2024. Május 31. - 23:09:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 192739 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 08. - 02:12:58
Válasz #255
Nem elérhető

Jordan


Hellobello!  #:-)


Volt ma egy kis labdurrantas. Megusztam  :---- nelkul!  ;D Sokat gondolkozom ezen a dolgon, egyre jobban azt latom, hogy ez attol lehet, hogy nincs egeszeben rendben valami a gyomromban.  :-\ Mert az odaig ok, hogy verboseg, meg hogy nyomodik a has guggolas kozben, de azert mindennek van hatara. Megszenvedek en elegge a kaja bevitelevel is, nem akarok szenvedni a visszajotevel megint!  ;D
Ha valakinek van valami jo tippje, szivesen varom barki hozzaszolasat!  8-}


Eljenek a csajok  @:-)

Ezt nem ertem, de koszonom ezt is.  /:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 08. - 09:39:47
Válasz #256
Nem elérhető

JFlame


mennyi idő telik el az edzés meg a kaja között??
mit eszel elötte?

a Dorian tényleg nem volt hülye gyerek, de azért azt az 1 sorozatot megelőzte vagy 3 "bemelegítő sorozat"
ami olyan kb mint amikor piramisba csinálsz 4 munkasorozatot...
nem úgy nyomta az egy sorozatokat mint Mentzerék...ők tényleg csak egy sorozatot csináltak

2 oraval mar nem eszek edzes elott, a kajamat leirtam  8-} (Ne keress vissza, 75-100g rizs, 200-250g csirkemell)

Dorian Yatessel volt szerencsem szemelyesen megvitatni ezt az edzestemat, mikor tavaly itt tartott szeminariunot nalunk. Es ha megfigyeled a gyakorlataimat akkor fel fog tunni, hogy olyan gyakorlatokat csinalok amik ugymond fedik egymast, igy kevesebbet kell melegiteni. Ezutan a 3 "bemelegito sorozat"-ert azert nezz kicsit jobban utanna, mert ez azert nem teljesen fedi a valot.  :)

Koszom segitoszandeku hozzaszolasod.  :-){

tényleg csak segíteni akartam:)
és Dorian mikor itt volt "nálunk", angliában élek:) nekem is sikerült megvitatni az edzést vele...

tipikusan csinál vagy 15 perc bicajt edzés elött
pl mell edzés :
6!!!! sorozat döntött fekvenyomás ebből 3 teljesen bemelegítés kis súllyal, majd 3 nagyobb súlyal végig piramisban
majd valamilyen melltológép szintén 3 sorozat piramisban
majd tárogatás 3 sorozat szintén piramisban
de valló igaz h mindig az utolsó sorozatban használja a maximális súlyt...és edzés fokozó intenzítást

whatever ****)

szerintem próbálj ki edzés elött más fehérje és szénhidrát forrást, vagy igyál rá egy peppermint teát amitől jobb lesz az emésztésed meg a gyomrod:)

egy hozzászőlást meg elbasz... mert elfelejtettem bele írni:) elnézést, csak a legjobb szándék vezérelt:)

2009. Október 08. - 14:49:47
Válasz #257
Nem elérhető

Jordan


Koszom megegyszer, tudom joszandek vezerelt  :-){, oda is irtam. Tisztaban vagyok vele, hogy angliaban elsz. (En Irorszagban) Ezekszerint Dorian enegm atvagott, a rohadek  ;D ;D ;D
A melegitest en sem poenkodom el. 10 percet bicajozok, barmit is edezek aznap. Utanna 5-10 percet gimnasztikazok, mint tesioran annakidejen  ;D Ezekutan egy-egy 4kilos sulyzoval a kezemben oldalemelek 20at, vallbolnyomok 20at, dontott oldalemelest csinalok 20at, vallvonogatok 20at, eloreemeles 20ismetles, "L" alakban kifele forgatas 20ism, tricepsznyujtas felfelett 20ism, megallas nelkul. Es ezt meg megismetlem 2x. Csak ezek utan jon az, amit az edzesnaplomban lathatsz.
A teat mindenkepp kiprobalom, koszonom.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 08. - 16:17:53
Válasz #258
Nem elérhető

