2024. Május 20. - 07:57:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 192265 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 19. - 22:44:18
Válasz #300
Nem elérhető

Jordan


Kipróbáltam ezt a fajta edzésstílust ma hátra és nagyon fasza volt.
Igaz én 3 "erős" sorozatot csináltam 5 gyakorlattal, de sokkal jobban durrant a hátam, és kevésbé fáradtam ki!

Jo is az  :D
En viszont nem tudnek 3 sorozatot egy gyakorlatbol vegignyomni kemenyen  :-/], tulon tul sok lenne nekem
Jó de én gyereksúllyal edzek!  :'(

Az igazabol szerintem nem szamit hogy mekkor sullyal dolgozik az ember. Ha az adott gyakorlatban a munkasorozatban kifarasztottad az izmot, elvileg lehetetlen megegy esetleg ket tovabbi sorozatban ugyanazt a sulyt hasznalva, ugyanolyan ismetlesszamot kiharcolni. Ha megis megtudod csinalni, az azt jelenti hogy vagy nem jol vegezted az az elsot, vagy a tobbiben mar tuledzed magad, nemhagyod hogy maximalisan fejlodjon. Persze ezt csak en mondom, masszoval ez nem jelent semmit  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 19. - 22:50:39
Válasz #301
Nem elérhető

Gabe


Lehet, hogy én még agyban nem tartok ott, hogy 1 vagy 2 sorozattól betud durranni az izom!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 20. - 19:56:25
Válasz #302
Nem elérhető

JFlame


Lehet, hogy én még agyban nem tartok ott, hogy 1 vagy 2 sorozattól betud durranni az izom!

nem kell bedurrantani, a pumpáltság nem alapfeltétele a növekedésnek, kifárasztani, erős ingert kell létrehozni
habár Hany Rambold mást mond... ;D és Ő is jól mondja ;)

2009. Október 20. - 19:58:09
Válasz #303
Nem elérhető

JFlame



[/quote]

Az igazabol szerintem nem szamit hogy mekkor sullyal dolgozik az ember. Ha az adott gyakorlatban a munkasorozatban kifarasztottad az izmot, elvileg lehetetlen megegy esetleg ket tovabbi sorozatban ugyanazt a sulyt hasznalva, ugyanolyan ismetlesszamot kiharcolni. Ha megis megtudod csinalni, az azt jelenti hogy vagy nem jol vegezted az az elsot, vagy a tobbiben mar tuledzed magad, nemhagyod hogy maximalisan fejlodjon. Persze ezt csak en mondom, masszoval ez nem jelent semmit  :D
[/quote]

szerintem nem csak Te mondod... ;-oo-;
 ****:))))))

2009. Október 20. - 21:13:28
Válasz #304
Nem elérhető

Jordan


Zdaro!  ;D

JFlame  ;-oo-;


Megvolt a mai felsomell, oldalsovall, tricepsz, vadli edzesunk!  ;D Leirva hihetetlenul soknak tunik, mintha 3 orat edzettem volna, de max egy ora volt az egesz  :-} Nem mentem ma a nyomasoknal 15 ismetles ala (mondjuk ez a kezisulyzoknal nem is lenne lehetseges, vegesek a sulyzok sajna), okulva a multheti kissebb serulesembol a 45fokos nyomasnal.  8-} Nem volt rossz igy se, egett a mellem rendesen.  @-o De azt vettem erre, hogy igy a vallam is joval tobbet kapott, jobban is ereztem mintha kevesebb ismetlessel nyomtam volna.  :-\ Sebaj, belefer. Ugy se nyomok kulon vallra, igy legelabb kap egy pofont az is.  ;D


Mell:

1. 30fokos nyomas, kezisulyzokkal                                        4x20-20-20-20                                 (22/22-32/32-42/42-52/52kg)

2. 45fokos nyomas ruddal                                                      3x8-6-15                                          (60-100-120kg)

3. 20fokos nyomas, smithgepen                                             2x12-18                                           (70-120kg)

4. 30fokos tarogatas                                                             2x12-10                                            (22/22-37/37kg)

5. Alsocsigas osszetolas                                                         1x12                                                 (30/30kg)

Oldalsovall:

6. Oldalemeles allva                                                                4x15-15-15-12                                (12/12-17/17-22/22-27/27kg)

7. Egykezes oldalemeles, alsocsigarol                                      2x12-12                                           (15-25kg)

Tricepsz:

8. Nyujtas fej felett, alsocsigarol                                              3x20-20-20                                      (30-50-70kg)

Vadli:

9. Labtolon egylabbal                                                              4x15-12-12-12                                 (80-130-130-130kg)

10. Ullve gepen                                                                       3x15-15-15                                      (60-60-60kg)



Eljenek a a csajok  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 21. - 21:59:39
Válasz #305
Nem elérhető

Jordan


Hello!  ;D

Ma labaztunk. Edzes elott feltettem azt a naiv kerdest Georgenak, hogy van-e olyan izma, ami edzes nelkul is no-e? Erre megkaptam tole es Hopikatol is, hogy a combjuk, meg a vadliuk!  !+"% Hat nekem nem........  :-\ Orultem is nagyon ezt edzes elott olvasva.  ;D Egyebkent nem utalom Hopikat meg Georgeot.  >:D Edzesre azert hala istennek ennek mar nyoma sem volt a fejemben, csak az edzesre koncentraltam. Annyi hatraltatott, hogy a jobb combom be van gyulladva, es reggel meg santikalva-kapaszkodva kozlekedtem itthon a lepcson. Labnyujtaskor vegig, guggolasnal 60 es 100 kilonal ereztem hogy faj, felettem mar nem, erdekes modon csak a piheneskor ereztem a feszulest. Ugy erezem megerte szenvedni, ebbol lessz valami kis izom.  ;D

