59
Válasz #234
Nem elérhető

Jordan


Én sem offolok ;D ;D
Onnolok inkább.Képet mikor raksz má be???

Egyelore nincs kep, viszont este nyitok majd egy uj topicot a te regiodban. Igy ok?  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 30. - 18:16:15
Válasz #235
Nem elérhető

lue


Én sem offolok ;D ;D
Onnolok inkább.Képet mikor raksz má be???
okés,de ha lenyomod a nézetségem párbaj topic :--:     ;D
 ;-oo-;

2009. Szeptember 30. - 22:11:15
Válasz #236
Nem elérhető

Jordan


Csacsacsa!  #:-)

Volt ma egy kis labazas.  ;D Nagyon jol sikerult durrantani mind a combjaimat, mind a hajlitoim!  8-) Csakhat a verboseg miatt, eleg komoly hanyingerrel gyomorfajdalommal kuszkodtem, mar a guggolas utan is.  :-X Raadasul mindez ugy, hogy meg bedurranasfokozot sem hasznaltam. Igy ennek a vasarlasa lefujva. Amugy sem tartom egy mindenkepp szukseges dolognak, nekem meg hatazasnal-labazasnal tobbet artana mint hasznalna.  :----

Quad:

1. Labnyujtas                                       3x30-25-20                                       (20-40-60kg)

2. Guggolas                                         5x10-8-6-4-6                                    (60-100-140-180-200kg)

3. Labtolas szuk labtartassal                3x15-15-15                                       (230-350-470kg)

4. Kitores kezisulyzokkal                     1x15(labankent)                                 (27/27kg)

Labhajlitok:

5. Labhajlitas fekve, gepen                  3x15-15-15                                        (30-50-70kg)

6. Labhajlitas ulve, gepen                    2x15-20                                              (50-80kg)

Vadli:

7: Allva gepen                                    5x15-15-12-12-12                              (50-100-140-140-140kg)

8: Ulve gepen                                    3x15-15-15                                          (50-50-50kg)

Holnap hatazassal jelentkezem  @-o @-o @-o
Eljenek a csajok @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 01. - 21:35:36
Válasz #237
Nem elérhető

Jordan


Hello!  #:-)

Ma volt egy kis hatzas, amin a hatnak szelere, azonbelul is az szeles hatizom also reszere koncentraltunk. Nem vagyok egy genetikai csoda, es eleg magasan erdenek a hatizmaim. Ennek ellenre nem adom fel, es probalok belole valami olyat faragni, amire ti is azt mondjatok majd hogy fasza   @:-) De addig meg nagyon sok munkam van, lessz meg vele. Egyebkent par napja egy regota nem latott ismerosom jegyezte meg, hogy sokat fejlodott a hatam miota nem talalkoztunk. Kerdezte hogy kemenyen foglalkozok-e vele mostanaban? Mondom, aaaaaaa nem. Csak 2 eve van kb prioritasban, 2x meggyilkolva minden heten..........
Mindegy, ez is csak azt jelzi hogy jo uton haladok, es nincs semmi ami megallithatna hogy veghezvigyem a celom!  8-)

Hat:

1. Athuzas nautilus gepen, also fogassal                            4x10-10-10-10                       (20-40-60-80kg)

2. Hammer gepes lehuzas, also fogassal                           2x12-15                                   (40/40-70/70kg)

3. Szuk also fogasu lehuzas, csigan                                  2x12-15                                   (50-90kg)

4. Mellhez huzas csigan, "V" fogantyuval                           2x12-13                                   (50-90kg)

5. Egykaros csigas, lehuzas                                              1x10                                         (40kg)

Csuklya:

6. Vallvonogatas ullve, kezisulyzokkal                               2x20-30                                    (32/32-52/52kg)

7. Vallvonogatas allovadligepen                                         1x20                                         (140kg)

Hatsovall:

8. Hatsovallgep                                                                 2x15-20                                   (45-70kg)

9. Hatsovallzas, felsocsogarol                                           2x12-15                                   (20/20-30/30kg)


Eljenek a csajok  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 01. - 21:38:57
Válasz #238
Nem elérhető

George


Nekem is kicsit lejjebb kellene rakni a tapadást :D Az frankó lenne, ha szemből is látszana a széles hátizom, hátulról meg :-O Sajna ez már erősen genetika függő :-\

2009. Október 01. - 21:45:29
Válasz #239
Nem elérhető

Jordan


Nekem is kicsit lejjebb kellene rakni a tapadást :D Az frankó lenne, ha szemből is látszana a széles hátizom, hátulról meg :-O Sajna ez már erősen genetika függő :-\

Minden nem johet csettintesre, akkor nem erne semmit az egesz, mindenki ugyanugy nezne ki, annak meg semmi ertelme nem lenne.
Ugyhogy ne sirjal, ra kell menni  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)