JFlame


Koszom megegyszer, tudom joszandek vezerelt  :-){, oda is irtam. Tisztaban vagyok vele, hogy angliaban elsz. (En Irorszagban) Ezekszerint Dorian enegm atvagott, a rohadek  ;D ;D ;D
A melegitest en sem poenkodom el. 10 percet bicajozok, barmit is edezek aznap. Utanna 5-10 percet gimnasztikazok, mint tesioran annakidejen  ;D Ezekutan egy-egy 4kilos sulyzoval a kezemben oldalemelek 20at, vallbolnyomok 20at, dontott oldalemelest csinalok 20at, vallvonogatok 20at, eloreemeles 20ismetles, "L" alakban kifele forgatas 20ism, tricepsznyujtas felfelett 20ism, megallas nelkul. Es ezt meg megismetlem 2x. Csak ezek utan jon az, amit az edzesnaplomban lathatsz.
A teat mindenkepp kiprobalom, koszonom.  ;)


ez a Dorian már csak ilyen, de azért imádom :-){
közben végig olvastam a topikodat is , bocsánat h elöbb nem tettem meg
amint látom nem kispályás vagy tudod mit csinálsz Łł=
különben csak azért mertem hozzá szólni, mert írtad h bárki, és rendelkezek pár edző "diplomával"
még Dave Palumbo-tól is, ezzel nem kérkedni akarok mert szart se ér az összes együttvéve se, ráadásul, főleg, csak
olvasgatni szoktam a fórumotokat, nemtom miért de tegnap megszállt az ihlet hátha tudok segíteni...
ez lehet akár a túledzettség jele is, vagy akár a magas intenzitásé egy edzésen belül
vagy csak rosszul emésztesz valamit, nehéz erre így okosat mondani
kísérletezgetni kell... pl, ehetnéd külön a rizst és csirkemellet akár fél óra eltéréssel, vagy csak kevesebb fehérjét(a felét) a szénhidrátot meg növelnéd
nah mind1 majd kitalálod :-){
a legjobbakat

2009. Október 08. - 16:23:09
Válasz #259
Nem elérhető

Jordan


Koszom megegyszer, tudom joszandek vezerelt  :-){, oda is irtam. Tisztaban vagyok vele, hogy angliaban elsz. (En Irorszagban) Ezekszerint Dorian enegm atvagott, a rohadek  ;D ;D ;D
A melegitest en sem poenkodom el. 10 percet bicajozok, barmit is edezek aznap. Utanna 5-10 percet gimnasztikazok, mint tesioran annakidejen  ;D Ezekutan egy-egy 4kilos sulyzoval a kezemben oldalemelek 20at, vallbolnyomok 20at, dontott oldalemelest csinalok 20at, vallvonogatok 20at, eloreemeles 20ismetles, "L" alakban kifele forgatas 20ism, tricepsznyujtas felfelett 20ism, megallas nelkul. Es ezt meg megismetlem 2x. Csak ezek utan jon az, amit az edzesnaplomban lathatsz.
A teat mindenkepp kiprobalom, koszonom.  ;)


ez a Dorian már csak ilyen, de azért imádom :-){
közben végig olvastam a topikodat is , bocsánat h elöbb nem tettem meg
amint látom nem kispályás vagy tudod mit csinálsz Łł=
különben csak azért mertem hozzá szólni, mert írtad h bárki, és rendelkezek pár edző "diplomával"
még Dave Palumbo-tól is, ezzel nem kérkedni akarok mert szart se ér az összes együttvéve se, ráadásul, főleg, csak
olvasgatni szoktam a fórumotokat, nemtom miért de tegnap megszállt az ihlet hátha tudok segíteni...
ez lehet akár a túledzettség jele is, vagy akár a magas intenzitásé egy edzésen belül
vagy csak rosszul emésztesz valamit, nehéz erre így okosat mondani
kísérletezgetni kell... pl, ehetnéd külön a rizst és csirkemellet akár fél óra eltéréssel, vagy csak kevesebb fehérjét(a felét) a szénhidrátot meg növelnéd
nah mind1 majd kitalálod :-){
a legjobbakat