Quad:

1. Labnyujtas                                        3x30-25-20                                          (20-40-60kg)

2. Guggolas                                          5x10-8-6-4-4                                       (60-100-140-180-210kg)

3. Labtolas, szuk labtartassal                3x15-15-15                                          (230-350-500kg)

4. Kitores kezisulyzokkal                      1x10(labankent)                                    (42/42kg)


Labhajlitok:

5. Fekve gepen                                   3x15-15-15                                           (30-50-70kg)

6. Ulve gepen                                      2x15-20                                                (50-80kg)

7. Szumos felhuzas                             2x15-15                                                (60-100kg)


Eljenek a csajok!!!  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 21. - 22:14:53
Válasz #306
Nem elérhető

hopika


Hello!  ;D

Ma labaztunk. Edzes elott feltettem azt a naiv kerdest Georgenak, hogy van-e olyan izma, ami edzes nelkul is no-e? Erre megkaptam tole es Hopikatol is, hogy a combjuk, meg a vadliuk!  !+"% Hat nekem nem........  :-\ Orultem is nagyon ezt edzes elott olvasva.  ;D Egyebkent nem utalom Hopikat meg Georgeot.  >:D Edzesre azert hala istennek ennek mar nyoma sem volt a fejemben, csak az edzesre koncentraltam. Annyi hatraltatott, hogy a jobb combom be van gyulladva, es reggel meg santikalva-kapaszkodva kozlekedtem itthon a lepcson. Labnyujtaskor vegig, guggolasnal 60 es 100 kilonal ereztem hogy faj, felettem mar nem, erdekes modon csak a piheneskor ereztem a feszulest. Ugy erezem megerte szenvedni, ebbol lessz valami kis izom.  ;D

Quad:

1. Labnyujtas                                        3x30-25-20                                          (20-40-60kg)

2. Guggolas                                          5x10-8-6-4-4                                       (60-100-140-180-210kg)

3. Labtolas, szuk labtartassal                3x15-15-15                                          (230-350-500kg)

4. Kitores kezisulyzokkal                      1x10(labankent)                                    (42/42kg)


Labhajlitok:

5. Fekve gepen                                   3x15-15-15                                           (30-50-70kg)

6. Ulve gepen                                      2x15-20                                                (50-80kg)

7. Szumos felhuzas                             2x15-15                                                (60-100kg)


Eljenek a csajok!!!  @:-)

Ne haragudj Bro'...erről nem tehetek-ezt kaptam.De van szép széles derekam cserébe... 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 21. - 23:40:02
Válasz #307
Nem elérhető

Jordan



Ne haragudj Bro'...erről nem tehetek-ezt kaptam.De van szép széles derekam cserébe... 8-)


Nemazert mondtam en.  ::) ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 22. - 01:02:19
Válasz #308
Nem elérhető

AtomAnti


Még mindig combba lövöd be?  ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Október 22. - 01:13:37
Válasz #309
Nem elérhető

Jordan


Még mindig combba lövöd be?  ;D

 ;D ;D ;D

Vagy dakoba, ez a ket variacio van  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 22. - 06:54:37
Válasz #310
Nem elérhető

George


Nálam az verné ki a biztosítékot, hogyha valakinek edzés nélkül hatalmas karja, meg vaskos mellizma lenne ::) Ez a láb nem annyira egyedi, fatertól örököltem.

2009. Október 22. - 07:38:49
Válasz #311
Nem elérhető

fastor


Nálam az verné ki a biztosítékot, hogyha valakinek edzés nélkül hatalmas karja, meg vaskos mellizma lenne ::) Ez a láb nem annyira egyedi, fatertól örököltem.
pl Bognár Gergö aki nem is edz karra? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 22. - 08:16:22
Válasz #312
Nem elérhető

AtomAnti


Még mindig combba lövöd be?  ;D

 ;D ;D ;D

Vagy dakoba, ez a ket variacio van  :D

De a dákón csakis a legvastagabb kék érbe szabad  ;D :D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Október 22. - 09:52:14
Válasz #313
Nem elérhető

George


Nálam az verné ki a biztosítékot, hogyha valakinek edzés nélkül hatalmas karja, meg vaskos mellizma lenne ::) Ez a láb nem annyira egyedi, fatertól örököltem.
pl Bognár Gergö aki nem is edz karra? ;D
Ezt te sem hiszed el igazán ;)

2009. Október 22. - 13:23:52
Válasz #314
Nem elérhető

fastor


Nálam az verné ki a biztosítékot, hogyha valakinek edzés nélkül hatalmas karja, meg vaskos mellizma lenne ::) Ez a láb nem annyira egyedi, fatertól örököltem.
pl Bognár Gergö aki nem is edz karra? ;D
Ezt te sem hiszed el igazán ;)
személyesen tőle hallottam, mikor Kozaróczy Tibivel edzett :azn:
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó