2024. Május 31. - 16:42:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 192714 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. December 25. - 19:46:36
Válasz #735
Nem elérhető

Maszat


Nemrég még leguggolni se tudtál, most meg 210el lábtolsz.  @:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 25. - 20:57:33
Válasz #736
Nem elérhető

George


Akkor állva szart? :D

2010. December 25. - 21:22:38
Válasz #737
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 25. - 21:26:17
Válasz #738
Nem elérhető

Jordan


"Ittam egy keves Jack Daniels-t is   , nem emlekszem mikor ittam utoljara, haaaat elegge beutott most. "


Elindultál a lejtőn :violinplay3:

Majd megoldom okosba  >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 29. - 22:51:26
Válasz #739
Nem elérhető

Jordan


Na hello.

Tegnap, es tegnap elott munkaszuneti nap volt Irorszagban, ezert ma volt az elso napon a koniban a heten. Holnap normalis nyitvatartas, penteken 12-kor zarnak. Nem orulok, hogy egymas utan kell lenyomnom a 3 napomat, de most a sok piheno utan tlalan nem fog artani.
Ma hataztam, tartozekailval, meg egy bicepsz is ment melle.

HAT:

1. Egykezes evezes, ferdepadra tamaszkodva                      2x12-12                          (22-42kg)

2. Dontve evezes, also fogassal                                        2x12-12                          (60-120kg)

3. Egykezes lehuzas, hammer gepen, also fogassal               1x15                               (50kg)

4. Huzodszkodas, szuk, also fogassal                                 1x12                               (sajat sullyal)


CSUKJA:

5. Vallvonogatas kezisulyzokkal                                        2x20-20                           (32/32-52/52kg)


HAtSOVALL:

6. Dontve oldalemeles, ferdepadon hasalva                        2x12-15                           (10/10-17/17kg)


BICEPSZ:

7. Allva ruddal                                                              2x12-12                           (20-40kg)

8. Kalapacs allva, valtott karral                                       1x12                                (22/22kg)



Edzes utan megittam egy turmixot, amiben feherje mellett 70g ch is volt. Az insulinreakciotol majd szet ment a fejem  ;D
Holnap edzek egy mellet, vallat, meg tricepszet is.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 30. - 17:21:32
Válasz #740
Nem elérhető

Jordan


Haaaj!


Megvolt a mai vilagrengeto edzesem.

MELL:

1. 20fokos nyomas, ruddal                                  3x10-8-10                                   (60-100-120kg)

2. Minusznyomas, kezisulyzokkal                           2x12-12                                     (22/22-42/42kg)

3. Fekvenyomas ruddal                                       1x15                                          (100kg)


OLDALSOVALL:

4. Oldalemeles ulve                                            3x12-12-12                                (7/7-12/12-17/17kg)

5. Egykezes oldalemeles, oldalra dolve                   1x20                                         (12kg)


TRICEPSZ:

1. Lenyomas csigan, hajlitott ruddal                      2x12-12                                     (40-70kg)

2. Tolodzkodas                                                  1x20                                         (sajat sullyal)




Azert a ferdepados nyomashoz hozzatartozik az, hogy a 10 ismetles nem egyben volt. Nyomtam 6-ot, visszatettem, elszamoltam 15-ig, nyomtam 2 ismetlest, vissza, majd 15mp utan megint 2. Nem volt senki a teremben, es nem volt kedvem csorompolni, ha rajtam maradna a suly.  ;D A minuszos nyomas pedig ezentul, mindig szerves resze a lesz, a mellprogramomnak. A vallam vegig ereztem a nyomasoknal, de ez mar nem hasonlithato ossze azzal a fajdalommal, amit mondjuk egy honapja ereztem. Jovok mar visszafele, erzem  >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 30. - 17:44:12
Válasz #741
Nem elérhető

George


Ha most rajtad marad egy súly, akkor arra sokáig emlékeznél szerintem ;D

2010. December 30. - 18:02:52
Válasz #742
Nem elérhető

Jordan


Ha most rajtad marad egy súly, akkor arra sokáig emlékeznél szerintem ;D

Ahhhh, eros vagyok lelkileg, csak a szepre emlekszem, kiszurok minden lehetseges negativumot.  ;D Mashogy nem mukodne, te is tudod.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 30. - 18:24:31
Válasz #743
Nem elérhető

George


Ha most rajtad marad egy súly, akkor arra sokáig emlékeznél szerintem ;D

Ahhhh, eros vagyok lelkileg, csak a szepre emlekszem, kiszurok minden lehetseges negativumot.  ;D Mashogy nem mukodne, te is tudod.  ;)
Igen, de én még emlékszem, hogy azért hordok cipőt edzésen, mert 16 évesen a lábujjamra ejtettem egy vas 5 kilós tárcsát !+"%

2010. December 30. - 18:28:37
Válasz #744
Nem elérhető

Jordan


Ha most rajtad marad egy súly, akkor arra sokáig emlékeznél szerintem ;D

Ahhhh, eros vagyok lelkileg, csak a szepre emlekszem, kiszurok minden lehetseges negativumot.  ;D Mashogy nem mukodne, te is tudod.  ;)
Igen, de én még emlékszem, hogy azért hordok cipőt edzésen, mert 16 évesen a lábujjamra ejtettem egy vas 5 kilós tárcsát !+"%

Csak nyugi, engem megolni sem lehet  ::) De jol esik, ahogy ennyire aggodsz ertem  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 30. - 18:57:23
Válasz #745
Nem elérhető

George


Ha most rajtad marad egy súly, akkor arra sokáig emlékeznél szerintem ;D

Ahhhh, eros vagyok lelkileg, csak a szepre emlekszem, kiszurok minden lehetseges negativumot.  ;D Mashogy nem mukodne, te is tudod.  ;)
Igen, de én még emlékszem, hogy azért hordok cipőt edzésen, mert 16 évesen a lábujjamra ejtettem egy vas 5 kilós tárcsát !+"%

Csak nyugi, engem megolni sem lehet  ::) De jol esik, ahogy ennyire aggodsz ertem  ;D ;D ;D
Á, már letettem róla, hogy egyszer állod a két évvel ezelőtti kihívást a tömegelős versenyre ;D

2010. December 30. - 19:07:07
Válasz #746
Nem elérhető

Gabe


Mi a tét? Mert beszállok én is, ha van. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 30. - 19:09:44
Válasz #747
Nem elérhető

George


Tét nem volt, csak arcoskodás lett volna, de Jordan kikerült, előbb elszakította a combját, aztán eltört a lába, most valami autóbaleset, meg ki tudja még mi minden van ott Írhonban ;D De Gabe, ha kitalálsz valami okosat, akkor engem érdekel ;D

2010. December 30. - 19:12:46
Válasz #748
Nem elérhető

Jordan


Tét nem volt, csak arcoskodás lett volna, de Jordan kikerült, előbb elszakította a combját, aztán eltört a lába, most valami autóbaleset, meg ki tudja még mi minden van ott Írhonban ;D De Gabe, ha kitalálsz valami okosat, akkor engem érdekel ;D


 ;D ;D ;D

Koszi  :D Amugy a labam nem tort, a tobbi igaz  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 30. - 19:15:19
Válasz #749
Nem elérhető

George


Legalább mi tartsunk össze, nem?! ;) ;D