Koszonom, viszont kivanom!
Kivancsi vagyok barkinek a hozzaszolasara profitol, az auszolut laikusig. Mert peldaul volt mar olyan izuleti gyulladas problemam hogy senki nem tudott hasznalhato infot adni nekem, erre a muterom, aki ugye nem profi  ;D. 6 nap alatt ugy rendbehozta a konyokom, mitha kicserltette volna.  :D

Megegyszer koszonom hozzaszolasod, a teat kiprobalom, ha van meg esetleg valami otleted, johet!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 08. - 21:14:15
Válasz #260
Nem elérhető

Jordan


Czesc!  #:-)

Volt ma egy kis hatazas......
Ugye probalom a szeles hatizmom minel lejjebb tornazni, most ugy nez ki eltalaltam az utos kombinaciot edzes szempontjabol. Valami megindult vegre  ;D Kepeket hamarosan rakok fel.

Hat:

1. Athuzas also fogassal, nautilus gepen                   3x10-10-10                              (50-70-90kg)

2. Hammer lehuzas, also fogassal                            3x12-12-12                              (40/40-60/60-80/80kg)

3. Szuk alsofogasu lehuzas, csigan                          2x12-15                                    (50-90kg)

4. Lehuzas csigan "V" fogantyuval                           2x12-14                                    (50-90kg)

5. Huzodzkodas mellhez szelesen                           1x17                                         (-)

Csuklya:

6. Vallvonogatas ruddal a hat mogott                      3x15-15-15                               (120-170-220kg)

7. Vallvonogatas ulve, kezisulyzokkal                      1x30                                          (52/52kg)

Hatsovall:

8. Hatsovallgep                                                       2x15-20                                    (50-75kg)

9. Keresztcsigas szethuzas                                     2x15-15                                    (20/20-30/30kg)



Most eszek, aztan paminak kuldok valami kedves levelet.  :-/-
Eljenek a csajok!  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 08. - 21:16:25
Válasz #261
Nem elérhető

hopika


Mik ezek a "súlyok"?Megfáztál,vagy gyomorrontás???
 ))=/
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 08. - 21:18:12
Válasz #262
Nem elérhető

Jordan


Mik ezek a "súlyok"?Megfáztál,vagy gyomorrontás???
 ))=/

Nem engedik a csigas gepeket terhelni....... :-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 09. - 21:09:40
Válasz #263
Nem elérhető

Jordan


Zdaro!  ;D

Volt ma egy kis jatek a mellel, meg a vallam oldalso reszevel.  ::) Ma arra mentem, hogy tudjak valamennyit emeleni fekvenyomasnal, ez volt a fo gyakorlat ma.  Utanna nyomtam egy kis ferdet az egyensuly kedveert, csinaltam 2 nyujtogyakorlatot, majd egyet a mell kozepere. Hatha lessz belole egy kis izom.  8-)

Mell:

1. Fekvenyomas                                           5x12-10-8-6-5                                          (20-60-100-140-170kg)

2. 35fokos nyomas kezisluyzokkal                2x15-20                                                    (32/32-52/52kg)

3. Athuzas kezisulyzoval                               2x12-12                                                    (37-52kg)

4. Felsocsigas osszetolas                              2x12-15                                                    (20/20-35/35kg)

5. Szuknyomas kezisulyzoval                       1x15                                                          (42kg)

Oldalsovall:

6. Oldalemelogep                                         4x15-15-15-15                                          (20-40-60-80kg)

7. Allihuzas szelesen, ruddal                         2x15-15                                                     (50-70kg)


Mara ennyi, mingyart mehetek doglozni, de jooo   ;D
Reggel labazas  @-o


Eljenek a csajok  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 09. - 21:15:04
Válasz #264
Nem elérhető

George


Erősödünk, erősödünk? ::) Jó lesz belehúznom mostmár =/+' Klassz ez a Dorian-kép, én is mindig simogatom a tárcsát mielőtt befekszek a rúd alá @-o

2009. Október 09. - 21:21:03
Válasz #265
Nem elérhető

JFlame


Erősödünk, erősödünk? ::) Jó lesz belehúznom mostmár =/+' Klassz ez a Dorian-kép, én is mindig simogatom a tárcsát mielőtt befekszek a rúd alá @-o

szerintem csak elaludt ****:)))


2009. Október 09. - 21:21:13
Válasz #266
Nem elérhető

Jordan


Erősödünk, erősödünk? ::) Jó lesz belehúznom mostmár =/+' Klassz ez a Dorian-kép, én is mindig simogatom a tárcsát mielőtt befekszek a rúd alá @-o

Valamennyit muszaly fejjebb menni a sullyal. De ne is mondj semmit, meg igy van koztunk vagy 2 tarcsanyi kulonbseg  ****)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 09. - 21:22:03
Válasz #267
Nem elérhető

Jordan


Erősödünk, erősödünk? ::) Jó lesz belehúznom mostmár =/+' Klassz ez a Dorian-kép, én is mindig simogatom a tárcsát mielőtt befekszek a rúd alá @-o

szerintem csak elaludt ****:)))



Behipozott, tul koran kezdett hatni neki az insulin  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 10. - 17:40:47
Válasz #268
Nem elérhető

Jordan


Privijat!

Ma 11korul voltam labazni egyet, de mivele ejszaka dolgoztam es elegge kimerult voltam, inkabb lefekudtem meg par orara kaja utan. A reggeli felkelesem nem indult tul jo. Tortent ugyanis, hogy tegnap buli utan hajnalban, meg bementem egy arab gyorskajaldaba, es beveretem egy csirkemell kebabot. Nem kellett volna.  ;D Reggel alig akart kijonni  :-/], rendesen meg kellett harcolni vele, es annak vegeztevel szunni nem akaro gyomorfajdalom kinzott, kinoz most is.  ;D A keves alvas, es a hatraltato tenyezok ellenere nagyon jol ment az edzesunk.  >:D

Quad:

1. Labnyujtas                                              3x30-25-20                                         (20-40-60kg)

2. Labtolas valszalesen                               4x15-15-15-15                                    (180-300-420-500kg)

3. Elolguggolas                                           3x8-6-15                                              (60-100-120kg)

4. Smitgepes hack guggolas, szuken           2x12-15                                               (70-120kg)

Labhajlitok:

5. Ulve gepen                                            3x20-20-20                                           (40-60-80kg)

6. Allva gepen, egylabbbal                          2x15-17                                                 (20-40kg)

Vadli:

7. Szamarvadli (embersullyal)                   3x50-50-50                                            (kb 65kg  ;D <3! )

8. Ulve gepen                                           3x15-15-15                                            (60-60-60kg)

Eljenek a csajok  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 10. - 19:10:30
Válasz #269
Nem elérhető

AtomAnti


Látom neked már nem okoz nehézséget megszokni a kevés és összevissza alvást.

Én még csak 4 hete éjszakázom de néha amikor felébredek nem tudom hol vagyok meg milyen nap van.  ;D

De ha neked is megy nekem is muszáj megszoknom.
Bár én éjszakás után keveset aludva képtelen vagyok edzeni.
Inkább előtte szoktam az jobban bejön.
Igaz tegnap is így csináltam és most bokától fülig izomlázas vagyok.

Az erő legyen veled.  8)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."